1

Téma: Mám přejít na Holytrainer?

Rad bych vyzkoušel nový Holytrainer, mam ocelový CB6000s, naposledy 25 dni trvale, hygiena se sundanim jednou za 2-3 dny a žádný problem. Samozřejmě mažu kremem. Spis co mne u toho trochu nedá zapomenout je zpracování vnitřního prostoru klicky. Zatímco povrch je pekne opracovany, tak vnitřek je slitina bez galvanizace, vyrobena v Cine, takze buhvi z čeho. Rikam si jestli je to uplne bezpecne. Mam tedy dve moznosti, zaprve dat to nějakému zlatnikovi pogalavanizovat (sice asi bude koukat, ale co je to šperk ne? ) a nebo se vzdát milovaného pocitu oceli mezi nohama a jít do HTcka. Co byste poradili

2

Re: Mám přejít na Holytrainer?

Já holytrainer  :-)

3

Re: Mám přejít na Holytrainer?

Já jsem měl dřív stejný problém a vyřešili jsme to bezbarvým lakem na nehty. Dvě silné vrstvy a vnitřek byl naposto OK. Jen se lak začne tak za cca 10 dní loupat, tak ho musíš odlakovačem sundat a znova natřít. Fungovali jsme takhle několik měsíců než jsme si pořídili holitrainer smile), ale ten jsme kupovali kvůli tomu, že mně trochu dělala problémy ta váha kovového pásu.

4

Re: Mám přejít na Holytrainer?

No tak ja to asi udelam tak, ze si poridime HT abych mel náhradu na dobu nez si nechat udělat galvanizaci vnitřku a pak se uvidí, treba uz nebudu chtít změnu. Jde mi o to, ze z toho kovového CBcka se fakt nedokážu dostat, sedí mi totiž 40mm kroužek tak pevne, ze z neb nevytahnu penis ani kdyz je uplne malej. Zároveň ani kulky nedokážou proklouznout mezi krouzkem a klickou, takze i kdybych ho nějakou nahodou vytah tak mi zůstane viset pas na koulich. Ale treba to nepůjde ani u HTcka.
Ten lak na nehty obsahuje aceton, to taky neni uplne ideální asi. Rhodium je antialergenni kov, který by to mohl vyřešit.

5

Re: Mám přejít na Holytrainer?

a nepřemýšlel jsi o ocelovém Holytrainer? Tady sice ještě není, ale když se pozeptáš určitě seženou a zařadí do nabídky… na nejmenovaném aukčním serveru dovoz z Číny prodávají i ocelový…

6

Re: Mám přejít na Holytrainer?

Problém s vnitřním povrchem klícky jsem vyřešil dvousložkovým polyuretanem. Hygienicky nezávadný po vytvrdnutí a drží už od června bez problémů.

7

Re: Mám přejít na Holytrainer?

Rozhodně bych šel i do HT nemá smyslu zůstat jen u jednoho typu CB.

8

Re: Mám přejít na Holytrainer?

Já to střídám mezi plastovým, silikonovým i kovovým CB6000S, kovovým BON4 a krátkým Holytrainerem. Každý má něco jiného do sebe, nejpohodlnější je ten Holytrainer, který se dá nosit nepřetržitě asi nejdéle. Ty ostatní střídám po několika dnech současně s hygienou, drobné otlačeniny zatím zmizí, každý PC je dělá někde trochu jinde.

9

Re: Mám přejít na Holytrainer?

tak HT mám ted chvilku už, a můžu jen doporučit, je o hodně příjemnější a to i v noci. Veškeré kladné info o něm jsou pravda a i kladně mě překvapil, jen u kroužků to chtělo z jedne strany kde jde šourek srazit tu 0,5mm hranku, i tak se zarizla do pokožky a nastalo nepříjemné palení ale po sražení žádny problem zatim nenastal. 1000% spokojenost s HT ;-). drív jsem mel plastovou CB6000.

10

Re: Mám přejít na Holytrainer?

to vypadá zajímavě smile

11

Re: Mám přejít na Holytrainer?

