1

Téma: Super novinka: klícky COBRA

Vážení a milí zamykatelé,

mám tady pár naprosto dokonalých klícek, a to bez přehánění. Objevily se zničehonic, jako blesk z čistého nebe, a stejně tak se ocitly u mě. Nikdy jsem nic takového ještě neviděl a jsem nadšený.

Budeme jim říkat Cobra, pro jejich podobnost s hlavou hada.

https://imgup.cz/images/2020/11/21/1.th.jpg https://imgup.cz/images/2020/11/21/2.th.jpg https://imgup.cz/images/2020/11/21/3.th.jpg
https://imgup.cz/images/2020/11/21/4.th.jpg https://imgup.cz/images/2020/11/21/5.th.jpg https://imgup.cz/images/2020/11/21/6.th.jpg

Klícky jsou z tvrdého plastu a neváží skoro nic. Nemají vůbec žádné hrany, natož ostré. Ke každé klícce výrobce dává ještě kousek šmirglu, kdyby se snad přece jen našla nějaká nedokonalost. Kroužky ke klíckám skvěle pasují, bez jediného milimetru vůle. Myslím, že tohle bude ideální klícka pro mnoho z nás.

Klícky jsou tří různých velikostí (krátká, střední, dlouhá) a kroužky k nim mám o průměrech pouze 40 nebo 45 mm. K jedné klícce pouze jeden kroužek.

Kdo byste chtěl tenhle zázrak mít, pište mi na info@cudnost.cz s upřesněním, jakou velikost klícky a kroužku chcete. Pospěšte, nemám jich moc. Cena 1000 Kč nebo 38 EUR + cena dopravy. Dále mi můžete rovnou napsat způsob úhrady a dopravy.

Samozřejmě uvítám od vás všech všeljaké dotazy, postřehy, zkušenosti...

2

Re: Super novinka: klícky COBRA

Děkuju všem rychlým zájemcům za obchod, už mi tady zbyla jenom největší klícka a kroužky žádné.

Kdyby se někomu z vás hodila takhle samostatně, třeba jako "odpočinková" alternativa pro ty z vás, kdo máte tu střední klícku, můžete se mi ozvat.

Další Cobry jsou zatím v začátcích jednání, uvidíme, jak to dopadne.

A jak se vám klícky Cobra nosí?

3

Na zahranicnim foru k cudnosti jsem tuto klicku taky videl uz na nekolika fotkach primo nasazenou.
Vypada velice dobre a spousta uzivatelu ji hodnoti jako velice dobrou. Jako jednu zatim znejlepsich.

4

Hlásím, že ji mám na sobě deset minut a zdá si mi dobrá. Tedy skutečný "rychlotest".
Moje velikost: malá, kroužek 45.
Klícka je lehká, zdá se být dostatečně pevná a pro mne, co vidím jako velkou výhodu, vzdušná skoro jako některé drátěné/kovové. Tj. nebude se ocásek tak pařit a taky půjde dobře mýt.
Jak zvládá "noční radosti" teprve musím vyzkoušet.
Dám vám pak vědět.

5

Zdravím zdejší fórum. Dnes ráno mi dorazila COBRA. Samozřejmě jsem hned jak to šlo vyzkoušel. Mám na sobě cca. hodinu. První pocit úžasný. Velikost kroužku 45, trefa na první pokus. Velikost klícky střední, myslím že velikost malá by pro mne byla lepší. Jelikož jsem se dokopal k objednání pozdě, tak mám střední. Nicméně, se zdá jako velmi povedený kousek. Sedí, nehýbe se, netlačí, neškrábe. Přiložený šmirgl jsem nemusel používat. Při nasazování klícky na kroužek a zamykání, absolutně bez problémů. Vše sedí jak má a vypadá pevně. Mytí a pocity v noci napíši až to zažiji. Při tomto psaní, jsem se přistihl že o ní ani nevím. SUPER. Pokud někdy bude možnost koupím i malou klícku.

6

Tak přidávám zkušenosti za 24 hodin:
Sedí velmi dobře, nic neskřípe. Klícka působí robustně, pevně.
Povrch je matný/jemný/sametový - prsty je cítit jemná textura. Příjemná na dotek. Bál jsem se, že bude hodně tahat za chloupky, ale je to dobré.

