1

Téma: Trvalé uzamčení

http://tinylockednub.tumblr.com/post/118027950527

Pěkná vize, jen škoda, že se z CBčka dá i tak dostat sad

2

Re: Trvalé uzamčení

Jasně, a taky to trochu kulhá v tom, že klíč není nikdy jeden jediný. No nic, na tumblr.com se dají najít všeljaké pohádky :-)

Pro mě osobně by to po tomhle ztratilo to kouzlo, že se na odemčení těším a nevím, kdy přijde. Přestala by mě ta hra bavit.

A jinak o něčem hodně podobném tu psal nedávno ange, zakápl si klíčovou dírku v zámku nějakým tmelem.

3

Re: Trvalé uzamčení

Trvalé uzamčení je rajcovní téma. Když mám pás na sobě, tak si říkám, že je to moc zajímavý nápad (šikovně to svařit..) a když se vrátím do "normálního" života, tak na to nahlížím jako na nereálnou věc, až skoro blbost. :-) Až to někdo udělá, rád s ním dám řeč. :-)

4

Re: Trvalé uzamčení

cudnost.cz napsal:

Jasně, a taky to trochu kulhá v tom, že klíč není nikdy jeden jediný. No nic, na tumblr.com se dají najít všeljaké pohádky :-)

Pro mě osobně by to po tomhle ztratilo to kouzlo, že se na odemčení těším a nevím, kdy přijde. Přestala by mě ta hra bavit.

A jinak o něčem hodně podobném tu psal nedávno ange, zakápl si klíčovou dírku v zámku nějakým tmelem.

No klíč není nikdy jediný, ale tady jde o zalomení klíče v zámku takže ty další jsou pak už k ničemu smile
A jednou jsem na jednom serveru viděl, že si kluk zakápl zámek u PC sekundovým lepidlem. Bohužel pak to video smazal a už jinde nebylo k nalezení sad

5

Re: Trvalé uzamčení

Ja tuzim po trvalom uzamknuti...prave sa spriatelkou na to pripravujeme

6

Re: Trvalé uzamčení

Spravny pas cudnosti uz mam...Spiderwire2..mam aj spravny kruzok...teraz mam normalny zamok...ten po mesiaci vymenime za zamok s pevnej oceli...kluce znicime..a dierku v zamku zalejeme tekutym kovom

7

Re: Trvalé uzamčení

nadrzeny napsal:

http://tinylockednub.tumblr.com/post/118027950527

Pěkná vize, jen škoda, že se z CBčka dá i tak dostat sad

Z čehokoli zamykacího se dá dostat. Visací zámeček se dá přepilovat, návštěva zámečníka může být trapná, ale určitě by byl schopný otevřít i vestavěný zámek. A v nejhorším se dá i T pás zničit (přeštípat kleštěmi) a sundat...

Ale představa je to zajímavá smile

max178: bude nějaká forma blogu?

8

Re: Trvalé uzamčení

Najviac som bol zamknuty 14 dni v kuse...potom uz nejaka predstava sa dostat z pasu uz pada...uz len vzorne posluchas a venujes sa svojej partnerke. Zamok dame co sa neda prepilit...a kliestami roztrihat pas cudnosti je nebezpecne...ostanem uzamknuty...bude mi robit pravidelne milking...jej staci oralne uspokojenie...pripadne si nasadim pripinaci penis. Bude to pre mna riadna zmena...do teraz som sa robil kazdy den minimalne 10x....teraz

9

Re: Trvalé uzamčení

Permanentní uzamčení by sice bylo fajn, ale na druhou stranu občasné odemčení pod kontrolou potřeba bude stále.. s nasazeným pásem se nikdy neprovede hygiena a holení tak dokonale, jako když ho nemám smile
To leda až někdo vymyslí nějaký neviditelný pás cudnosti, jako v jedné povídce tam bylo něco s krémem a pak se ten dotyčný nemohl absolutně udělat. Je mi jasné, že to byla jen fikce.

10

Re: Trvalé uzamčení

Taky by se mi permanentní zamknutí líbilo... Já bohužel končím po noční erekci. Každopádně pak to chce partnerku, která umí být mrcha. Osobně nosívám klec kvůli touze zbavit se nadměrné masturbace. Prostě to nedokážu omezit a na miláčka často zbývají jen kapky. Můj rekord je od pondělí do soboty, bohužel na noc vždy bez. A to je můj sen se s cudností dostat až k samovolné poluci... :-/

11 Naposledy upravil: nadrzeny (1.6.2015 18:16:34)

Re: Trvalé uzamčení

max178 napsal:

Spravny pas cudnosti uz mam...Spiderwire2..mam aj spravny kruzok...teraz mam normalny zamok...ten po mesiaci vymenime za zamok s pevnej oceli...kluce znicime..a dierku v zamku zalejeme tekutym kovom

