51

Re: RudaM: Snad to dám

Nádherné, to se mi líbí. Jen tak dál.

52

Super, popisuješ vaše zážitky nádherně.

53

Moc ráda čtu váš příběh.. Když vidím, jak nádherně společně vše prožívate a nacházíte stále nové zážitky. A celý vztah se mění na základě uzamčení..

54

Děkuji za příspěvek Xeno.
Máš naprostou pravdu, náš vztah se mění. Před měsícem bych asi řekl, že si tím nejsem vůbec jistý. Ale teď vím, že tomu tak je. Cítil jsem, že Láska část „věcí“ dělá jen protože to chci já. Ale od chvíle, kdy jsme úplně přestali řešit klíček, se toho spoustu změnilo.
Já jsem si díky tomu konečně opravdu uvědomil, že Lásku nesmím vůbec k něčemu tlačit a už vůbec nutit do ničeho co zrovna nechce. Naopak, jen když  je dobře naladěná, tak můžu něco naznačit a jen čekat jak na to zareaguje nebo ne.
Hrozně dlouho jsem taky bojoval a nemohl přijmout fakt, že Láska to nechce a nepotřebuje často, jak bych jí to chtěl dělat já, to vím od začátku. Ale když nic nebylo 3 – 4 dny, bral sem to to jako svoje selhání. Dělám asi něco špatně, nedokážu jí vzrušit a poté uspokojit. I to byla jedna z příčin mých blbých nálad a splínů.  Teď když jsem si to v hlavě srovnal a ujistil se, že to Lásce opravdu nevadí, je to už v pohodě. Šlo by to vyřešit jednoduše komunikací, ale to je u nás pořád nepřekonatelný problém.
Nyní jsme ve stavu, kdy já. Coby šílenej nadrženec neustále Lásku obletuju, hladím, líbám…. Podle momentální situace a možností. Ona buď vyjde vstříc, nasměruje mě kam chce, nebo odmítne.
Při mazlení, masáži jsem si nastavil zákaz jakékoliv doteku kunďičky a zadního otvůrku bez povolení od Lásky.  Je hodně těžké vydržet, když se snažím co nejvíc Lásku vzrušit. Čekat ten správný okamžik, kdy prosit o to zda nechce víc. Někdy tuším již předem že, odmítne. Jindy je to při mé nadrženosti velké zklamání. Ale stojí bojovat za ten krásný okamžik, kdy dostanu svolení pokračovat. Párkrát se mi stalo, že jsem odmítnutí neunesl a začal vysloveně žebrat a žadonit jestli bych nemohl alespoň trošičku…. Většinou se mi dostalo rázného NE! V tu chvíli je jasné že musím okamžitě přestat.  Párkrát ale … 
I u Lásky se to mění. Daleko víc si vše užívá. Při masáži se velmi rychle uvolní. Dříve když jsem jí masíroval nožky, jen strnule držela. Teď je sama nastaví a při masáži si semnou nožkami pohrává. Stejně tak když si hraje ona semnou. Jak sem psal na začátku. Bylo vidět, že to dělá jen, že to tak chci já. Nyní se to změnilo. Provádí stále to samé, je to jiné, lepší. Nevím jak to popsat. Asi nejlíp na příkladu. Rozdíl, když vám někdo zmáčkne vší silou kulky, protože chce, nebo protože „musí“ opravdu nejde nepoznat.

55

Super, nádhera. Mám z vás velikou radost. Přesně o tom to je. Netlačit, tím se dostane do opozice, ale nabízet, otevřít se jí a čekat jestli a kdy to přijme. Pak tě čekají nádherná překvapení a Paní si to užije mnohem víc, když to sama chce, nebo dokonce vyžaduje. Za mne příklad, když si Paní sama poručí, že jí chce vylízat ve stoje. To je pak zážitek pro oba. Jen tak dál a budu se těšit na další pokroky a uvolnění vašeho vztahu.

56

To je večer…

Láska si tu vedle mě spinká a já tu píšu nadrženej s bolavejma kulkama.

