1

Téma: RudaM: Snad to dám

Ahoj.
Na tyhle stránky a fórum jsem narazil vlastně náhodou, ale po přečtení několika příspěvků jsem se do toho celkem „zažral“ a v každý volný chvíli nasávám nový informace. Za týden jsem přelouskal celou poradnu a teď začínám Vy a váš příběh. Myšlenka nošení PC mě nadchla, ale ne z důvodu submisivity, i když se mě líbí určitý druh „bolestivých podmětů“ tak podřízenost mi nic neříká, nechci být ponižován, jsem spíše dominantní typ.

V tuhle chvíli jsou dva hlavní důvody, proč bych chtěl vyzkoušet, případně i trvale nosit PC.

Za prvé Práce. V práci jsem v kontaktu hlavně s ženami a občas se vyskytují z  jejich stran „náznaky“ někdy nenápadné, jindy docela natvrdo. Protože jsem už 10 roků šťastně ženatý a stále manželku moc miluji, tak je přecházím a v případě nutné potřeby si vypomůžu ručně. Poslední dobou se mi občas stává, že mě přepadne myšlenka, jaké by to asi bylo zareagovat, ale vím, že to neudělám.

S tím souvisí důvod č. 2. Jsem honič. I když já bych mohl mít sex klidně 2x denně, žena tu potřebu nemá a po letech jsme se ustálili na vcelku pravidelné frekvenci 12 - 14x za měsíc. S tím, že si já odpouštím páru ručně. Ze začátku to bylo hlavně proto, že jsem při vlastním styku nevydržel déle než 2 – 3 minuty, ale když jsem se udělal před tím, dostal jsem se na 10 – 15 minut. Letos se to ale krapet zvrhlo, díky zdravotní indispozici jsem nemohl pořádně nic dělat, takže jsem poslední půlrok v podstatě prohonil. Ke konci klidně i 6 – 7x denně. Až se mě stalo, že jsem minulou sobotu selhal. Sice jsem se z toho vylízal, ale docela mě to rozhodilo, ještě mě není 40 a tohle. Rozhodl jsem se, že s tím musím začít něco dělat a narazil jsem na tyhle stránky…

V tuhle chvíli mě přijde myšlenka nošení PC přes den, později třeba i na delší čas bez sundání, velmi vzrušující. Protože nevím, jestli mě to opravdu chytne a hlavně jestli se mě to podaří „protlačit“ přes manželku, objednal jsem úterý z ALI HolyTrainer V3. Snad pro začátek dobrá volba a uvidím co dál. Zároveň jsem naposledy pohonil s tím, že jak se tu píše, je to hlavně o hlavě a pokusím se vydržet do příchodu PC bez honění. Když to vydržím do nového roku povolil jsem si 2.1. jeden úlet. Ale je to ještě dlouhá doba, stačili tři dny bez čehokoliv a už jsem měl pěkný „absťák“.

Omlouvám se za ten můj výlev, ale potřeboval jsem to nějak dostat ven.

Ruda

2

Re: RudaM: Snad to dám

Ruda, držím ti veľmi palce. Ja som mal podobný problém, aj keď som si nehonil niekoľko krát denne, ale denne to už bolo. Ja som submisívny a Lady som navrhol pas cudnosti v marci 2019. Keďže ma pred tým prichytila doma pri mojej obľúbenej činnosti, súhlasila bez rozmýšľania. Po niekoľkých mesiacoch testov, pár nezdarov a vyskúšaní niekoľkych pasov cudnosti som dostal v lete návrh na doživotné uzamknutie. Moja Lady má potrebu sexu niekoľko krát do roka, takže trvale uzamknutie som si absolútne nevedel predstaviť. Teraz som bol posledný krát odomknutý 15.11. (píšem si to do poznámok smile), kedy sme mali spolu sex (vystrek bez orgazmu). Nevedel som si to predstaviť, ale teraz viem, že je to najlepšie čo sme mohli urobiť. Posledný krát som ho mal v ruke v marci. Keď ide Lady na víno, mám povolený anal s dildom (samozrejme po urobení domácich prác). Je to skvele, venujem sa len Lady, myslím na ňu a život je skratka úplne iný ako bol minulý rok.

3

Re: RudaM: Snad to dám

Zatím musím říct, že je to dobrý, chuť na ruční práci je, ale nejspíš i díky sexu s Láskou, se to dá v pohodě ovládnout.
Pozoruju, že začínám být k Lásce pozornější, tuhle pusa, tuhle pohlazení… když sem byl „vycáklej“ nějak sem k tomu neměl potřebu, po dlouhý době jsme se večer při koukání na film k sobě přitiskli a koukali spolu s dětma, místo abychom čučeli do booků. Včera večer když Láska  usínala, vstal jsem od počítače a dal jí, tak nějak automaticky, pusu na dobrou noc.
Něco na tom odpírání určitě bude. Minimálně ranní erekce, ráno mě začala pravidelně budit, to se před tím moc často nestalo. Chtěl jsem jí včera využít k rannímu sexu, ale stalo se bohužel to co již předtím a kvůli čemu jsem taky honil. Citlivost byla taková, že jsem během chvilky cítil, jak to na mě jde. Musel jsem několikrát přerušit, zkusil jsem změnu polohy, ale všechno marný po několika pauznutích jsem jen vytek bez orgasmu.
Protože se Láska při klasickým styku orgasmu nedosáhne, vždycky po tom co se udělám já zkusím, jestli má ještě zájem. Pokud ano, udělám jí to ručně nebo pusou. Když nechce, tak se jen přitulím. Je pravda, že za ty roky se s toho stala celkem rutina.
V případě, že se mi stalo to, co včera tak sem si to při nejbližší příležitosti udělal sám a byl klid. Včera ale byla změna, i když Láska dala najevo, že nechce, zkusil sem po chvíli něco, k čemu sem se do teď, ač to zní blbě, neodhodlal. Ležela na bříšku tak sem jí začal masírovat bedra, její úžasný zadeček, nohy, pak jsem k rukám přidal i pusu. Po chvíli jsem cítil, jak se zatnutí uvolňuje a Lásce se to začíná líbit, po té se otočila a já jí jazykem dovedl k orgasmu.
Doufám, že si to užila stejně moc jako já.

