1 Naposledy upravil: Tlapík (14.10.2015 11:04:27)

Téma: Xena a Tlapík: náš příběh

Ahoj všichni,
už asi dva měsíce pročítám fórum a blogy a musím říct, že jsem zvažoval, jestli taky něco napsat. Hodně příspěvků je stejná co asi napíšu. Je zvláštní, kolik jiných lidí má stejné pocity.
Jsem s manželkou 9 let(známe se 15let). Milujeme se, vše ok. Jen tam bylo "něco". Pořád jsem jí zkoušel dát do role sub.A fetiš atd. Myslel jsem , že to chci.Jí to nic neříkalo.  Až letos na jaře, po přečtení 50 odstínů se to "něco" stalo. Pochopil jsem, a má Láska taky, že ona je ta Bohyně.Přes začátky, kdy jsme zkoušely co a jak, jsme oba přijaly, to krásné co nám toto poznání nabízí. V této pozici obleče latex, kozačky, korzet a mě se plní sny. Jistě chápate co to se mnou dělá. Náš vztah se posunul dál- další level. Není těžké tuhle Bohyni milovat, ale pak jsme narazily na pás. Já ho koupil jako překvápko a pak...... se děly věci. Zkrátka po 10 dnech mě vzrušuje jen vzpomínka na mou Lásku (tohle oslovení používal už předtím, než jsem se dostal na tyto stránky), Obskakuju jí, když jí můžu masírovat nožky nebo jí to udělat, jsem nejšťastnější na světě. Každý den se snažím jí udělat radost, myslím jen na ní a ona si to užívá. Líbí se jí to a je skvělá klíčnice.Začala taky číst fórum. Pořád mě dráždí, posílá sms, nebo mě jen tak pohladí po kleci. Láska přerostla v Zbožňování. Jsme neskutečně šťastní. Celkově v pohodě. Kdo to nezažil- nepochopí. a tady to nemusím vysvětlovat, vy to znáte. Možná jsem se víc rozepsal o jiných věcech, než o zamykání, ale ono to k tomu patří. Snad to neva.

2

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Tak to gratuluji:)musim priznat ze i me k d/s privedlo 50 odstinu,do te doby mi to pripadalo divny nebo"ujety":))

3

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Super,  přeji hodně zajímavých zážitků.

4 Naposledy upravil: Tlapík (14.10.2015 21:08:07)

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Děkuji, určitě budou. Tak dnes odpoledne, když se děti se rozššly dělat úkoly, mi Láska povídá "Pojď za mnou,musím napsat sms" a odešla do obýváku.Sedla si do křesla, sundala ponožky natáhla ke mě nožky a začala psát sms. Na nic jsem nečekal a už u ní klečel a lízal a hladil. Škoda že to po 5min muselo zkončit, ale stihla mi říct, že jí to večer udělám. Jak jsem se těšil. Jen co přišla do ložnice, jsem měl plnou klec. Musel jsem jí to udělat, pohrala si při tom s klíckou a pak "dobrou". Už spí. Orasmus jsem měl před 10 dni, od té doby jsem s přestávkama zamčenej(kvůli práci atd.) A musím říct, když mě nehtama dráždila koule, myslel jsem,že polezu po zdi vzrušením. To co prožívám je tak strašně krásný, už se těším na zítra.

5

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Jj, ten pocit kdy chceš, toužíš a přitom nemůžeš, ta věčně přetrvávající nadrženost a touha je úžasná, pak stíčí pouhý pohled, dotek, vůně a jsi na pokraji propadnutí šilenství.
Jen tak dál a co nejdéle.

