26

Re: Naše hrátky

jak se tu nahoře všichni shodují, tak výprask bývá slyšet. Myslím, to samotné plácnutí. To může být někdy problém, aspoň u nás. Ale našel jsem tu jeden starší příspěvek od Xeny, který to řeší. Jen škoda, že tam není tloušťka provazu, třeba to Xena nějak doplní, už je to víc jak rok a půl starý
http://forum.cudnost.cz/post/9814/#p9814

27

Re: Naše hrátky

Za mě je teda provaz takové nešikovné řešení, resp. asi by to musel být nejaký tužší, aby se dal vůbec ovládat..

28

Re: Naše hrátky

Provaz není nešikovné řešení, když si domina chce hrát a není sama nešikovná, tak je to dobré řešení. A v rámci předehry jí sám subík ten copan může plést na výprask. Když nemá doma nic kromě provazu a chce trochu změnu na  výprask, je to dobré řešení pro začátečníky. Chce to trochu hravosti. A myslím, že je lepší něco než vůbec nic.

Já měla 0,5 cm průměr hladkého provazu a je jasné, když bude paní chtít více bolesti, tak přitlačí a více se zařízne do kůže,  když bude chtít ještě víc, může určitě vzít tužší provaz, je opravdu veliký výběr.

29

Re: Naše hrátky

Obávám se, že výběr straponu je individuální záležitost a vyžaduje pokusy a omyly. Vyhovující délka, šířka, tvar, tvrdost, to všechno se nedá předem odhadnout. I ty vibrace se budou typ od typu lišit a zatímco jedna hračka může vyhovovat nebo být super, druhá může být jakože cože, tohle má být všechno?

Obrovskou roli navíc často hraje technika použití, nebo jak tomu říkat. Stejná hračka může jedním způsobem vyvolat prosby o konec utrpení, dalším milking s vytečením semene ale bez rozkoše, a jiným třesoucí se nohy, hyperventilaci a suchý anální orgasmus, po kterém se člověku ještě půl hodiny vnitřnosti občas svírají v příjemné vzpomínce.

Nejdřív bych ale navrhnul samostatné nepřipínací dildo, pro vyzkoušení, jestli s touhle erotogenní oblastí má vůbec smysl experimentovat.

30

Re: Naše hrátky

poj: + synonym: Bych sem paní Leny nemíchala dotazy na strapona, ale běžte diskutovat do vlákna pokec nebo poradna a založ si poj. své vlákno. Díky

31

Re: Naše hrátky

Xena: pokud jsem si všiml, tak Leny i její sub jar se ptali na nápady na další hrátky, a můj minulý příspěvek je odpověď na dotaz, který tu kvůli jedné z těch hraček, na kterou si Leny nestěžovala, padnul.

Možná by bylo lepší nechat na Leny, ať si posoudí, jestli jsou ty příspěvky nevhodné, nebo naopak užitečné.

32

Re: Naše hrátky

Dobře

33

Re: Naše hrátky

Musím říct, že čím víc se ponořujeme s miláčkem do tajů BDSM tím víc k ní vzhlížím a přímo ji zbožňuji.Dnes už vím, že vrhnout se tímto směrem byla ta nejlepší volba v mém životě. Sám jsem zvědav kam až se to dostane :-) . Vůbec bych se nebránil kliniku, ale ani výprasky mi nevadí když to dělá dobře mému miláčkovy a to je pro mě hlavní a prioritní.

34

Re: Naše hrátky

Tady je to samá rada :-) to je dobře. Za sebe můžu říct, že se hranice pořád posouvají, ani si to člověk neuvědomuje.

35

Re: Naše hrátky

Rad není nikdy dost začínám se pomalu vžívat do role dominy a začíná mě to bavit.A okořenit vztah něčím novým s BDSM
náš vztah utužuje víc a víc jar mě začíná být čím dál víc oddaný a to se mě moc líbí.Jak říká Tlapík hranice se pořád
posouvají.Tak jsem taky zvědavá,co ve mě je a kam se to dostane.

36

Re: Naše hrátky

Ať jste už v roli suba nebo dominy, důležité je mít ze společných aktivit radost, mít takovou tu chuť se pořád něco učit a zkoušet a taky najít své vhodné tempo pro změny a nové věci. Rady jsou fajn, některé fungovat můžu a některé nemusí, stačí je posoudit podle svých potřeb a chutí. A někdy stačí dát jen na svou intuici. Hezky si to užívejte.

37

Re: Naše hrátky

Marquis deViante: To jsi napsal krásně.

38

Re: Naše hrátky

Paní Xeno děkuji (: Taky si hezky s Tlapíkem užívejte.