Pěkná vize smile Permanentní zamčení a nemít už nikdy orgasmus a ani sex (v mém případě zůstat doživotně panic) by se mi taky líbilo. Jen teda když píšeš, že máš partnerku.. nebojíš se, že se z tebe stane při permanentním zamčení cuckold a ona si bude užívat s jinými? Teoreticky tyhle myšlenky do každého vztahu kde je trvaleji PC přítomen můžou přijít smile

12

Re: Trvalé uzamčení

teda jak to čtu musim pridat svou zkusenost .... pro trvalé uzamčení je nutné aby to dlouhodobe bavilo vas oba ne jen nositele nebo jen partnerku. Jak to nebaví jednoho tak to spíše ztrací kouzlo a pointu hry. Já s tím zatmeleným zamečkem vydržel 7 týdnů, ALE za celou dobu zadný milking, analsex, hrátky od přítelkyně takže se z toho stava docela všední nuda až to zacalo vadit. A přítelkyně? Ta za celých 7 tydnů naprosto igorovala jak mě, tak PC tak postelové potreby a když už jsem se ozval ze by se mohlo neco dít tak byli jen sliby typu zítra .. o víkendu, příští víkend a pokaždé nic.

Tak radim, projednejte to podrobně s vašima polovičkama zda trvale nebo radej ne, neni nad to mít možnost to jednoduše ukončit na par dní a byt vmžiku ven z klece nez trpet a pul hodiny s tím zapasit ( pokud nemate stipaci pákové kleste), věřte že s odřeninama co stípou palí a všichni urco znáte co vše přepilovat zamek je fakt utrpení.

13

Re: Trvalé uzamčení

http://40.media.tumblr.com/cc8bafd4fd2d … 9_1280.jpg

14

Re: Trvalé uzamčení

To vypadá jako DoDo?

15

Re: Trvalé uzamčení

Spíš si všimněte, jak je pán čerstvě a hladce oholen úplně všude. Evidentně je to fotka hned po zamčení, nikoliv po delší době.

16

Re: Trvalé uzamčení

Myslím, že dlouhodobě by nás zůstalo zamčených daleko víc, pokud by se dala klec konstrukčně a materiálově vyřešit tak, aby odpadly bolestivé noční erekce... Hygiena už se vyřešit dá, ale každý nemusíme tu svinskou bolest...

17

Re: Trvalé uzamčení

Jj, presne. Když se člověk pár dní nevyspi, to to problém :-(

18

Re: Trvalé uzamčení

buglezz napsal:

Myslím, že dlouhodobě by nás zůstalo zamčených daleko víc, pokud by se dala klec konstrukčně a materiálově vyřešit tak, aby odpadly bolestivé noční erekce... Hygiena už se vyřešit dá, ale každý nemusíme tu svinskou bolest...

A kdo takovou dokonalou klec na ptáčka první vynalezne, tak udělá díru do světa PC a možná z něho bude i milionář big_smile (říkám jen možná, netuším jaké jsou ve světě PC a erotických pomůcek obecně marže, i když ceny vyšší- vysoké jsou).

19

Re: Trvalé uzamčení

zkuste si byt zamčený v kuse aspon 8 tydnů, ono vas to pak prejde mít chut být trvale zamceny. :-)

20

Re: Trvalé uzamčení

8 týdnu je dost, a teď tedy, Ange, u vás nic? Manželka pořád nemá zájem?

21

Re: Trvalé uzamčení

poj napsal:

8 týdnu je dost, a teď tedy, Ange, u vás nic? Manželka pořád nemá zájem?


Ne, za to se objevila jina, co ma zajem jak o me tak o tuto hru .... vice bych uz prosil tema ja a moje pritelkyne se kterou jsem toto zacal uz dal nerozebiral , zbytecne vynalozena energie.

Jen upřesnim po 7tydnech a 4 dnech zamceni a nezajmu ukoncil, ze takto ne.

22

Re: Trvalé uzamčení

Dnes mi přišel kovový CB 6000 a já si ho hned nasadil.;-)  Jsem v něm již 3 hodiny a jelikož se zdá být fajn, zkusím v něm být co vydržím nejdéle. Chtěl bych se dočkat své noční poluce - tedy, zda něco takového existuje. Toto nadšení sdílím sám, tudíž bych uvítal někoho, s kým bych se hecoval, nebo by mi dodával sílu, až to bude s výdrží a pokračováním horší. Najdu? ;-)

23

Re: Trvalé uzamčení

Mám za sebou první noc, během které jsem byl 2x vzbuzen erekcí. Poprvé ve 2:40 a podruhé 3:32 hodin. Vždy jsem si ho zchladil studenou vodou a když to šlo, tak se i vymočil. Poté jsem se dočkal budíku v 5 hodin už bez přestávky.
Do práce jsem vyrazil asi 3 a půl km na kole, dopoledne se věnoval vyklízením stupaček a teď mám obědovou přestávku. Během dne jsem ani nepociťoval, že bych měl něco "navíc". Ono ani nebylo divu, byl jsem pořád v pohybu.Horší to bude večer, až půjdu na chat a zase v noci. Doufám, že nebudu častěji vzbuzen, z toho bych nadšený nebyl...