4

Re: RudaM: Snad to dám

Je noc po štědrém dnu, Láska dostala polibek na dobrou noc a já asi navážu, tam kde jsem skončil.
Psal sem že „doufám…“ protože máme jeden takový.. nepěkná věc. Lásku jsem poznal před jedenácti lety. Naše první setkání bylo naprosto úžasné, jak se říká, při prvním doteku přeskočila jiskra a na konci večera jsem věděl, že ona je ta pravá. Když jsem měl po několika dnech možnost jí poprvé ochutnat, bylo to úžasné. I teď po letech tu chuť zbožňuji a nechci nic jiného. S Láskou jsme si opravdu sedli, i když jsme za ty roky měli určitě spoustu neshod, problémů či rozporů, který jsem už z hlavy vytěsnil. Tak jedno vím jistě. Vždy jsme se dohodli, když bylo třeba, ustoupili jsme jeden či druhý a za celých těch dlouhých 11 let mezi námi nebyla žádná hádka. Neustále nehledě na léta svojí Lásku stále stejně miluji. I když jak si teď začínám uvědomovat, sem to bral poslední dobou jako samozřejmost a nedával sem to najevo. Možná to bude souviset s tím jediným velkým problémem, co máme a celou dobu mě moc trápí.
Láska má blok co se týká sexu. Možná je to něco z minulosti, nevím. Ale každý pokus navázat rozhovor, na toto téma skončí mlčením, v případě další „snahy“, zablokováním.
Moc rád bych se jí zeptal, co by ráda, jestli nedělám něco špatně, nechce něco změnit… Ale bohužel, reakcí Lásky je jen ticho. Když sem se koukal na to, jak strašně jí to mrzí a trápí, že mě nemůže odpovědět, musel jsem na to jít jinak. Naučil jsem se poznávat reakce jejího těla a postupným zkoušením se dopracovat k tomu co se jí líbí a co ne.
Druhý projev bloku, je problém začít. To se sice zlepšilo, Láska ví, co se mi líbí. Ale vlastní aktivitu bohužel vždycky musím začít já. Hrozně moc bych chtěl, aby se ke mně po ránu přitulila, objala mě…  Bohužel je to na mě, abych zjistil její rozpoložení a zajistil případné pokračování. Rozhodně si nestěžuju, moc rád to pro svou Lásku dělám. Od začátku vztahu je moje priorita, aby byla Láska spokojená i uspokojená. Ale nejspíš i kvůli tomu bloku, se z toho poslední dobou stala rutina.

… jeden se zamyslí a najednou čtvrt na dvě v noci, jdu spát a večer se pokusím pokračovat, něco mě totiž napadlo, tak uvidím, jestli se to co píšu, třeba k něčemu nebude wink

5

Re: RudaM: Snad to dám

Na letošní vánoce určitě nikdy nezapomenu! big_smile
Po dopsání předchozího příspěvku jsem nemohl usnout a docela dost přemýšlel. Na Lásce už bylo vidět, že vnímá změnu v mém chování. A já rozhodně nechtěl, aby si třeba začala myslet, že jde o něco jiného. Tak jsem se jí ráno při mazlení přiznal k honění, posypal si hlavu popelem a jako dárek k vánocům Láska dostala všechny moje budoucí orgasmy. Už nikdy já sám, ale vždycky bude jen pro ní. Protože jsme v posteli za poslední roky nenamluvili vůbec nic, dalo mě opravdu hodně vnitřního přemlouvání začít, ale nakonec jsem to překonal a dostal to ze sebe. Sice jsem nedostal žádnou slovní odpověď. Ale nastal obrat o neuvěřitelných 180°. To co se od té chvíle děje, je šílený. Připadám si jak ve snu, vůbec svojí Lásku nepoznávám, je naprosto úžasná a čím dál tím lepší.
Pravda Láska sice pořád nemluví, ale najednou to vůbec nevadí, budu muset mluvit za dva, poperu se s tím. Komunikovat ale určitě musíme, když to nejde slovy, tak zkusíme třeba psaní. Ale bez toho to rozhodně nepůjde a já se už nikdy nechci vrátit zpět k „rutině“. Chci si hrát, zkoumat, objevovat… a hlavně udělat pro svou Lásku vše co jí na očích uvidím.

Nejsou to ani dva týdny, co jsem náhodou narazil na tohle fórum a najednou ani nestíhám sledovat, jak se díky jeho četbě věci mění.
Zjistil jsem, že spousta toho, co se mi líbí a chtěl bych je s Láskou dělat, tu berete jako formu ponižování, i když mě to tak nepřijde. Určitě se o tom rozepíšu a asi to bude ještě sranda. cool
Na to až dorazí PC, se těším čím dál víc. I kdyby nakonec Láska nechtěla, abych ho nosil, budu respektovat její přání i když mě to bude mrzet. S PC či bez PC ale určitě neporuším slib, co sem jí dal. Po tom co jsme prožili dneska, jsem smazal všechno porno, co jsem měl v kompu a mobilu pro případ nutnosti. Už ho nebudu potřebovat.

6

Re: RudaM: Snad to dám

Moc vám přeji aby se vám oběma klícka zalíbila. Ona ta poslušnost je především v hlavě, ale klícka je ten důležitý symbol, že to vše, penis i orgasmy už patří ženě. Je to také pěkná ozdoba a je také určitě i důležitá jako pomůcka tu poslušnost dodržovat. Takže ti držím palce, aby se to tvé ženě zalíbilo.
A co se týká nějakého ponižování, to je velmi osobitý názor, pohled jak to každý vnímá. Mě můj miláček zcela jistě ponižuje dívali by se na to oči jiných lidí. Ale pro mě to rozhodně ponižování není. Když mi miláček čůrá do pusy, když mi dovolí jí líbat jen nožičky, když mi vší silou zmáčkne koule nebo se rozhodne mi dát výprask. Nic z toho není ponižování, ale výsada, krásné vzrušující hrátky a já místo pocitů ponížení cítím lásku a vděčnost. Takže opravdu je to jen na pohledu každého z nás, jak kdo co vnímáme a i vám moc přeji, aby jste si našli to své.