6

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Přesně jsi popsal mé pocity. Musím vydržet do soboty. Měl jsem to mít už minulou sobotu, když odešla návštěva. To už bylo po 23h, já osprchovanej a má Láska mi řekla, ať si lehnu v obýváku nahý na stůl, že si pohraje. Měla sexi prádlo, punčošky. Vzrušení se mnou jen cloumalo. Nejdřív mě zavázala oči, pak hladila klec,nehtíkama dráždila koule, a pak jsem cítil jak mi jezdí přes třísla až k zadečku vibračním vajíčkem. Jak u mě seděla na křesle a ještě mi půjčila nožku v punčošce- myslel jsem že exploduju. To trvalo snad 40min. Pak mě odemkla, naolejovala ptáka a ...................ZBUDIL se malej!!!!že ho bolí bříško, má průjem ..... (už je ok) ale než usnul, znáte to, bylo půl 2 a bylo to pryč. Tak jsme šli spát, má bohyně mě zamkla a řekla , že když to teď nevyšlo, tak to vyjde příští sobotu a usnula. JEŠTĚ 2 DNY!!! Já jí tak miluju!

7

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Tak se vám musím svěřit, to co prožívám je úžasný. A přitom je to strašný. Sem zamčenej už asi 35 dní? Ani nevím:není to podstatný, důležitý jsou pocity. A ty jsou fakt skvělí,nevěřil bych, že to řeknu, ale nemyslím už na své uspokojení. Chci dělat šťastnou jen svou Lásku, kterou moooooc miluju.A to jsem to dřív chtěl 5krát týdně.A hlavně- Lásku to hrozně baví, škádlí mě- a ten její potutelný úsměv, když jde spát uspokojená a já nic - zbožňuju jí.Už rozhodla, že v létě pokračujem, vybrala mi méně viditelnou klícku pod kraťasy. Bylo by škoda prý přerušit hraní, jen kvůli létu.A to mi ještě nedávno řekla, že v létě to asi nepůjde. Prostě jí to baví. Už to není o orgasmu , pusa a spát - jak to mají "vanilkáči". Je to o prožitcích, pocitech, lásce, oddanosti ..... Děkuji Lásko.

8

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Přesně. Takhle je to i u nás. Je to super žít vedle své ženy bez ukojeni a myslet jen na to aby byla ona ukojena. I ty úsměvy a spokojenost z mého nadržení znám. A znám i tu větu  "je škoda to přerušit" a ona to opravdu škoda je. Přeji vám to.

9

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Díky, jsem rád,že nejsem sám kdo má takový pocity.Nejsem "uchyláček" sám.Je nás hodně. Škoda,že to neví široká veřejnost, hodně manželství by se zachránilo, ale je to o tom , že mužské ego to hodně chlapům nedovolí ani zkusit. Ale to je omyl, právě proto , že vím , že mě to "nerozloží" to můžu prožít naplno a na falešný pocit chlapáctví kašlu.
To je moje "vysoce odborná psychologická úvaha!!!" :-)

10 Naposledy upravil: Xena (18.2.2016 10:27:25)

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Já za sebe z druhé strany přiznám, když jsem moc ženský nepíšou, jak to vnímám já :-) Mě to jen a jen naplňuje a vnímám to čím dál víc silněji, víc a víc chci sex. Jsem nadržená jen se na miláčka podívám a dotknu se klece, už vlhnu. A jak píše Tlapík? Úchyláček? Já v sobě začínám objevovat další a další věci, které jsou známkou perverze a zvrhlosti a k dominanci mám čím dál blíž a chci jí víc a víc, začínám si jí pouštět i do běžného života i v práci jí už někdy velice ráda používám a čím déle mám zlato pod zámkem, tím víc já se začínám nacházet kdo vlastně jsem :-D

Biholku: Proč přerušovat tu touhu a to krásný, co vás tak spojuje? :-) To by byla škoda :-D Užívejte si to

11

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Tlapik: já se pod tvou psychologickou úvahu klidně podepíšu. :-) Ono chlapactvi není o tom šukat a stříkat všude možně. Ale kdo to nezkusí nepochopí. A právě že většině to ego nedovolí ani zkusit.
Já už se tady jednou zamýšlel nad tím,  že pas by mohl zachránit mnoho manželství a to ne jako erotická hračka  ;-)

