Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Jak jsem byl převychován na vzorného manžela – díl šestý

Bylo mi jasné, že černá latexová rukavice na její ruce nevěštila pro mě nic dobrého. „Prosím, Paní, ne, to ne!“ žadonil jsem před všemi dámami a křečovitě se ještě více přitiskl k lýtkům Paní Moniky. „Holky, chcete ukázat, jak si upevníte svoje vedoucí postavení vůči svému samečkovi? Co vy na to?“ zeptala se s viditelným nadšením Paní Katka a mrkla přitom na mě. „No jasně že chceme, ukaž nám to!“ zaznělo od obou dam skoro jednohlasně a hned se začaly ptát, co mají připravit. Vyklidily pohovku, položily na ni prostěradlo , nachystaly si velkou tubu gelu. „Tak, šup, samečku hezky si naskoč!“ pokynula mi Paní Katka přičemž současně poplácala rukou na prázdné prostěradlo. „Ne, prosím, mám strach, co mi budete dělat?“ úpěnlivě jsem žadonil, přičemž jsem ještě stále klečel na zemi. „No tak! Neboj, nebude to nic strašného. Tak ať už jsi tady! A hezky si lehni na záda. Nechceme tě popohánět jiným způsobem!“ zavelela mi moje Paní, přičemž významně mrkla na kožený řemen. Nezbylo mi nic jiného, než poslechnout. Byl jsem v jejich moci. Postupně jsem vstal a pomalu se přišoural k pohovce. Okolo každé dámy jsem prošel se sklopenými zraky. Odevzdaně jsem si lehnul na pohovku, nohama směrem k Paní Katce. „No vidíš, že to jde!“ usmála se Katka. „Holky, budeme ho muset trochu znehybnit. Protože když jsem to dělala svému manželovi poprvé, strašně se cukal a křičel. Teď už se to sice naučil a hezky drží, ale to, co mu teď budu dělat, je pro muže ze začátku obecně velmi nepříjemné a trochu bolestivé.“ oznámila ostatním Katka. „Jasně, neboj, já se o to postarám,“ řekla moje Paní. Netušil jsem, co mi budou dámy dělat. Jen jsem si všimnul, že si moje Paní sundala lodičky a stáhla si pod krátkou sukní i kalhotky, takže byla zcela naostro. Jen jsem to neviděl. „Dej ruce hezky podél těla, připaž!“ přikázala mi moje Paní. Poté přistoupila ke mě z boku a rozkročila se  nade mnou, takže jsem konečně mohl, alespoň krátce, na zlomek vteřiny, zahlédnout zespodu její hladce oholenou pičku. Poté si na mě pomalu a zlehka klekla. Kolena vedle těla, zády ke mě. Její chodidla jsem měl těsně u hlavy, přičemž mi mírně seděla na břiše. Oběma nohama mi z boku silně sevřela ruce, které jsem měl už tak přitisknuté k tělu, tudíž jsem jimi naprosto nemohl hýbat. Na břiše jsem cítil jak se mi ho dotýká vlhkou pičkou. „Výborně, Jani, to je ono, takhle se nemůže cukat a můžeme si s ním dělat, co chceme!“ pochválila ji Katka. Bylo mi jasné, že od teď jsem závislý skutečně jen na nich. „Ještě mu, Jani, pořádně roztáhni zadek, ať máme k němu s Monikou co nejlepší přístup,“ požádala moji Paní Katka. „Tak, ty můj samečku, hezky pokrč kolena!“ přikázala mi moje Paní. Neměl jsem na vybranou. Hned, jak jsem to udělal, vložila mi obě ruce zevnitř mezi nohy a chytla mě dlaněmi těsně pod koleny. Nohy mi silou přitáhla co nejvíce k břichu a současně je roztáhla do boku, takže se mi zadek úplně rozevřel. Umožnila tak dámám zcela volný přístup do mého análu. V této absolutně ponižující pozici jsem byl zcela znehybněn. Mohl jsem jen bezmocně čekat, co se mnou dámy udělají.
Byl jsem v situaci, kdy jsem ležel na pohovce na zádech, na prostěradle, moje Paní na mě seděla a držela mě sevřeného, s roztaženým zadkem. Proti mě, přímo mezi mými nohami, seděla Katka a hned vedle ní vše sledovala s neskrývaným zájmem Paní Monika. Důkladně si obě dámy prohlížely můj anální otvor, varlata i penis, který se přes to všechno mírně ztopořil. „Tak co, holky, začneme?“ zeptala se vesele Katka. „Ne, prosím, ne!“ zoufale jsem se ještě snažil zvrátit očekávaný průběh událostí. V tom se zvedla Monika, popošla ke mě k mojí hlavě. Sklonila se nade mnou a konejšivě řekla: „Neboj, nebude to moc bolet, určitě to zvládneš. Katka bude na tebe hodná a udělá ti to hezky a pomalu, že, Katko?“ zeptala se úsměvně paní Katky, přičemž se mi stále dívala do očí. „To víš, že jo, Moniko!“ odpověděla ji Katka pobaveně. „Víš, Moniko, nejdřív ho to tam bude dost nepříjemně tlačit, pak ho to asi hodně zabolí. Ale věř mi, že s mu nakonec uleví. Podruhé už bude na zásun připravený a bude jej dokonce vyžadovat i sám, jako můj manžel a to dobrovolně. A co hlavně, zase pokročí dál ve své převýchově!“ pokračovala Katka s tím, že bylo jasné, že mnohá slova patřila především mě. Monika mě lehce pohladila po tváři a vrátila se zpět ke Katce.
„Tak, holky, jdeme na to!“ řekla rázně Katka. Uchopila gel a začala si jím natírat celou svoji rukavici a následně pak i celý můj zadek. Jedním prstem zajela i dovnitř a důkladně mi jím promazávala vnitřek análu. Mírně jsem zasténal. „Copak, líbí se ti to?“ zasmála se Katka a mrkla na Moniku. „Já vím, tohle se mužům líbí. Ale neboj, to je jen začátek, jen jeden prst. Za chvíli si jich užiješ určitě víc!“ zasmála se. Vysunula prst z análu, odložila gel. „Víš, Moniko, musíš začínat postupně, pomalu, aby sameček hned nekřičel. Asi takto,“ a začala mi do análu zasouvat jeden prst a vzápětí přidala i druhý. Moje Paní mi trochu přitáhla nohy k břichu, čímž se mi anál ještě více rozevřel. Oběma prsty začala uvnitř kroužit. Nebylo to úplně nepříjemné. Opět jsem trochu zasténal. „Vidíš? líbí se mu to. Teď přidáme třetí prst!“ řekla  úsměvem Katka a hned tak učinila. Začal jsme pomalu cítit v análu tlak. Když přidala čtvrtý prst, začal již tlak být nepříjemný a trochu se přidala i bolest. Moje sténání začalo být dost hlasité, na což reagovala Paní Katka dotazem: „Jani, sameček začíná být moc hlasitý. Mám tam teprve čtyři prsty a už se ozývá. Nešlo by s tím něco udělat?“ „Jo, mám nápad!“ usmála se moje Paní, která na mě stále seděla, roztahovala mi nohy a držela mě sevřeného. Mírně se na mě pozvedla, posunula se zadnicí k mé hlavě. Nasměrovala se přesně na můj obličej a mírně přisedla. Bez problémů se ji podařilo sednout si na mě takovým způsobem, že nos jsem měl zabořen do jejího análu a ústa mi dokonale ucpala pičkou. Dýchat jsem však mohl, dosedla na mě jen zlehka. Cítil jsem veškerou vůni jejího pohlaví. Když jsem však hlasitě zasténal, ozvalo se navenek jen tiché zahuhlání, což vyvolalo u dam velké pobavení: „Nádhera, Jani, to je dokonalé. Takže pokračujeme!“ zvolala Katka a začala do mého análu zasouvat pátý, poslední prst. Můj zadek byl roztažen úplně do extrému a já řval jako pominutý. Samozřejmě, díky mojí Paní se ze mě ozývalo jen ono směšné huhlání. Katce zbývalo už jen zasunout zbytek dlaně dovnitř. Namazala si ještě jednou ruku gelem a silně ji zatlačila dopředu. Neskutečně jsem zařval bolestí. Moje Paní mi však současně s průnikem pěsti Katky do mého análu důkladně dosedla na obličej, aby křik nebyl tak slyšet. Katčina ruka pronikla do análu celá až za zápěstí a já v tu chvíli pocítil neskutečnou úlevu. Zasténal jsem. Věděl jsem, že nyní jsem fyzicky zcela závislý na Katce, která má celou ruku v mém análu. Bolest při jejím vnikání již pominula a já cítil jen velký, trvalý tlak uvnitř. „Tak, teď ho necháme chvíli se zklidnit,“ řekla Katka Monice. „Jani, už ho můžeš pustit na volno, teď už se cukat nebude. Můžeme si s ním trochu pohrát a vyzpovídat ho, co říkáte, holky? Ale jsi statečný, držel jsi pěkně!“ pochválila mě Katka.
Moje Paní ze mě sesedla, čímž mi uvolnila ruce a já se mohl hýbat. „Tak co, samečku, povídej, cítíš mě uvnitř?“ zeptala se mě Paní Katka. Zahýbala prsty a zatlačila mě na prostatu. „Ano, jste uvnitř, Paní Katko,“ odpověděl jsem poníženě. „A pověz nám, co ti teď dělám?“ Chtěl jsem odpovědět, ale díky jejímu pohybu prstů po prostatě jsem dokázal jen zasténat. „No tak, nestyď se a řekni nám to!“ usmála se Katka a podívala se po ostatních. Všechny dámy samozřejmě tušily, co mi tam uvnitř dělá, ale se zájmem čekaly, co já na to. „Prosím, dráždíte mi...“ přerývaně se sténáním jsem odpovídal,“... dráždíte mi... prostatu.“ „A líbí se ti to, že ano?“ pokračovala v otázkách Paní Katka, přičemž stále na ni tlačila. „...Ano, prosím, už dost, nevydržím to...“ žadonil jsem. „Ale, no tak! Vydrž, ještě chvíli. Však víš, že teď si s tebou můžu dělat co chci. Mám v tobě celou ruku a ty jen můžeš čekat, co si s tebou budu chtít dělat. Jsi v mojí moci, že ano? Sám se z mé ruky nedostaneš! Ostatně, zkus si to!“ řekla posměšně Katka a naschvál ještě tuku uvnitř zatnula v pěst. Zkoušel jsem se tedy sám z této situace uvolnit, ale bylo to naprosto nemožné. Výsledkem bylo jen to, že jsem se před dámami jen všemožně kroutil. Uvolnit se z Katčiny ruky z této pozice sám se prostě nedalo. „Tak, co, nějak ti to nejde, že?“ usmála se Katka. „Teď bys mi slíbil cokoliv, jen abych ruku z tvého análu vytáhla, že?“ řekla vítězoslavně. „Ano, Paní, slíbím Vám cokoliv. Jen prosím, buďte na mě hodná, až mi budete ruku vytahovat. Udělám vše podle Vašeho přání, uznávám, jste má Paní,“ řekl jsem polohlasně a odevzdaně. „Vidíte, holky, tímto si svého manžela zcela zlomíte a je Váš!“ řekla vítězoslavně Paní Katka.
„Dobře tedy, už tě nebudu trápit, pohraju si s tebou příště!“ řekla po chvíli, kdy si se mnou v mém análu rukou před všemi dámami pohrála. „Moniko, nechceš si to taky zkusit?“ zeptala se nečekaně Moniky. „Můžu?“ vyhrkla s jiskrou v očích Monika. „Jasně, vezmi si rukavici, natři si ji a sameček je tvůj!“ nabídla mě Katka Monice a téměř bez předchozího upozornění mi poměrně rychle vytáhla ruku ven. Zakřičel jsem. Ani jsem se nestačil vzpamatovat a náhle jsem ucítil opět ohromný tlak a vzápětí bolest. Zasténal jsem, ale tentokrát jsem se snažil před dámami držet. Monika mi, zcela bez váhání a najednou, bez jakýchkoliv okolků vtlačila do análu celou svoji ruku. „Má tam hezky teplo!“ usmála se Monika a začala dráždit prostatu stejně, Jako to dělala Katka. Opět jsem se neudržel, kroutil se a sténal. Konečně Monika vytáhla ruku ven. Zadek jsem skoro necítil. Byl jsem zcela vyřízený. Ležel jsem na prostěradle před všemi třemi dámami, nahý, se zmasakrovaným zadkem, neschopný pohybu, ponížený. „A to je vše, takhle tu ležet? Jak se říká? Co máš udělat?“ zeptala se po chvíli moje Paní.
Uvědomil jsem si, že pokud všem dámám nepoděkuji podle pokynů, bude mě čekat dvojnásobek výprasku. Ihned jsem si poklekl k nohám všem dam, jmenovitě každé poděkoval a všem nohy opět políbil.