Začlo to naší obvyklou večerní masáží nohou u TV.
Po koupelně chtěla Láska ještě pokračovat. Teď už ale v posteli. Sednul jsem si před Lásku, aby svoje nožky měla mezi mýma, já k nim měl dobrý přístup pro masáž a ona si mohla pohrávat semnou když by chtěla. Trvalo to jen chvilku než začala. Trochu jsem jí pomohl a vložil nádobíčko mezi její chodidla, oba jsme si tak užívali krásnou masáž. Po chvíli jsme provedli malou změnu. Nádobíčko jsem „rozložil“ na postel a Láska nožkama obejmula klícku tak, že paty byli akorát na kulkách. Teď ona nemusela dělat vůbec nic, samotný tlak nohou společně s mojí masáží vykonával svojí práci. Pěkně mě to rozdráždilo, když pak Láska občas ještě sama přitlačila a promnula, bylo to úplně úžasný. Moc bych si chtěl pohrát s Láskou víc, ale jediný přání bylo jít spát. Tak jsem naposledy políbil nožky, přikryl je a společně s pusou popřál Lásce krásnou noc.

Je to úplně šílený, strašně bych chtěl orgasmus. Vůbec ne můj, ale Lásky. Je tak strašně krásný a vzrušující hrát si s ní. Postupně zvyšovat to napětí, udržovat jí co nejdéle roztouženou na hraně, až do toho nádherného rozechvění při dosažení konce.
Na ten poslední sobotní jsem musel čekat celých 7 dní, je to nekonečně dlouhá doba.

57

To znám. Jsem na tom teď podobně. Držme si palce, zase bude lépe.

58

Já si rozhodně stěžovat nemůžu, ba naopak.
Poslední dobou vůbec Lásku nepoznávám, jak krásně si semnou hraje.
Když šli včera večer konečně děti spát nemohl jsem se udržet. Masíroval jsem Lásce nožky, líbal je a nasával jejich omamnou vůni. Občas mi nožkou zajela do rozkroku, nebo si pohrála s mojí bradavkou. Ve chvíli, kdy si šla odskočit, jsem ze sebe scházel všechno oblečení a čekal jen přikrytý polštářkem. Nožka jí zamířila k mému klínu a začala provádět to o čem jsem do té doby jen snil a bál se jí o to požádat. Bylo to strašně krásný a vzrušující. Umocněný navíc tím, že to dělala jakoby mimochodem a celou dobu se soustředila na hru v mobilu a přitom ještě sledovala TV. Ve vzduchu však úplně jiskřilo vzrušující napětí. Na otázku jestli bude chtít před spaním masáž zad, nemohla přijít jiná odpověď než Ano…
Ve sprše jsem trhnul rekord, i když důkladná hygiena s zavřenou klecí se nedá moc urychlit. Láska se uvelebila na bříšku a já mohl začít s jemnou, ale důkladnou masáží. Postupoval jsem pomalu níž a níž. Žádost o povolení byla tentokrát velice formální….  Bylo to krásné, pomalé a dlouhé, musel jsem se Lásce odvděčit za to, jak úžasná byla předtím ona na mne. Usínali jsme v objetí. S plnou klecí na jejím krásném zadečku, celém mokrém od jejích šťáviček. Moc rád bych jí jazíčkem očistil, ale musím vydržet, počkat,….  nemůžu chtít vše na jednou.
Ráno jsem se probudil jako obvykle s klecí vyplněnou erekcí.
Strašně bych chtěl, být to dřív, tak nedám Lásce pokoj dokud bych nedosáh svého. Teď co nemůžu nic a chodím spát s Láskou o 2 hodiny dřív než předtím, jsou rána často dlouhá a tvrdá. Protože nechci Lásku o půl páté budit a dopřát jí dostatek spánku, jen čekám a snažím se ještě zabrat. Je to takové moje samomučení, vydržet než se Láska začne probouzet.
Když se začla probouzet, jen sem jí obejmul a čekal. Ještě v polospánku se ke mně přivinula, propletla nožky s mýma a začala mě jimi hladit. Pošoupnul jsem se v posteli níž, aby ke měl měla Láska dobrý přístup. Zatímco mě krásně zpracovávala nožkama, já jí laskal na bedrech a zadečku.   Když mě začala patou masírovat hráz dováděla mě k šílenství. Chtěl jsem víc, přesunul jsem jí nožku až dozadu a stal se zázrak. Jen přitlačila a pokračovala v masáži.
Tohle se ještě nikdy nestalo, jakýkoliv pokus o přiblížení k mému zadku byl razantně odmítnut. Tady se fakt něco mění.
Bohužel se začali budit děti a museli jsme končit. Ještě si mě stihla přitáhnout k sobě a pomazlit se. Zbožňuju to, když se můžu obličejem přitisknout mezi její prsy, které mě obejmou tak, že se nemůžu pořádně nadechnout, jen je sát či líbat. Ona mě přitom drtí bradavky, nebo jen hladí či škrábe po zádech a já jí to oplácím.

