176

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Také jsme měli s tím dálkovým ovládáním problém. Pokud si ale třeba pořídíš tento obojek https://www.e-dog.cz/vycvikove-obojky/d … ntrol-400/ , tak ten je spolehlivý i vodotěsný. Ovšem za jinou cenu. Na rozdíl od levného čínského šmejdu, který má v sobě nespolehlivý pohybový spínač.

177

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Dlouho jsem nepsala na naše vlákno, ale fórum stále sleduji a pročítám.
A co je u nás nového?? Rok 2020 jsme opět začali zamčením, je to prostě už droga, bez toho je má čubička, můj zbožňovaný Tlapík, už nesvůj a tak zase Xena vymyslela, že mu dopřeje rok vzrušení, ale bez vyvrcholení. Vlastně jeden ohňostroj, jak on říká, mu přeci jenom dopřeji. Je tak velmi spokojený, vzrušení ho provází stále, slintá si stále do slipů a jeho touhy a představy co bude a nebude ho velmi uspokojují. A chtěl svou Paní překvapit a proto koupil, vlastně nám, k výročí BDSM fistingovou latexovou ruku. Je úžasná a už se na ní velmi oba těšíme.
Včera také měl zajímavý den v práci. Aby na svou Paní myslel i v práci, samozřejmě s klecí myslí na mě pořád, ale přeci jen to chtělo víc
jiskřivé zážitky, tak si pod klec vsunul elektro a šel s ním na celý den do práce. Musel si pustit vrnění a jít s šéfem na oběd a pak dál pracovat a dělat vše, jako jindy. Večer mi říkal, jak to bylo perverzní, ten pocit ho velmi vzrušoval. Je to hračička a nebojí se žádného úkolu, jen abych byla spokojená.
Těším se, jak zase pro vás ráda vždy něco peprného napíšu, jak nám ten rok utíká.

178

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

To je moc pěkné jeden ohňostroj za rok. Předpokládám že nějaké pokažené určitě budou. Jak dlouho jsi Tlapiku tak v průměru zamčeny bez odemčení během takovéhoto náročného roku?

179

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Fencek: no, nedá se odpovědět jednoznačně. Jestli počítáš i odemčení na holení a sprchu, tak 2x za týden. Jinak, kromě lékaře, bazénu a nějakých příležitostí, třeba odemčení na hraní - tak pořád.Celý rok.
A jinak taky něco napíšu, v reakci na příspěvek své Paní Xeny. Včera si se mnou Paní zase 2 hodiny hrála, samozřejmě bez mého vyvrcholení. Došlo na vyzkoušení našeho dárku - Paní začala nejdříve svojí ručkou, prsty a pak vzala latexovou fistingovou ruku a zkoušela ji do mě dostat. Nešlo to, je velká,a tak do mě začala zasouvat svou krásnou malou ručku, pomalu, kousek po kousku. Cítil jsem jak mě roztahuje , naplňuje, víc a víc. Vnímal jsem její sílu a přitom lásku a ohleduplnost, s jakým citem do mě pronikala, to vzájemné spojení a splynutí, souznění na všech úrovních, tak silný prožitek pro nás oba to byl. Bylo to tak silné a krásné, cítit v sobě ten tlak a pohyb stále hlub, až tam vklouzla po zápěstí. Oba jsme toho prožitku ještě teď plní. To bylo poprvé, kdy se nám to povedlo, celou ruku. Posunuly jsme se zase o kousek dál v prožitcích v tomto našem světe.
Závěrem, ta latexová ruka je veliká a nešlo to, ale Paní mi teď říká, že to nevzdáme a dostaneme jí tam, časem. Je to prý výzva :-)

180

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Pokažené orgasmy budou určitě, musím přeci dráždit, honit, nechat jen vykapat, aby nadrženost stále zůstávala a ze zdravotního hlediska se musí koule vyprazdňovat. A milking také bude, hledat ten bod, to ono místo, na které se musí přitlačit a pak cítit ten tep, pulzování a už to kape.
No o to se rozhodně nedám připravit. Zbožňuju tento typ dráždění.

A jen k té fistingové ruce. Ona není zase tak velká. Má v průměru cca 6,5 cm, což je více než má ruka, takže myslím, že to překonáme a povede se nám tam vsunout i jí, ale cítit to na vlastní ruce je přeci jen tak intenzivní a zvrhlí pocit, že je to nepopsatelné, slova to nedokáží popsat. Ale kdo dělá fisting, určitě mi rozumí, že ta odevzdanost v tu chvíli je úžasná a důvěra, co mi v tu chvíli Tlapík dává nezkutečně silná pro tu chvíli, že ten okamžik akce je velmi intimní. Řekla bych, že piss není pro mě tak intenzivní a intimní, jak fisting. Opatrnost, cit a láska v tom daném okamžiku je velmi vnitřně spoutaná, propojená
a jedinečná.

181

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Jů děkuji že tu má někdo stejné nápady a pocity hlavně ať nám to vydrží i v roce 2020 a všem zamčeným hodně dní bez .

182

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Zase přidám něco do našeho příběhu, tentokrát spíše úvahu, nebo návod?
Hodně se zde diskutuje pohodlnost klece, praktičnost na hygienu atd.... Zkoušeli jste https://www.cudnost.cz/cbt/cbt-jezek/  ?
Na nošení super pohodlí, na čůraní a hygienu taky. Možná, když se někdo koukne na obrázek, řekne si "takový nedodělaný, děravý, volný, neuzavřený...."  To je pravda, až do chvíle, než k ježkovi přidáte jednu ingredienci a tou je sadistická Panička. Stačí, aby měla zalíbení v bolesti a pochopíte, že "nedodělaná a otevřená" klec má svůj důvod. Sadistce hned dojde, že stačí pohladit, přitulit se a lehce pohonit - a možná navrhne škodolibě i styk.....a vy budete své erekce litovat. Minimum úsilí pro Paní a maximální kontrola erekce pro vás. Po 2 dnech uslyšíte slovo " postavil" a bolest vás donutí myslet na fotbal. Je to absolutní kontrola našich erekcí. Máte někdo vyzkoušeno?

183

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Ježka jsem kdysi zkoušel, ale velké zklamání - i po tom, co jsem kleštěma ohnul všechny trny maximálně dovnitř, tak mi dovolí erekci sad Mnohem větši bolest jsem míval z POI pro CB3000, to byly lekce, kdepak ty časy jsou...

184

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Jak se říká, že na velikosti nezáleží, tak u ježka rozhodně ano.

Mě baví velmi a stačí jen jemný dotyk, přejetí nehty a trny jsou hned cítit, jak se zabodávají do kůže. A copak vše letí Tlapíkovi hlavou, aby erekce opadla, je opravdu šílené.
Na noc ježka ale nemůže mít, jelikož erekce jsou i někdy v noci a aby mě budil několikrát za noc, to opravdu nedovolím už.
Za nás je to zábavná akční hračka?? No, spíš zákeřný ježek.

185

Re: Xena a Tlapík: náš příběh

Také jsem zkoušel ježka, ale žádná velká bolest se nekonala,dokázal jsem se v něm i udělat - vystříknout. Takže nošení jen ježka nepomůže.