Noční erekce - trošku méně odpouští než HT4, dovolí částečnou erekci - klícka se posune dál od těla a přitáhne za sebou koule. Ale dalo se to v pohodě vydržet.

Mojí paní klícka připomíná tankistickou helmu. A líbí se ji taky.

Cobra je jiná než další plastové klícky na cudnosti, myslím si, že by se mohla líbit více lidem.
Tolik vše ode mne.

Cudnosti zdar!

7

Ahoj všem,
klícku mám již 3 dny nasazenou, v noci o ní moc nevím, vyspím se, což se mi s jinou klíckou na začátku nošení nestalo.
Jelikož dost jezdím v autě a jsem u pc, tak prima nikde nic netlačí. Mám krátkou a 40mm kroužek, obával jsem se že bude moc malá, jelikož jsem neznal délku při objednání, ale super sedí.
Po třech dnech se mi kulky zmenšují nechápu, nemají se zvětšovat? Zkrátka mi jedno varle vyklouzlo ven, ale vše ostatní drží a bez klíče nejde sundat. Mám již znova nasazeno a budu testovat dál.

8

Další Cobry už jsou na cestě, tentokrát to budou 4 velikosti klícky a i 4 velikosti kroužku: 42, 46, 48 nebo 53mm. Až mi přijdou, tak je radši ještě přeměřím.

Pokud se na vás předtím nedostalo, můžete teď předobjednávat na emailu info@cudnost.cz. Prosím rovnou s kompletními údaji k doručení a platbě. Mohlo by to být ještě do Vánoc, ale na 100% neslibuju.

9

Rozměry klícek a kroužků:

https://imgup.cz/images/2020/12/08/1.th.jpg https://imgup.cz/images/2020/12/08/2.th.jpg

Všechny je budu mít, jen ještě nevím, kdy přesně.

10

Ahoj Vojto, jak to dopadlo s klíckama? Budeš mít ještě k dispozici tuhle novinku??

11

Ano budu, jenomže zatím stále drhne doprava zboží. Prosím všichni ještě vydržte, během ledna se dočkáte. Dám vám vědět i přímo tady, samozřejmě. Díky za trpělivost.

12

Super, jdu ti poslat obědnávku.

13

Ahoj. Chci podat první dojmy z klícky. Zatím jsem ji pouze rozbalil a musím říct, na to, že je to asi Čína, tak to provedení je hoooodně kvalitní. To, jak do sebe dily zapadají, jak vypadá a jak je cítit v ruce. Jsem pozitivně překvapený. Po této stránce za mě top klícka, z těch nekovových. Ještě uvidím jak se bude nosit.

14

Vážení a milí, klícky Cobra do konce ledna budou, mrzí mě, že to tak trvá. Několik z vás už mi poslalo nějaké ty předobjednávky, ty vyřídím přednostně hned jak mi Cobry přijdou. Dlouho jsem nebyl tak napjatý.

Představte si, že přibyla ještě jedna velikost klícky, je ještě menší než zmiňované 4. Což je určitě super zpráva, protože přece jen ty malé klícky jsou oblíbenější, tak to bude mít mnoho z vás určitě radost. Tady jsou fotky:

https://imgup.cz/images/2021/01/13/172d1c4601274c180.th.jpg https://imgup.cz/images/2021/01/13/2959ea7915948f47c.th.jpg https://imgup.cz/images/2021/01/13/3f94d2a16f09077a9.th.jpg https://imgup.cz/images/2021/01/13/49f9e7d321603f4f6.th.jpg

Dále mám od kamaráda dodavatele přeměřené kroužky a vychází to v reálu trošku jinak než co se dá najít online. Skutečně průměry kroužků jsou 39, 43, 46 nebo 51 mm.

Všem, kteří jste se mi ozvali s předobjednávkou, teď jdu napsat, aby si vybrali z této nové a upřesněné nabídky tu svou konfiguraci. Vy ostatní si můžete předobjednat stále také,  napište mi na info@cudnost.cz. Klícky můžete označit od 1 (nejkratší) do 5 (nejdelší). Druhý kroužek navíc vyjde na 200 Kč a druhá klícka navíc 800 Kč.