7

Re: RudaM: Snad to dám

Presne tak, u nás to malo veľmi podobný priebeh. Hneď na začiatku sa začali diať divy, Lady sa začala vžívať do role, ja som zistil, že bez honenia a vystrekov sa dá úplne v pohode žiť, dokonca život je krajší, naša láska rozkvitla a zrazu sme opäť milujúci a šťastný pár. Držím palce, užívajte si a píšte svoje zážitky a skúsenosti, nech máme ďalšiu inšpiráciu smile

8

Re: RudaM: Snad to dám

Ono to půjde, musí smile
Po třech hodinách mám vykloubenou čelist, bradavky v jednom ohni, skoro urvaný  pytel od nehtů, neudělal jsem se, ale kupodivu mi to vůbec nevadí. big_smile
Láska je jak urvaná z řetězu, včera jsem jí prosil, aby přitlačila a tak se jí to zalíbilo, že jsem musel dnes naopak prosit, ať trochu zvolní. Děti jsou až do prvního u babky, tak se pomalu začínám trochu „děsit“ co bude dál.
Začínám pomalu zpracovávat půdu. Navrhnul jsem Lásce, že od teď bude začínat ona, když bude chtít a já se přidám a povedu ji. Uvědomuju si až teď, že to dělala kolikrát jen proto, že já to chtěl a Ona z toho nic neměla a to už nikdy nechci.

Tak trochu o mě jak sem slíbil wink
Jsem vodnář, opravdu kovanej a k tomu introvert. Pro holky jsem byl, vždycky ta „kámoška“ který se můžou svěřit. Takže jsem byl hodně dlouho sám. Poté jsem se seznámil s holku která bohužel nebyla schopná změnit „JÁ“ na „MY“, tak sem byl nucen to skončit. Během několika dní jsem poté poznal svoji velikou Lásku, jsme spolu do dnes a moc doufám, že navždy.
No a když, je člověk sám a kouká, jak se to kolem všechno páruje. Tak mu to leze na mozek a začne zkoušet, případně snít o všemožných věcech.
„ Tady vsuvka. Jsem na holky, vždy jsem byl a doufám, že vždycky budu. Dva kluci spolu mi nevadí, nemám s tím problém, ale na dvě holky se přeci jen kouká líp. big_smile
Takže jsem postupně vyzkoušel různý přísavky, podvázání kulek, klystýr, i na kolík došlo. Neznám větší slast než když se sperma dere z kulek, které jsou pevně sešněrovaný gumou a prostatu dráždí vibrující plug nafouknutý co člověk snese. Vždycky když někde jdeme v přírodě a Láska čůrá, tak sním o tom jaké by bylo, kdyby si přidřepla na mě a … Asi bych neměl problém vyzkoušet si prádlo od Lásky. Svazování - v představách jsem vždy znehybnil Lásku a pak udělal co možná nejlíp. Láká mě vyzkoušet elektriku. Co mě nic neříká, jak už sem několikrát napsal, je fyzické nebo psychické ponižování, výprask apod.
Je mě jasný, že svojí tajnou krabici s hračkami, nějakou dobu neuvidím, ale doufám, že se do ní co nejdřív podívám znovu a tentokrát s Láskou.
Když to po sobě teď čtu tak koukám, že by mě „normální“ člověk asi měl za pěkného úchyláka. Jenže co je však norma pro „normální“.  Já vždy říkám a snažím se tím i řídit: „Pokud chceš něco odsuzovat, tak to nejdřív sám vyzkoušej a pak teprve mluv o tom jaké to je.“

9

Re: RudaM: Snad to dám

Je skvělé že se to tvé ženě zalíbilo a skutečně ti moc přeji aby se u vás klícka ujala. Stejně jako ty miluji každé hrátky kdy se neudělám. A měl jsem velmi podobně i další věci o kterých píšeš. Mám.moc rád podvazování, elektro, čůrání a dřív jsem, stejně jako ty nyní odmítal výprasky. Ale časem se to změnilo, čím déle jsem zamčený, tím větší jsou pro mě slast a poskytují mi daleko větší uspokojení.  Je to divné, ale je to tak. Vím že je to nadržeností, ale je to krásné a pokud bych dostal na výběr jestli se chci udělat nebo výprask, budu bez váhání volit výprask.  Užiju si rozkoš celým tělem, pěkně to rozehřeje kůži, navíc to bude i trest za moje chyby, ale v žádném případě to není ponížení, je to spíš projev oddanosti a já s vděkem o to budu prosit. Pro mě je to víc než sex, je to jiný vyšší stupínek milování. Ale přiznávám, že je to vše nadržeností, takže třeba i ty časem objevíš zálibu v něčem co si dnes neumíš představit.

10

Re: RudaM: Snad to dám

Dnes tomu je 14 dnů co jsem si přestal honit a týden co jsem se k tomu přiznal. Ten týden mě přijde jako sen. A já doufám, že se nikdy nevzbudím. O nějakým úletu zítra, co jsem si povolil, nemůže být ani řeč. Nechci. wink
Láska je úžasná. To co dřív nešlo, se začíná pomaličku uvolňovat. Je krásné ji pozorovat, jak to chce a jak si o to, beze slov, říká. Je neskutečně krásné dívat se na ní, jak si naše milování užívá. Už to není jen sex, je to něco úplně jiného, lepšího. Ráno jsem se rozhodl, že při normální souloži budu mít od teď maximálně zkažený orgazmus. Chci být stále fit, pokud by Láska chtěla pokračovat. Nechci odpadnout jen kvůli tomu, že jsem se udělal a Láska ještě není spokojená. Protože již nechtěla, mohl jsem se jen těšit a doufat zda bude chtít i večer.
Netěšil jsem se marně. Několikahodinové mazlení, jsem uzavřel dlouhým orálkem mojí Lásce. Požádal jsem jí, ať mě navádí a stal se zázrak, šlo to. Zbožňuji její voňavou vlhkou kundičku a šťávičky co z ní vytékají. A Láska vypadala, že si to dnes díky spolupráci opravdu užila.
Bohužel vše musí jednou skončit. A tak končí „vánoční“ dovolená a já budu od zítřka trpět celý den bez své Lásky, navíc se v pátek vrací domů děti. Tak uvidíme, co se bude dít dále. wink

