51

Re: Svobodné rozhodnutí - část 2.

Děkuji za krásná slova a pochvaly, vážím si toho.

Pokusím se vám všem odvděčit dalším příběhem. Už vzniká, jsem tak zhruba ve třetině.

52

Re: Svobodné rozhodnutí - část 2.

Super. Těším se na další zajímavé a napínavé čtení.

53

Re: Svobodné rozhodnutí - část 2.

davidt: A bude zase část/i povídky zde zveřejněna? big_smile

54

Re: Svobodné rozhodnutí - část 2.

Ne ne, nebude, pěkně si jí kupte,  tak jako já :-D :-D

55

Re: Svobodné rozhodnutí - část 2.

Nebude, protože se nebude tématicky hodit k tomuto fóru. Jasně, bude to o dominanci, bude tam sex i jistá míra násilí, ale tentokrát žádné pásy cudnosti.

56

Re: Svobodné rozhodnutí - část 2.

Nechci být za rýpala, ale nějak nemohu pochopit, proč jsou tu 2/3 povídku a tu poslední si je nutné dokoupit. Stačilo přeci jen napsat kupte si ji celou tam a tam, za tolik a tolik. Ledaže by to byl záměr, aby těch platících čtenářů získal víc. A to mi sem, tak trochu nepasuje. Kdo sem chce dát povídku, tak ji sem dá celou a ne jen 2/3.
Teď už chápu, proč tu bylo tolik povyku, když jsem sem začal dávat povídku s názvem "klíč k pásu cudnosti" od LT. Povídek mám dost s jakoukoliv S/M tématikou, ale dávat sem jen část a část si nechat zaplatit mi přijde strupské. A to já fakt nésu. smile
Nikoho nenapadám ani neosočuji, jen zde uvádím svůj názor.

57

Re: Svobodné rozhodnutí - část 2.

space: Děkujeme za tvůj názor. Pochopit to nemusíš, nech to plavat. Je to každého věc, co sem vloží, je to tu volné. Jediná podmínka je, že to bude autorské.

58

Re: Svobodné rozhodnutí - část 2.

Uzasna poviedka dufam že v pokračovani príde niejaky úžasný trest pre oboch smile

59

Re: Svobodné rozhodnutí - část 2.

Zdravím všechny příznivce. Po velmi dlouhé době jsem zjistil, že jsem tuto povídku nedočetl.
Kdo mi pošle do sz poslední část, tomu pošlu celou povídku "klíč k pásu cudnosti" sice jsem ji nepsal a ani ji nikde nezveřejňuji, ale mohu ji případnému zájemci poslat.

smile

60

Re: Svobodné rozhodnutí - část 2.

Space, ty jsi vážně neuvěřitelný. Máš svolení autora té povídky, co jsi nenapsal, abys ji mohl šířit, případně s ní dokonce platit?

61

Re: Svobodné rozhodnutí - část 2.

To nebudu komentovat, abych tu nedal záminku pro nějaký spekulace.
To že si někdo něco myslí neznamená, že to ví.

62

Re: Svobodné rozhodnutí - část 2.

Jedním slovem úžasné. Krásně vystupňované. Super čtivé. S Janou a jejím "klukem" to byl dobrý zlom. A celé to dopadlo krásně a všichni žijí šťastně až do... no však víte.
Díky autorovi smile Přečetl jsem to během pár hodin jedním dechem...