Děkuju vám všem za trpělivost. Opravdu mě to moc mrzí, že už jsme všichni netrpěliví 2 měsíce, ale bohužel i takhle dlouho některé zásilky z ciziny putují. Jedna z nich je v Belgii a už měsíc se nehnula. Další Cobry jsem objednal expresně a právě ty do konce ledna určitě přijdou.

15

Milí přátelé, je to tady, konečně mi Cobry přišly. Kromě nejmenší velikosti klícky, na tu ještě čekám. Všem, kteří mají předobjednáno z původních 4 velikostí klícky, dnes a zítra rozešlu zásilky.

Díky vám všem za trpělivost, i já jsem byl šíleně nedočkavý.

Budu se těšit na vaše dojmy z této klícky, až ji vyzkoušíte.

16

Zdravím vyzkoušeno.
Ovšem zas taková to novinka to není protože jak se mě podařilo zjistit tuto konstrukci již dávno v minulém století vynalezl náš velikán Jára Cimrman.  Ovšem toto CB popisuje jako Hobra z plastu.  Tento objev chtěl nejdříve prezentovat
na sympoziu ve Vídni. Ovšem jak již to bývá a je u našeho genia typické. Prezentace odpadlo z důvodu vypuklé epidemie spalniček.  V následujících letech chtě sice tuto konstrukci patentovat , ale bohužel když zapisoval své  vynálezy na úřadu pro patenty  měl toto CB zrovna na sobě a k zápisu tedy nedošlo. Jeho přítelkyně nebyla ochotná mu toto CB sundat , protože sním byla velmi spokojená. Genius jednoho dne vykřikl Hobra pryč , bylo to ihned poté co se probral po výbuchu dynamitu a vynález byl tak  nenávratně ztracen. Díky tomuto vynálezu přišel i Jára na úřad pozdě a předběhl ho známí Alfréd Nobel.

Jsem tedy rád , že se tento vynález objevil zde konečně na Cudnosti a mohu tedy popsat své první dojmy.  Ovšem to až za chvilku , protože jsem v továrně a je tu hrozný bordel. smile

17

po 18 hodinách
Klícka je z pevného plastu kroužek trochu pruží. Kroužek je o proti ostatním úzký působí větším tlakem na koule. Proto je důležité vybrat správnou velikost. Doporučuji tedy zakoupit dvě velikosti.  Mezi klíckou a kroužkem je  trochu vůle, ale to je skoro u všech a vůle není tak velká aby to vadilo.
Spalo se mě  dobře dvakrát jsem pocítil tlak ,ale nic zásadně enormního.
Nasazování pohodlné zvládne i začátečník. Společně s HT 3 jí hodnotím jako velmi podařenou. Je velmi lehká v podstatě o ní nevím. Pod oblečením není vidět a to ani v případě těsných džín. V šortkových plavkách to také bude ok.
Klícka je otevřená takže větrá nic se nepaří a jde se umyt i bez sundání. To mě vyhovuje paní není moc ochotná mě to sundavat. Pokud teda to není nejmenší velikost.

Musím zas k soustruhu:)

18

Ahoj, zatím taky hodnotím velice kladně, nasazeno od soboty a noc i denní nošení v pohodě, včera se nám ale stala nemilá věc. V celku dost mažu dětským olejíčkem, aby se nedělaly otlaky a oděrky, jenže včera večer si paní hrála a než stihla nastoupit erekce, tak jak si hrála s koulema, tak se nějak stalo, že mi jedna koule jakoby vyskočila ven tím otvorem mezi kroužkem a klíckou. Jenom jedna, mám ji totiž menši než druhou, nevím proč ale mám to tak. Zpátky už bezbolestně protlačit nešla, takže odemknout, zase provléct zpátky a zase zamknout. Možná jsem zvolil moc velikou velikost kroužku, myslíte že by pomohlo objednat menší? Vždycky beru raději větší, ať mám větší pohodlí. Mám piercing PA, takže žalud je zajištěný dalším zámečkem, proto i s větším kroužkem nemůžu penis vytáhnout a paní je spokojená a já si můžu dovolit právě větší velikost kroužku kvůli mému pohodlí. Tohle se mi stalo poprvé, u žádného jiného pásu se to nestalo a velikost kroužku si vždycky beru cca stejnou.