12 Naposledy upravil: Xena (18.2.2016 17:51:23)

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

No vidíš Biholku a když jsem to navrhovala dávat si to místo snubáku, tak prý sci-fi? To je pečeť na dokonalé manželství :-)Je to prospěšný pro obě strany. A vůbec neberu zlato jako uslintánka, že někde nechal ego? V práci používá dominantnost až dost. Ba naopak vážím si ho, protože mi natolik věří, když před ním stojím v latexu jako bohyně a mám nad ním já tu moc. Vše souvisí se vším...
Mluvím za sebe, na každou to působí jinak, to je jasný, ale na mě velmi kladně :-) Díky Vám jsme silnější a silnější...

13

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Xena to popsala nádherně. Můj Milášek to ze začátku brala jako legraci, pak jako zpestření intimního života a dnes už jako normální součást manželství. Váží si mě za tu oddanost co vidí v mých očích, za to co jsem pro ní schopen dobrovolně všechno udělat a jak velký nástroj na zkrocení zlého muže jsem jí dal k dispozici. Ona je pro mě zase tou jedinou Bohyní a celkově nás pás cudnosti víc navzájem propojil. Nikdy bych si nemyslel, že bych jednou mohl všem novomanželům doporučovat jako nejlepší svatební dar nákup jakéhokoliv pánskýho pásu cudnosti. Ten kdo tyhle novodobý šperky vymyslel, zaslouží Nobelovku. Vy, drahé ženušky, nás už stejně tisíce let ovládáte. Ať už svým šarmem nebo péčí o náš žaludek a blaho domova. To jenom naše mužský ego si to stále nedokáže připustit, takže bez pásu cudnosti na vás vrčíme, onanujem nad pornem nebo si užíváme s milenkama a nevážíme si toho co pro nás, holky naše zlatý, vlastně všechno děláte...

14 Naposledy upravil: Xena (11.3.2016 15:25:29)

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

petrzprahy: reaguji pozdě, ale přece. Je to velice krásně popsaný, jak vnímáš svojí bohyni. Fakt nádhera. Právě pro tyhle pocity, když ti dva vydrží, někdy i ty těžké začátky s nejistotou nebo úsměvem, jak dopadnou hrátky, to stojí určitě za to a je to to nejdokonalejší spojení na celý život.

15

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Také moc hezké čtení smile Až si najdu Slečnu, tak vím kam ji odkážu smile Určitě je pěkné si přečíst jako to prohlubuje vztah. A pohled dámy, která si to užívá je super.

16

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Tak minulý týden jsem zažil zajímavou zkušenost. Pro někoho to asi nové není. Pro mě to bylo poprvé. Láska za mnou přišla do koupelny, chvíly mě dráždila ve sprše a pak mi nastavila nožku a přikázala, že se mám na ní udělat. To bylo rychlý, ale pak řekla "slízni si to po sobě". No nechtělo se mi, ale Láska poručila. Já ji miluji čím dál tím víc.

17

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Tlapik, Xeno: Moc hezke cteni. Jen pokracujte, objevujte a piste dal, uz ted je Vas pribeh krasny a motivujici. Je opravdu nadherne objevit ve sve manzelce svou Bohyni odevzadat ji vse a ona se vytecne zmocni sve moci a vladne perverznou rukou.

Tlapik: Tak to ma byt. Spravne vychovany subik po sobe vzdy uklizi i kdyz se mu z toho zveda zaludek. Znam to(:

18

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Perverzní rukou fakt vládnu. Pořád něco vymýšlím, překvapuji, šokuji? A hranice si stále s miláčkem posouváme, jak tak zjišťuji tento týden, fakt řádím s nápady a zjišťuji, že se to miláčkovi všechno zatím  líbí, jelikož má právo "veta" a stále to nepoužil ba naopak mi stále říká, jak mě miluje za tu zvrhlost víc a víc. Je to fakt skvělé hraní a tím, že vidím, jak se zlato baví, já samozřejmě také, je tak spokojený, šťastný, to je pro jeho paní to nejdůležitější a nejkrásnější na tom všem.

