1

Téma: Colorbird - 3 novinky mezi plastovými klíckami

Milí přátelé,

chtěl bych vám představit novinku na Cudnosti, jsou to klícky Colorbird 1, 2 a 3. Je to série, která má stejné a stejně velké kroužky a k tomu 3 různé tvary klícek, každou ve dvou barevných provedeních. Jak už bylo zmíněno zde, jsou to kopie klícek Custom Chastity.

Můj první dojem z těch barevných kombinací byl šílený, říkal jsem si, kdo dospělý by tohle chtěl nosit. Ale protože aspoň jedna varianta tam je v klasicky průhledném provedení (Colorbird 2), tak na tu už jsem si názor udělat chtěl a objednal jsem si testovací vzorky rovnou od všech tří.

Na vlastní oči ty klícky hned už vypadají mnohem líp. Líbí se mi třeba to, jak pevně drží spoj klícky s kroužkem. A přece jen i ta nápaditost klícek a otvorů v nich, hlavně Colorbird 1, který trochu připomíná oblíbený Evotion. Ten jsme s přítelkyní krátce na to na mně vyzkoušeli.

Je pravda, že vnitřní průměr těch klícek je menší. Ale když se to změří na vstupu do klícky, tak ten je tvořen docela silným kroužkem, za kterým je klícka už zase širší a dostáváme se plus mínus k běžnému vnitřnímu průměru. Po nasazení klícky jsem byl hned nadšený jak z klícky, tak i z kroužku, jak je to neuvěřitelně pohodlné. Ještě víc jsem to ocenil po první noci, nic mě nebudilo, neštípalo, neskřípalo, opravdu pohoda.

Tak jsem testovací klícku měl asi 2 nebo 3 týdny, mezitím jsem objednal zásobu všech 3 typů a teď mám tyhle dvoubarevné zázraky i pro vás. Není to žádný hlavolam - 4 různě velké kroužky, 1 klícka, vestavěný zámek a jste tam.

https://www.cudnost.cz/fotky/colorbird-1/5m.jpg
Colorbird 1

https://www.cudnost.cz/fotky/colorbird-2/8m.jpg
Colorbird 2

https://www.cudnost.com/fotky/colorbird-3/8m.jpg
Colorbird 3

2

Re: Colorbird - 3 novinky mezi plastovými klíckami

Ahoj.
Jsem nositelem klícky Colorbird 3 již 3 týdny. Už jsem vyzkoušel mnoho klícek a mohu přiznat, že opradu lepší klícku jsem ještě nenosil. Nejprve jsem byl trochu nedůvěřiví, ale po 3-4 dnech nošení fakt super. Jen je potřeba zvolit správnou velikost kroužku a potom je nošení úplná pohoda. První kroužek jsem zvolil podle pžedchozího pásy Holytrainer, ale po 2 dnech to nebylo ono. Kroužek byl volný a v kombinaci s malou klíckou docházelo při pokusu o erekci ke klouzání klícky a kroužku z varlat a penisu což bylo dost nepříjemné. Proto jsem zvolit kroužek očíslo menší, tak že jde nasadit a sundat pouze při penisu v naprostém klidu. První dva dny truchu tlačil na varlata, ale rychle došlo k vytažení kůže na pytlíku a nyní je vše OK. Nic neklouže, zádné pálení kůže na varlatech, žádné odřeniny fakt super pocit. Výborný tvar klícky, hodně vzdušná, sundavám pouze jednou týdně při holení, jinak lze nosit nepřetržitě. Opraavdu mohu všem doporučit, fakt super klec.  Přeji dlohou dobu zamčení a hodně dní bez výstřiku.

3

Re: Colorbird - 3 novinky mezi plastovými klíckami

Ahoj, a který typ Colorbirdu používáš? Vážně se neskřípáváš? Já nemohl mít Evotion, pořád mi nějak skřípával pod žaludem.

4

Re: Colorbird - 3 novinky mezi plastovými klíckami

Colorbird 3, píše to tam hned na začátku. Já mám nejoblíbenější jedničku, právě proto, že převzal některý detaily od Evotion. A neskřípe mě taky vůbec nikde.

5

Re: Colorbird - 3 novinky mezi plastovými klíckami

Sorry nevšiml jsem si , bral jsem to jako 3 klícky, moje chyba.