„Holky, mám nápad, Když už má Monika nasazenou tu rukavici, nezkusíme si samečka podojit?“ zeptala se Monika. „Ne, ne, prosím! Moje Paní mi to dnes už dělala,“ lekl jsem se. „Já vím! A  řekni nám, kolik jsi nadojil?“ zeptala se posměšně Katka. Bylo mi to před dámami velmi trapné a sklopil jsem oči. „No tak, nestyď se a řekni nám, kolik spermatu z tebe vyteklo?“ „Prosím,“ řekl jsem polohlasem, „deset mililitrů,“ a zrudnul jsem. „No, je to hodně, ale neboj, něco z tebe ještě něco dostaneme!“ usmála se Katka. „Fajn, holky, uvidíme, jak výkonný je můj sameček!“ usmála se moje Paní a přikázala mi: “Dones si vše potřebné k dojení, vlez na pohovku a zaujmi dojící pozici! Už to umíš, tak šup!“
Moc možností mi nezbývalo. Poslušně jsem přinesl odměrku a gel. Vlezl jsem zpět na pohovku na prostěradlo, kleknul na všechny čtyři. Roztáhnul jsem nohy a co nejvíc vystrčil zadek, aby byl dámě, která mi bude odběr semene provádět, dobře přístupný.
Nejprve si těsně mezi nohy sedla Monika, jako hlavní dáma, která mi odběr měla provádět. Vedle ní se posadila Katka, aby jí mohla radit, případně pomoci. Moje Paní si sedla k mojí hlavě přede mě. To proto, aby mě mohla během dojení uklidňovat, kdyby mi něco bylo moc nepříjemné, případně si se mnou povídat a ptát se na moje pocity.
Zadek se mi po předchozí zkoušce už stáhnul, takže jej Monika opět silně nagelovala. „Můžu začít?“ zeptala se Monika. „Jsi připraven, samečku, na dojení?“ zeptala se mě moje Paní. „Ano, prosím, můžete začít,“ zašeptal jsem. Strašně jsem se v této pozici před dámami styděl. Monika přiložila prst k mému análu a mírně zatlačila. Prst pronikl hluboko dovnitř. Lehce jsem vzdechl. Moje Paní mě pohladila a řekla: „Copak, je ti to příjemné? Neboj, Monika ti to udělá tak, aby tě to co nejmíň bolelo a aby jsi semeno vypustil co nejdříve. Ona je šikovná!“ konejšila mě. „Moniko, jsi uvnitř?“ zeptala se Katka. „Ano, co dál?“ zeptala se Monika. „Teď musíš najít přesně prostatu. Tu jednak ucítíš, ale ještě lepší známka, že jsi přesně na místě, je sledovat reakce samečka. On ti spontánně sám oznámí, že ses trefila na správné místo. Zkus si to , uvidíš!“ zamrkala na ni Katka a usmála se. Monika začala prstem uvnitř velmi pomalu kroužit, mírně jej vysouvala a zasouvala, hledala. Velice dobře věděla, co hledá a jak to najít, i když navenek dělala, že neví. Její pohyby uvnitř to nasvědčovaly. Tlačila do míst, které mě měly postupně připravit. Hrála si se mnou. Bylo mi bohužel jasné, že brzy najde. Po krátké chvilce se jí to podařilo. Náhle jsem ucítil směs pocitů, něco mezi náhlým, neodvratným nucením močit a současně téměř ejakulovat. Bylo to velmi intenzívní. Tato kombinace ve mě vyvolala naprosto samovolné, několikanásobné hlasité zasténání. „Výborně, Moniko, to je ono! Vidíš, sameček ti sám řekl, že jsi na místě!“ zasmála se Katka. Moje Paní mě chytla pod bradou, pozvedla mi hlavu a řekla: „Vidíš, říkala jsem ti, Monika má šikovné prsty! Teď už jen hezky drž a necukej se, Monika ti teď bude provádět masáž prostaty. Možná budeš mít pocit, že se pomočíš, ale neboj, nestane se ti to. Uvolni se a vše ostatní nech na Monice. Vnímej masáž a jen čekej, buď hodný, semeno ti po krátké době odteče samo.“
Tato její slova mě však příliš neuklidnila. Jen jsem věděl, že jsem před dámami totálně ponížen.
„Moniko, teď mu prstem přejížděj po prostatě tam a zpět. Ono to chvíli potrvá, protože dnes už byl jednou dojen. Ale když ho budeš správně dráždit, vykape bez problémů ještě jednou,“ poučovala Katka Moniku.
Monika se, bohužel pro mě, velice rychle učila. Její dráždění mé prostaty bylo velmi intenzívní. Po chvíli jsem si uvědomil, že prakticky celou dobu, co mi přes prostatu přejíždí prstem, potichu či dokonce polohlasně samovolně sténám. Dámy to samozřejmě slyšely a usmívaly se. „Tak co, Jani,“ zeptala se Monika mé Paní, přičemž nepřestávala s drážděním. „Jak to na něj působí?“ Moje Paní se na mě celou dobu dívala. „Vidím na něm, že mu to děláš dobře. Drží, necuká se a masáž přijímá velmi klidně,“ odpověděla. „Bolí tě to?“ zeptala se mě. „Ne, Paní, jen mám pocit, že se pomočím,“ odpověděl jsem pokorně. „Neboj, to je v pořádku. Jen hezky drž. Dá se čekat, že brzy z tebe bude vytékat semeno, tak se pak při tom úplně uvolni a vše nech na Monice!“ uklidnila mě moje Paní. „Až budeš mít pocit, že semeno půjde ven, upozorni nás, ať si Katka může nachystat odměrku!“ „Ano, Paní, řeknu,“ odpověděl jsem přerývaně, protože dráždění se stupňovalo.
Uplynulo jen pár minut a já začal cítit zvláštní stahy. „Prosím, Paní, promiňte, ale myslím, že brzy budu stříkat,“ vykřikl jsem mezi stále hlasitějším stínáním. „Výborně,“ řekla Katka a přiložila mi k penisu přinesenou odměrku. Monika začala prostatu dráždit jedním směrem a mě bylo jasné, že už není cesta zpět. Vnímal jsem jen, jak cosi začíná pomalu vykapávat přes močovou trubici ven z penisu, přičemž ale známý stav orgasmu se přitom vůbec nedostavoval. Byl to naprosto frustrující pocit. „Holky, pojďte se podívat, myslím, že sameček začíná vytékat!“ zvolala Monika. „Ano, máš pravdu, začínají mu z penisu odkapávat první kapky. Ale neboj, Moniko, pokračuj dál. To je jen začátek, jen tekutina z prostaty. To hlavní, tedy semeno, postupně ještě přijde!“ poučila Moniku Katka, přičemž s mojí Paní se zájmem sledovaly, jak se dno odměrky pomalu, kapka po kapce, začíná plnit mým spermatem. Moje sténání bylo čím dál hlasitější. Byl jsem přesvědčen, že normálně močím. Proto jsem se pokusil omluvit se Monice: „Promiňte, paní Moniko, jestli jsem se pomočil.“ Monika se zasmála: „Ne ne, samečku, to zatím jen odkapáváš. Ale cítím, jak ti prostata hezky pulsuje. Ještě chvíli tě budu takto dráždit a vyteče ti i sperma! Necukej se a hezky drž!“ A bohužel měla pravdu. Trvalý pocit močení se po několika minutách změnil na krátké stahy, které Monika ucítila i na svém prstě na prostatě: „Holky, už se mu to tam začíná stahovat, za chvíli bude stříkat! Pojďte se podívat!“ Radostně vyzvala dámy Monika. V té chvíli ze dámy začaly hlasitě smát. Bylo mi jasné, že přestože nemám žádný pocit orgasmu, vychází ze mě ta hlavní část semene. Před zraky všech dam jsem prostě samovolně vytékal. Hlasitě jsem skučel. Ještě pás zatlačení na prostatu a za chvíli bylo po všem. Katka mi otřela odměrku o špičku penisu, aby nic neukáplo vedle, Monika vytáhla prst z mého análu a kapesníkem mi utřela zadek od zbytku gelu. „Holky, Monika nadojila pět mililitrů! Pojďte se podívat! To je sameček!“ zajásala Katka. „Jani, ty jsi mu odebírala semeno dnes večer, před tím, než jsme přišly?“ „Ano, a měl deset mililitrů,“ odpověděla moje Paní. „Tak to je výkonný samec!“ obdivně řekla Katka a popošla ke mě: „Kdy jsi měl naposledy orgasmus?“ zeptala se mě. Začervenal jsem se a zastyděl. „No, asi je to hodně dávno, že? Podle toho, kolik dnes produkuješ spermatu, jsi už hodně nadržený! Ale jsi šikovný, že jsi to tak dlouho vydržel, děláš pokroky v převýchově! Velice tě chválím, že veškeré sperma necháváš pro svoji Paní!“
Zůstal jsem klečet na pohovce, naprosto zostuzený, nahý. Byl to pro mě velmi ponižující pocit. Byl jsem úplně jednoduše, proti své vůli podojen, v kleče, zbaven posledních zbytků spermatu masáží prostaty od krásné, vysoké, o hlavu vyšší mladé slečny, navíc přímo před oběma dámami.
„Poděkuj paní Monice, že byla na tebe při masáži tak hodná!“ přikázala mi moje Paní. Opět, aby se mi nepřičetly trestné rány při výprasku jsem políbením nohou poděkoval Paní Monice.
„Katko, mám si vyzkoušet, jestli se sameček při odběru spermatu náhodou neudělal?“ zeptala se Katky Monika a bylo vidět, že se na to těší. „No jasně, ukazovala jsem ti, jak to zjistíš, tak schválně, uvidíme!“ Povzbudila ji Katka. Monika se postavila a vyzvala mě: “Pojď sem, stoupni si vedle mě!“ Neochotně, pomalu jsem se přišoural až skoro k ní. „No tak, neboj, hezky až ke mě!“ přikázala mi a poplácala se rukou po své noze. Stoupnul jsem si tedy až těsně k ní. Opět jsem si uvědomil, jak je oproti mě vysoká a ještě navíc v těch lodičkách s podpatky. Já byl bosý a nahý. Sahal jsem v tomto okamžiku té mladé, krásné dámě sotva po bradu. Strašně jsem se v této pozici vedle ní styděl. Dámy si toho velice všímaly a smály se. Už to mi stačilo, abych začal cítit určitou nejistotu mezi nohama. Monika si mě přitiskla k sobě. Vzhledem k výškové převaze si mě tak přiložila obličejem k prsu, u kterého jsem pusou přes tričko ucítil bradavku. Penis se mi začal stavět. Aby toho nebylo málo, Monika si mě k prsu tiskla jednou rukou a druhou rukou si přitom začala vyhrnovat tričko. To pak obratně podvlékla pod mým obličejem, přičemž mě stále k sobě tiskla, takže se jí prs částečně obnažil. Bohužel tím, že jsem byl po celou dobu přitisknut k jejímu tělu, jsem její prs neviděl, jak jsem byl do něj obličejem zabořen. Od chvíle, kdy tričko přešlo pod mými rty směrem vzhůru, jsem začal sát její bradavku napřímo. Byla krásně teplá. Rukou mě k sobě stále přitláčela. V tom okamžiku mi penis dosáhl maximálních rozměrů. „Tak, co, holky, postavil se mu?“ zeptala se Monika. „Nádhera!“ smály se dámy. „Vídíš, odebrala jsi mu sperma a sameček z toho nic neměl, žádný orgasmus. Jen vytekl. Je tedy pořád nadržený. Tak to má být!“ pochválily dámy Moniku. Ta se usmála, urovnala si tričko zpět a teprve poté mi pustila hlavu od sebe. Trochu si přidřepla, aby se hlavou dostala na moji úroveň, přiložila ji k mé hlavě a polohlasem mi jakoby zašeptala, aby to slyšely i ostatní dámy: “Hezky jsi mi při odběru držel. Nebolelo tě to moc?“ zeptala se rádoby soucitně. „Ne, Paní, nebolelo, děkuji vám,“ odpověděl jsem poníženě. Monika se spokojeně usmála, pohladila mě a zase si stoupla.
„Tak co, holky, dáme samečkovi chvilku odpočinout?“ zeptala se moje Paní. „Pojďte, sedneme si, manžel se o nás postará, že?“ „Ano, Paní,“ odpověděl jsem. Dámy se pohodlně usadily do pohovky a já je začal obsluhovat. Kávička, zákusky. Jakmile jsem naplnil stůl a dámy byly spokojené, lehnul jsem si jim k nohám na zem. Dámy si zuly lodičky, položily si nohy na mě a každá podle své chuti si jimi se mnou občas, mezi řečí, pohrávala. Vedly přitom veselý, družný hovor zaměřený převážně na mě a na manžela paní Katky. Z jejich hovoru mi vyplynulo, že do této chvíle jsem jakožto manžel v převýchově zatím obstál. Je pravda, že i když pochvalné řeči na můj účet nebraly konec, bylo mezi řádky cítit, že pro mě zdaleka není všemu konec. Jednak dámy ještě nebyly na odchodu a jednak, jak Katka říkala, převýchova ve vzorného manžela není zdaleka otázka jen několika dnů nebo pár týdnů...
----------------------------------