Mám dvě verze HT (kratší a delší) a obě je třeba poupravit, repspektive "dodělat". Spojení obou částí se po několika hodinách uvolňuje a spoj se viklá. Bylo třeba CB v spodní části pod zámkem provrtat a stáhnout dlouhým šroubkem. Přecijen plast je plast. Nevýhodou je nutnost vyšroubování při sundavání/nasazování. Potom to ale drží dobře a zkouším ho nosit dlouhodobě, abych si zvyknul než přítelkyni dám klíče. Zatím se víceméně daří.

12

Re: Mám přejít na Holytrainer?

Za mne tedy musím říct, ze plast mi fakt nesedi. Holytrainer jsem prodal a pořídil si novy kovový pas cudnosti. Bohužel není pojmenovaný. Neumím vkládat obrázky tak davam link na aukro. Už se tu o něm psalo a na základě toho jsem si ho pořídil. A jsem maximálně spokojený. Velice snadná hygiena, je lehky, erekce jsou bez problemu. http://aukro.cz/ShowItem2.php?item=6746 … ommend-box

Mam ho od konce listopadu nebo zacatku prosince...

13

Re: Mám přejít na Holytrainer?

Brzy pojmenovaný bude :-)

14

Re: Mám přejít na Holytrainer?

No za mou osobu, jeden z nejlepších asi. V porovnání na cb6000s jediná mala nevýhoda, ze není tak 100% bezpečný z pohledu možného vytazeni. U kovového CB s krouzkem 40 mm jsem to nedokazal. Ale to už se tu řešilo mnohokrát, jde o to co chci. Chci poslouchat a nebo chci podvadet....

15

Re: Mám přejít na Holytrainer?

maleslave1: Nosíš to i s těmi ostny? Musí to bolet normálně, natož když se chce postavit -_- big_smile ale uvažuji o tom, že to taky vyzkouším big_smile

16

Re: Mám přejít na Holytrainer?

Ano bolí to jak čert...dostavam to za trest, moje Paní mně při tom drazdi aby mi stal v klicce a pak je to peklo

17

Re: Mám přejít na Holytrainer?

Na stálé nošení ty ostny teda asi nebudou?

18

Re: Mám přejít na Holytrainer?

No včera jsem zkoušel byt s nima cely den a noc, a docela to šlo. Ani jsem o tom nevěděl. Tentokrát jsem nemel v noci tak silnou erekci. Každopádně to brani vytažení, neumím si představit rvat ho tam zpátky pres ty bodliny

19

Re: Mám přejít na Holytrainer?

Díky za poznatky smile

20

Re: Mám přejít na Holytrainer?

Taky by bylo zajímavé zkombinovat tuhle klec s ostny a přidat k tomu uretální trubičku. My bychom si to moc neužili a paní by byla určitě spokojená smile

21

Re: Mám přejít na Holytrainer?

Taková klicka se vyrábí taky, je v podstate iddenticka, ale na dpicce má otvor pro upevnění uretralni trubicky

22

Re: Mám přejít na Holytrainer?

Tak jsem jí asi zatím nikde nenašel, díky smile

23

Re: Mám přejít na Holytrainer?

no teoreticky by se dalo zkombinovat treba tohle https://www.aliexpress.com/store/produc … 66289.html a k tomu si poptat ten krouzek s bodlinama....osobne teda myslim, ze to je maximalne na kratkodobou seanci s pani, max par hodin, protoze s tou trubickou bych mel obavy o bezpecnost :-) . Ale jinak jako forma trestu je to vynikajici myslenka ;-)

24

Re: Mám přejít na Holytrainer?

já mám tohle (ten nejmenší trnový kroužek):
http://s.click.aliexpress.com/e/nAAeEy7

Paní se to líbí .. prý je to úplný šperk

nacpat jej tam znamenalo se trochu pořezat, ale pak jakákoliv erekce je ztrestána obrovsky .... a dá se nosit i několik týdnů :-)))))

25

Re: Mám přejít na Holytrainer?

Ten je fakt drsnej :-)