1

Téma: Super novinka: klícky COBRA

Vážení a milí zamykatelé,

mám tady pár naprosto dokonalých klícek, a to bez přehánění. Objevily se zničehonic, jako blesk z čistého nebe, a stejně tak se ocitly u mě. Nikdy jsem nic takového ještě neviděl a jsem nadšený.

Budeme jim říkat Cobra, pro jejich podobnost s hlavou hada.

https://imgup.cz/images/2020/11/21/1.th.jpg https://imgup.cz/images/2020/11/21/2.th.jpg https://imgup.cz/images/2020/11/21/3.th.jpg
https://imgup.cz/images/2020/11/21/4.th.jpg https://imgup.cz/images/2020/11/21/5.th.jpg https://imgup.cz/images/2020/11/21/6.th.jpg

Klícky jsou z tvrdého plastu a neváží skoro nic. Nemají vůbec žádné hrany, natož ostré. Ke každé klícce výrobce dává ještě kousek šmirglu, kdyby se snad přece jen našla nějaká nedokonalost. Kroužky ke klíckám skvěle pasují, bez jediného milimetru vůle. Myslím, že tohle bude ideální klícka pro mnoho z nás.

Klícky jsou tří různých velikostí (krátká, střední, dlouhá) a kroužky k nim mám o průměrech pouze 40 nebo 45 mm. K jedné klícce pouze jeden kroužek.

Kdo byste chtěl tenhle zázrak mít, pište mi na info@cudnost.cz s upřesněním, jakou velikost klícky a kroužku chcete. Pospěšte, nemám jich moc. Cena 1000 Kč nebo 38 EUR + cena dopravy. Dále mi můžete rovnou napsat způsob úhrady a dopravy.

Samozřejmě uvítám od vás všech všeljaké dotazy, postřehy, zkušenosti...

2

Re: Super novinka: klícky COBRA

Děkuju všem rychlým zájemcům za obchod, už mi tady zbyla jenom největší klícka a kroužky žádné.

Kdyby se někomu z vás hodila takhle samostatně, třeba jako "odpočinková" alternativa pro ty z vás, kdo máte tu střední klícku, můžete se mi ozvat.

Další Cobry jsou zatím v začátcích jednání, uvidíme, jak to dopadne.

A jak se vám klícky Cobra nosí?

3

Re: Super novinka: klícky COBRA

Na zahranicnim foru k cudnosti jsem tuto klicku taky videl uz na nekolika fotkach primo nasazenou.
Vypada velice dobre a spousta uzivatelu ji hodnoti jako velice dobrou. Jako jednu zatim znejlepsich.

4

Re: Super novinka: klícky COBRA

Hlásím, že ji mám na sobě deset minut a zdá si mi dobrá. Tedy skutečný "rychlotest".
Moje velikost: malá, kroužek 45.
Klícka je lehká, zdá se být dostatečně pevná a pro mne, co vidím jako velkou výhodu, vzdušná skoro jako některé drátěné/kovové. Tj. nebude se ocásek tak pařit a taky půjde dobře mýt.
Jak zvládá "noční radosti" teprve musím vyzkoušet.
Dám vám pak vědět.

5

Re: Super novinka: klícky COBRA

Zdravím zdejší fórum. Dnes ráno mi dorazila COBRA. Samozřejmě jsem hned jak to šlo vyzkoušel. Mám na sobě cca. hodinu. První pocit úžasný. Velikost kroužku 45, trefa na první pokus. Velikost klícky střední, myslím že velikost malá by pro mne byla lepší. Jelikož jsem se dokopal k objednání pozdě, tak mám střední. Nicméně, se zdá jako velmi povedený kousek. Sedí, nehýbe se, netlačí, neškrábe. Přiložený šmirgl jsem nemusel používat. Při nasazování klícky na kroužek a zamykání, absolutně bez problémů. Vše sedí jak má a vypadá pevně. Mytí a pocity v noci napíši až to zažiji. Při tomto psaní, jsem se přistihl že o ní ani nevím. SUPER. Pokud někdy bude možnost koupím i malou klícku.

6

Re: Super novinka: klícky COBRA

Tak přidávám zkušenosti za 24 hodin:
Sedí velmi dobře, nic neskřípe. Klícka působí robustně, pevně.
Povrch je matný/jemný/sametový - prsty je cítit jemná textura. Příjemná na dotek. Bál jsem se, že bude hodně tahat za chloupky, ale je to dobré.

Noční erekce - trošku méně odpouští než HT4, dovolí částečnou erekci - klícka se posune dál od těla a přitáhne za sebou koule. Ale dalo se to v pohodě vydržet.

Mojí paní klícka připomíná tankistickou helmu. A líbí se ji taky.

Cobra je jiná než další plastové klícky na cudnosti, myslím si, že by se mohla líbit více lidem.
Tolik vše ode mne.

Cudnosti zdar!

7

Re: Super novinka: klícky COBRA

Ahoj všem,
klícku mám již 3 dny nasazenou, v noci o ní moc nevím, vyspím se, což se mi s jinou klíckou na začátku nošení nestalo.
Jelikož dost jezdím v autě a jsem u pc, tak prima nikde nic netlačí. Mám krátkou a 40mm kroužek, obával jsem se že bude moc malá, jelikož jsem neznal délku při objednání, ale super sedí.
Po třech dnech se mi kulky zmenšují nechápu, nemají se zvětšovat? Zkrátka mi jedno varle vyklouzlo ven, ale vše ostatní drží a bez klíče nejde sundat. Mám již znova nasazeno a budu testovat dál.

8

Re: Super novinka: klícky COBRA

Další Cobry už jsou na cestě, tentokrát to budou 4 velikosti klícky a i 4 velikosti kroužku: 42, 46, 48 nebo 53mm. Až mi přijdou, tak je radši ještě přeměřím.

Pokud se na vás předtím nedostalo, můžete teď předobjednávat na emailu info@cudnost.cz. Prosím rovnou s kompletními údaji k doručení a platbě. Mohlo by to být ještě do Vánoc, ale na 100% neslibuju.