1

Téma: Anální kolík

Chtel bych se Vas zeptat, nosite někdo k pasu cudnosti ještě trvale analni kolik? pripadne jaky se vam nejvíce osvedcil

2

Re: Anální kolík

Já ho někdy musím mít do práce, ale né na celý den. Třeba na 5hod.
Je to takový malý silikonový s rubínem.

3

Nosím, ale na trvale. Většinou spíš pro zpestření, když vrazíme společně s paní někam ven.
Vyzkoušel jsem několik typů, ale na delší nošení se mi nejvíc osvědčila taková anální kotvička smile

4

Mam vyzkoušeny uzamykatelný anální kolik. Foto jsem dával v jinem vlaknu. Ten opravdu nevyklouzne

5

nemam problém s vyklouznutim. spis mam problém při dlouhodobem noseni se zakladnou koliku. většinou je z tužšího materialu a po case zacne neprijemne, hrana te zakladny, tlacit az reravou bolesti.

6

pesjenprovas: Ten problém jsem měl taky. Tak jsem vzal starý kožený pásek, uřízl 10cm pásek, konce seřízl do oválu, uprostřed prořízl, prostrčil základnu kolíku a udělal takovou jakoby měkčí "podložku".

7

Ta anální kotvička, kterou jsem zmiňoval, má právě ergonomickou základnu, takže netlačí ani při dlouhodobějším nošení (viz foto níže). Navíc je v ní ještě vibrační vajíčko smile
https://www.imgup.cz/images/2017/12/02/Screen-Shot-2017-12-02-at-09.58.42.png

8

Ahoj. Oživím staré téma a zeptám se. Jak dlouho se dá nosit v kuse kolík? Menší, kovový. Děkuji.

9

Ahoj,

sice se ptáš na menší kovový kolík, ale řekl bych, že by se to dalo i zobecnit na více druhů/materiálů..a vyjádřím se odborně : dokud nebudeš muset jít kadit smile Tedy aspoň můj názor.

Osobně jsem ale u kovových (malý a větší (4cm), koupené v ČR, takové s tím "krystalem") narazil na neduh, že patka má trochu ostřejší hrany. U menšího mi to nevadilo, větší začal být po čase nepohodlný právě kvůli té ostřejší hraně.

Sice ten obchod nemám rád, ale pořídil jsem si zde skleněný kolík (tenkrát byl ještě za 600,-) a nemůžu si ho vynachválit : http://www.eroticcity.cz/e-shop/glass-v … 38532.html Má delší užší část, takže se "pohodlně" usadí, patka je tak akorát, aby nevadila běžným pohybům, a je krásně zaoblená. Vrchní širší část příjemně při pohybech masíruje prostatu.

Delší použití kolíku bude také otázka lubrikantu. A teď se zeptám i já : Jaký lubrikant se vám osvědčil na silikon a jaký na sklo/kov pro delší použití?

10

Mám kovový a použil jsem normálně báze vody z lékárny za 50kč a úplně v pohodě.

11

Hele, mám obyč anální šperk tady z cudnosti, dá se s tím spát? Nehrozí nějaké riziko? Například, že by se dostal celý dovnitř nebo tak ? Zkoušel někdo? Budu rád za zkušenosti.