19

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Přesně tak! Musí probíhat hrátky, které berou oba dva jedince, avšak každého z jiné polarity. Musí mezi nimi být ten oddano/vládnoucí náboj. Pak to má grády! :-)
Nádherně napsané, Xeno. Já toho subíka však ještě nenašel...

20 Naposledy upravil: Tlapík (5.8.2016 08:29:08)

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Už dlouho jsem nenapsal nic do našeho příběhu – aby si někdo nemyslel, že si už nehrajeme – a na příkaz mé Paní , která mi vytkla , že se nezapojuji do diskuzí – popíšu včerejší den, který začal jako nudný pracovní, ale postupně se měnil.
Poslední dobou není moc příležitostí na hraní a tak mám alespoň od neděle bodlináče. Au.
Včera ráno mi Láska poslala sms, ať si do práce vezmu její tanga. Černý, lesklý- ty se mi na ní líbí. Tak jsem šel s bodlináčem a tangama do práce. Je to zvláštní pocit, hezký pocit. Na oběd jsem se zastavil doma- a další sms- „Když jsi doma, vem si na zbytek dne ještě anální kolík a běž do práce.“ No, nedalo se neposlechnout :-)
Vzrušující sms jsme si vyměňovali celý den. Už to stačilo, že jsem se na svou Lásku těšil víc a víc.
A pak odpoledne, když jsem jí vyzvedával po cvičení (chodí pravidelně cvičit, aby prý pro mě byla krásná a sexi – zbožňuju ji), došla k autu jen v krátkých šatech. Legíny si po cvíču prý nebrala, je teplo. A do ruky mi vtiskla svoje tanga, který měla celý den na sobě se slovy „je fakt teplo, tak je hlídej do zítřka, večer je použiju jako roubík“. To mě překvapilo, vzrušilo a ujistilo, že je čím dál zvrhlejší, protože si i cestou domů autem přes město nechala hladit vlhkou kundičku.  Málem jsem zapomněl odbočit k domu. Doma jsem si mohl vyndat kolík.
Večer jsme měli návštěvu a já při diskuzi zapomněl jak se chovat. Prosazoval si svůj názor a to mojí Lásku opravdu rozladilo a když návštěva odešla, tak mi řekla důrazně že to takhle fakt nepůjde a že to bylo naposled!!! O víkendu večer mě potrestá novým bicím nástrojem, z kterého má fakt radost. Nechá mi bodlináče, zastrčí do mě anální venušiny kuličky a budu jí pinzetou depilovat kundičku.A budeme taky trénovat čůrání.  Víc mi neprozradila, prý se mám na co těšit.
Usínal jsem vedle své nahé Lásky, neskutečně nadržený a šťastný.
A já se fakt těším na víkend. A moooc.

21

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Nádhera. Jen tak dál.

22

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Moc hezky se mi čtete.... prožíváme něco obdobného, jen už nejsme nadšení začátečníci.... ale vše jde v životě ve vlnách a to i hraní. Momentálně máme hravou vlnu ;o)

23

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Za to nevhodné chování má zapsáno +10 ran. A to netuší, jaký bude závěr. Čeká ho odměna nebo trest? :-) Myslím, že to bude pro něj odměna, ale org. to nebude, to je jasný, měl ho nedávno, v červnu :-) a je teprve srpen. Já už se velice těším, hlavně na tu novou bicí pomůcku, která mu zůstane na zadku rozhodně vidět celý víkend. Rozhodně Vám dá Tlapík vědět, jak se mu to líbilo

24

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Super čtení,takhle to má vypadat.Taky opět začnu psát myslím ze bude o čem :-)

25

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Už se těším, už včera bylo pozdě, kdy začneš?