76

Re: Jak jsem byl převychován na vzorného manžela

Určitě pokračuj, sice jsem zatím jen v půlce, ale určitě piš dál. Je to náročný to číst v kuse.
Líbí se mi jak jak je to reálný....

Jak jsem byl převychován na vzorného manžela – díl devátý

Sešli jsme po schodech dolů. Když jsme procházeli vstupní halou, byla tam stále ona pěkná, mladá paní recepční, která se mi od začátku moc líbila. Z pohledu, který na mě vrhla a poněkud koketního úsměvu mi bylo jasné, že si je toho vědoma. Moje Paní se s recepční na sebe rovněž podívaly a usmály se na sebe. Všimnul jsem si však, že jejich vzájemný pohled rozhodně nebyl jen společenský, ale takový spíše srozuměný. Moje Paní si přitom jakoby mimochodem lehce pohrála s přívěškem s klíčkem na krku. Neuniklo mi, že recepční přitom téměř neznatelně směrem k mojí Paní pokývla hlavou a poté se podívala na mě. Znovu se obě usmály. Tentokrát však již jinak, než před chvilkou. V tu chvíli jsem cítil, že pohled paní recepční nesměřuje jen do mých očí, ale i kamsi níže. „Můžete nám, prosím, poradit, kde je restaurace?“ zeptala se jakoby mimochodem moje Paní. „Samozřejmě, ráda vám to ukážu“ usmála se recepční. Ochotně vstala a vyšla za pult. Teprve nyní jsem si všimnul její postavy. Opět byla o dost vyšší, než já, navíc výškový rozdíl ještě umocňovaly její lodičky. Krátká černá přiléhavá sukně, silonky. Štíhlá, dlouhovlasá. Tričko s nekonečným výstřihem. Stoupla si schválně blízko ke mě a mírně si podřepla, aby měla hlavu v úrovni mé a začala vysvětlovat. „Druhé dveře vpravo, na konci chodby. Určitě ji nemůžete minout,“ ukázala mi dlouhými, pěstěnými prsty. „Děkuji,“ zakoktal jsem a lehce zrudnul. „To je v pořádku,“ odvětila a jakoby mimochodem mě pohladila po rameni. „Tak šup, jdeme!“ řekla mi moje Paní a zlehka mě přitom plácla po zadku. Recepční se jen usmála.
Vešli jsme do restaurace. Vzadu v rohu byl volný stůl. Ihned jsem odsunul židli, abych umožnil mojí Paní pohodlně se usadit. Teprve poté jsem si sednul i já. Na mojí Paní bylo vidět, že je se mnou spokojená. „Líbí se ti tu?“ zahájila konverzaci. “Ano, líbí,“ odpověděl jsem. Téměř ihned k našemu stolu přišel číšník. „Dobrý den, budete si přát?“ oslovil mojí Paní. Ihned ji zaujal, jak byl slušně oblečený, s evidentně vytříbeným chováním, vyšší, středních let, možná kolem čtyřicítky. Ženám se určitě musel líbit. Moje Paní zvedla oči a dlouze se na něj zahleděla. Z jejího pohledu mi bylo ihned jasné, že je to její typ. Číšník, jak si všimnul, že se na něj Paní dívá, však ihned sklopil oči a zahleděl se do země. Rozdal nám jídelní lístky. „Prosím, Paní, jakmile budete mít vybráno, hned jsem vám k službám!“ řekl poněkud tichým hlasem a se sklopenými zraky odešel do povzdálí. Moje Paní jej sledovala, nemohla z něj spustit oči. „Je šikovný, co myslíš?!“ okomentovala poté, co se nabažila pohledu na něj. „Ano, je velmi vychovaný,“ odvětil jsem. „No vidíš, takový budeš, doufám, také, až projdeš celou převýchovou!“ usmála se na mě. „Ale ještě máš před sebou dlouhou cestu.“ „Já vím,“ odpověděl jsem.
Celou dobu, co jsme byli v restauraci, si moje Paní číšníka velmi všímala. Občas si ho přivolala pod nějakou záminkou k našemu stolu. Číšník byl vždy velmi slušný, úslužný, ale bylo vidět, že se před moji Paní velmi stydí. Vše, co po něm chtěla, ihned přinesl, ale stále před ní klopil zraky. Vytušil jsem však, že se mu moje Paní rovněž velmi líbí.
Po velmi dobré večeři nám pan číšník přinesl přípitek. „Byl jste velmi milý, děkujeme za Vaše služby, ráda Vás opět uvidím!“ poděkovala moje Paní panu číšníkovi. „To je přeci vůči Vám samozřejmé,“ odvětil číšník a celý zrudnul. Vstali jsme a odcházeli z restaurace. Cestou na pokoj se však moje Paní stavila ještě na recepci. „Zatím se posaď a chvíli čekej, já se tady paní recepční ještě na něco zeptám!“ řekla mi moje Paní. Netušil jsem, co má v plánu, tak jsem se pohodlně usadil hned do vedlejšího křesla. Zatímco jsem si prohlížel vstupní halu a její vybavení, moje Paní se s pohlednou recepční daly do družného hovoru. Občas se něčemu zasmály, pak si asi také něco domlouvaly. Často jsem měl pocit, že se baví i o mě. Moje Paní vytáhla z kabelky mobil a začala paní recepční na něm něco ukazovat. Současně s tím si obě dvě pojednou začaly nějak moc všímat mojí osoby. Obě se dívaly do obrazovky mobilu a moje Paní na něm začala klikat. Naráz jsem ve svém análu ucítil velké, vzrušující vibrace. Úplně jsem zapomněl, že před odchodem do restaurace si mě moje Paní pozvedla do té ponižující pozice, kdy jsem byl v jejím náručí a něco mi zasunula do zadku. Teď jsem si