1

Téma: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Zajímalo by mě zda se dá poznat běžně na ulici nebo ve společnosti, že je někdo zamčený. Kolikrát jsem si říkal, že třeba jedu ve vlaku vedle někoho zamčeného, ale jak to poznat? Máte s tím někdo nějaké zkušenosti?

2

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Kdo má klícku, bude asi je lépe odhalitelný, když má s sebou v tom vlaku i svou klíčnici a budeš pozorovat, jak se k sobě chovají nebo jestli nedělají nějaké narážky, jestli ona nemá klíček na krku a tak.

Když pojedu vlakem zamčený a sám, budu se věnovat svému mobilu a pít u toho pivo, pozná každý leda tak prdlajs :-)

Ale teda základ a předpoklad je, že si dám pozor na bouli v rozkroku, abych ji neměl hranatou od zámku na klícce.

Zkušenosti nemám, jen jsem se tak zamyslel. Odhalil jsem 0 lidí a mě odhalilo taky 0 lidí.

Díky za pohodový diskusní téma k zamyšlení.

3

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Zajdi někdy na sraz. Tam budeš mít celý zástup zamčených, a uvidíš, že nic neuvidíš. :-)

4

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Myslím že to někdo vidí je jen v naší hlavě každému je to jedno.

5

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Mě se povedlo že to bylo vidět že jsem proti slunci močil v CAPTORU a házel jsem prasátka:

6

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Občas vypomáhám jako rozhodčí na plaveckých závodech, takže když se večer mísí ve sprchách veřejnost s končícími plavci jdu se osprchovat, v šatně sundám oblečení obtočím se ručníkem a pod sprchou se otočím čelem ke zdi umyju se vezmu ručník a utřu se, nikdy jsem si nevšiml, že by na mě někdo „čučel“.

7

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Děkuji za reakce. Nejde mi o to, abych někoho poznal. Na srazy nemám zatím potřebu jezdit. Jen jsem chtěl zde diskutovat, zda se dá něco poznat či ne. Je pravda, že pokud budeme mít s sebou svojí Paní jsme lépe odhalitelní.
Nedávno jsme byli s Paní kupovat boty a byl tam pár, kdy on ji obletoval nosil jí boty na vyzkoušení, hodnotil které ano, které ne, ona jen seděla a nechala se obsluhovat. Pak si jedny vybrala a odešla ať on to zaplatí a jde za ní. Třeba né, ale říkali jsme si, že určitě musí být zamčený.

8

Re: Dá se cudnost poznat na veřejnosti?

Tak mňa za tie roky zatiaľ zrejme nikdo neodhalil a nikto nemal na túto tému narážky. Resp. iba tí zasvetení ano. Nedávno som začal sem tam nosievať aj plienky...a tie si tiež nikto nevšimne. Ľudia to jednoducho nesledujú. Je to v hlave.