Mám pokračovat? Večer ještě nekončil... a pak - na víkend moje paní cosi „tajného“ plánovala...
Na čem záleží, zda bude další pokračování? Opět, jako vždy na Vás, čtenářích...
Pokud se těšíte na další díl, tak věřte, že i já se těším na Vaše (snad pozitivní) reakce, které doteď byly a doufám, že i budou...

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Moc hezké čtení, určitě pokrařuj v psaní dál

53

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Pokračuj, moc pěkné!

54

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Pořád je to moc pěkně napsané, určitě pokračuj.

55

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Já jsem určitě za další pokračování.

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Díky za povzbudivé zpětné ohlasy. Pro autora je to vždy velká odměna, všech odpovědí si moc vážím. Když ještě nějaký přibude, potěší!
Kdo vydrží do dalšího dílu, dozví se, jaké další výchovné kroky se mnou moje Paní a případně i dámy podnikly, abych se stal vzorným manželem a uctíval svoji ženu...

57

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Jen pokračuj.
Co by mne zajímalo, zda před publikací (a nebo třeba až po ní) konzultuješ povídku se svojí Paní?

58

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

vychovaný_manžel   jen pokračuj, už se jistě všichni těšíme

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Pro Medvídka (a případně další...):
Rád vysvětlím, jak to všechno začalo:
Dlouho jsem přemýšlel, jak říci své manželce, že bych chtěl, aby se z ní stala moje Paní. Sklony k tomu měla, ale pořád to nebylo „ono“. Říct to natvrdo jsem nějak nedokázal, tak jsem si řekl, že to budu zkoušet pomalu a „písemně“. Občas jsem ji napsal SMSku (třeba ze služebky) kde jsem naznačoval, jakože co si dělá ona se mnou jako Paní, jak mě potrestá, až přijedu apod. Textovky se postupně prodlužovaly skoro až na takové krátké povídky. Její odpovědi byly na toto téma z počátku vlažné, ale postupně se také „vyostřovaly“. Jednou jsem dojel domů ze služebky a večer se to konečně „zvrtlo“. Manželka došla s tím, že když tedy chci, tak teď to půjde podle těch mých textů. A zažil jsem parádní první večer s mojí Paní na téma dominance. Od té doby jsme jednak (konečně) vytvořili v podstatě D/S vztah a vyzkoušeli všechny metody mé převýchovy, které nyní používám v mé vícedílné povídce. To znamená – všechny praktiky, co se v povídce vyskytují, jsem si s mojí Paní vyzkoušel a mám s nimi reálné zážitky. Všechny pocity a metody, které popisuji, jsou tedy živé, nepřevzaté, vím, jaké to při nich je, vím, o čem píšu. A vřele doporučuji! Moje manželka se do pozice Mojí Paní již vžila (hlavně při „tom“) a evidentně ji to začalo bavit.
V povídkách jsem tyto reálné zážitky vložil do poupraveného příběhu, částečně sestaveného z reálu a částečně z fikce (ale reálu je v nich docela dost). Proto to také píšu do kategorie „Povídky“ a ne „Vy a váš příběh“.
Takže – tyto povídky s ní nekonzultuji, ale podobné, poněkud kratší, na podobné téma, psané za výše uvedeným účelem, má z dřívějška ve svém mobilu.
... a tak to prostě celé je....... o.k.?

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Jak jsem byl převychován na vzorného manžela – díl sedmý