11

Re: RudaM: Snad to dám

Holytrainer dorazil big_smile
Včera ráno jsem koukal ve sledování, že mě hodí do schránky balíček s PC. Jak se blížil konec pracovní doby, tak jsem se nemohl na nic soustředit. Myšlenky na Lásku se mísily se vzrušujícím očekáváním, jaké to vlastně bude nasadit si PC. Cesta domů byla už takový koktejl, že jsem se musel pekelně soustředit, abych dojel v pořádku. Kouknu do schránky a byl tam. big_smile
Je jasný, že všechno šlo stranou. Nedočkavě sem otevřel balíček a koukám na tu nádheru. Akorát jsem nějak nemohl pochopit, kdo se může dostat do těch menších kroužků. Zkusil jsem se nacpat do největšího, to šlo celkem v pohodě. Vlastní klícka po máznutí gelem taky nebyl problém. Ale nebylo to ono, v riflích kroužek dřel do stehen a celkově to bylo nějaký divný. Když jsem naklonil klec dolů tak vypadnul z klece pomalu sám.
Zkusil jsem teda menší kroužek. Nejdřív jsem myslel, že se do něj nedá nasoukat, ale povedlo se. Vedení pro klec je nechutně ostrý a zařezává se do penisu, tak sem ho co nejrychleji šoupnul do klece. Zdá se, že jsem Small verzi vybral dobře. Penis vyplňuje kompletně klícku. Předkožka zůstává za žaludem, nemá tendenci se shrnovat  zpět. Pytel po chvíli dostal tmavě červenou barvu a mírně na něm vystouply žíly. Jinak v pohodě.
Měl jsem cca 2 hodiny, než přijede Láska s dětma. Tak jsem si řekl, že ho trochu otestuju, než ho sundám. Po tom co jsem přečetl zde na fóru, jsem si představoval, jaké to asi bude, ale realita je úplně jiná, to se fakt nedá popsat, ale musí se to vyzkoušet na vlastní kůžičku. smile Kdybych to musel nějak komentovat, tak asi rozpolcenost… Pokud něco cítím tak proměnný tlak kroužku na varlatech, podle toho co zrovna dělám. Jak penis komplet vyplňuje klec je tlak pořád stejný a za chvíli necítím vůbec nic. Tak si na něj zkusím šáhnout, cítím, jak se pohnul ale jinak nic, žádná změna. Ten pocit je super. Druhá strana, je neustálý vzrušení z toho co dělám.
Když test tak test, zkusil jsem si pustit pár oblíbených klipů, který mě vždycky dostali do varu. Chtěl jsem zjistil, co se bude dít a ono nic … Nevím, jestli jsem si za ty tři týdny prostě neodvyknul. Jako holky pěkný, ale přišlo mě to stejný, jak kdybych koukal na nějaký úplně normální film. Dole žádná reakce.  Šel sem teda radši zatopit, umýt nádobí abych zjistil co normální provoz.
Pak jsem si sednul na chvíli k počítači. A najednou slyším bouchnout dveře. Panika. Láska je doma dřív, všechno praskne dřív, než to vůbec začalo. big_smile Rychle jsem schoval kroužky, co se váleli po stole a šel se přivítat s Láskou. Byl to sice jen polibek, ale reakce dole tentokrát byla a moc se mi líbila. Láska naštěstí jen přivezla dítě. Zaúkolovala, co máme udělat a odjela na nákupy a vyzvednout druhý po kroužku. Počkal jsem si teda na ještě jedno přivítání a pak jsem ho radši sundal, abych to neprofláknul. Budu na tom muset ještě zapracovat a Lásku připravit aby ho neodmítla. Původně jsem myslel na Její narozeniny, ale spíš to zkusím na Valentýna. Nějaká ta omáčka okolo a krabička s řetízkem na kotník s klíčkem.
Teda jestli to nepraskne dřív. V té rychlosti schovávání jsem někam zahodil pytlík od klíčů, ve kterém je papír s vyobrazením klícky a zaboha ho nemůžu najít. Takže zítra mě čeká velký úklid.

12

Re: RudaM: Snad to dám

Včera ráno jsem neodolal pokušení. Zrovna ráno jsem se zamknul a klíček pro jistotu vzal sebou. Už cesta do práce byla zajímavá, jak sem velmi rychle zjistil tak stání, či chození problém není. Ale sezení je kumšt. Párkrát jsem i uvažoval o tom, že to vzdám a sundám ho. To jsem ještě netušil, co mě čeká. Najednou volá šéfová, kde jsem. Úplně jsem díky novému PC zapomněl, že máme jet na jinou pobočku. Kupodivu jsem dal 3,5h konverzace a sezení relativně bez problémů. Jen jsem si ze začátku postěžoval, jak mě zas berou záda a maskoval tím poposedávání, když už se nedalo vydržet tlačení kroužku. big_smile
Doma pak už úplná pohoda. Když je člověk úplně bez, nebo ve volném domácím oblečení tak o PC vůbec neví. To rifle naopak nedají ani na chvilku zapomenout, ale zase si to člověk užívá jinak. PC jsem sundával až navečer. To jsem mezitím stihnul i udělat Lásce masáž bolavého krku a zad. Dřív jsem se jí ptal a nechtěla. Zkusil jsem tedy párkrát, když si postěžovala na nějakou bolest, neptat se vzít krém a zrovna namasírovat. A pokrok, Láska jsi sama řekla, že by chtěla. wink Mám koupený olejíček a čekám na vhodnou chvíli, abych jí mohl udělat masáž jen tak.
Dneska už jsem PC vzal automaticky, ani sem neuvažoval o tom, že bych šel bez něj. Zvykám si na něj rychle, to co mě bylo nepříjemný je dneska mnohem snesitelnější. Myslím, že Holytrainer v3 Small byla díky fóru dobrá volba. Sedí perfektně až na jednu věc. Jak je na klícce ten zadní oblouk, tak se přes něj nahrne volná kůže, až ke kroužku. Pak se při špatném pohybu stane, že píchá nebo tlačí. Taky mám strach, že to bude místo kde budu za chvíli pěkně rozedřený. Zkoušel jsem nejdřív cpát kůži pod to, jenže pak si dvakrát sednu, vstanu a je tam zpátky. Po třetím rovnání jsem na to rezignoval, pořádně to promastil vazelínou a zvykám si. 
Nejradši bych to tak o cenťák odříznul a pěkně dokulata zabrousil. Neřešil někdo stejný problém?

