1

Téma: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Zajímalo by mě zda se dá poznat běžně na ulici nebo ve společnosti, že je někdo zamčený. Kolikrát jsem si říkal, že třeba jedu ve vlaku vedle někoho zamčeného, ale jak to poznat? Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?

2

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Kdo má klícku, bude asi je lépe odhalitelný, když má s sebou v tom vlaku i svou klíčnici a budeš pozorovat, jak se k sobě chovají nebo jestli nedělají nějaké narážky, jestli ona nemá klíček na krku a tak.

Když pojedu vlakem zamčený a sám, budu se věnovat svému mobilu a pít u toho pivo, pozná každý leda tak prdlajs :-)

Ale teda základ a předpoklad je, že si dám pozor na bouli v rozkroku, abych ji neměl hranatou od zámku na klícce.

Zkušenosti nemám, jen jsem se tak zamyslel. Odhalil jsem 0 lidí a mě odhalilo taky 0 lidí.

Díky za pohodový diskusní téma k zamyšlení.

3

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Zajdi někdy na sraz. Tam budeš mít celý zástup zamčených, a uvidíš, že nic neuvidíš. :-)

4

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Myslím že to někdo vidí je jen v naší hlavě každému je to jedno.

5

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Mě se povedlo že to bylo vidět že jsem proti slunci močil v CAPTORU a házel jsem prasátka:

6

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Občas vypomáhám jako rozhodčí na plaveckých závodech, takže když se večer mísí ve sprchách veřejnost s končícími plavci jdu se osprchovat, v šatně sundám oblečení obtočím se ručníkem a pod sprchou se otočím čelem ke zdi umyju se vezmu ručník a utřu se, nikdy jsem si nevšiml, že by na mě někdo „čučel“.

7

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Děkuji za reakce. Nejde mi o to, abych někoho poznal. Na srazy nemám zatím potřebu jezdit. Jen jsem chtěl zde diskutovat, zda se dá něco poznat či ne. Je pravda, že pokud budeme mít s sebou svojí Paní jsme lépe odhalitelní.
Nedávno jsme byli s Paní kupovat boty a byl tam pár, kdy on ji obletoval nosil jí boty na vyzkoušení, hodnotil které ano, které ne, ona jen seděla a nechala se obsluhovat. Pak si jedny vybrala a odešla ať on to zaplatí a jde za ní. Třeba né, ale říkali jsme si, že určitě musí být zamčený.

8

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Tak mňa za tie roky zatiaľ zrejme nikdo neodhalil a nikto nemal na túto tému narážky. Resp. iba tí zasvetení ano. Nedávno som začal sem tam nosievať aj plienky...a tie si tiež nikto nevšimne. Ľudia to jednoducho nesledujú. Je to v hlave.

9

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

přítel nosí klícku už 3měsíce, nazačátku se dost bál odhalení, hlavě doma rodiči, ale zatím nic nenaznačuje že by to poznali, další situace kdy by mohl být odhalen je tělocvik ve škole, ale prý si toho žádný spolužák ještě nevšiml, možná by na to spolužáci přišli když byli v bazénu, ale neposlechl mi a klícku si sundal.

10

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Tyjo, ve škole na těláku to je docela risk, tam se mu to může vymstít i něčím jako šikanou v případě vyzrazení.

11

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

No dost jsme to nazačátku řešili, ale přítel sám řekl, že to chce zkusit tak jsem s tím souhlasila a samozřejmně si musí dávat pozor, šatny ve škole jsou dělané tak že když si stoupne správně a otočíse tak si toho nikdo nevšimne, ale samozřejmně je to hazard.