19

Mě ty kroužky přijdou tenčí a mají tudíž menší plochu a tím i tření. Rychlé řešení by mohlo být omotání kroužku elektrikářskou páskou, hodně na těsno, aby se neuvolnila. Takhle jsem to řešil u jiného pásu. Kůže pásku snášela bez problémů a lze jí podle potřeby kdykoliv přidat nebo ubrat.

20

Lollapalooza: mám to stejné, dle měření bych měl nosit kroužek 45mm, ale z důvodu prolezání jednoho varlete musím mít průměr 40mm někdy i menší, zde u Cobry mám také objednaný menší kroužek, čekám na dodání od Vojty.

21

Mám za sebou dva dni a dve noci s klietkou Cobra Tight - (39mm krúžok) a musím povedať, že je to najlepší pás aký som kedy mal.

Je ľahučký, dobre drží, človek ani nevie, že ho na sebe má, parádny na hygienu. Odporúčam

22

Vážení příznivci klícek Cobra,

dlouho jsem se vám neozval, protože přišly potíže. Zpočátku se klícky Cobra daly sehnat s jedním kroužkem, tak jak jsem je nabízel i vám tady. Pak se objevily také se třemi kroužky a nakonec ještě i se čtyřmi. Objednal jsem si různé počty všech těchto sad a čekal jsem, které mi přijdou dřív, abych vám je mohl co nejdřív nabídnout. A pak to přišlo.

Zjistil jsem, že klícky a kroužky jsou od tří různých výrobců a navzájem do sebe vůbec nepasují. Tak jsem objednal ještě nějaké další sady a přemýšlel jsem, co s tím.

A tady je řešení. Klícky Cobra vám teď můžu nabídnout takto:

1. Se čtyřmi různě velkými kroužky a klícky mám všech pěti velikostí. Cena za tuto sadu je 1300 Kč.
2. Se třemi různě velkými kroužky (chybí ten největší 51mm) mám klícky velikosti S, tedy druhé nejmenší. Cena za tuto sadu je 1100 Kč.
3. Mám tady různé kombinace sestavené z klícek a kroužků, které mi zbyly:

klícka S, kroužek 1 za 700 Kč
klícka M, kroužek 1 za 700 Kč
klícky S+M, kroužek 1 za 1200 Kč
klícky S+M, kroužek 4 za 1200 Kč
klícky M+L+XL, kroužek 1 za 1700 Kč
klícky S+M+L+XL, kroužek 1 za 2000 Kč

Jen připomínám, že kroužek 1 je nejmenší a kroužek 4 největší. A klícek je 5 velikostí: XS, S, M, L a XL.

Bohužel není možné dokoupit žádné kroužky ke klíckám, které doteď už ode mne máte. To mě mrzí, nejraději bych Cobru nabízel po jednotlivých dílech, ale nejde to.

Tato nabídka platí do odvolání, budu ji udržovat aktuální a nakonec se klícky Cobra přesunou do eshopu Cudnost.cz.

A co vy, kteří už ode mě klícku Cobra máte? Jak se vám nosí? Za sebe a mou milovanou Paní musím uznat, že je to klícka, která nám skvěle vyhovuje a dlouho jsme takovou hledali. Moje velikost je ta nejmenší - XS.

23

Dobrý den, daji se klícky ještě objednat?

A zkušenost - kupovala jsem pro cuckolda L, je mu větší, občas z ni dokonce vypadne. Ale jinak je skvela: pohodlná, lehoucka, nikde nereze a není s ni ani hygienický problém.

24

@alien:

Ano, kteroukoliv klícku Cobra si můžete objednat zde: https://www.cudnost.cz/plastove-pasy-cudnosti/cobra/

A nebo si vyberte "výprodejovou" variantu o jeden příspěvek výše na vaším a napište mi na info@cudnost.cz