13

Re: RudaM: Snad to dám

To odpírání orgasmu opravdu dělá věci. Poslední úžasný od Lásky jsem měl před 6 dny od té doby dva zkažené.
Člověka to asi vážně mění, i v páci si toho všimli a ptali se co se děje, že jsem od vánoc „jiný“. big_smile Včera mě, třeba v práci napadlo koupit Lásce květinu. Tak sem šel, koupil rudou růži a dal jí doma do vázy. Já vím normální věc, ale ne pro mě. Když už jsem koupil kytku tak to bylo „z povinnosti“ k narozeninám apod. Nikdy ne jen tak. V podvečer jsem nečekaně obě děti odvezl k babičce. Po návratu jsem udělal manželce masáž a krapet se to zvrtlo. Láska se mnou prováděla tak úžasný věci, že jsem se přiznal k pořízení a nošení PC. Musel jsem jí to  v tu chvíli říct, nešlo to jinak. Zaskočil sem jí, to uznávám. Snažil jsem se to vysvětlit a moc doufám, že se mi to alespoň trochu povedlo. Ve výsledku žádný nadšení, to jsem ani nečekal. Ale hlavní je, že to Láska neodmítla a zbytek se doufám časem zlepší.
Před spaním jsem si tedy nasadil PC a zaplul do postele v očekávání, jaká bude první noc. Ta proběhla úplně v pohodě. cool Žádný tlaky případně bolesti, co jsou tu popisovaný, se nekonali. Nejspíš to bude tím, že klícku vyplním při normálním stavu a erekce nemůže ani začít. 2x mě vzbudilo pálení pod kroužkem, ale to jsem jen v polospánku máznul slinou a spal dál.
Ráno jsem při mazlení nasazeným PC Lásku znovu překvapil, když jsi na něj poprvé šáhla. Nicméně PC mohl zůstat na svém místě. Milování s ním je úplně o něčem jiném, vždycky jsem jakékoliv dráždění vnímal hlavně naběhlým pulsujícím penisem. Ten je teď zavřený, úplně mimo dění. A já nadržený  k prasknutí to vnímám celým tělem. Klícka šla po pár hodinách dolů, já se pokusil vydržet co nejdéle a hned se neudělat. Žádný extra výkon jsem bohužel nepředvedl, budu muset vyzkoušet ten znecitlivující gel, aby si užila pořádně i moje Láska. Skončil jsem to parádním zkaženým, takhle jsem už hooodně dlouho nepumpoval, ale absolutně bez pocitu uspokojení, už mě to začíná pěkně jít. Úplně jsem odpadnul a měl sem ve varlatech a tříslech pocit, jak kdyby mě něco vycuclo pod tlakem. Nadržení šlo bohužel do kopru, Láska se chtěla ještě mazlit, já byl úplně mimo a musel jsem se snažit, místo toho aby to šlo samo. V tu chvíli jsem si říkal, jestli za to i ten pokažený stojí. Naštěstí se pochvíli vrátil ten krásný stav, udělám pro Lásku cokoliv.
Odpoledne jsem z HT odstranil půlku „zadního zobáku“ a hnedka nasadil. Nošení je příjemnější, ale pořád to není ono, zítra ho zabrousím až ke kroužku.
Večerní společné koukání na film skončilo vzrušováním a orálkem pro Lásku. Já byl samozřejmě zamčený a jediný čeho se mi dostalo, bylo hlazení a přejíždění nehty po rukách. I to mě však s orgasmem Lásky stačilo k tomu, abych byl spokojený. Jediný co mě štve je to, že když jsme s Láskou sami tak nikdy nedokoukáme žádný film. big_smile

Zas koukám kupa hodin a já napsal zas nějakou šílenost. No nic jdu se osprchnout a spát. Ještě nesmím zapomenout namazat kroužek, protože se odedneška můžu hrdě hlásit k zamčeným. I když zatím bez klíčnice, ale moc jsi přeju a doufám, že se to brzy změní.

14

Re: RudaM: Snad to dám

No podle mě jdeš na to dobře. Projevila se u tebe nějaká změna a tvá žena si toho všimla a dokonce se i dozvěděla proč došlo k té změně. To, že to neodmítla a naopak tě nc tom nechává a i si s tebou hraje v podobě dráždění je dobré znamení. Myslím, že je na čase se jí zeptat na rovinu, jestli se jí ta změna líbí a jestli by tedy nechtěla mít klíček u sebe, aby sama mohla rozhodovat, kdy a co budeš smět. Také bych naznačil, jak se ta změna u tebe dostavila za krátký čas, že by jsi chtěl v těch změnách u sebe pokračovat ať si zkusí představit co vše by se mohlo dít, po delším čase, kdy ona bude mít klíčky.

