1

Téma: Znecitlivující prostředky

Jaké máte zkušenosti se znecitlivujícími prostředky?

Na internetu jsem našel několik vyprávění kluků, kterým se podařilo pomocí různých znecitlivujících krémů a prostředků dosáhnout skoro úplné necitlivosti, takže nebyli schopní se udělat ani když se hodně snažili. Většinou na to používali krém Orajel, který se používá proti bolestem zubů a dásní a obsahuje benzocain.

Osobně jsem Orajel vyzkoušel a byl jsem spíš zklamán - slabší 10 % mastička měla účinek skoro neznatelný. Silný 20 % Orajel sice vyvolal znecitlivěn, ale ani zdaleka ne takové, aby to bylo "zajímavé".

Zkoušel někdo podobné prostředky?

2

Re: Znecitlivující prostředky

My používáme občas Emla krém, který se běžně používá na lokální znecitlivění pohlavních orgánů. Necháváme ho působit tak kolem dvaceti minut a pak nejsem schopen cítit téměř nic. Takto mohu dlouho souložit se svou paní, aniž bych měl možnost se udělat.

3

Re: Znecitlivující prostředky

My pouzivame tusim JoyDrops a funguje dost dobre.

4

Re: Znecitlivující prostředky

my zkusili teď toto a funguje skvělé, něměl jsi to 14 dní dvě stlačení a vydrže jsem 2 hodiny a pak padl bez orgasmu vyřízen

http://vsechnozbozi.cz/image/p/pepino-long-action-lubrikacni-gel-50ml.jpg

5

Re: Znecitlivující prostředky

Díky za info, některé přípravky vyzkouším a kdyžtak se podělím o zkušenosti.

6

Re: Znecitlivující prostředky

Tak oprava, my tak máme to pepino, jsem si spletl obal. Určitě funguje..

7

Re: Znecitlivující prostředky

Tak čtu tady o tom Pepinu a asi ho vyzkouším. Ne, že bych toužila po tom, aby mě souložil dvě hodiny a déle, ale jeví se mi to jako vhodný přípravek pro masturbaci mého miláčka. K televizi dobrá zábava. big_smile

8

Re: Znecitlivující prostředky

Viděl bych rozdíl hlavně v tom, co od znecitlivujících přípravků člověk očekává. Prodloužení výdrže, aby nedošlo k předčasné ejakulaci? Bez problému. Znemožnění orgasmu? To celkem zaručeně nedokáže.

9

Re: Znecitlivující prostředky

Ten Pepino gel se neda nikde sehnat...kde jste ho kupovali?

10

Re: Znecitlivující prostředky

Tak,my používáme Kamistad koupit se dá v každé lékárně,zkoušely jsme i něco z ali,krém Dyclonine ten na mě účinkuje perfektně ani sem něvěděl že ho mám a sprej Peineili účinek srovnatelný s Kamistadem.Co se týče aplikace děláme to tak že po nanesení necháme 5-10min působit a pak umyjem vodou.

11

Re: Znecitlivující prostředky

www.kondomshop.cz

12

Re: Znecitlivující prostředky

Tak můžu nahlásit celkem úspěch: Pořídil jsem lidokain, nejsilnější variantu na trhu (10% krém). Použil jsem koňskou dávku (asi 3x víc než je doporučeno) a nechal půl hodiny působit.
Znecitlivění nebylo úplné, ale účel splnilo. Ze začátku jsem necítil skoro nic, teprve po asi 10 minutách jsem cítil "něco" a zhruba po dalších 10 minutách jsem musel hlásit blížící se orgasmus - ale stačilo na chvíli zpomalit a bylo po. Nakonec mi bylo (po dlouhém trápení) dovoleno vyvrcholit, ale stálo mě to opravdu velké úsilí. (A to prosím po 10 dnech abstinence.)

Negativem je samozřejmě to, že já sám jsem z toho moc neměl a i ten orgasmus byl takový... Divný, polovičatý. Ale určitě doporučuji všem, kdo chtějí uspokojit partnerku a nerozptylovat takovými nesmyslnými zbytečnostmi, jako je vlastní orgasmus.

13

Re: Znecitlivující prostředky

Elma krém, opravdu funguje. Namazal jsem si žalud a větší část penisu na bílo krémem, navlékl kondom. Pečlivě umyl ruce a navlékl druhý, abych neumrtvil omylem i paní. Za chvíli už jsem necítil skoro nic. Než jsem připravil paní pusou, tak už jsem ani nevěděl jestli jsem ho zasunul nebo ne. Vůbec nic jsem necítil. Paní se to moc líbilo, že nic nectím a užívá si jen ona. Diktovala si tempo a drcením bradavek nebo plácáním po zadku mě popoháněla. Dovedl jsem paní k nádhernému orgasmu a dál pokračoval dle jejích přání. Vydržel jsem opravdu dlouho a nemusel se obávat orgasmu. Limitem bylo vysílení a ne strach z vytečení a výprasku. A nakonec v kondomu nebyla ani kapka. Po umytí a odpočinku to paní znova chtěla bez kondomu a to jsem už trochu cítil kontakt, ale i tak jsem vydrže dlouho, než jsem musel poprosit o zastavení, abych nevytekl. ELMA můžu jen doporučit.

14

Re: Znecitlivující prostředky

maleslave: https://e-kondomy.cz/lubrikacni-gely/lu … delay-50ml

15

Re: Znecitlivující prostředky

big_smile big_smile Nemame s zenou zadny extra problem s vydrzi, ale kdyz jsem cetl o kremech s prvky lidokainu, tak jsem si řekl vydržím tak dlouho až bude prosit že už nechce big_smile Zkusil jsem a vyhral jsem! Skvely pripravek siroke vyuziti pri milostných hrátkách tongue

16

Re: Znecitlivující prostředky

Zdravím,chci se zeptat,jestli je potřeba při použití znecitlivujicich tel používat kondom? Je to z důvodu,aby se neumrtvily i dámské partie?
Díky za odpověď.

17

Re: Znecitlivující prostředky

Bez kondomu to nejde. Používáme dva. Namažem, nasadím první, pečlivě umyjeme ruce a pak druhý. Za chvíli uz nevíš ze máš penis u můžeš paní sloužit do úplného vysílení.

18

Re: Znecitlivující prostředky

Děkuji za radu a info.

19

Re: Znecitlivující prostředky

Mozna se zeptam spatne,ale da se rict jake množství gel použít,aby to fungovalo jak má? Mam objednaly tento a dnes přijde: https://e-kondomy.cz/catalogsearch/resu … t+Gel+50ml

20

Re: Znecitlivující prostředky

Používám elma, cca 2cm z tuby (jako zybní pasty) a necítím prakticky nic a neudělám se.

21

Re: Znecitlivující prostředky

To 111
mám ho a funguje u mě tak na půl, když jsem hodně nadržený, tak to jde i s tím. Když použiješ lidokain tak to máš na 100% že se neuděláš.

22

Re: Znecitlivující prostředky

Space ahoj třeba u lidokainu je víc možností jaký používáš?

23

Re: Znecitlivující prostředky

Jsou nějaké znecitlivujici prostředky,kdy není potřeba prezervativ?

24

Re: Znecitlivující prostředky

Těžko, když se zamyslíš nad tím, jak fungují.

25

Re: Znecitlivující prostředky

Jo,to me nepřekvapuje. Jen jsem se zeptal. V dnešní době je totiž spousta věcí.