Pojednou hovor dam poněkud podezřele ztichnul a začaly si něco šeptat. Zvláštně se u toho chichotaly. Bohužel jsem jim nerozuměl, jen jsem vytušil, že to pro mě zřejmě nebude nic moc dobrého. „Samečku, pojď si dát s námi, neboj, neukousneme tě! Sedni si sem k nám,“ vyzvala mě moje Paní. „Myslíte, že mohu, Paní?“ zeptal jsem se nesměle. „No tak, neboj se a posaď se mezi nás!“ řekla Katka a vytvořila místo mezi sebou a Monikou. Vstal jsem a nahý, v rozpacích, jsem se posadil na uvolněné, úzké místo mezi oblečenými dámami. Jen co jsem si sednul, obě dámy se ke mě z boku přitiskly a vyzvaly mě: „Abys neřekl, že tě jenom trápíme, napij se s námi také. Tedy samozřejmě žádný alkohol, jsi v převýchově!“ Dostal jsem tedy plnou láhev bublinkové vody. Protože jsem měl po všem, co mi doposud dámy dělaly, opravdu žízeň, vypil jsem celý litr skoro na ex. Dámy se přitom jen usmívaly. „Jestli chceš, ještě ti přineseme,“ usmála se moje Paní. Jelikož jsem nesměle přikývl, rychle donesla ještě jednu. Netrvalo dlouho a i ta druhá sklenice vody ve mě postupně zmizela. Dámy po mě pokukovaly, usmívaly se, ale jejich hovor o různých praktikách výchovy manželů neustával. Občas mě mezi řečí i pochválily za mé pokroky v převýchově.
Po chvíli se však stalo něco, co se dříve, či později stát muselo. Začal jsem pociťovat potřebu se jít vymočit. Postupně jsem se v sevření dam začal různě kroutit a byl jsem stále nervóznější. „Copak se děje, samečku?“ naklonila se ke mě paní Katka. „Promiňte, paní, potřeboval bych si na chvíli odskočit, víte, já musím,“ řekl jsem značně nervózně. „Vypadá to, že chceš asi čůrat, že mám pravdu?“ usmála se na mě Monika. „Ano, prosím, mohl bych? Budu hned zpátky,“ žadonil jsem. „Samozřejmě, že můžeš, ale kam bys skákal?“ jakoby nechápavě se zeptala moje Paní. „Promiňte, nerozumím vám, jak to myslíte?“ zeptal jsem se udiveně. „No přece k tomu, aby ses vymočil, nepotřebuješ nikam chodit. Prostě se vyčůráš tady, to je přece strašně jednoduché, ne?“ zasmála se moje Paní a podívala se na ostatní. „Tady? Ale já nemohu, takto před Vámi,“ snažil jsem se namítat. „Ale ano, proč ne? Nevím, v čem vidíš problém!“ usmála se a zpoza pohovky vytáhla větší plastovou nádobku. Podala mi ji do ruky. Zblednul jsem. Pochopil jsem, proč jsem dostával tolik napít a bylo mi jasné, co bude nyní následovat. „Pojď, stoupni si tady před nás, vezmi si ji a začni!“ Vzal jsem si tedy nádobku, vstal jsem a postavil se před dámy. Tím, jak jsem si stoupnul, nutkání na malou ještě vzrostlo. Přirozenost mi velela, abych si odskočil, ale to jsem nesměl. Stál jsem tedy nahý, za stolem, před všemi dámami, s nádobkou v ruce svěšenou podél těla. „Prosím, já takto nemohu, dovolte mi odskočit si na toaletu,“ žadonil jsem. „No tak, bude to? Hezky si dej nádobku pod penis, uvolni se a jednoduše se vymoč, to přece není takový problém, ne?“ povzbuzovala mě Monika. Potupně jsem si tedy pomalu posunul rukou nádobku až pod penis. Potřeba močení byla sice již na hranici udržení, ale nebyl jsem toho před dámami schopen. Stál jsem před nimi nahý, s nádobkou pod penisem, totálně plný studu, ale ani kapka. „Holky, moc se mu nechce, že? Jen jestli se snaží! Jestli je dost uvolněný, zkusím to zjistit!“ řekla moje Paní a stoupla si za mě. Namazala si prst lubrikačním gelem, roztáhla mi půlky a na jedno silné zatlačení mi jej zasunula až nadoraz. Zasténal jsem. Dámy se usmály. Prstem mi nahmatala močovou trubici a pak mi jím na ni zlehka, ale trvale tlačila. Největší ponížení před dámami mi udělala v okamžiku, kdy mi prsty druhé ruky lehce objala penis a podržela jej tak, aby směřoval přímo do nádobky. „Dej si ruce podél těla a ostatní nech na mě. Neboj, podržím ti ho tak, aby ses nepomočil!“ přikázala mi. Musel jsem tedy připažit. Zrudnul jsem v obličeji a ještě víc jsem se zastyděl. „Holky, zatím je dost stažený, je to vzadu cítit. Proto mu to nejde. Uvolni se, samečku, uvidíš, že to půjde!“ vyzvala mě. Snažil jsem se co to šlo, protože tlak na vymočení byl už skoro neúnosný. Po chvíli jsem se začal skutečně uvolňovat. „Holky, už to brzy půjde, už mu se to uvnitř svírá. Pojďte se podívat, bude močit!“ vyzvala dámy moje Paní. A skutečně, tlak už nešel vydržet a já začal močit do nádobky před očima všech dam, které zavýskly a začaly tleskat. Močil jsem před nimi, i s prstem mojí Paní v análu. Ctil jsem přitom neskutečné uvolnění, přestože moje ponížení bylo již úplně zničující. Jakmile proud moči ustal, otřela mi moje Paní penis o nádobku, osušila jej kapesníkem, vysunula prst z análu. Podívala se do nádobky a spokojeně řekla: „No vidíš, šikovný! Odnes si to a hned přijď!“. Zmizel jsem i s nádobkou tak rychle, jak to jen šlo.
Když jsem se vrátil, dámy byly opět v družném rozhovoru a měl jsem pocit, jako by se nic zvláštního nestalo. Mile se na mě usmívaly a mezi řečí jsem byl i pochválen za dobré chování. 
„Holky, víte, jaké to musí být pro samečka těžké, že za celou dobu,co si s ním tady hrajeme, si ani jednou nezašukal?“ zeptala se Katka. „Myslím, že nastal čas, ať si trochu užije!“ usmála se. Zpočátku jsem tomu rozhodně nevěřil, že by mi takového něco dovolily, obzvláště v situaci, kdy jsem v převýchově. Bohužel, jak jsem se velice brzy přesvědčil, mé tušení bylo naprosto správné. „Máš pravdu, Katko, mám tady pro to vše potřebné!“ usmála se moje Paní a začala lovit v krabici, kterou jsem už tak důvěrně znal. Věděl jsem, co obsahuje. Po chvíli vylovila to, co chtěla. Mohutné, černé připínací dildo s pásem. Asi nepatřilo k největším, ale pro mě byl pohled na něj dostačující. Přejel mi mráz po zádech. Bylo mi jasné, že dámy si hodlají ještě více utvrdit svoji nadvládu nade mnou.
Ke slovu opět přišla mě již známá barová stolička. Moje Paní k ní přistoupila a řekla: „Pojď sem ke mě a neboj, nebude to nic hrozného,“ jakoby se mě snažila uklidnit. Přistoupil jsem k barové stoličce. Moje Paní stála těsně za ní. „Předkloň se směrem ke mě a opři se o ní lokty! Nohy rozkroč široce od sebe!“ přikázala mi. Musel jsem to provést, jinou možnost jsem neměl. Zaujal jsem požadovanou pozici. Byl jsem tedy v situaci, kdy jsem stál na nohách, docela hluboce předkloněný, opřený o stoličku. Rozkročené nohy takto bohužel umožňovaly pohodlný přístup k mému análu. Přede mnou stála moje Paní a dívala se mi do očí.
Bylo slyšet, že mezitím si Katka za mnou navlékla na sebe ono dildo, akorát jsem to celé neviděl. „Víš, samečku, teď ti Katka bude něco dělat a ty nám slíbíš, že budeš přitom poslušně držet! Rozuměl jsi?“ řekla mi moje Paní. „Jinak určitě víš, že pokud ne, tak ti zítra přidám k výprasku něco navíc, že jo?“ ještě dodala. „Ano, Paní, slibuji, že budu poslušný,“ tiše jsem odpověděl. Vzápětí jsem ucítil, jak mi Katka roztírá gel na mém análu. „Vidíš, že je Katka na tebe hodná, mohla byt ti to dělat i nasucho, ale to bys asi moc křičel. Tak si važ její laskavosti!“ řekla moje Paní. „A copak řekneš paní Katce?“ zvědavě se ještě zeptala. „Děkuji, Paní Katko, jste na mě hodná,“ poděkoval jsem, zatímco mi roztírala gel po análu. „No vidíš! Tak hezky drž, už to přijde!“ usmála se Katka. Čekal jsem bolestivý zásun, jenže namísto toho Katka řekla: „Holky, tím, jak je proti mě o hodně menší, tak abych mu to mohla udělat, musím se k němu podřepnout. Vidíte to taky?“ „Ano, je to legrační, penisem ti dosahuje tak do půli stehen, výš ne. To by tě vlastně ani nemohl šukat ve stoje, jedině, že by si stoupnul na židličku!“ smály se dámy. Měly pravdu. Byla to ale pro mě strašná potupa. „Samečku, skoč si pro něco pod nohy!“ vyzvala mě moje Paní. Všimnul jsem si velké deky na pohovce. Sroloval jsem si ji do podlouhlého, měkkého válce. Položil jsem ji před barovou stoličku a stoupnul si na ni a opět jsem se o ni opřel, roztáhnul nohy a předklonil se. Byl jsem teď skoro o deset centimetrů výše. „Ano, to je mnohem lepší!“ Usmála se Katka. Vzápětí jsem ucítil špičku dilda na zadní dírce. „Už ti tě někdy tvoje Paní takto šukala do zadku?“ zeptala se mě  Katka, zatímco držela špičku dilda přitisknutou na vstupu do mého análu, připraveného do něj vniknout. „Ještě ne, toto je poprvé,“ odvětil jsem. „Tak si to užij, udělám ti to jemně!“ zasmála se Katka. Moje Paní mě chytla za bradu a mírně mi zaklonila hlavu, aby mohla sledovat mé reakce. Vzápětí silný tlak na mém zadku mi značil, že Katka začala dildo do mě zasouvat. Hlasitě jsem zasténal. „No tak, necukej se a uvolni zadek! Teď tě to bolí, ale za chvíli ti to už bude příjemné!“ uklidňovala mě Moje Paní, zatímco se mi dívala do očí. Vnímal jsem, jak mi dildo zajíždí stále hlouběji. Trochu se mi bolestí zaleskly oči. Po chvilce jeho pohyb ustal a ucítil jsem Katčino tělo, které bylo v tu chvíli už těsně nalepené na mém zadku. Dildo bylo celou svojí délkou v mém análu. V této pozici se Katka přestala hýbat a chvíli setrvala. Celé dildo jsem měl zasunuté v análu a Katka na mě zezadu doléhala. Vychutnávala si moje ponížení. „Držíš statečně! Trochu tě to bolí, vidím to na tvé tváři, ale teď už to bude dobré,“ s úsměvem mě rádoby konejšila moje Paní. Je pravda, že můj anál se začal dildu postupně přizpůsobovat. Po chvíli, jak si Katka užila své nadvlády nade mnou, začala pomalu dělat klasické šoustací pohyby, tedy vysouvat a zasouvat dildo. Postupně pohyby zrychlovala a prodlužovala tak, až mě nakonec zcela nekompromisně začala dildem v jeho celé délce v podstatě mrdat. Začal jsem hlasitě sténat. Věděl, jsem, že se na mě v této situaci všechny dámy přitom dívají. Byla to směs silného vzrušení a současně jsem se strašně styděl, být takto před zraky dam ponižován. „Tak co?  Pověz nám, jak se ti líbí, když tě šuká holka?“ zeptala se mě Katka, zatímco mě bez přerušení stále projížděla dildem anál. „Ano, Paní, líbí, jste ke mě laskavá,“ odpovídal jsem přerušovaně mezi sténáním a zasouváním. „To víš, během převýchovy se role často obracejí. Samečkům je samozřejmě odpírán klasický zásun. Postupně si tak zvyknou, že budou mít se svou Paní styk jen tímto způsobem, jak ti to dělám teď. Pokud mu samozřejmě Paní výjimečně nedovolí pro její potěšení jinak. Je ti to jasné?“ ptala se mě paní Katka během nepřestávajícího ojíždění mého análu. „Ano, Paní, vím to a děkuji Vám za to,“ odpověděl jsem přerývaně mezi jejími přírazy. Občas jsem vykřikl trochu hlasitěji, když občas udělala zásun trochu tvrději. Dildo zajíždělo do análu až nadoraz. Při každém zásunu jsem cítil, jak se Katka svým tělem silou natiskla na můj zadek.
Po snad nekonečně dlouhé době Katka konečně vysunula dildo z mého zadku. Myslel jsem, že je mému ponižování před zraky dam konec. Mýlil jsem se, o čemž mě přesvědčil další Katčin nápad. „Moniko, chceš si to také zkusit?“ zeptala se paní Katka a já začal tušit, že je zle. „Jasně, můžu?“ zajásala Monika. “Ne, prosím, už ne,“ chtěl jsem odvrátit další ponižování. „Neboj, Monika je hodná, však už ji znáš. Udělá ti to opatrně. Přece bys nebyl tak nepřející a nechtěl jí to dovolit, že?“ zeptala se mě moje Paní, jako bych to snad mohl rozhodovat já. „To ne,“ hlesnul jsem. „Takže chceš požádat Moniku, aby tě taky ošukala?“ žádala po mě odpověď moje Paní. Neměl jsem na vybranou. „Tak ji to hezky řekni celou větou!“ „Ano, prosím, Paní Moniko, ošukejte mě, stejně jako Paní Katka,“ tiše jsem hlesnul. Monika se jen zasmála: „Tak pojď na to, připrav se!“ Mezitím si nachystala na sebe dildo. Stoupla si za mě, natřela gelem a zasunula. Bylo jasné, že to dělá poprvé. Dildo do mě vrazila takovou silou, že jsem vykřiknul a začaly mi téct slzy. Bez váhání mě začala tvrdě šukat. Začal jsem křičet. „No tak! Mám ti zítra přidat k výprasku, jestli budeš takto křičet?“ podívala se na mě přísně moje Paní. „Ne, prosím, to ne,“ zavzlykal jsem a snažil jsem se udržet, ale i tak jsem polohlasem sténal. Monika mě šukala snad deset minut. Rukama si mě držela za pas a šoustala mě celou délkou dilda. I když jsem se snažil držet, sténání jsem se neudržel. Zadek jsem měl v jednom ohni. Vytažení dilda jsem snad ani necítil. Byl jsem úplně vyřízený. Moniku jsem začal vnímat, až se ke mě naklonila, to už bez dilda a zeptala se: “Nedělala jsem ti to moc tvrdě, samečku? Nebolelo tě to moc?“ „Ne, Paní, děkuji za lekci, jste hodná,“ odpověděl jsem, přestože jsem zadek skoro necítil. Zůstal jsem opřený a rozkročený o barovou stoličku, s roztaženým zadkem, neschopný pohybu. Dámy si zatím udělaly pohodlí na sedačce, dopily kávu a dívaly se na mě, jak se pomalu dávám dohromady.
„Holky, myslím, že dnes si sameček užil,co říkáte? zeptala se moje Paní. „To určitě! Ale zdá se, že je snaživý a až skončí jeho převýchova, bude z něj vzorný manžel!“ odpověděla paní Katka. „Myslím, že je už na čase dát ho zpátky pod zámek, jinak si moc zvykne na volno,“ odtušila moje Paní. „Máš pravdu. Jani. Vyzkoušely jsme si ho dost. Sperma nám dnes už stejně více nedá. Vytekl už dvakrát, takže je úplně vyprázdněný. Ale jak vidím, nadržený je pořád. Viděla jsi, jak při zkouškách držel a necukal se. To by jinak po klasickém orgasmu nezvládl!“ poučila dámy Katka.
„Tak ho jdeme zamknout zpátky do klícky. Moniko, podržíš nám ho?“ zeptala se moje Paní. „S radostí! Samečka jsem si už jednou pochovala, tak si to můžu zkusit ještě jednou,“ zasmála se Monika. Nechápal jsem, co tím myslí. Ale velice brzy jsem se to měl dozvědět.
Je pravda, že už před nějakou hodinou, kdy si mě Monika zvedla do náruče v situaci, jak jsem byl nasazen na dildo na barové stoličce, jsem věděl, že Monika má přes svoji křehkost a mladost docela sílu. Ostatně, chodí do fitka společně s mojí Paní i Katkou. Ovšem to, co se mnou provedla za chvíli, jsem tedy rozhodně neočekával. Monika si stoupla těsně za mě. Mírně si podřepla a rukama mě sáhla na stehna. „Pokrč trochu kolena, samečku. A neboj se, vše nech na mě!“ pošeptala mi do ucha. Udělal jsem co mi přikázala. V tom okamžiku mě pevně uchopila těsně pod koleny a přitlačila mě na sebe. Nohy mi zvedla, přitlačila je k mému břichu a já se najednou ocitl ve vzduchu. Monika se mnou postavila, přitiskla si mě na prsa a nohy mi roztáhla široce od sebe. Myslel jsem, že se studem propadnu. Ani jsem si nevšimnul, že mě takto přenesla až k barové stoličce, kterou před chvílí tak potupně použily na mé ponížení. Uvědomil jsem si to až ve chvíli, kdy jsem na svém konečníku něco ucítil. V tom okamžiku  mě to došlo. Těsně pode mnou trčelo zase to známé dildo. Začal jsem s sebou strašně zmítat a křičet: „Ne, prosím, ne, už ne. Prosím, Paní Moniko, nedělejte mi to!“ Ale v této pozici, v jaké mě Paní Monika držela, tedy sevřený vepředu v jejím náručí, s nohama přitisknutýma k břichu a široce roztaženýma se nedalo prakticky nic dělat. Jen jsem čekal, až Paní Katka nasměruje dildo přesně na špičku mého análu. V tom okamžiku mě začala Paní Monika znovu pomalu nasouvat na dildo. Vzlykal jsem, skoro mi začaly téct slzy. Prosil jsem, ať mi to nedělají, ale nebylo mi to nic platné. Byl jsem postupně nasazen na celé dildo, až jsem dosednul zadkem celou vahou na stoličku. Monika nyní trochu povolila mé sevření, ale stále stála za mnou a držela mě roztažené nohy velice pevně.
V té chvíli ke mě přistoupila moje Paní zepředu a pohladila mě po naprosto přístupném penisu. „Tak, pojď, půjdeme hezky zpátky do klícky. Dneska sis užil bez uzamčení celý večer!“ usmála se na mě. Uchopila do ruky moje varlata a promnula si je mezi prsty. „No, máš je hezky měkká! Dneska sis je hodně vyprázdnil. Škoda, že sis to neužil, jen jsi vytekl, že?“ usmála se na mě škodolibě moje Paní. „Ale jsem na tebe pyšná, jsi výkonný samec, spermatu jsi měl hodně, že Moniko?“ usmála se na Moniku. Ucítil jsem, jak se ke mě Monika zezadu hlavou lehce přitiskla a řekla: „Byl jsi šikovný, hezky jsi vykapal. Nebolelo tě to moc, jak jsem ti dráždila prstem tvoji prostatu?“ zeptala se mě jakoby soucitně Monika. „Ne, Paní, byla jste na mě hodná, děkuji,“ odpověděl jsem poníženě v této trapné, roztažené pozici s nohama od sebe, ve které mě stále držela.
Ani jsem si nevšimnul, že zatímco jsem odpovídal Monice, moje Paní mi mezitím nasunula kroužek přes varlata. „Máš trochu ztopořený penis, nemohu ti nasadit klícku, ale neboj, hned to spravím!“ řekla a sevřela varlata do dlaně. Syknul jsem bolestí a cuknul jsem s sebou. Paní Monika mě však hned přidržela. „No vidíš, pomohlo to, tak drž a necukej se!“ řekla moje Paní. Ani jsem to skoro nezaznamenal, jak pár šikovnými pohyby prstů se mi ocitnul penis opět v klícce. Zaslechl jsem jen, jak zámek zacvaknul. Byl jsem opět uzamčen. Dámy zvesela zatleskaly. Paní Monika mě opět pevně stiskla a před zraky ostatních dam mě zvedla v této potupné pozici, s nohami přitisknutými k tělu. Dildo konečně začalo opouštět můj anál, což se opět neobešlo bez mého tlumeného výkřiku. Popošla se mnou takto v náručí před sebou několik kroků. Zcela rudý v obličeji, plný studu, jsem se nemohl dočkat, až mě položí zpět na zem.
Konečně se mé nohy dotkly podlahy. Klečel jsem, nedokázal jsem vstát. Vzápětí se přede mnou objevily v lodičkách nohy paní Moniky. „Jak se říká, samečku? Nebyla jsem snad na tebe hodná?“ „Děkuji, Paní, ne, jste ke mě laskavá,“ odvětil jsem a ihned jsem obě její nohy políbil, jako vděk za její službu. „Snad ses nestyděl, že jsem tě takto nesla?“ zeptala se Monika. „Ano, trochu, omlouvám se za to,“ hlesnul jsem tiše. Paní Monika se jen pousmála a řekla: „To nevadí, tak vstaň, ať si prohlédneme jak ti klícka sluší!“ Poslušně jsem vstal. Dámy se postavily si okolo mě. Byl jsem mezi nimi se svojí malou výškou úplně ztracen. Strašně jsem se styděl a bylo mi trapně. Samozřejmě, že si toho všimly a svoji výškovou převahu si ještě užívaly. Jakoby mimochodem se mi občas otřely svými prsy o obličej, protože jsem ho měl nanejvýš v jejich úrovni a přitom se mírně chichotaly. Jedna po druhé si zblízka prohlédly, jak mi klícka sedí. „Netlačí tě to?“ zeptala se mě soucitně Monika. „Ne, Paní, jsem rád, že mi moje Paní klícku dala zpět. Nemám takto jiné touhy, než plnit požadavky mé Paní“ odvětil jsem. „Jsi na dobré cestě k převýchově. Tvoje Paní může být s tebou spokojená,“ řekla Katka.
„Tak, samečku, co se dělá, když se dámy tak hezky o tebe celý večer staraly? zeptala se mě moje Paní. „Ano, vím, co mám udělat, promiňte,“ řekl jsem zkroušeně a ihned jsem se snažil svoji chybu napravit. Pokleknul jsem před všemi dámami a všem po jedné postupně objal lýtka políbil obě nohy. Každé jsem přitom hlasitě poděkoval, a to jmenovitě každé podle toho, jak se o mě postarala: „Paní Katko, děkuji, že jste si na mě ověřila, jak jsem postoupil v převýchově díky mé Paní. Vám, paní Moniko, děkuji, že jste při všem, co jste mi dělala, byla na mě hodná a snažila se, aby mě Vaše zkoušky moc nebolely. Děkuji, že jste mě vyzvedla i z toho dilda na stoličce. A Vám, moje Paní, děkuji, že jste se mnou pochlubila před Vašimi kamarádkami. Snažil jsem se být hodný a předvést, co už umím.“
Paní Katka se ke mě sklonila, pohladila mě po tváři, usmála se a řekla: „Bude z tebe vzorný manžel, jsi šikovný!“
„No nic, Jani, díky za krásný večer, my už půjdeme“ řekla Katka a s Monikou se začaly chystat k odchodu. „Co plánuješ na prodloužený víkend?“ zeptala se jen tak mimochodem Katka. „Mám vymyšlený hezký výlet. Zamluvila jsem ubytování na Slovensku v termálech. Chtěla bych se se svým samečkem vykoupat v teplé vodě a užít si hotel. Myslím, že by mi tam neměl udělat na veřejnosti velkou ostudu, už je snad trochu vychovaný. ¨V každém případě budu používat všechny výchovné metody, co už mám na něm vyzkoušené. Samozřejmě preventivní výchovné výprasky mu budu provádět i na hotelu a klícku bude v každém případě nosit i do vody! Jeho výchova musí pokračovat, je teprve na začátku!“ prozradila plán na sobotu moje Paní. „Ostatně, nechcete se tam za námi stavit?“ napadlo moji Paní. „Uvidíme, je to lákavé!“ odpověděla Monika a mrkla na Katku. „Nemůžu ti to slíbit, ale budeme o tom přemýšlet!“
Venku už byla docela tma. Dámy jsem doprovodil nahý až ke dveřím a všem ještě jednou poděkoval. Jakmile jsem za nimi zavřel dveře, podíval jsem se na moji Paní. Usmála se. To bylo pro mě dobré znamení. Byla se mnou dnes velmi spokojená. A já byl hrdý na to, že jsem ji neudělal ostudu. Za odměnu mi  tentokrát výjimečně odpustila preventivní výprask. Té noci jsem usínal s radostným pocitem, že se ze mě určitě stane vzorný manžel.
----------------------------------