15

Re: RudaM: Snad to dám

Nevím jestli na to jdu dobře nebo špatně. Jen dělám to, co mě přijde v danou chvíli jako nejlepší. Zjistil jsem, že si v tomhle nemá cenu vůbec nic plánovat (možná jen hodně hrubý náčrt). Věci se mění každým okamžikem a nevím, co bude za 10 minut. Stačí, když si vezmu, co jsem si myslel a psal před 4 týdny a jaký obrat to vzalo.
Myslím si, že teď určitě není ještě čas, postavit Lásku před takové rozhodnutí. S předáním klíčku plynou i různé povinnosti ohledně údržby apod. A s tím Jí v tuto chvíli nechci obtěžovat, to dám zatím ve vlastní režii. Klíč je ve skříňce v koupelně a použit bude jen na hygienu, nebo když si to Láska vyžádá.
Ráno jsme o tom vedli při mazlení debatu. Teda já sem se snažil mluvit. Vždycky jsem si připravil v duchu větu, začal jsem a po prvních dvou slovech jsem se do toho úplně zamotal. Plně chápu Lásku, že má s mluvením problém. I mně se to daří jen s vypětím všech sil. Snažil jsem se vysvětlit, proč chci klícku nosit, jaké výhody z toho bude mít. I to že už teď je jen na ní kdy bude chtít, abych byl odemčený. Zároveň jsem Lásku prosil, aby nezmizel její zájem o mně. To, že chci být zamknutý, neznamená „Já teď nechci“. Ale naopak „Chci daleko víc a udělám pro Tebe cokoliv.“ 
Nakousnul jsem i to, že chci vyzkoušet spoustu různých věcí. I těch, které Ti teď přijdou naprosto šílený a klícka je jen začátek. Celou dobu jsem Lásku pozoroval a nezaznamenal jsem žádnou negativní reakci, jen bylo krásně vidět, jak jí to v hlavě šrotuje a snaží se to zpracovat.       
Už jsem nechtěl Lásku dál trápit. Jen jednu věc sem jí musel říci. A to, že cokoliv budeme dělat, musíme chtít oba. Pokud se to jednomu z nás nebude líbit, tak to prostě dělat nebudeme. A proto jestli se Lásce nelíbí PC a nechce, abych ho nosil, tak stačí jedno, jediný slovo a já ho okamžitě sundám a už si ho nenasadím.

No a jak myslíte že to dopadlo….

16

Re: RudaM: Snad to dám

Krásný příběh. Přeji vám, aby jste našli oba na zamykání jen to krásné a zda tomu tvoje láska přijde na chuť, tak tě určitě čekají velmi úžasné společné zážitky.
A říkáš, že nejsi submisivní, že mi své polovičky ponižujeme?? Skvěle to popsal a vysvětlil zamčený ocásek. Každý to submisivní vnímání v sobě nemá. Mnoho prožitků a impulsů je jen na bázi vzrušení, i když by vanilka řekla, že ho ponižuji.  Jsou tam už velmi tenké hranice. Má čubička skoro vůbec není submisivní, ale já vím, jak a co dělat, nikdy bych si nedovolila ho ponížit, ale když je to v tu chvíli vzrušující,  někdo to z venkovního světa může tak vidět, ale jen my dva víme, že je to perverzní či úchylné, ale né ponižující. To je velmi diskutabilní téma, co je a není ponižování.

Tak se budu těšit na tvé další posuny s tvojí láskou, ale zda můžu doporučit. Jdi na ní velmi, velmi pomalu. Trpělivost je to nejdůležitější, co ti nesmí chybět, ale myslím, že té máš dost.

17

Re: RudaM: Snad to dám

Děkuji za příspěvek Xeno.
Máš pravdu, úplně ve všem.

Hlavní je, že jsme s Láskou dokázali otevřít komunikační kanál, já ji píšu „romány“ o svých pocitech. Láska mi odepisuje, jak to vidí ona.
Začal jsem opatrně ohledně PC, napsal jsem jí o svých pocitech, co semnou PC a vůbec odpírání dělá, jakou symboliku pro mě nošení PC představuje. A vyslovil přání, zda by časem, jestli a až bude chtít, měla Láska ten jeden jediný klíček u sebe. Láska ví kde klíček je, moc se těším na den, kdy otevřu dvířka a klíček nebude na svém místě. Určitě to nebude zítra, ani za týden. Ale moc doufám v to, že ten den jednou nastane.
Vím, že na Lásku nesmím spěchat, do ničeho jí tlačit. Potřebuje čas a sama si musí určit, co chce a co ne.
Láska to napsala krásně sama, dovolím si kousek citovat: „… Ale všechno dohromady je obrat o 720 stupňů a nevím, jestli to stíhám tak rychle utočit...“
Hlavní je, že se zatím všechno co děláme Lásce moc líbí a dává to jasně najevo.

To, že se odlišuju od pomyslného „normálu“ jak sem napsal dříve, vím už hodně dlouho, ale léta jsem to v sobě úspěšně potlačoval. A i díky vám všem co tu přispíváte na fórum, jsem v sobě našel dost odvahy to přiznat. Otevřít tu Pandořinu skříňku. Napsal jsem o tom včera večer Lásce a teď čekám, jaká bude její odpověď.

Taky trošku toho zamykání.
Kroutím desátý den a třetí bez odemčení. Zároveň s tím dvanáctý den bez orgasmu.
Chvílema je to hodně krušný, ale celkově jsou ty pocity a šílení chtíčem po mojí Lásce tak krásný, že se mně z klece vůbec nechce ven. Ani ten orgasmus mi nechybí, těch 5 sekund slasti za to nestojí, navíc když to co semnou teď provádí moje Láska je daleko intenzivnější a mnohem delší. Uvidím, jak bude Láska reagovat na to, co jsem jí napsal. Ale chci požádat Lásku, jestli bych nemohl být pořád zamčený a dostat od ní orgasmus až na narozeniny. Je to sice jen pár dní, ale měl bych se na co těšit, protože nejlepší orgasmus s Láskou je orálek od ní. Zároveň bych jí chtěl požádat o to, aby nepřestávala po tom, co budu a pokračovala stále dál, ať budu dělat cokoliv.