uvědomil, co to bylo. Vibrační vajíčko ovládané přes mobil. Podíval jsem se na moji Paní a vše mi bylo jasné. Obě dámy se upřeně dívaly na mě a chichotaly se. Paní jezdila prstem po obrazovce mobilu, čímž zvyšovala a snižovala vibrace vajíčka v mém análu. Přestože jsem se snažil na sobě nedat nic znát, abych na sebe neupozornil okolní hosty, vibrace byly po krátké chvilce na hranici snesitelnosti. Bylo mi jasné, že pokud moje Paní nepřestane, hrozí mi, že budu ejakulovat. Obě dámy, opřené o recepční pult mě důkladně sledovaly a ohromně se bavily. Vždy, když už jsem myslel, že Paní vibrace už snad vypnula, najednou počaly s ještě větší intenzitou. I když jsem to příliš nedokázal sledovat, všimnul jsem si, že mobil měla chvíli v ruce moje Paní a chvíli zase paní recepční. Hrály si se mnou na dálku, ale já to nemohl nijak ovlivnit. Nechtěl jsem být středem pozornosti. Tak jsem se silou vůle držel na hranici nechtěného orgasmu. Vždy, když vibrace zesílily, jsem se začal mírně svíjet a přivírat oči, při jejich snížení jsem cítil chvíli úlevu.
Konečně vibrace ustaly a já si vydechnul.
„Pojď sem k nám!“ vyzvala mě moje Paní. Přišoural jsem se k recepčnímu pultu, plný studu, protože mi bylo jasné, že paní recepční vše ví, co jsem prožíval. „Paní recepční byla tak hodná, že nám dala láhev vína s sebou na pokoj,“ řekla moje Paní, jako by se doteď nic nestalo. Nikterak nekomentovala předchozí událost. „Děkujeme, jste hodná,“ zamumlal jsem studem celý rudý, přičemž jsem nebyl ani schopen se na paní recepční podívat. „Ano, děkujeme a určitě brzy nashledanou!“ rozloučily se obě dámy a odebrali jsme se na pokoj. 
Ubytovali jsme se. „Jak se ti líbilo v restauraci?“ Zeptala se mě moje Paní, zatímco si z kufru vyndávala svoji oblíbenou krabici s pomůckami pro moji převýchovu. „Pěkné,“ odvětil jsem a s nervozitou jsem sledoval, co bude následovat. „Jak jsem ti říkala, ani na výletě převýchova nekončí. Lekce budeš absolvovat každý den, tedy i dnes. Takže, teď následuje preventivní výprask. Jakpak se máš připravit?“ Sklopil jsem zraky. „Ano, Paní, vím,“ odpověděl jsem zkroušeně. Věděl jsem, že odporovat nemá cenu. Vysvlékl jsem se do naha. Přichystal jsem si široké křeslo. Stoupnul jsem si k jeho opěradlu a přehnul se přes něj. Zadek jsem měl vystrčený směrem ke dveřím, ruce opřené o boky křesla. Paní si moji pozici zkontrolovala a popruhy mě pevně ke křeslu připoutala. Nebyl jsem schopen pohybu. Paní si přichystala mě již dobře známý krátký řemen. Pohladila mě po zadku a začala s výpraskem. Už jsem byl na něj zvyklý, takže jsem celý výprask přijímal s naprostou samozřejmostí. Přestože mě příliš nešetřila, nahlas jsem všechny rány odpočítal a ani jsem u toho nekřičel. Paní mě za to pochválila: “No vidíš, jsi šikovný, brzy budeš tak vychovaný, jako ten pan číšník dole v restauraci!“  Nechala mě však stále přivázaného k opěradlu křesla. Ani jsem nezaregistroval, že mi po skončení výprasku Paní vytáhla z análu vibrační vajíčko, se kterým mě tak ponížila na recepci.
Najednou někdo zaklepal na dveře pokoje. Bylo to pro mě naprosto nečekané. Udiveně jsem pohlédl na Paní. Ta se však jen usmála a šla v klidu otevřít. „Ahoj Jani,“ zaslechl jsem ženský hlas. „Ahoj, tak pojď dál,“ odpověděla moje Paní. Vzápětí jsem uslyšel lehké pousmání: „Vidím, že jste právě měli lekci!“ Trochu jsem pootočil hlavu, co mi pouta dovolila. Úplně jsem oněměl. Ve dveřích stála ona paní recepční. „Můžu se blíž seznámit s tvým manželem?“ zeptala se. Byl to pro mě strašný pocit. Úplně nahý, přivázaný k opěradlu křesla, v hlubokém předklonu, rozkročený. Zadek jsem měl vystrčený přímo proti dveřím. Nemohl jsem se ani pohnout. Za mnou stála ona krásná paní recepční a s velkým zájmem si mě prohlížela. Stále byla oblečená v oné krátké sukni, silonkách a lodičkách. Přestože mě viděla v této ponižující pozici, vůbec ji to nepřišlo divné. Zato já jsem se před ní takto neskutečně styděl. „No jasně, už ho sice znáš, ale běž se s ním seznámit blíže!“ vyzvala paní recepční se moje Paní. Slyšel jsem klapot jejích lodiček.
Paní Jana (tak se paní recepční jmenovala, shodou okolností stejně, jako moje Paní) recepční přišla ke mě a stoupla si z boku. Bez jakéhokoliv zaváhání