A nyní jste na opět tahu Vy, čtenáři... Pokud jste dočetli až sem a jste zvědaví, jak probíhal onen prodloužený víkend, vložte sem, prosím, zase něco povzbudivého. Mě pak těší, že Vás to těší... a já na oplátku zase prozradím něco z toho, co bylo dál.
Ostatně, dívám se, že je to už sedmý díl... nestačí to už? Nebo mám ještě pořád pokračovat? Je tedy ale pravda, že v termálech to bylo s mojí Paní dost zajímavé...

61

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Já prosím za sebe, aby příběh pokračoval. Zajímá mě, co bylo dál smile

62

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Číst Tvoji povídku s nasazenou klíckou je vždy zážitek!
Těším se na pokračování.

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Je to moc hezké čtení a budu se moc těšit na další pokračování

64

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Máš bujnou fantazii a jsem rád, že ji s námi sdílíš. Baví mě to!

65

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Určitě pokračuj. Píšeš výborně! Děkujem!

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Děkuji za povzbudivé zpětné ohlasy! Chtěl jsem poděkovat už včera, ale večer jsme se vrátili z návštěvy. Moje Paní byla nějak extrémně natěšená a evidentně si se mnou chtěla ze své dominantní pozice pohrát. Mimo jiné mě při tom seřezala na holou tak, že ještě dneska si nemůžu pořádně sednout... To je fakt pravda!
Takže tedy díky za odpovědi, snad se tedy příběh líbí...

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Jak jsem byl převychován na vzorného manžela – díl osmý

