1

Téma: Kdo to o vás ví?

Klícku nosím pravidelně již několik let, i když s přestávkami. Žena si pochvaluje, že zamčený jsem daleko hodnější a příjemnější. Líbí se jí, že si o způsobu a četnosti sexu může sama rozhodovat. 
Samozřejmě jsem se nošení klícky snažil před okolím tajit.
Nyní se mě žena přiznala, že se s tím svěřila své kamarádce. Chtěla se prý touhle perfektní věcí pochlubit. Ukázala jí i fotku, kde jsem zamčený.
Nejprve jsem měl dost blbý pocit. Nadávat jsem jí ale nemohl, byl jsem zamčený a tak i několik dalších dní zůstal. Abych to prý vydýchal. Teď jsem se s tím smířil. Už mě ani nevadí, že když k nám kamoška příjde, zeptá se ženy polohlasně, jestli jsem zamčený.
Máte někdo podobné zkušenosti? Kdo to o vás ví?

2

Re: Kdo to o vás ví?

No o me to vedi snad vsichni v práci včetně kancelářských :-) ( cca 50 chlapu a 9 zen, bohuzel vic jak 7 chlapu je horších nez 3 drbny ) a pár (asi 6 ) kamaradek, a reakce byli ruzný. Jediný kdo to nevi jsou rodice a sourozenci no cela rodina z mé strany.

3

Re: Kdo to o vás ví?

O mě to nikdo neví. V práci by to byla tragedie, protože kolektiv, natož dobrý rozhodně nejsme. Co se týká kamarádů a známých - ví to jen jeden a to díky jeho přímému dotazu po lajku Cudnost.cz na FB. Co bych ale asi uvítal je, kdyby to o mě věděly manželčiny kamarádky. To by mě docela rajcovalo, protože by ji zcela určitě podporovaly v mém zamykání... Docely bych i nosil trička s nápisy ohledně zamykání. Nic o cuckoldingu, to jde mimo nás, já se zamykám jen kvůli omezení masturbace... Mimochodem, nějaké texty na tričko by nebyly...?

4

Re: Kdo to o vás ví?

Já jsem pásům cudnosti přišel na chuť teprve asi před rokem, třebaže jsem CB 6000 vlastnil již další 4 roky dříve. Tehdy, když mi zásilka došla, jsem byl nadšený a honem do něj...;-) K rychlému vystřízlivení došlo ihned poté, když jsem se po několika pokusech prostě nevešel... Když ke stejnému výsledku došlo i v další dny, tak jsem zanevřel a se spíláním, že mi asi poslali dětskou velikost, jsem ji uložil do skříně. Musím podotknout, že mé vzrušení bylo rychlejší, než mé ruce a klidu se mi stejně úplně dosáhnout nepodařilo. Až teprve fotky zamknutých ptáků a poznání, že stejný pás vlastně vlastním, mi vrátilo chuť znovu začít experimentovat. Do pásu se mi po pár pokusech nakonec podařilo dostat a náležitě jsem si toho užíval.:-) Také jsem provokoval přítele, ať mu v tomto obalu dá pusu a zkouší kouřit.;-) Ze začátku se na to díval velice nedůvěřivě, snad se i bál, aby nedopadl podobně. Také se k hrátkám odhodlával s vysvětlením, že až si sundám "tu věc". Postoj k pásům v podstatě nezměnil, třebaže se mi před pěti dny podařil husarský kousek, kdy jsem hupsl do pásu a bez jakékoliv kontroly zacvakl a rozšteloval zámek s číselným kódem, jehož kód tam byl už "leta" nastavený. Když jsem byl druhý den brzy ráno probuzen bolestivou erekcí, tak jsem nakonec vstal a nastavil známý kód a ono NIC! Řekl jsem si, že na to po ránu špatně vidím, genitálie jsem zchladil a po vyčůrání bolest opadla a já mohl dospát. V práci jsem si se zámkem chvíli hrál a i když jsem "svá" tři čísla různě překombinovával, k otevření zámku prostě nedošlo. Přemýšlel jsem o "náhradním" kódu, ba dokonce podezíral přítele, že to způsobil on, ale zatím po odemčení, když to takhle osud nastražil, netoužím. Když jsem to volal příteli, že jsem stále v pásu a tedy budu dnes hodný (bez milenců;-):-P), tak se tomu spiklenecky smál a dokonce i provokoval. Prostě se mu najednou líbilo, že za současné situace jsem opravdu zamčený a cesta k vysvobození je opravdu v projití tisíc možných variant, což nakonec stejně absolvuji až to bude neúnosné... Zatím mne to baví a správná kombinace nezajímá.
A k tomu, kdo to o mne ví? Tak přítel, brácha a kolegyně v práci. Jinak nemám důvod se někomu svěřovat.

5 Naposledy upravil: martinvvv (4.7.2015 13:33:05)

Re: Kdo to o vás ví?

No mě to teď taky docela rajcuje, když to kamarádka ví. Ale určitě bych si nepřál, aby se to zveřejnilo. Myslím, že by mě pak zkoumali, jestli zrovna zamčený jsem či ne.

6

Re: Kdo to o vás ví?

Ale to také není zase tak nepříjemné, ne? ;-) :-D

7

Re: Kdo to o vás ví?

NO jak se to veme z vlastni zkusenosti vim, že neni dobrý o tom rikat v kolektivu v práci, ne ze by nevedeli od zacatku meho nastupu jsem jsem v tehle vecech jinej nez oni, spis jde o to ze nekteri lide nevedi kde je hranice kdy naražky jsou jeste vtipem a kdy opravdu " hloupou " naražkou že by jste je nejradsi vzali tyci po hlave :-), ale pak se tim da zjistit koho to laka at uz jen si vyzkouset nebo kdo tomu taky propadl :-)

8

Re: Kdo to o vás ví?

Přesně tak. Já to právě beru z toho psychologického hlediska a výsledky odhadů jsou mnohdy zajímavé...;-)

9

Re: Kdo to o vás ví?

o mě že jsem zamčený ví 10 žen musím jim i posílat fotky na přání jedná se o přítelkyni a její kamarádky

10

Re: Kdo to o vás ví?

Nějak jsem po oživení toho vlákna začal počítat a zjistil jsem, že odpověď není tak jednoznačná. Záleží totiž, o jaké skupině lidí se bavíme.
- Virtuálně o mě ví každý, kdo čte toto fórum, potenciálně velké stovky lidí
- Reálně o mě ví cca 10 lidí ze srazu Cudnosti. Z toho mě znají dejme tomu čtyři.
- Z rodiny o mě ví přítelkyně + další dvě osoby

11

Re: Kdo to o vás ví?

Ja to vim celkem přesně, vzhledem k tomu že moje žena je feministka vědí to všechny její kamarádky. Což mne ze začátku bylo trapné když byla některá u nas na návštěvě. Jinak z rodiny nikdo a z ostatních přátel asi take nikdo.

12

Re: Kdo to o vás ví?

Ahoj, tak u mne o klícce ví nejlepší kamarádka mé manželky a sestra mé manželky. Možná ještě někdo další, ale nevím komu se tím ještě pochlubila. Jednou jsem se vracel z práce a byl jsem v předsíni, na návštěvě u nás byla sestra moji manželky a slyšel jsem jak to probíraly. Večer jsem se ptal jak na to přišla řeč. Probíraly spolu co mají za pomůcky a došla řeč i na pás cudnosti. Ona se o to zajímala a hned se koukali na internet jak to vypadá smile