mě rukou chytla za varlata a docela pevně stiskla. Byl to stisk přesně na hranici snesitelnosti. S jistotou a rychlostí, jakou to provedla, jsem pochopil, že to rozhodně nedělá poprvé a přesně ví, jak silně má stlačit. Mírně jsem vykřiknul, jednak lehkou bolestí a jednak tím, že tohle jsem nečekal. „Nono, snad se přede mnou nestydíš?“ zeptala se konejšivým hlasem. Naklonila se mi k hlavě a zeptala se mě: „Jak se ti líbí pokoj? Hezky jsem ti ho vybrala?“ přičemž mi stále dlaní docela silně stlačovala varlata. „Ano líbí, děkuji Vám,“ zakňučel jsem a snažil se nevnímat sílu její dlaně. „Chci tě pochválit, jak ses tam dole na recepci hezky držel. Věděla jsem, že ti působím těmi vibracemi těžké chvíle, ale moc jsem se bavila, jak jsi to zvládal. Moc nechybělo a udělal ses, že ano? Ale vydržel jsi. Jsi šikovný!“ pohladila mě po tváři a konečně stisk její dlaně na varlatech povolil. Úlevou jsem mírně zasténal. Popleskala mě po zadku a řekla směrem k mojí Paní: „Je šikovný, líbí se mi! Hezky drží, necuká se, myslím, že je na dobré cestě k převýchově. Ještě děláš preventivní výprasky?“ „Ještě ano, je teprve v začátku převýchovy,“ odpověděla moje Paní. „A drží, nepomočuje se při tom?“ „Už ne, ale zkraje si párkrát učůrnul,“ upřesnila moje Paní. Poslouchal jsem jejich rozhovor a studem bych se propadnul. „Chceš si to zkusit, dokud je připoutaný?“ Zeptala se moje Paní. „Můžu?“ „Jasně, tady máš řemen,“ ujistila ji a podala jej paní recepční. Snažil jsem se zaprotestovat ale než jsem stačil něco říct, bez jakéhokoliv varování mi dopadla na můj zadek taková sprška ran, že tolik jsem od mé Paní ještě nedostal. Paní recepční mě vůbec nešetřila. Do její štíhlé, subtilní postavy bych toto nikdy neřekl. Přestože bolest to byla neskutečná, snažil jsem se nevydat ani hlásku. Ale i tak jsem párkrát mírně vykřikl. Jak rychle začala, tak naštěstí asi po desáté ráně skončila. Zadek jsem měl úplně rudý. „Díky za vyzkoušení, drží pěkně!“ pochválila mě paní recepční a vrátila mojí Paní řemen. Poté mě obě dámy konečně odvázaly z křesla a já se sesunul k zemi. „Nezapomněl jsi na něco?“ zeptala se moje Paní. Došlo i to. „Promiňte, omlouvám se,“ zakoktal jsem a ihned jsem jako poděkování za výprask políbil paní recepční nohy.
V tom se opět ozvalo zaklepání na dveře. Strachy jsem pohlédl na obě dámy, co mě ještě čeká. „Neboj, to nic, půjdu otevřít,“ uklidnila mě paní recepční a otevřela dveře. Za nimi stál, k mému údivu a dokonce i k údivu mojí Paní onen číšník, který nás obsluhoval. „Tohle je zase můj manžel, Patrik!“ představila nám jej paní recepční. „Už se určitě znáte z restaurace. Vzala jsem ho s sebou na návštěvu, nevadí?“ otázala se. „Ale vůbec ne, to je skvělé! Netušila jsem, že je to tvůj manžel! Ráda tě poznávám, Patriku!“ řekla vesele a podala mu ruku. Patrik ji vzal a zdvořile ji políbil. Navíc si kleknul a políbil mojí Paní nohu. Bylo mi jasné, že se Patrik mojí Paní moc líbí. Mohla na něm oči nechat. Stále si ho prohlížela. „Víš, on Patrik je také v převýchově. Ale rozhodně už mnohem delší dobu, než tvůj manžel, takže má už mnohé za sebou a myslím, že ke dnešku je docela převychovaný. Ostatně uvidíš sama“. „Ano, všimla jsem si, je velmi úslužný. A k tomu hezký!“ mrkla moje Paní na recepční Janu. Paní recepční krátce pohlédla na svého manžela a lehce mu naznačila rukou. Ten ihned pochopil a sundal ze sebe veškeré oblečení. V mžiku stál před námi zcela nahý, jen s nasazenou klíckou. Bylo vidět, že je zcela zvyklý být nahý i před návštěvou, pokud si to jeho Paní přeje. Všimnul jsem si, že jeho klícka je o dost větší, než ta moje. To neuniklo ani mojí Paní, která při pohledu na ni významně pozvedla obočí. Poté se podívala Patrikovi do očí a usmála se. „Tak co mu říkáš?“ zeptala se recepční Jana. „Hezká výbava!“ ohodnotila patřičné partie moje Paní. Recepční Jana opět lehce, skoro neznatelně pokynula směrem k Patrikovi. Ten ihned pochopil. Otevřel láhev vína, připravil pro obě dámy dvě sklenice a podal jim je. „Tak na převýchovu našich manželů!“ přiťukly si dámy navzájem.
„Jani, děláš mu pravidelný milking?“ zeptala se recepční Jana mojí Paní. „No jistě, musím mu ulevovat, přeci jen je to sameček a potřebuje občas vyprázdnit“ odpověděla moje Paní. „To je dobře. Tím, že Patrik je už v převýchově déle, umí už dávat semeno velice rychle, i na počkání. Chceš to vidět?“ pochlubila se recepční Jana mojí Paní. „Myslíš, že to udělá i pro mě?“ zeptala se moje Paní a pohlédla přitom zálibně na Patrika. „Určitě ano, co myslíš, Patriku?“ „Ano, Paní, samozřejmě, když si to budete přát,“ odpověděl poslušně Patrik.