Konečně nastal vytoužený pátek. Měl jsem na tento den od mé Paní přislíben odjezd na společný pobyt v termálech na celý prodloužený víkend. Samozřejmě pouze tehdy, pokud bude se mnou spokojena. Celý týden jsem se choval ke své Paní téměř vzorově. O preventivní večerní výprasky jsem vždy slušně požádal, přinesl jsem ji vždy její oblíbený pásek a ochotně jsem vždy zaujal požadovanou pozici. Poslední dobou si mimochodem velmi oblíbila výprask v pozici, kdy jsem byl ohnutý přes její koleno.  Během výprasku jsem ani nehlesnul a ihned po jeho vykonání jsem ji za něj slušně poděkoval. Odměnou byl pro mě její spokojený úsměv.
Ihned, jak jsem se onen pátek vrátil z práce domů, vysvlékl se jako vždy do naha a začal jsem chystat jsem všechny věci pro moji Paní a pro mne do kufru. Samozřejmě jsem přibalil i její oblíbenou krabici s přípravky pro moji převýchovu. Doma jsem uklidil a vše potřebné na cestu přichystal ke dveřím. Moje Paní, která po celou dobu seděla v pohodlné sedačce a četla si svůj oblíbený časopis, mě se zájmem sledovala.  Jakmile jsem byl se vším hotov, přistoupil jsem nahý k ní: „Paní, máme vše nachystáno, prosím, bylo vše v pořádku s mojí prací? Můžeme vyrazit na cestu?“ Paní se usmála: „Ano, byl jsi šikovný, viděl jsem to a jsem s tebou zatím spokojená. Vidím, že moje lekce už mají u tebe viditelnou odezvu!“ odvětila. „Ještě malou drobnost, než se půjdeš obléci. Otoč se a předkloň!“ poručila mi s úsměvem. Udělal jsem co mi řekla. Vzápětí jsem ucítil lehký tlak na anální otvor, jak mi do zadku něco zasunula. „Dala jsem ti tam jen takový malý anální kolíček, neboj, nic velkého. To abys cestou nezapomněl na slušné vychování, které chci u tebe vypěstovat!“ vysvětlila mi. Opravdu, kolík byl hodně malý, ani jsem jej skoro necítil. Jen při určitém pohybu se občas ozval. Ale držel uvnitř naprosto pevně. Plnil tedy svoji funkci dokonale. „Tak šup, běž se obléci, ať se nezdržujeme!“ plácla mě po zadku. Snad ve vteřině jsem byl oblečen a už jsem nosil kufry do auta. Otevřel jsem dveře spolujezdce aby mohla Paní nastoupit.
Konečně jsme vyrazili směr Slovensko, termály. Cesta ubíhala, počasí nám přálo. Za pár hodin jsme zastavili u luxusního hotelu. Vystoupil jsem a podržel dveře Paní. Při tom se mi trochu ozval kolík v mém zadku. Asi to na mě bylo v tom okamžiku poznat, protože se na Paní při vystupování z vozidla podívala a pobaveně zeptala: „Copak, kolíček tlačí?“ „Ne, Paní, to je v pořádku, jenom trochu,“ hlesnul jsem a hned jsem se raději ujal kufrů.
Přišli jsme do vstupní haly. Postarší pan recepční u vedlejší přepážky obsluhoval jinou dvojici hostů. Nás se ujala nádherná, mladá slečna. Štíhlá, vysoká, dlouhé vlasy. Moc se mi líbila, ale nějak jsem se před ní podvědomě styděl. Bylo z ní na první pohled cítit, že musí být hodně dominantní. To se nějak dá poznat. „Dobrý den, máme zde zamluvený jeden manželský pokoj ,“ ohlásila moje Paní svoji rezervaci a na slečnu se usmála. „Ano, vše souhlasí. Máte pokoj číslo 202“ odvětila slečna recepční a obě se postupně daly do družného hovoru o počasí a podobně. Všimnul jsem si, že moje Paní má na krku řetízek s malým klíčkem od mé klícky. Jak jsem po chvíli zjistil, nebyl jsem sám, kdo si toho všimnul. Řetízek s klíčkem neunikl pozornosti ani slečně. Bylo mi jasné, že vzhledem k její dominantní povaze pochopila, že to není jen tak obyčejný přívěsek. Po chvíli hovoru s mojí Paní se slečna recepční chvíli odmlčela, zadívala se do počítače a pak jakýmsi zvláštním pohledem se na ni podívala a zeptala se jí: „Jestli chcete, měla bych Pro Vás návrh na výměnu pokoje. Namísto dvěstědvojky je tady volný pokoj s kulatým číslem 300. Jednak je krásný, ale co je hlavní, má velmi zajímavou postel,  a je úplně nahoře, takže nebudete mít sousedy, kteří by vás rušili.“ A jedním dechem ještě dodala jakoby mimochodem poznámku: “Anebo snad, které byste mohli rušit vy,“ lehce mrkla na mě. „Jak to tak pozoruji ,věřím, že oboje ocení především váš manžel. Co vy na to?“ navrhla slečna recepční a přitom významně pohlédla na řetízek mojí Paní a pak na ni. Obě se nenápadně na sebe usmály. „Ano, proč ne? Můj manžel bude určitě spokojen, že ano?“ pohlédla na mě. Zrudnul jsem a přikývl.
Slečna začala vypisovat potřebné dokumenty. „Sluší Vám to,“ odvážil jsem se zavést se slečnou konverzaci také já. „Děkuji,“ usmála se na mě. „Jak se jmenujete?“ dodal jsem si odvahy, usmál se na ni a pokračoval. Slečně se na mě znovu podívala, mrkla na moji Paní a odpověděla: „Jana. Vy jste také sympatický!“ a znovu mrkla na moji Paní. „Jste velmi ochotná a šikovná,“ pokračoval jsem. Slečna se usmála: „Lichotíte mi! Určitě budete s pokojem nadšený! Vaše paní manželka zvolila dobře!“ Koutkem oka jsem zahlédl, jak se moje Paní na mě s rukama založenýma usmívá. Začala mě tlačit i moje klícka. To nebude dobré, asi jsem tu konverzaci začal přehánět, pomyslil jsem si. Raději jsem dál již nepokračoval.
Mezitím slečna dokončila formality. „Tak tady máte klíče a přeji pěkný pobyt, paní!“ řekla s úsměvem „ I vám, milý pane,“ řeka už poněkud jiným hlasem a mrkla na mě. „Děkuji,“ zrudnul jsem. Raději jsem rychle sbalil kufry, vzal klíč a hrnul se k výtahu.
Vystoupili jsme ve třetím patře. Otevřel jsme dveře pokoje a vešli dovnitř. Slečna měla pravdu. Byl prostorný, pěkný, útulný. Při pohledu na postel mi hned bylo jasné, že slečna vše pochopila. Robustní, kovová konstrukce, s velkými vysokými čely, široká. Viditelně byla předurčena pro využití na mnoho způsobů, nejen ke spaní. A věřím tomu, že už i mnohé zažila. Chvíli jsem se rozkoukával. Líbilo se mi tu. Pohlédl jsem na moji Paní. Ta si velkým potěšením právě prohlížela postel. Zkoumala její pevnost, velmi ji zajímalo její kovové robustní čelo i pevné kovové nohy. Všimnul jsem si jejího úsměvu na tváři. „Jak se vám líbí pokoj, Paní?“ zeptal jsem se. „Ano, to víš, že líbí,“ odpověděla. „Neboj, brzy si ho vyzkoušíme. Uvidíš, že i s postelí se důkladně seznámíš. No, musím uznat, že slečna na recepci má dobrý vkus! Ale nejdřív si ještě něco zasloužíš. Jestlipak víš, co“ zeptala již mnohem přísněji. „Ano, Paní, asi tuším. Ta slečna na recepci, že ano?“ řekl jsem skoro neslyšně. „Výborně, vidíš, že víš, jak se máš chovat. Ale před chvílí jsi to zásadně porušil. V převýchově máš přece zakázány jakékoliv důvěrnosti k jiným dámám!“ řekla a posadila se na kraj křesla. „Víš, co tě čeká?“ zeptala se. „Ano, vím,“ hlesnul jsem neslyšně. „Tak šup, zaujmi pozici, ať nemusím dlouho čekat!“ řekla důrazně. Věděl jsem co bude. Přišoural jsem se k ní. Stáhnul jsem si kalhoty i slipy až ke kotníkům, postavil se vedle Paní, kleknul jsem si a ohnul se jí přes koleno. Viděl jsem, že je dost nazlobená. Bylo mi jasné, že to bude tentokrát mnohem horší, než jen preventivní výprask. „Budeš nahlas počítat!“ přikázala mi. Jedním tahem mi surově, skoro až bezohledně  vytrhla kolík ze zadku. Bolestí jsem hlasitě zasténal. Ale to nebylo nic proti tomu, co přišlo hned poté. Bez dlouhého otálení mi přistála holou rukou první rána na můj zadek a to vší silou. Takovou ránu jsem nečekal. Rozhodně mě nešetřila. Syknul jsem bolestí, ale udržel jsem se. „Jedna,“ počítal jsem. Vzápětí dopadla druhá, třetí rána. Ještě jsem stíhal jsem počítat. Ale asi po sedmé ráně byla bolest už natolik velká, že se mi spustily slzy do očí. Začal jsem prosit, aby už přestala. „Vidím, že tvůj výcvik ještě není zdaleka u konce, tak hezky drž!“ okřikla mě moje Paní a nepřestála mě seřezávat holou rukou na zadek. Rány postupně zrychlovaly a k tomu snad ještě s větší intenzitou. „Nechceš mi něco slíbit?“ okřikla mě, aniž by přestávala s výpraskem. „Ano, už to neudělám, prosím, už dost!“ přerývaně jsem vykřikoval mezi jednotlivými ranami. Bylo jich nepočítaně, snad padesát. Ke konci jsem už normálně brečel a jen trvale skučel. Zadek byl v jednom ohni.
Konečně dopadla poslední rána. Svalil jsem se na zem. Normálně jsem brečel. Chvíli jsem nebyl schopen pohybu. „Děkuji, Paní, zasloužil jsem si to, už to neudělám,“ vysoukal jsem ze sebe a políbil ji nohy. „Uvidíme,“ řekla a vstala. „Brzy bude v restauraci večeře, tak se postav, půjdeme se oba umýt a obléknout, ať mi neděláš ostudu. Půjdu se umýt do sprchy,“ oznámila mi a začala se bez sebemenšího ostychu přede mnou vysvlékat do naha. Při pohledu na její nahé tělo mi začala být klícka těsná. Paní si toho všimla: „Copak, potřebuješ vypustit semeno? Už tě to tlačí, chudáčku, že ano? Neboj, něco s tím udělám. Samozřejmě na klasický pohlavní styk zapomeň, v převýchově jsou lepší metody, kterými ti ulevím od zbytečného přetlaku v koulích mnohem lépe!“ usmála se. Vzala si ručník a zmizela ve sprše. Za chvíli jsem slyšel šustot tekoucí vody. Představoval jsem si, jak se sprchuje. To jsem však netušil, že to velmi brzy uvidím na vlastní oči.
Po pár minutách se ze sprchy ozvalo: „Samečku, pojď sem!“ Nečekal jsem to. „Ano, Paní, hned, už jdu!“ zavolal jsem zpět a začal jsem se rychle vysvlékat. Vstoupil jsem do neobvykle prostorné koupelny. Obrovský sprchový kout, jestli se to tak ještě dalo nazvat, zabíral skoro její polovinu.Uviděl jsem moji nahou Paní, jak na sebe nechává ze sprchy proudit vodu. „No tak, pojď blíž, neboj se, chci si tě umýt!“ Vstoupil jsem tedy, poněkud nejistě, do sprchy ke své Paní. Opět jsem si uvědomil, jak je oproti mě vysoká. Měl  jsem oproti ní obličej ve výšce jejích prsou, takže mohl bych ji přímo sát bradavky, aniž bych se musel ohýbat. „Chci si tě umýt všude, tak hezky drž!“ vyzvala mě. Sundala si z krku řetízek s klíčkem a odemkla mi klícku. Bez klícky  jsem si najednou připadal snad ještě více nahý. Pustila na mě vodu ze sprchy a začala mě mydlit.