Nakonec pár slov o klícce.
HT mi po úplném odstranění zadní části za kroužkem sedí parádně. Žalud je v kleci bez předkožky, ta je shrnutá za ním a protože vyplňuje komplet kec, nemá se jak dostat zpátky.  Jediný problém byl, že se držák klícky na kroužku vepředu rozevíral. Klícka se tak mohla vůči kroužku pohybovat a skřípala kůži všude, kde se dalo. Bylo to docela bolestivý pondělí v práci, nebýt toho, že klíček ležel doma, šla by určitě dolů. big_smile Místo toho jsem vymyslel jednouchou sponu ve tvaru U z nerezového drátu. Která se nasadí na stranách do otvorů zámku a přetočením dopředu ke klícce stáhne držák tak, že kroužek s klíckou tvoří opravdu jeden celek a vůbec se nehnou. wink

18

Re: RudaM: Snad to dám

Z vlastní zkušenosti doporučuji koupit kovový kroužek.

19

Re: RudaM: Snad to dám

2 snek: Promptně jsem potřeboval vyřešit daný problém a to se povedlo výborně, klícka je teď super. 
Uvažuju o tom, že si časem pořídím komplet nerezový HT, jen na něj asi nebude stačit šmirgl, ale budu muset zapracovat rozbruskou. big_smile Mezitím, mě teď jede v Číně na letiště Evotion, chci nejdřív vyzkoušet pár různých PC a neutratit za to majlant, pak bych si rád pořídil i kovový, ale to už v konzultaci s Láskou aby se jí líbil taky.

Od Lásky jsem dostal krásnou odpověď, nečekal jsem, že to příjme tak snadno, jen bohužel zatím neví, co jí všechno ještě čeká. A já marně přemýšlím jak nejlíp zjistit co by se Lásce líbilo, na čem  pracovat a co určitě ne. Zatím jsem se pokusně přiznal k tomu, že jsem si občas půjčil její prádlo. Bude to nejspíš prý chvíli rozdýchávat, ale nějak to dá.
Navíc jsem zjistil, že pořádně ani já nevím, co chci. Dělal jsem Lásce masáž, najednou sem zjistil jak mě mimo jiného, přitahují její nožky a hrát si s nimi. Tahle praktika mě přišla vždycky vyloženě nechutná, lízat nohy, fuj. No a dneska jsem z Lásčiných nožiček úplně šílel, zatímco se ona koukala na TV. Očividně jí to nevadilo a užívala si to, no a pak jsem se přesunul o trochu výše a ….. wink
Od rána jsem se moc těšil na to, jak si Láska pohraje s mýma bradavkama a já si užiju tu slast… a nic. Láska tu vedle mě spí a já zjišťuju, že mi to nevadí. Celodenní mazlení, její nožičky a orgasmus mi stačily k tomu, že jsem spokojený i já.
Taky jsem Lásku poprosil o ten dárek k narozeninám. To „Proč ne“ se tak krásně čte.
Akorát mám docela strach, jestli to do té doby dám já. Ztracený orgasmus jsem měl před týdnem, od té doby jen při hraní samovolně něco trochu odteče, jinak nic. Už druhou noc mě budí noční erekce a dneska ráno jsem zjistil, že mám nateklý a šíleně citlivý kulky. Copak doma na ostro, případně ve volných teplákách to jde, ale bojím se, jak dám práci v riflích. Zaškrceného nikde nic není, pytel má furt stejnou barvu, jen kulky vevnitř jsou větší, že mám až strach jak je dostanu ven z kroužku. A pak zpět, protože do narozenin bych chtěl minimálně jednou pořádnou hygienu a pak těsně před dárkem od Lásky, protože bych chtěl, aby si se mnou pohrála nejdřív v klícce a pak mě teprve odemkla. No a super by bylo kdyby si mě zrovna potom i sama zamkla.

20

Re: RudaM: Snad to dám

Z nateklých koulí si nemusíš dělat starosti. Mám to stejně. Čím déle je člověk zamčený a čím víc nadržený tím jsou větší, ale neřekl bych, že jsou nateklé, nijak to nebolí, ničemu to nevadí. Navíc u mě spolehlivě funguje nějaký stres, cokoliv co mě vyvede z míry, pracovní problémy nebo i případně doma a kulky se zcvrknou. Jakoby velikost kulek byla měřítkem touhy. V každém případě nikdy jsem neměl problém se dostat z kroužku nebo naopak do něj.
Noční erekce jsou problém, který asi známe každý. I když zamykáme už řadu let, tak po pár dnech na svobodě vždy začínám znovu. První dny to budí, ale je to v pohodě, pak po několika dnech, týdnech se to s nočními erekcemi na několik dní výrazně zhorší a pak najednou spím celé noci a ani o tom nevím, když mě vzbudí, jen se otočím na druhý bok a spím dál jako by nic. Takhle to funguje u mě, každý to bude mít asi jinak, ale myslím si, že problémy s erekcí řešíme každý a každý ti potvrdí, že jde o čas a o zvyk.
Mě se ženské nohy líbili vždy, nikdy jsem neměl problém ženě nohu políbit, ale až s mým miláčkem se ze mě stal na jejích nožičkách vyloženě závislák. Neznám nic krásnějšího než jí líbat nožičky. Kdyby za mnou přišla jestli chci odemknout a udělat se nebo jestli jí chci líbat nožičky, tak já určitě zvolím nožičky. Je to pro mě něco výjimečného, něco co mi dává mnohem větší uspokojení než sex.
Každý jsme jiný a s každým z nás dělá klícka a cudnost něco jiného, každý z nás objevuje v sobě nepoznané. Já si přišel na to, že pro mě je naprostou slastí, uspokojením když od miláčka dostanu na zadek, když to bolí a pálí a když po výprasku můžu líbat její nožičky. Zjistil jsem, že tohle potřebuji a ne se udělat. Ale ono to není o tom co potřebuji já, ono je to tím, když vidím miláčka jak je spokojená, když jí ty nožičky po výprasku líbám, když vím, že se jí to líbí. Tím jsem chtěl říct, že to musí oba prožívat spolu a teprve pak si tu svou cudnost budeš dokonale užívat, i ty a tvá žena si v tom najdete časem to své, jen se nic nesmí uspěchat.