„Tak pojď, Patriku, dáš Janě trochu svého semene do misky. Můžeš se současně i pochlubit, jak hezky už to umíš!“ vyzvala Jana svého manžela. „Samozřejmě, Paní, můžu si ale u toho kleknout?“ zeptal se Patrik nesměle. „Ale proč, vždyť už to umíš pěkně vestoje! Jen se hezky předkloň a uvolni se. Ukážeš Janě, co jsi se už naučil!“ pobídla ho jeho Paní Jana. “Pěkně se opři o čelo postele a rozkroč nohy, ať má Jana přístup k tvému penisu, až ti bude semeno vytékat!“ přikázala mu. Patrik poslušně přešel k okraji postele, široce roztáhnul nohy, mírně se předklonil a rukama uchopil její kovový rám. Zamčený penis v klícce mu visel mezi nohama. Byl připraven. Paní recepční Jana k němu z boku přistoupila a pohladila ho po zadku: „Tak, teď se hezky uvolni a připrav se. Neboj, dnes to bude rychlé, zatlačím ti na tvoje oblíbené místo tak, aby tě to moc nebolelo a abys rychle vytekl. Ale dej si pozor, ať Janu nepotřísníš! Hezky ji předtím upozorníš, než budeš vykapávat! Rozuměl jsi?“ „Ano, Paní, odpověděl Patrik a připravil se na své podojení.
Paní Jana si otevřela svoji kabelku, ze které vytáhla latexovou rukavici a malou lahvičku s lubrikačním gelem. Bylo vidět, že je na podobné situace běžně připravená. Jakmile Patrik uslyšel charakteristický zvuk navlékání latexové rukavice, mírně sklopil zrak a lehce vydechnul. Bylo jasné, že se před dámami stydí.Ví, co ho čeká, ale poslušně stál. Paní Jana si natřela rukavici gelem. Přiložila ruku k jeho análnímu otvoru a zcela bez problémů mu zasunula dva prsty dovnitř až nadoraz. Patrik mírně vzdychnul, trochu se mu viditelně napjaly svaly ale jinak se téměř nepohnul. Byl vzorně vycvičen. Paní chvíli ponechala prsty uvnitř bez hnutí, aby se mu zadek uvnitř roztáhnul. Za pár vteřin napětí na jeho těle viditelně polevilo. „Tak, jsi připraven, jdeme na to!“ usmála se Paní Jana a započala dráždění jeho prostaty. Byla mimořádně zkušená. Podle pohybů ruky bylo jasné, že její prsty naprosto přesně cíleně míří na nejcitlivější místa uvnitř. Byly to pohyby na pohled kupodivu docela pomalé a mírné, ale pro Patrika to muselo být uvnitř k nevydržení. Přestože se snažil  jak mohl, tak i tak při každém, byť malém pohybu ruky z jeho úst vyšlo mírné zasténání. Pochopil jsem, že toto Paní Jana nedělá zdaleka poprvé a má vše důkladně vyzkoušené a přesně ví, kam a jakou silou zatlačit. Masáž jeho prostaty netrvala snad ani půl minuty a Patrik se začal malinko svíjet. „Paní Jano, prosím, už dlouho nevydržím, brzy budu vytékat,“ snažil se upozornit moji Paní mezi jednotlivými steny. Moje Paní se usmála. Uchopila do ruky připravenou malou skleněnou misku a přiložila ji těsně pod Patrikův penis. Bylo to akorát zavčas. Patrik začal hlasitě vzdychat a z penisu mu začalo pomalu odkapávat semeno. Paní Jana v tu chvíli změnila rytmus tlačení na prostatu. Tlaky byly nyní pomalejší, delší a hlubší. S každým silným zatlačením jejich prstů dlouze vykáplo z Patrikova penisu do misky mojí Paní semeno. Těchto vytlačení bylo snad okolo deseti. Patrik u toho hlasitě sténal, ale statečně držel. Jakmile už další semeno na Janino zatlačení na prostatu z Patrika nevyšlo, bylo jasné, že je vyprázdněn. Paní Jana vytáhla prsty z jeho análu. Sundala si rukavici a pohladila Patrika po vlasech: „Šikovný, neudělal jsi mi ostudu!“ Patrik ještě chvíli v předklonu oddychoval, než byl schopen si stoupnout. „Děkuji vám, moje Paní!“ poděkoval jí Patrik, pokleknul a políbil Paní Janě nohy. Ta se jen spokojeně usmála.
„Tak co, Jani, kolik ti nadojil?“ Zeptala se Paní Jana mojí Paní. „No je toho hodně. Myslím, že dal určitě víc, než obvykle dává můj manžel,“ a podívala se na mě. Sklopil jsem zraky. „A víš, co je u tohoto dojení to hlavní?“ Zeptala se Paní Jana. „Co máš na mysli?“ opáčila moje Paní. „No, vydojíš z něj sice semeno, což mu samozřejmě pomůže, ale sameček je i po jeho odběru stále nadržený a dokonce je schopen skoro ihned poté plného ztopoření penisu a tedy i klasického pohlavního styku. Takže pokud máš chuť, můžeš ho použít jako samečka a to klidně i těsně po jeho vytečení!“ řekla Paní Jana. „Ale to od něj můžeš chtít až po delší převýchově, aby už měl nějaké vychování, ne?“ opáčila moje Paní. „No jasně, to až tak po pár měsících. Ten můj je v převýchově už rok, takže já ho už můžu k sobě občas připustit, když mám náladu. Styk ovšem samozřejmě probíhá plně pod mojí kontrolou a především nemá dovoleno se do mě vystříkat. Pokud se mu to nepodaří a neudrží se, dostává samozřejmě výprask a další připuštění je nejdříve až po měsíci!“ vysvětlila mé Paní vše Paní Jana.