A zapomněla jsem, někdo si klícky všiml, jestli si to tak dá počítat, moje mladší sestra(15), si všimla má na trenkách divnou bouli, takže si dělala srandu co to mám za kluka, že mu pořád stojí, takže se to asi nedá počítat. od té doby si na ní nedáváme pozor big_smile

12

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Ahoj vespolek. Tato diskuse mne přiměla se po třech letech zaregistrovat na tomto fóru. PC nosím čtvrtým rokem. Za tu dobu jsem si byl kupovat několikrát oblek. Vždy zamčený, přirozeně. Jelikož nemám zrovna konfekčních postavu, tak mi šijou obleky na míru. Poprvé, když si paní šéfová při zkoušení všimla, tak se prostě chovala normálně jako by nic. Nicméně přihodilo jen tak, že je potřeba ty kalhoty ve předu trochu povolit :-). Při další návštěvě úž věděla co a jak. Jen řekla, že si z toho nemám nic dělat, protože je to dnes už celkem běžná věc. Její manžel je na tom stejně. Takže jsem se ani nezačervenal.
Párkrát to ale bylo nemilé, když si nějaká žena nedala  říci a pak byla prostě jen překvapená. Větčinou stačilo, aby si šáhla  přes oblečení a byl klid. Já s tím nemám problém. Prostě jsem k tomu přistoupil tak, že od svatby patří pindík mé ženě a je jenom Škoda, že jsme s tím nezačali dříve. Mnohým manželských problémům bychom předešli.

13

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Leon: to se za klícku stydíš že ji při svlečení skrýváš a při sprchování jsi otočený ke zdi? Já normálně nosím pás Latowski, ale chodím do cvičit fitka, a tam mám delší klícku Aircage, a nikdy mě nenapadlo ji schovávat, při svlékání nebo sprchování, je mi totiž absolutně jedno co si kdo myslí, jo a ještě, pás Latowski v létě používám na koupalištích jako luxusní plavky, možná je to extrém, pro někoho nepochopitelné, ale není se za co stydět, o tom že nosím pás vědí prakticky všichni v mém okolí, i můj lékař, a nikomu to nepřipadá divné

14

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Rascy: Ty jo, a nejake odezvy na ten Latowski na koupalistich? To se musi uplne blystit :-)

15

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Myslim si, ze pokud nekdo nema nejakou "napovedu" neda se na to prijit z bezne situace.

Vojta vi, kde pracuji, takze se ted asi usmiva, ale i pres pracovni velmi blizky kontakt s mnoha atraktivnimi zenami, nemyslim, ze nektera vi, co mam v kalhotech.
A ackoliv jsem uz nekolikrat musel odmitnout nejake dalsi setkani pro "zlepseni" vztahu, tak se mi vzdy podarilo slusne odmitnout a jsem tak bran spise jako verny manzel a moula, nez aby si nekdo myslel, ze jsem pod zamkmem smile

16

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Pokial niekto nechce ukazat pas, a neda nejaku napovedu, tak bezny PC nespoznas cez rifle. Cize ked sub nie je kus exhib, resp ho nevzrusuje riziko, ponizenie, ze ho niekto odhali, tak darmo budes pozerat. :-) Mna bavilo nechat sa "odhalit", napr pri behu, ked som mal PC a leginy na ostro, alebo potom na plavarni v satni / sprche...

17

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Má někdo zkušenost s bezpečnostním rámem? Mám kovový CB a chystáme se s manželkou na výlet mj. na Pražský hrad.

18

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Hrad je v pohodě, tam nic moc neřeší.

19

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

A máte někdo osobní zkušenost s ostrahou, případně s osobní prohlídkou?

20

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

davidt: Na hrade jsme byli tuším předloni. Ze by to neřešili, se rict nedalo, kazdy musel projit ramem, jako na letišti.

21

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

To jo, ale citlivost ramu je nastavena velmi rozumne, kabelky prohlizeji namatkou, dokonce jsem i s jednou navstevou zazil, ze se ani nepodivali a jen se zeptali, jestli v ni nemame zbran. Tak nejak si myslim, ze i tem kontrolorum je to prohlizeni trapne.