21

Re: RudaM: Snad to dám

zamcenyocasek : hezky to popisuješ a řekl bych to stejně. Ty nožičky jsou fakt magnet.

RudaM : je zajímavé, jak se posouvá tvé vnímání celé situace, včetně nožiček. A věřím, že tvá Paní si masáž užívá, jako většina žen a to je cesta k její spokojenosti, uvolněnosti - a tím pádem bude naslouchat tvým přáním a uvědomí si, že se jí to třeba taky líbí :-) a najde se v tom. Celé je to o tom, učinit ženu šťastnou a ona udělá šťastného tebe.

22

Re: RudaM: Snad to dám

Mám za sebou další 3 zamknutý dny, ani se mě nechce uvěřit, že už jsem 14dnů pod zámkem. Hrozně mě to baví. big_smile

Ta sobota byla jen nějaká menší krize, v neděli se to uklidnilo  a od pondělka zas naprostá pohoda. Láska si užívá masáže a já si pak můžu užít jako odměnu mučení bradavek a rytí nehty po celém těle. To mě neuvěřitelně dostává a Láska si to náramně užívá a každým dnem se zlepšuje. Já jí pak beru jako milou povinnost, jí ihned oplatit ty krásné chvíle, které jsem díky ní mohl zažít wink Dneska nám není dobře, ale i tak jsem musel Lásce alespoň dlouze namasírovat chodidla. Stojí to jen za to, když můžu pozorovat jak krásná je a masáž si užívá. I tak málo stačí k tomu, že budu usínat spokojený. Navíc, když se teď hodlám s nožkama Lásky často mazlit, musím také o ně pořádně pečovat.

Jen jedna věc mě trochu děsí, je to už jen několik dnů do narozenin. Moc se těším a nemůžu se dočkat co semnou bude Láska provádět. Jenže na druhou stranu mě vzadu v hlavě začíná nahlodávat a vzrušovat myšlenka, jak pěkný by bylo, kdybych měl smůlu a zůstal zamčený.
Moc bych si přál, aby si Láska přebrala klíček a já byl plně v její moci. Ale musím vydržet, tohle se nedá uspěchat. Vím, že můj nátlak by měl přesně opačný konec, než bych chtěl

23

Re: RudaM: Snad to dám

Ahoj chcem sa pridať k vašim pocitom dnes zacinam s tréningom v zamykani zadovážil som si Captor a práve som si ho nasadil a zacvakol zámok.

24

Re: RudaM: Snad to dám

Zase uteklo jen pár dnů a stala se spousta věcí.
Asi ta největší změna je, že jsem od středeční noci bez PC. Při sundání jsem to krapet přehnal s úpravou mého panenského pralesa. A nemaje zkušeností jsem se krapet pořezal. Po opětovném nasazení, jsem vydržel hodinu a PC musel dolů, nešlo to, takový masochista fakt nejsem. Ve čtvrtek mě navíc začal pálit žalud a obzvlášť močení je zážitek. Beru prášky díky kterým je riziko infekce větší, ale do teď sem problém neměl. Ale nejspíš vím, kdy to začalo. Druhý den stálého zamčení se mě povedlo nechtěně zajet uchošťourem namočeným ve sprcháči asi 2cm dovnitř. Tak sem jen čekal kdy to přijde.
Co mě překvapilo, že i když jsem odemčený tak nemám vůbec potřebu si na něj šahat, jako před tím. smile Akorát ten chtíč není takový jako když jsem zamčený.
To ale nemění nic na tom, že jsem zase o rok starší a Láska byla naprosto úžasná, já bohužel strašně rychlej. Určitě nebudu spěchat na další orgazmus do konce a spokojím se se zkaženým.
Dneska jsem chtěl udělat Lásce dobře klasicky, když to musela takovou dobu vydržet bez. Abych něco vydržel a Láska si užila, tak jsem podle návodu tady, koupil jsem znecitlivující gel, namazal, vzal dva kondomy. Chvíli jsem počkal, pak zasunul na kraj a paráda, skoro nic necítím. No a pak sem přirazil….  Dokázal jsem to celkem 4x a bylo vymalováno... sad Jak byl žalud necitlivý, tak sevření za ním způsobilo, že jsem byl okamžitě a nešlo tomu nijak zabránit. To, že jsem zklamal svojí Lásku, mě totálně dostalo. Takhle flustrovanej, jsem už hodně dlouho nebyl, nezmoh sem se pak absolutně na nic. Tak jsem si dal alespoň večer po masáži opravdu záležet na tom, abych to ráno Lásce alespoň trochu odčinil. Láska je totiž tak strašně  moc úžasná…

A já se nemůžu dočkat toho, až budu zase pod zámkem.

25

Re: RudaM: Snad to dám

Tak jsem to nedal.
Nešlo to vydržet...

Překvapilo mě jak, jednoduchý je být bez PC, i když mám volnost tak nutkání jako dřív… nikde.
Ba naopak, PC mě začlo tak nějak chybět. Říkal jsem si: Vydrž, až budeš v pořádku, zas si ho nasadíš.
Bohužel to nedopadlo, večer po sprše jsem ve skříňce uviděl PC. Neodolal jsem… nešlo to… musel jsem ho nasadit a zamknout se. Je to jak droga.
Jak krásně se mi usínalo s nosem zabořeným do polštářku co je krásně provoněný Láskou jak jí s ním podkládám zadeček a ptákem nacpaným v kleci.  Zjišťuju totiž že jsem asi i zvrhlej fetišista a baví mě to. big_smile
V noci mě probudila erekce, ale teprve když jsem se probral, tak jsem si uvědomil, že objímám Lásku a tisknu klec na její úžasný zadeček. Je to tak krásný pocit, dlouho mě trvalo, než jsem zase usnul.
Zbožňuji svojí Lásku.