„Jani, ale co tedy obdivuji, je ta rychlost, s jakou se Patrik vystříkal! Jak to děláš?“ Obdivně se zeptala moje Paní. „No, jednak Patrik je už hodně naučený, takže už ví, co se od něj očekává. A taky už to umí. Ale současně jde i o to, jak přesně mu to děláš!“ vysvětlila paní Jana. „Co bys řekla tomu, kdybych ti to ukázala přímo na tvém samečkovi?“ a nenápadně se podívala na mě. Polil mě studený pot. To snad nemyslí vážně, pomyslil jsem si. „Uvidíš, že i toho tvého podojíme rychle. Můžeme to zkusit, co myslíš? Dovolíš mi to?“ „No jasně, klidně si ho půjči a vyzkoušej si ho!“ usmála se moje Paní. „Kdy měl naposledy odběr semene?“ zeptala se pro jistotu recepční Jana. „Myslím, že předevčírem,“ zapřemýšlela moje Paní. „To půjde, to nebude problém!“ usmála se paní Jana. „Akorát, jestli ještě není v odběru spermatu moc zkušený, tak mu to uděláme v kleče na posteli. Ve stoje je to přeci jen těžší.“ Obě Paní společně urovnaly postel a vytvořily mi na ní prostor. „Tak šup! Nástup, samečku, pojď, budeme se dojit!“ zavolala na mě recepční Jana a rukou poplácala postel. Přišoural jsem se k posteli a nervózně jsem si na ni kleknul. „Pěkně zaujmi pozici! Nohy široce od sebe, pořádně vystrč zadek, ať vidím dírku a hlavu přitiskni k posteli!“ vydala mi pokyny Paní Jana. Udělal jsem, co mi přikázala. Moje Paní mi pod penis na postel položila malou misku a sedla si vedle mě tak, aby měla na penis dobrý výhled. Paní Jana si opět navlékla tenkou latexovou rukavici a natřela mi zadek gelem. „Tak co, samečku, jsi připraven?“ zeptala se mě recepční Jana. „Ano, prosím,“ hlesnul jsem tiše. „Tak jdeme na to. Neboj, nebude to moc bolet, ale uvidíš, že budeš vykapávat hodně brzy, tak se nelekni. Vím přesně, kde ti mám zatlačit. Takže se necukej a hezky drž!“ ujistila mě recepční Jana. Přiložila mi prst přesně na anální otvor. „No tak, samečku, hezky uvolni zadek, Jsi moc stažený. Snad se přede mnou nestydíš?“ usmála se recepční Jana a prstem mi zakroužila okolo dírky. „Ne, paní, nestydím,“ zalhal jsem. Studem bych se propadnul. „Pokusím se uvolnit,“ řekl jsem tiše a snažil se nemyslet na to, co mě čeká. Cítil jsem, jak se mi díky krouživému pohybu prstu paní Jany okolo análního otvoru zadek lehce uvolňuje. Vzápětí jsem ucítil vzadu krátký, ale dost silný tlak, až jsem lehce zasténal. „Pššt, začátek máš za sebou. Vím, ten vždy trochu zabolí. Zasunula jsem ti tam najednou tři prsty, ale teď už to bude dobré,“ konejšila mě paní recepční. A opravdu. Prakticky ihned nahmatala prostatu a prsty mi po ni začala kroužit. Byl to neuvěřitelný pocit. Když mi odebírá semeno moje Paní, je to také příjemné, ale tohle bylo dost jiné. Bylo vidět, že odběry spermatu dělá již dlouhou dobu. Její prsty na prostatu tlačily snad ze všech stran, lehce i silou, dokonce různě ji stiskaly, což jsem doposud nepoznal a poklepávaly na ni. Snažil jsem se držet, ale přesto jsem stále potichu skučel a kňoural. Snad ani ne po pár vteřinách jsem zažil zvláštní pocit. Byl jsem přesvědčen, že to, co cítím, nemůže znamenat nic jiného, než rozhodně trvale močím a že to nemůžu zastavit. Byl to však pozvolný, nepřerušovaný výtok semene bez erekce a orgasmu. Ostatně dokazoval to i hlasitý obdiv mojí Paní, která pozorovala můj penis z bezprostřední blízkosti. Odkapával jsem do připravené misky a nemohl jsem to nijak ovládat. Vše měla ve svých rukou paní recepční Jana. Obě dámy to sledovaly a velmi se u toho bavily. Tento ponižující stav a pocit nekonečného močení trval určitě pár minut. Nedokázal jsem to odhadnout, ale byl to stav úplného vyčerpání a odevzdání se do rukou recepční Jany. Strašně jsem se styděl. Nahý, s rukou paní recepční v mém análu a s odkapávajícím semenem. Když už jsem byl snad úplně vyprázdněný a ponížený, podojený, paní Jana pomalu vytáhla prsty z mého análu. Svalil jsem se na bok totálně vyčerpaný.
„Kolik nadojil?“ zeptala se paní Jana. „Moje Paní vytáhla z pod penisu misku. „No šikovný sameček!“ zavýskla recepční Jana při pohledu na plnou misku. „No vidíš, Jani, ani ne do minuty začal vytékat! Myslím, že bude taky tak šikovný, jako můj Patrik!“ „Taky si to myslím,“ řekla moje Paní a opět se zálibně, skoro až obdivně, podívala na Patrika, stojícího v koutě.
„Jak už jsem ti říkala, dnes už využívám všech výhod odběru semene přes prostatu.“ vysvětlila situaci recepční Jana mojí Paní. „Takže už mu dovolíš klasický pohlavní styk, tedy aby do tebe vnikl?“ zeptala se s údivem moje Paní. „Ano, teď už ho občas k sobě připustím, když mám chuť. On si uleví, ale je to vše pod mojí kontrolou. Dělá to jen tak, jak mu přikážu!“ dodala recepční Jana. „No nedivím se ti, je to hezký chlap, taky bych si s ním dala říct,“ pochválila Patrika moje Paní a bylo na ní vidět, že se jí hodně líbí a určitě ji v představách vzrušuje.
„Líbí se ti můj Patrik? Ostatně, měla bych pro tebe návrh, Jani,“ potutelně se usmála recepční Jana. „A jaký?“ otázala se moje Paní....
---------------------------------------