39

Re: Naše hrátky

Bičík máme vyrobený doma, byl to asi roční vývoj a pořád je to ještě prototyp :-) Je vyrobený z anténního prutu asi 45cm dlouhého a na jeho konci je přidělaná smyčka z ocelového lanka 2mm silného, rozpleteného asi na 1/3. Takže má sílu zhruba cca 0.6mm. Ta smyčka je cca 20cm dlouhá a uprostřed spojená páskou. Údery jsou velice intenzivní, stopy po nich zůstávají asi 10 dní. Někdy se povede i procvaknout kůži, ale zcela vyjímečně. záleží také na síle úderu. Jeho nespornou výhodou je, že je naprosto tichý. Což je pro nás zásadní. Jinak poznatek, čím je lanko silnější, tím menší stopy nechává a nehrozí prošlehnutí kůže.

40

Re: Naše hrátky

Tak myslím, že s tímhle prototypem bych se nechtěl seznámit.

41

Re: Naše hrátky

No tak ja na valentina dostal pěknej výprask. A milacek si poridil strap-on. Vypada to ze uz se ven jen tak nedostanu smile

42

Re: Naše hrátky

Tak mi bylo oznámeno že ten Strap-on je pro nás oba. To znamená že mě pěkně protáhne v uzamčení. Máte s tím někdo zkušenosti?

43

Re: Naše hrátky

MAX71 souhlasím s Tlapíkem, takový bičík bych vyzkoušet nechtěl. To už zaslouží obdiv. A to držíš při výprasku jen tak nebo jsi spoutaný?

JAR zkušenosti nemám, ale dále se najít hodně upozornění ohledně hygieny, hlavně v pořadí, kdyby se použil na tobě, tak bych ho hodně dobře umyl, než by se použil na paní. Tedy pokud nechce paní zkusit taky anál?

44

Re: Naše hrátky

Osobně si myslím že strap on je naprostý základ. Nedokáži si to bez něj ani představit.

45

Re: Naše hrátky

jar: jak už jsem psal, možné výsledky pro příjemce jsou extrémně různorodé.

Může se stát, že to bude nepříjemné nebo i bolestivé (což je důvod toho nechat nebo něco změnit, ne nechat se zmrzačit). To nemusí znamenat, že to tak bude napořád, ale zvlášť prvních pár pokusů může být dost odrazujících. I proto bych nejdřív doporučil jednodušší experimenty. A pamatovat si, že kdo maže, ten jede.

Může to vyvolat milking prostaty, a vytečení bez výraznější rozkoše. Ne každá vyteklá kapka je milking, ale čím nadrženější chlap je, tím častější je, že něco vyteče. Ani pořádný milking ale nemusí znamenat ani ztrátu nadrženosti,ani nemožnost dosáhnout orgasmu. Rozdráždění prostaty může u někoho naopak nadrženost zvýšit, a orgasmus není totéž co ejakulace, takže i plně podojený může následně prožít orgasmus.

Stává se, že strapon sice vyvolává příjemné pocity, až rozkoš, ale přesto to nestačí k dosažení orgasmu. Ani klasičtějšího, kdy dojde k ejakulaci, ani vnitřnějšího a suchého. Člověk prostě hrozně chce na vrchol, cítí, že k němu nemá daleko, ale těch posledních pár schůdků na vrchol nějak nejde a nejde najít.

A nebo má člověk kombinaci štěstí a tréninku a nějakou formu orgasmu prožije. Nemusí být vždycky stejná, a jako u těch ostatních možností, psychologické důsledky mohou být podobně rozmanité, jako ty fyzické. To, co může u jednoho vyvolat pocity nadšení, může druhého deprimovat, a závisí to i na přístupu klíčnice.

Podobně u klíčnice mohou pocity sahat od otrávenosti po orgasmus. Pokud není strapon oboustranný nebo vibrační, stálo by za úvahu ho zkombinovat s vibračním vajíčkem.

Co za materiál ten strapon je? U některých bych se i s kondomem bál se o něj dělit, a to kvůli klíčnici. Nemluvě o tom, že kondom věci může ještě víc zkomplikovat.

A chce to předem si říct, že i pokud se to napoprvé ale vůbec nepovede, nemusí to znamenat konec experimentů.

46

Re: Naše hrátky

Já bych napsal k tomuto tématu jednoduše, že všeobecné info je asi známé a dohledatelné na internetu. Ale za sebe - máme zkušenosti a je to super. Ale ne vždy je na to nálada a pokaždé je prožitek trochu jiný. I vytečení někdy je, někdy ne. Zkoušejte a experimentujte. JO jo, to je to posouvání hranic.