59

Máte nádherný vztah a hezky si to užíváte. Určitě nám zase napiš co je u vás nového.

60

Nového v zásadě nic není.
Všechno je teď v pohodě, až začínám mít strach, že se zas něco pos… Navíc přichází zatěžkávací zkouška. Dítě šlo do školy a Láska musela do práce. Takže bude unavená, nebude mít na nic chuť,… Přesně takhle se to kouslo na jaře, tak doufám, že to teď bude jiný a dám to.
Láska je zdá se v tuhle chvíli spokojená. Dává mi nožky k mazlení, já jí masíruju záda a občas mi dovolí víc. Přes víkendové noci jsem podle dohody bez PC připravený potěšit Lásku klasikou když bude chtít. Já si dávám pozor a pokud to nevydržím zásadně končím jen zkaženým. Orgasmus si šetřím až mi to udělá sama Láska. Ta si zatím dává načas, takže jsem zase už víc než měsíc bez.
To ale neznamená, že by si nepohrála i ona semnou. Třeba včera ráno. Vůbec nechtěla abych se dotýkal já jí. Jen sem ležel na zádech, ona mě hladila, škrábala,drtila bradavky a krásně mě štípala pod krkem přesně tak jak to mám rád. Strašně jsem chtěl aby mě chytla i za kulky a pořádně je zmáčkla. Vždy když se blížila, celý natěšený jsem se na to připravil… Ale ruka vždycky změnila směr a nic. Tak si semnou pohrávala přes půl hodiny, než začli vedle harašit děti. 
Dnes mi pro změnu dovolila, abych se přitulil k jejím prsům, zase si semnou hrála a nožkou mi tiskla nádobíčko. Jak sem poslední týdny šíleně nadrženej a navíc z toho dráždění i vzrušenej. Začal jsem jí nožku ojíždět jak vesnickej podvraťák. Pak jsem se otočil, zlíbal jsem ty úžasné nožky a mazlil se s nimi zatímco mi Láska drtila kulky. Hrozně nerad jsem zamačkával budík a odjížděl do práce.

61

Koukám že tvá láska se v tom našla a baví jí si tě nažhavovat a nechávat si tě stále nadrženého, což je to koření, čím vzniká tvá závislost na ní.
Jen tak dál a i přes teď těžkou dobu vše bude pokračovat.

62

Děkuji Xeno.

Aby se v „tom“ Láska našla, je zatím jen stále moje přání.
Určitě se náš vztah mění. Dějí se  věci o kterých jsem před rokem jenom snil a Láska by na ně nepřistoupila. Nicméně většina je stále v mojí režii, i když se chovám jako by to měla pod kontrolou Láska. Vím, že se jí to líbí, dominantní roli v určitých věcech přijímá, to ale vychází z podstaty věci. K tomu, aby mi sama cokoliv přikázala nebo požadovala, máme ještě na míle daleko. To já sám jednám podle toho, jak na můj podmět reaguje. Snažím se dělat vše, co jí na očích vidím pro to, aby byla maximálně spokojená. A ona si hraje semnou protože ví, že to mám rád.