Stál jsem a trochu jsem se styděl. Voda byla příjemná, snad jen trochu chladná. Jak jsem stál pod sprchou , po chvíli se mi najednou začalo chtít močit. „Promiňte, Paní, potřeboval bych si odskočit, mohu?“ požádal jsem. „Potřebuješ čůrat?“ zeptala se. „Ano, prosím, hned bud zpátky,“ ujistil jsem ji. „A v čem vidíš problém? Čůrat budeš tady. Otoč se ke mě zády a já ti ho podržím!“ řekla, jako by to nic nebylo. Věděl jsem že nemá smysl odporovat. Sklopil jsem oči a otočil jsem se tedy k mé Paní zády. Ta ke mě zezadu přistoupila, těsně se na mě přitiskla a rukou mi zajela mezi nohy. Zlehka uchopila můj penis mezi dva prsty a vyzvala mě: “Můžeš začít!“ Její prsty na mém penisu však měly bohužel opačný účinek. Přestože jsem se snažil potlačit vzrušení, začal jsem mít erekci. Penis, který byl uvolněn z klícky a navíc zlehka svírán prsty mojí Paní během zlomku vteřiny dosáhl v její ruce maximálních rozměrů. „Co to má znamenat? Jak to, že se ti postavil? T jsem ti nedovolila! Řekla jsem, že se máš hezky vyčůrat a ne vzrušit!“ rozzlobila se moje Paní. „Promiňte, já se snažím,“ odpověděl jsem provinile. „No, vidím, že to sám ještě nezvládneš, tak ti od té erekce musím pomoct sama,“ oznámila mi. Pevně mě přitiskla k sobě a řekla: „Teď drž a necukej se. Trochu to zabolí, ale erekce tě přejde!“ Jednou rukou mi pevně stiskla penis. Malíčkem druhé ruky na něm vepředu nahmátla dírku. Namířila jej přímo proti penisu a snad celou špičku ukazováčku mi silou zarazila co nejhlouběji dovnitř. Zakřičel jsem bolestí. Vyhrkly mi slzy do očí. Začal jsem se kroutit, ale Paní mě držela pevně přitisknutého k sobě. „Nono, už je to dobré, už to máš skoro za sebou! Vidíš, erekce už povoluje!“ řekla spokojeně a pomalu mi malíček vytáhla z dírky ven. Ještě chvíli mě však musela držet, než jsem se přestal bolestí cukat. Postupně jsem se uklidnil. Erekce skutečně ustoupila. Její sevření povolilo. „No vidíš, už je to dobré. Byl jsi statečný. Jak se říká za to, že jsem ti takto pomohla?“ zeptala se významně.  „Děkuji Paní, sám bych to nezvládl,“ poděkoval jsem s potlačováním doznívající bolestí v penise. „To je v pořádku. Ale vidím, že jsi na špičku penisu dost citlivý. Toto budeme muset co nejdříve potrénovat, tak se na to připrav. Ale teď budeme pokračovat v tom močení.“ přikázala a opět mi zlehka uchopila penis mezi prsty. Tentokrát se už erekce naštěstí nedostavila.
Ačkoliv se mi už zase moc chtělo močit, nešlo to. „Copak, samečku, snad se nestydíš? Doma před Monikou a Katkou jsi se normálně vymočil do kelímku, jak si určitě vzpomínáš. Takže už to umíš. Hezky se uvolni a ať už vidím, jak to z tebe vytéká! Ať nemusím použít jiné metody, které ti budou mnohem nepříjemnější!“ A významně mi prsty zahýbala s penisem, který stále svírala. Bylo mi jasné, že pokud se nevymočím sám, může mě vycévkovat anebo tlačit přes anál na močovou trubici. Oboje jsem nechtěl, je to bolestivé a hlavně ponižující. Dělal jsem tedy vše pro to, abych začal močit. Konečně se povedlo. Tenký proud moči začal vytékat. „No vidíš, jsi šikovný, pokračuj!“ vyzvala mě Paní a lehce poklepala prsty na penis. Strašně jsem se styděl, ale vyčůrat se mi nakonec podařilo. „Hotovo?“ zeptala se mě. „Ano, Paní,“ poníženě jsem přitakal. „Vidíš, že to šlo. Pojď ke mě,“ řekla a otočila si mě k sobě. Přitiskla si mě obličejem mez prsa, využila své výškové převahy, aby mě opět ponížila. Po chvíli mě rukou pozvedla bradu. Zvednul jsem hlavu a podíval jsem se na Paní. „Teď tě čeká velká zkouška, ty můj samečku. V převýchově jsi už docela dlouho, takže na ni nastal čas. Prověřím si, jak moc si mě vážíš jako své Paní a jak moc jsi mi podřízen. Uvidíme, jak daleko jsi postoupil ve svém výcviku! Jsi připraven udělat, co ti řeknu?“ zeptala se mě. Nevěděl jsem co mě čeká. Jen mi bylo jasné, že to bude něco, co mi ještě nedělala. Moc možností jsem neměl, takže jsem odpověděl: „Ano, Paní, zkuste si mě otestovat. Snažím se být učenlivý, abyste byla se mnou spokojená. Udělám, co mi řeknete.“ odpověděl jsem polohlasně.
„Výborně, uvidíme, jak si povedeš!“ usmála se. „Jestli však budeš odporovat, seřežu ti zadek ještě víc, než před chvílí, že se ani neposadíš!“ upozornila mě. „Ano, budu poslušný,“ ujistil jsem ji. Bál jsem se však, co bude.
„Klekni si!“ vyzvala mě. Trochu nervózně jsem si ve sprše před Paní poklekl. Paní se ke mě přiblížila. Měl jsem obličej v úrovni její pičky. Paní uchopila malou plastovou stoličku, která byla vedle sprchy. Jednu nohu si na ni položila a druhou nechala na zemi. Roztáhla nohy široce od sebe. Vyholenou pičkou se přiblížila k mému obličeji. Oběma rukama si roztáhla její pysky, takže jsem měl krásný výhled na pičku a to skoro až dovnitř. V tu chvíli jsem začal jsem tušit, co přijde. Teď už nešlo couvnout. Netrvalo dlouho a z pičky jí vytryskl krátký, ale docela silný proud moči přímo mě do obličeje. Trochu jsem ucuknul. Vzápětí následoval ještě jeden krátký výstřik. Byl to vzrušující, ale současně ponižující, doposud neznámý zážitek. Trochu jsem zaprotestoval: „Prosím, už ne, Paní!“ „Ale copak, samečku, něco se ti nelíbí? Ponižuje tě to?“ zeptala se mě Paní jakoby s údivem. „Ano, ale nevím, nedokážu to,“ chtěl jsem se z toho vyvléci. „No vidím, že ještě nejsi správně vychovaný!“ řekla jakoby zklamaně. „Takže bude výprask?“ dotázala se. „Ne ne! To prosím ne! Udělám to, výprask ne,“ žadonil jsem. „Dobrá, takže pokračujeme!“ usmála se spokojeně moje Paní. „ To nebylo všechno! To je jen začátek, aby sis zvyknul. Teď teprve přijde to hlavní, co prokáže tvoji oddanost vůči mě! Chceš? Anebo snad ne? Chceš být přece vychovaný manžel, nebo snad ne?“ „Ano, Paní, chci. Vyzkoušejte si mě, uvidíte, že jsem šikovný!“ odvětil jsem pokorně. „To ráda slyším, tak pojď!“ usmála se. „Otevři pořádně pusu!“ přikázala mi. „Ne, tohle nedokážu, prosím, zkuste na mě cokoliv, ale tohle nedokážu!“ prosil jsem skoro s brekem. Ale nebylo mi to už nic platné. Paní mě chytla hlavu, přinutila mě otevřít pusu a přitiskla mi ji natolik těsně k její pičce, že nemohla uniknout ani kapka. Cosi jsem huhlal, ale to už nebylo nic platné. Měl jsem pusu natlačenou na pysky pičky. Už jsem věděl, co bude následovat, ale netušil jsem jaké to bude. Nikdy jsem to do té doby nezažil. S vypětím sil jsem s otevřenou pusou, přitisknutou k její pičce, čekal první výstřik moči. Nedal na sebe dlouho čekat. Krátký, silný výstřik zaplnil moji pusu. S výstřikem si mě paní v tom okamžiku ještě více přitiskla k pičce. Zahuhlal jsem. Nezbylo mi ale nic jiného, než polknout. Udělal jsem to. Poprvé v životě jsem polknul moč své Paní. Byl jsem však docela překvapen. Kupodivu jsem necítil nic nepříjemného. Bylo to teplé, ale zdaleka ne nechutné. Vědomí, že je to moč od mé Paní, mi dodávalo odvahu přijmout i druhý výstřik. Ten následoval vzápětí. Opět jsem polknul. Řekl bych, že mi to začalo být snad i příjemné. Nikdy bych si nemyslel, že mohu takto přijmout moč mé Paní. Následovaly další její výstřiky, některé delší, jiné kratší. Polykal jsem je již zcela bez problémů. Vše, co mi paní vystříkala do pusy, jsem důkladně vypil. Ostatně, nešlo ani jinak, protože si mě držela k pičce přitisknutého velmi pevně. Jakmile se do mě zcela vymočila, uvolnila mě a já zůstal před ní klečet, zcela ponížen.
„Vstaň!“ přikázala mi. Vstal jsem. Opět mi pozvedla bradu nahoru, abych se na ni podíval. Uviděl jsem na ni radost z mého ponížení a současně spokojenost. „Líbilo se ti to? Chutnala jsem ti?“ zeptala se pobaveně. „Ano, Paní, udělal jsem to pro Vás rád, chutnáte mi!“ odpověděl jsem. „Chci tě pochválit! Přijal jsi moč od své Paní, pokročil jsi ve výchově. Vím, že to bylo pro tebe ponižující, ale je to součást tvé převýchovy, aby sis uvědomil své postavení. Toto budu od teď občas na tobě praktikovat, aby sis utvrdil návyk. Dnes jsem ti to udělala v koupelně, kdyby ses náhodou cukal nebo ti to nešlo, tak abys nezaneřádil obývák. Ale byl jsi šikovný, takže příště si to vyzkoušíme i mimo koupelnu. A ne, že zaneřádíš koberec!“ řekla. „Ostatně, Katka mi řekla, ať ji příště pošlu video, že se ráda podívá, jak ti to jde! Její manžel to zvládá bez problémů, tak ať se nenecháš zahanbit!“ dodala. To mě šokovalo. Nebylo to tedy naposledy a ještě mě u toho chce natáčet! Než mi to celé došlo, řekla: „Tak samečku, jsi umytý, nastav penis a šup do klícky!“ Vzala kroužek s návlekem a než jsem se nadál, tak několika zkušenými pohyby mi opět zamkla penis do klece. „A teď hezky zmiz ven, jdu se utřít, tak ať mě tady neokukuješ. Je to pro tvé dobro. Aspoň nebudeš mít tam dole zbytečný tlak. Vím, že bys už potřeboval vyprázdnit semeno ven, ale ještě to musíš chvíli vydržet, pak ti ulevím,“ oznámila mi. Rychle jsem se osušil a odešel nahý z koupelny.
Paní vyšla chvíli po mě. Již oblečená, upravená. Zeptala se mě klidným,přátelským hlasem, jakoby se před chvílí nic zvláštního nestalo: „Půjdeme na večeři, už máš hlad? Já ano.“ „Ano, jestli chcete, můžeme,“ odpověděl jsem. „Tak se rychle oblékni, nepůjdeš přeci nahý,“ zasmála se. „Ano, užuž se oblékám!“ ujistil jsem ji. „Jo, a ještě než si vezmeš slipy, pojď sem ke mě,“ řekla mimochodem. Přistoupil jsem k ní. Byla už komplet připravená na odchod, silonky, krátkou sukni a tričko. Už měla i lodičky, takže byla ještě o to vyšší. Usmála se, když si toho výškového rozdílu všimla. „No tak, pojď blíž, až ke mě, chci ti před ochodem něco dát, ale nechce se mi k tobě ohýbat. Tak si na mě vyskoč!“ řekla vesele. Cítil jsem se před ní poníženě, bylo mi to trapné, ale musel jsem to udělat. Vztáhl jsem ruce, položil jí je okolo krku, přitáhnul jsme se k ní, zvednul nohy a objal jí jimi v pase. Paní mi vložila obě ruce pod můj zadek a přidržela si mě jimi. Studem bych se propadnul. Celého si mě takto v podstatě nesla. „Těšíš se na večeři?“ zeptala se jakoby nic. „Ano, Paní, jen se teď trochu takto v téhle pozici stydím,“ odpověděl jsem. „Neboj, hned půjdeme, jen ti dám něco dozadu, abys v restauraci nezapomněl na slušné vychování!“ oznámila mi, přičemž jsem ucítil, jak mi něco, nepříliš velkého, prstem zatlačila hluboko do análu. Kolík to ale nebyl. Jakmile prst vytáhla ven, laškovně mě po zadku popleskala, pustila mě  a řekla: „Tak, to je vše, oblíkni se a jdeme!“ Věděl, jsem , že v análu něco mám, ale ani to netlačilo, tak jsem tomu po chvíli přestal věnovat pozornost. Obléknul jsem se, otevřel dveře pokoje a následoval svoji Paní do restaurace v přízemí.
---------------------------------------

