1

Téma: Zmenšení penisu

http://chastityforlife.tumblr.com/post/ … stity-cant

Zajímavá představa, kdyby to fakt fungovalo. Kdo by do těch až 30 měsíců zamčení fakt šel a nechal se zamknout s výsledkem zcvrknutí na minimum? big_smile Je mi ale jasné, že to bude na 99,9% jen fejkový obrázek smile

I když penis při erekci by při dlouhodobém nepoužívání se mohl zmenšit, nebo je to taky blbost?

2

Re: Zmenšení penisu

Zcela upřímně mám pocit, že je to naprostý nesmysl. Pokud vím, tak ke zmenšení zejména varlat dochází při hormonální terapii estrogenem a blokátory testosteronu.

3

Re: Zmenšení penisu

Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že po 110 dnech žádná změna. Je to fake.

4

Re: Zmenšení penisu

Mě se  po 2  letech nošení PC zmenšil asi tak  o 1 - 1,5 cm. jen nevím jestli je to nošením PC nebo stárnutím, Nemá někdo podobnou zkušenost?

5

Re: Zmenšení penisu

Je to blbost a je to přehnaný. Na internetu se tomu říká hoax. Kdyby tam byl jako zdroj uvedenej nějakej doktor nebo jiná zdravotnická autorita, tak v pohodě, ale tohle si může doma nakreslit každej a zvýšit si tak návštěvnost svýho blogu.

6

Re: Zmenšení penisu

Jasně, já si to myslel, že to je blbost.. ale pro vzrušení dobré a pro návštěvnost ještě lepší big_smile

7

Re: Zmenšení penisu

Tak úplná blbost to nebude, jen  se musí PC nosit  dlouhodobě a opravdu stále.

8 Naposledy upravil: davue007 (9.12.2015 08:02:56)

Re: Zmenšení penisu

Téma jak žiletka

Já bych rozhodně nepodceňoval prokrvování topořivých tělísek penisu. Ty  mění  velikost i v ochablém stavu.Pokud toto nelze a jsou pod  extrémním tlakem,tak bych to viděl docela jako problém,ale je fakt,že to tu někteří opravdu nosí dlouhodobě  3 roky a víc a žádný problém nemají. Každá věc se asi musí používat s  rozumem. Každý sval, se nepoužívá oslabuje u svalů na nohou je to znát již po dvou dnech chození o berlích.  Odpověď na toto není jednoduchá, každému vyhovuje něco jiného, vedou ho k tomu jiné důvody,jiné fyzické dispozice,každý máme jiné očekávaní.  Budu to v klidu používat nosit dál a těmito obrázky se nenechám rozhodit.


Proto toto téma jsem zavrhl a již k tomuto nemám co bych napsal, můžeme o tom vést spory , můžete nesouhlasit,ale to je tak vše co s tím dá dělat.

9

Re: Zmenšení penisu

http://cagedjock.tumblr.com/post/138823849906

10

Re: Zmenšení penisu

http://cagedjock.tumblr.com/post/138823849906

ale asi by bylo potřeba prohlédnout celý jeho blog

http://cagedjock.tumblr.com/

11

Re: Zmenšení penisu

Že by se ptáček zmenšoval nošením pásu, no nevím. Nicméně musím uznat, že mě se někdy po bazénování nebo delším sezení zcvrkne natolik, že nepomůže ani KSD a je nutný podat hlášení Klíčnici.

12

Re: Zmenšení penisu

To jako někdo věří tomu,že se může zmenšit nebo dokonce zvětšit penis?To snad ne.

13

Re: Zmenšení penisu

Tak třeba mně se zvětšuje a zmenšuje penis neustále. Veřte tomu nebo ne.

14

Re: Zmenšení penisu

Jedno je pravda, penis pokud se nezmenší chirurgicky se nedá trvalým nošením zkrátit. Ono má to jeden háček. Penis se může změnit jen vizuálně. Je to dáno stavbou těla. Pokud se umění tělo, když je někdo uzamčen tedy ztloustne, zejména v okolí ohanbí, pak penis se "opticky" zmenší, tedy zasouvá se do zbytnělé části ohanbí, když se pás odemkne a uvolní se kroužek okolo penisu. tady je myslím třeba pravidelné kontroly těla a samotné váhy uzamčeného. (na rozdíl od zamčených žen)

15

Re: Zmenšení penisu

S názorem nahý_sluha Souhlasím.