1

Téma: 3D tisk klícek na penis

Našel jsem právě hodně zajímavej odkaz:

http://www.shapeways.com/shops/pedro69

Zatím o tom cokoliv podrobnějšího nevím ani netuším. Ale je jasně vidět, že 3D tisk už si razí cestu i mezi nás. To je super, ne? Rozhodně budu se zájmem sledovat, co dalšího se objeví a první ohlasy uživatelů.

Když objevíte něco dalšího z 3D tisku, dejte sem prosím taky odkaz. Díky.

2 Naposledy upravil: spank.man (18.7.2015 22:51:34)

Re: 3D tisk klícek na penis

http://denyingthumper.com/2015/01/02/kh … so-review/

3

Re: 3D tisk klícek na penis

No to je špičková recenze, díky moc. Bohužel není úplně pozitivní, pisatel klícku nedoporučuje na delší nošení a taky zrovna nechválí její protiúnikovou bezpečnost.

Ale i tak jsem docela nadšenej, z toho co ještě od téhle technologie můžeme očekávat. Jako první vlaštovka 3D tisku je klícka KHD-X3 víc než povedená a budoucnost se rýsuje velice slibně.

4 Naposledy upravil: spank.man (19.7.2015 00:28:32)

Re: 3D tisk klícek na penis

Časem se bude i skenovat přímo na míru určitě a odpadnou problémy s měřenim a tak :-)

5

Re: 3D tisk klícek na penis

S 3D tiskem mám relativně dost zkušeností, takže zkusím přidat něco obecných informací z praxe. Předesílám, že CB nejsou můj kink a nikdy jsem nezkoušel je tisknout, ale i přesto by můj příspěvek mohl být zajímavý.

Pokud se bavíme o běžných FDM/FFF tiskárnách (jsou i jiné technologie, ale vesměs ne v amatérských rukách), pak největším problémem je malá přesnost a drsnost povrchu zejména ve směru osy Z, jak píše i autor recenze. Ty přechody mezi jednotlivými vrstvami tam prostě jsou a budou.

V případě, že se jako materiál pro tisk použije ABS, lze výsledek vyhladit v acetonových parách (protože aceton ABS rozpouští), ale ani tak není povrch dokonalý. Kromě pohodlí při nošení bych se obával i hygieny, půjde to špatně vyčistit.

Další potíž spočívá v tom, že tvar klícky je pro 3D tiskárnu nejspíš nejhorší možný. 3D tiskárna neumí tisknout "do vzduchu". Umí vytisknout pyramidu, ale ne pyramidu postavenou na špičku. Tvar klícky je takový, že je nutné ji vytisknout se supportem, podpůrným materiálem, který se pak odstraní. Což učiní povrch ještě o něco hrubším a nepravidelnějším.

Výtisk se dá vzít jako základ pro další opracování, vyhladit, obrousit, ale nejsem si jist, jestli by to v tom případě výhody 3D tisku nenegovalo.

Pokud se pevnosti týče, tak všechny plastové výlisky lze relativně snadno rozloupnout podél vláken a opět, nedá se to moc řešit.

Vhodnější pro tento účel by byly techniky jako SLS, ale ty jsou pořád doménou profesionálů, s odpovídajícími náklady a pro tento účel nerentabilní.

6

Re: 3D tisk klícek na penis

3d tisk by se dal využít pro výrobu doplňků, např. POI pro CB. Originál se dá koupit za cca 45 dolarů +DPH, ale výrobní cena by mohla být pár korun. Nejnáročnější bude vymodelování.

7

Re: 3D tisk klícek na penis

Rene nevim jak moc do toho vidis, ale to vymodelovani je to nejmenší na tom, stači original na to a podle nej udelat digitalni 3D model kde muzes nekolik hodnota rozmeru upravit dle pozadavku, problemy pak jsou ze se nevi jak to ve skutecnosti z tiskarny vyleze s jakym povrchem a hlavne vyber  vhodneho matroše.

8

Re: 3D tisk klícek na penis

Rad bych se podelil o muj pokus s 3D tiskem. Ma tiskarna neumi delat moc hezke povrchy a klicka by asi nebyla prijemna na noseni, tak jsem zkusit udelat neco, co nebude prijemne na noseni za zadnych okolnosti. Takovy hybrid KBT a CB...
http://imgup.cz/images/2017/09/07/IMAG12738038e.th.jpg http://imgup.cz/images/2017/09/07/IMAG1274731b3.th.jpg http://imgup.cz/images/2017/09/07/IMAG12751a548.th.jpg http://imgup.cz/images/2017/09/07/IMAG1276e18c4.th.jpg

9

Re: 3D tisk klícek na penis

to je pěkné.

10

Re: 3D tisk klícek na penis

3D tiskarny jeste mnohemu subikovi zavari :-)
Techonologicky pokrok prinese zvlastni moznosti realizace osobnich prani...