... a co bylo dál?...
Zajímá vás, co proběhlo v restauraci? A co bylo po příchodu zpět na pokoj?
Pokud ano, prosím, napište. Zpětná vazba povzbudí a já na oplátku prozradím, co bylo dále...

68

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Pěkně napsaný! Uvěřitelný smile Těším se na pokračování.

69

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Prosím pokračuj, nádherné!
Si myslím, že recepční ještě bude mít příležitost prokázat své nadání...
Cudnosti zdar!!!

70

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Moc hezké, také se těším na pokračování. Takto to má doma vypadat ;-)

71

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Úžasné, už se těším na pokračování. Při čtení jsem myslel, že se mi roztrhne klec. celou dobu mi odkapával preejakulát, byl jsem úplně mokrý.

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Moc pěkné:-) Bude pokračování?

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Děkuji všem za pozitivní reakce! Vaše zpětné vazby mě jednak ujišťují v tom, že příběh má smysl, že ještě stále má své čtenáře i po osmi dílech a nabádají mě k sestavení dalších dílů. Ozve-li se ještě někdo, jak na něj příběh zapůsobil, nebo dokonce s nějakým nápadem, budu (doufám) potěšen. Ale i tak – pro zájemce - další díl určitě bude...

74

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Moc pěkná povidka, určitě pokračuj.

75

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Nádherná povídka. Pokračuj. Do takového pokoje bych s Paní také rád zajel. A seděl před ní ve sprše. Jen tak dál.