... a co bylo dál?...
Zajímá vás, co se dělo dál? Jaký návrh měla paní recepční pro moji Paní? Co Patrik? Co se mnou dámy dál dělaly?
Pokud ano, prosím, napište. Mě to potěší (tedy aspoň doufám, že to bude spíše kladná odezva) a povzbudí k dalšímu dílu, kde prozradím, co bylo dále...

78

Moc hezké, pokračuj, rád si to zase přečtu. Díky.

79

Paráda , hezky se to čte.

Určitě pokračuj v psaní, je to hezké

81

Skvěle napsané, vzrušující a pořád realisticky působící, děkujem! A samozřejmě se těším na pokračování. Určitě se z toho vyklube nějaká cuckold, ale kam až zajde? .. to se necháme překvapit, a snad na to nebudeme čekat moc dlouho:)

82

Moc hezky napsané. Já bych nechal nejdřív všechno sperma vypít vzorného manžela a pak by oboum ženám udělal pissing. Na konec by Patrik ošukal jeho paní bez výstřiku.

Jak jsem byl převychován na vzorného manžela – díl desátý

„Všimla jsem si, že tvůj sameček moc nevyrostl!“ usmála se Paní Jana. „Máš pravdu, není moc vysoký. Ostatně hodně holek je mnohem vyšších, než on,“ usmála se moje Paní. „Běž si stoupnout ke své Paní, ať vidím ten rozdíl mezi vámi!“ přikázala mi Paní Jana a podívala se na mě. Věděl, jsem že teď budu dost zesměšněn a ponížen. Pomalu jsem se přiloudal ke své Paní a stoupnul si vede ní. Byl jsem nahý a bosý, kdežto moje Paní měla na sobě ještě ke všemu lodičky s vysokým podpatkem, takže jsem byl vedle ní opravdu malý. „Hezky si stoupni těsně k ní a přitiskni se. A nestyď se!“ usmála se Paní Jana. Moje Paní si mě k sobě potupně přivinula a to tak, že jsem se přes tričko ústy dotýkal jejích bradavek. „Je menší o víc, jak o hlavu!“ zasmála se Paní Jana. Zároveň zpozorovala, že můj penis byl díky výšce mé Paní hluboko pod jejím klínem. „To je legrační, kdyby tě teď chtěl mrdat, tak by si snad musel dojít pro stoličku!“ smála se Paní Jana. Byl jsem studem rudý až za ušima. Moje Paní se rovněž smála. „Anebo bych mu musela pomoci, třeba takto!“ řekla. Podřepla si, chytla si mě pod zadkem a úplně v pohodě si mě pozvedla. Mě nezbylo nic jiného, než roztáhnout nohy, sevřít je okolo jejího těla, chodidly se přitlačit k jejímu zadku a chytit se jí okolo krku. Tím se můj penis dostal na úroveň, kdy bych ho mohl bez problémů zasunout, nebýt klícky na něm. Byl jsem před oběma dámami totálně ponížen a zostuzen. „Tak už ho netrap, ať se před námi tak nestydí!“ řekla po chvíli Paní Jana. „Jani, vezmi si Patrika a já si pohraju zase s tvým  manželem,“ řekla Paní Jana. „A co bys řekla na můj návrh: sundáme jim na dnešní večer klícky, ať se oba trochu uvolní?“ „Dobrý nápad, aspoň si vyzkouším, jak se můj sameček už umí ovládat!“ souhlasila moje Paní. Obě dámy nám klícky ihned poté, jak se dohodly, sundaly. Snažil jsem se ovládnout, aby se mi hned nepostavil, což se mi naštěstí dařilo. Patrik to zvládal zcela bez problémů, byl už dobře vychovaný od své Paní.
„Pojď ke mě a nestyď se!“ obrátila se na mě Paní Jana a na stolek vedle sebe si položila malou krabičku.
Poté se pohodlně usadila do křesla. Podívala se na mě a usmála se: „No tak, pojď sem, sedni si ke mě, neboj, budu na tebe hodná!“ Trochu nervózně jsem se přišoural. „No tak, sedni si!“ poklepala si zlehka na svůj klín. „Budeme si tady spolu trochu hrát a mezitím se budeme dívat na tvoji Paní, jak si užívá Patrika!“ Strašně jsem se styděl, ale pomalu jsem si ji sednul na klín. „Hezky až těsně ke mě a pěkně roztáhni nohy od sebe!“ přikázala mi. Sednul jsem si tedy přímo jí do klína, opřel se zády o Paní a nohy jsem roztáhnul přes opěradlo. Tím jsem zcela zpřístupnil svůj nejen svůj penis, ale celé moje pohlaví.
Jakmile jsem to udělal, rukama mě objala a pevně přitiskla k sobě. Prsty jedné ruky zajela až k mému penisu a druhou ruku mi dala pod zadek. Na chvíli mi dvěma prsty zajela docela hluboko i dovnitř konečníku. Mírně jsem zasténal. Přestože to netrvalo moc dlouho, penis, bohužel, začal na pohyby jejích prstů v mém análu patřičně reagovat. Nedalo se udržet. „No tak! Co to má znamenat? To se nedokážeš ovládnout?“ naoko se udivila. „Neboj, hned to napravíme!“ řekla a vzápětí mi jedním tahem stáhla předkožku tak velkou silou, že jsem vykřiknul bolestí. Prsty ji však stále držela tak silně, že žalud byl napjatý k prasknutí. Erekce neuvěřitelně rychle ochabla. „No vidíš, že se šlo ovládnout. Teď je to v pořádku, můžeme pokračovat!“ pochválila mě. Postupně její tah na předkožku povolil. Jednou rukou si sáhla pro krabičku vedle na stolku a vytáhla z ní malou tubu s docela silnou a dlouhou hubicí na jejím konci. Než jsem stačil cokoliv namítnout, prsty jedné ruky mi sáhla na špičku žaludu a docela nekompromisně mi jimi roztáhla dírku. Do druhé ruky uchopila onu malou tubu s gelem a podobně stejným, nevybíravým způsobem mi jedním tahem zasunula celou její hubici až nadoraz do penisu. Tlumeně jsem vykřiknul. „No tak! Necukej se a hezky drž! Už to bude!“ okřikla mě, zatímco mi obsah tuby vytláčela do ústí močové trubice. Nebylo to vůbec příjemné, ale dalo se to vydržet. Po pár sekundách hubici z penisu vysunula. „No vidíš, šikovný,“ pochválila mě a tubu odložila zpět na stolek. Tušil jsem, že to nebylo všechno a že to horší teprve přijde.
