1

Téma: Znecitlivující prostředky

Jaké máte zkušenosti se znecitlivujícími prostředky?

Na internetu jsem našel několik vyprávění kluků, kterým se podařilo pomocí různých znecitlivujících krémů a prostředků dosáhnout skoro úplné necitlivosti, takže nebyli schopní se udělat ani když se hodně snažili. Většinou na to používali krém Orajel, který se používá proti bolestem zubů a dásní a obsahuje benzocain.

Osobně jsem Orajel vyzkoušel a byl jsem spíš zklamán - slabší 10 % mastička měla účinek skoro neznatelný. Silný 20 % Orajel sice vyvolal znecitlivěn, ale ani zdaleka ne takové, aby to bylo "zajímavé".

Zkoušel někdo podobné prostředky?

2

Re: Znecitlivující prostředky

My používáme občas Emla krém, který se běžně používá na lokální znecitlivění pohlavních orgánů. Necháváme ho působit tak kolem dvaceti minut a pak nejsem schopen cítit téměř nic. Takto mohu dlouho souložit se svou paní, aniž bych měl možnost se udělat.

3

Re: Znecitlivující prostředky

My pouzivame tusim JoyDrops a funguje dost dobre.

4

Re: Znecitlivující prostředky

my zkusili teď toto a funguje skvělé, něměl jsi to 14 dní dvě stlačení a vydrže jsem 2 hodiny a pak padl bez orgasmu vyřízen

http://vsechnozbozi.cz/image/p/pepino-long-action-lubrikacni-gel-50ml.jpg

5

Re: Znecitlivující prostředky

Díky za info, některé přípravky vyzkouším a kdyžtak se podělím o zkušenosti.

6

Re: Znecitlivující prostředky

Tak oprava, my tak máme to pepino, jsem si spletl obal. Určitě funguje..

7

Re: Znecitlivující prostředky

Tak čtu tady o tom Pepinu a asi ho vyzkouším. Ne, že bych toužila po tom, aby mě souložil dvě hodiny a déle, ale jeví se mi to jako vhodný přípravek pro masturbaci mého miláčka. K televizi dobrá zábava. big_smile

8

Re: Znecitlivující prostředky

Viděl bych rozdíl hlavně v tom, co od znecitlivujících přípravků člověk očekává. Prodloužení výdrže, aby nedošlo k předčasné ejakulaci? Bez problému. Znemožnění orgasmu? To celkem zaručeně nedokáže.

9

Re: Znecitlivující prostředky

Ten Pepino gel se neda nikde sehnat...kde jste ho kupovali?

10

Re: Znecitlivující prostředky

Tak,my používáme Kamistad koupit se dá v každé lékárně,zkoušely jsme i něco z ali,krém Dyclonine ten na mě účinkuje perfektně ani sem něvěděl že ho mám a sprej Peineili účinek srovnatelný s Kamistadem.Co se týče aplikace děláme to tak že po nanesení necháme 5-10min působit a pak umyjem vodou.

11

Re: Znecitlivující prostředky

www.kondomshop.cz

12

Re: Znecitlivující prostředky

Tak můžu nahlásit celkem úspěch: Pořídil jsem lidokain, nejsilnější variantu na trhu (10% krém). Použil jsem koňskou dávku (asi 3x víc než je doporučeno) a nechal půl hodiny působit.
Znecitlivění nebylo úplné, ale účel splnilo. Ze začátku jsem necítil skoro nic, teprve po asi 10 minutách jsem cítil "něco" a zhruba po dalších 10 minutách jsem musel hlásit blížící se orgasmus - ale stačilo na chvíli zpomalit a bylo po. Nakonec mi bylo (po dlouhém trápení) dovoleno vyvrcholit, ale stálo mě to opravdu velké úsilí. (A to prosím po 10 dnech abstinence.)

Negativem je samozřejmě to, že já sám jsem z toho moc neměl a i ten orgasmus byl takový... Divný, polovičatý. Ale určitě doporučuji všem, kdo chtějí uspokojit partnerku a nerozptylovat takovými nesmyslnými zbytečnostmi, jako je vlastní orgasmus.