Nemýlil jsem se. Sáhla do krabičky a něco zacinkalo. Vytáhla hodně dlouhou a k tomu ještě tlustou nerezovou tyčinku, na konci zahnutou. „Ne, to ne, prosím! Vykřiknul jsem a začal s sebou cukat, protože jsem začal tušit, co mi bude dělat. Paní Jana mě však velice rychle zklidnila. Silou si mě přitiskla k sobě a jednou rukou mi přitom silou stiskla koule, až jsem zařval a málem omdlel. Přitom mě okřikla: „Co to má znamenat? Neumíš držet, když si s tebou chce paní hrát?“ Stisk koulí nepovoloval. Bolestí jsem se kroutil, ale držela mě na klíně neuvěřitelně pevně. „Tak, čekám na odpověď! Budeš už držet, nebo ti je mám stisknout ještě víc?“ „Prosím, ne, už budu držet,“ syknul jsem tiše bolestí na hranici možností. „No vidíš, že to jde,“ usmála se Paní Jana. Zlehka mě políbila na tvář a stisk její ruky na mých koulích povolil.
Zhluboka jsem se nadechnul a vyčerpáním jsem se úplně odevzdal do jejích rukou. Byl jsem stiskem koulí natolik vyřízený, že jsem zpočátku jen částečně vnímal, jak mi dvěma prsty roztáhla dírku na penisu. Přiložila zakulacený konec tyčinky na špičku mého penisu. Teprve nyní jsem si uvědomil, že průměr tyčinky je oproti dírce v penisu naprosto neúměrně velký. Polil mě studený pot a celý jsem se rozklepal. „Prosím, to ne! To bude strašně bolet! Prosím, nedělejte mi to!“ vykřiknul jsem a začal s sebou cukat. Paní Jana mě však pevně sevřela nohama. „Nono, ty jsi nějaký neposlušný! Patrik má tyčinku ještě silnější, než je tato a krásně při zasouvání drží! Přece nechceš, abych ti dala výprask před tvojí Paní!“ řekla. „Jestli ti to pomůže, dovolím ti, aby ses mě pevně chytnul!“ navrhla mi. „děkuji, Paní, udělám to,“ odpověděl jsem potichu a rukou jsem pevně objal Paní Janu v pase a přitiskl se k ní co nejblíže. „Tak se mi to líbí a teď hezky drž! Neboj, zpočátku ti to bude nepříjemné, ale uvidíš, že po chvilce se ti to bude dokonce i líbit a nebudeš chtít, abych ti ji vytáhla, uvidíš!“ chlácholila mě Paní Jana a začala pomalu zasouvat tyčinku do špičky penisu. Bylo to velmi nepříjemné a trochu i bolestivé. Přesto jsem se snažil nevydat ani hlásku, abych Paní nerozzlobil. Tisknul jsem se k tělu Paní Jany při zasouvání tyčinky velmi pevně. Po chvilce tlak a bolest mírně povolila a já jsem si všimnul, že ji mám v penisu zasunutou už víc jak z půlky. „No vidíš, jak hezky držíš, ještě kousek a máš to za sebou!“ usmála se Paní Jana, když viděla můj vyděšený pohled a zrychlený dech. Bolest ustupovala a já jsem cítil jen zvláštní tlak kdesi hluboko u kořene penisu. Zbývaly poslední asi dva centimetry. V tu chvíli se zahnutá část na konci tyčinky začala uvnitř dotýkat prostaty. Nahlas jsem vykřikl a zasténal. Paní Jana se široce zasmála: „Ták, už jsme tam, kam jsme se chtěli dostat, že ano? Je to na tobě vidět, že ti přesně tlačím na prostatu. Příjemné, že ano?“ „Ano, Paní, děkuji,“ pronesl jsem mezi neovladatelnými vzdechy. „Tak si to užívej, já si s tebou trochu pohraji!“ usmála se Paní Jana a jedním tahem nevybíravě zasunula zbytek kovové tyčinky dovnitř močové trubice. Na vykukující poslední centimetr tyčinky zatlačila špičkou ukazováčku, takže tyčinka mi zmizela v penisu celá, nebyla vůbec vidět. Jen jsem těžce vzdechl. Ukazováček na ní už ponechala, aby nevyklouzla. Věděla, že špička tyčinky mi přesně tlačí na prostatu. „No vidíš, jak umíš hezky držet. Ani to nebolelo, že ano?“ usmála se na mě. „Ne, Paní, nebolelo, děkuji,“ odvětil jsem a postupně přicházel k sobě. „A teď se můžeme oba dívat na tvoji Paní a Patrika. Přitom si s tebou budu taky trochu hrát. Budu ti pomalu šukat tvůj penis, ať si také trochu užiješ, ano?“ řekla mi.
Teď jsem si teprve uvědomil, co dělá moje Paní a Patrik. Paní seděla v pohodlném křesle s nohama roztaženýma o opěradla. Svoji krátkou sukni měla vyhrnutou. Všimnul jsem si, že nemá kalhotky, takže jsem koutkem oka zahlédl, jak je dole vyholená. Patrik klečel na zemi těsně před ní a hlavu měl jen pár centimetrů od její pičky. Oči měl zavázané šátkem. Paní Jana, hned zpozorovala, jak jsem se tomu šátku podivil: „Patrik je tu přece od toho, aby dělal dobře své Paní a ne aby si sám užíval. Nemá tedy umožněno vidět intimní místa své Paní a jakkoliv se tím vzrušovat. Je mu dovoleno jen vnímat vůni jejího pohlaví a cítit její pohyby, její vzrušení. Tím se ostatně také nabudí pro případný následný pohlavní styk, pokud mu jej Paní dovolí. Erekce je mu však přitom povolena jen tehdy, když mu Paní přikáže!“ vysvětlila mi situaci paní Jana. „Neboj, taky to budeš brzy umět. Zatím se hezky dívej, jak to Patrik dělá!“ Byl jsem z toho velmi překvapen. Měla pravdu. Moje Paní si před Patrikem začala rukou hladit pičku. Občas zajela prsty i dovnitř a především nevynechávala klitoris. Její stupňující se vzdechy nenechávaly na pochybách, že se začíná silně vzrušovat. Patrik měl obličej těsně před její pičkou a musel tedy určitě velmi jasně nasávat její vůni, avšak nic neviděl. Jeho penis byl přitom však skutečně zcela ochablý, zatímco můj penis se při pohledu na to vše začal stavět. To však vyvolávalo nepříjemný tlak na tyčinku v něm zasunutou. „Nono, copak, už zase?“ zašeptala mi do ucha Paní Jana a zatímco mi tlačila na tyčinku v penisu, aby nevyklouzla, druhou ruku mi opět přiložila na koule. Tentokrát však stiskla jen velmi jemně a citlivě, jen natolik, aby mi erekce ochabla, aby to příliš nebolelo. „Děkuji,“ hlesnul jsem. „Nemáš zač!“ usmála se a zašeptala. „Budu ti takto pomáhat s ovládáním tvojí erekce, dokud se budeme na ně dívat, ano?“ „Ano,“ přitakal jsem.
Mezitím Patrik, se zavázanýma očima, stále vnímal z pár centimetrů vůni pohlaví mé Paní a její vzrušení. Moje Paní už byla skoro na pokraji prvního orgasmu. „Můžeš mít erekci, Patriku!“ vykřikla a vzápětí ji zaplnily orgastické stahy. A skutečně! Patrikovi se snad do několika vteřin dostavilo maximální ztopoření. Jakmile orgasmus mojí Paní odezněl, užívala si ještě chvíli slastných pocitů. Patrikova erekce stála dosahovala maxima. Poté se Paní naklonila a pohlédla na Patrikův penis. Byl, pro mě bohužel, o dost větší a i silnější, než můj, to nešlo přehlédnout. “Hm, pěkný! Ale to stačí, Patriku, uklidni se!“ Přestože Patrik měl před sebou stále pičku mé Paní, která byla nyní již zcela mokrá a její vůně musela být silně cítit, Patrikův penis postupně ochaboval. Jeho výcvik byl téměř dokonalý.
„Vidíš, samečku, jak to Patrik umí?“ zeptala se mě paní Jana, zatímco jsem i stále seděl na klíně se zasunutou tyčinkou až nadoraz v penisu. „Neboj, tvoje Paní tě to taky brzy naučí a budeš to umět!“ usmála se. „Teď si to ostatně můžeme pocvičit, tak pojď a drž! Budu tě šukat do penisu a ty se musíš ovládnout!“ řekla polohlasně a povolila tlak ukazováčku na tyčinku. Ta po chvilce začala z penisu vyjíždět ven. Jakmile byla vytlačena asi centimetr, uchopila ji pevně dvěma prsty. Celou druhou rukou si vzala můj penis do dlaně, sevřela jej a pro mě začalo peklo. Jak jsem ji seděl na klíně, jednou rukou jsem ji musel obejmout v pase, abych to celé dokázal vydržet. Začala mi tyčinku zasouvat do močové trubice skoro až nadoraz a vzápětí vysouvat ven. Nejprve poměrně pomalu, ale postupně zrychlovala, až mě tou tyčinkou do penisu v podstatě normálně mrdala. Měl jsem penis v jednom ohni. Tiše jsem skučel, bál jsem se vykřiknout. Přesně věděla, jak mi má tyčinku do penisu zasouvat, aby se mi dostávala zahnutou částí až na prostatu. Vytláčela mi tak postupně semeno do močové trubice. To mi působilo uvnitř zvláštní tlak a mírnou, tupou bolest, která mě přesto vzrušovala. Křečovitě jsem se k Paní tisknul a sledoval. jak mi tyčinka zajíždí a vyjíždí z močové trubice. Nemohl jsem se udržet a začal jsem docela hlasitě sténat, což Paní Jana doprovodila úsměvem. Nevěděl jsem, jestli se pomočím, nebo vystříknu, nebo mi penis praskne. Strašně jsem se styděl a snažil se potlačovat erekci, která se k mému překvapení samovolně dostavovala. Moje Paní se na nás zálibně dívala a usmívala se. „Drží hezky, že, Jani?“ zeptala se paní recepční Jana, zatímco mě stále jezdila tyčinkou dovnitř a ven v penisu. „Ano, už je docela vychovaný, akorát ten penis se mu pořád trochu topoří bez příkazu. Ale v tom ho ještě vychovám. Tvůj Patrik je na tom už výrazně lépe, jak jsem viděla!“ pousmála se moje Paní. „Můžu si Patrika ještě chvíli vyzkoušet? zeptala se moje Paní. „No jasně, hraj si s ním, jak budeš chtít!“ usmála se recepční a tyčinku mi k mé nelibosti opět zasunula až nadoraz do penisu a zatlačila ukazováčkem.
Po chvíli jsem viděl, jak mi ze špičky žaludu začíná, proti mé vůli, mírně vycházet vydojené sperma. Na to Paní Jana čekala. Jakmile to spatřila, řekla: „Šikovný sameček, no vidíš, jak hezky dáváš semeno. Ještě trochu ho z tebe vydojím, ať ti tam ještě nějaké zůstane. A pak už ti tyčinku vysunu a ulevím ti. Uvidíš, že ti bude po tom velmi příjemně!“ dodala a za odměnu, jak hezky držím a vykapávám, mě pohladila mě po tváři.
Moje Paní se na křesle otočila zády k Patrikovi, čímž mu těsně před obličej nádherně nastavila svůj zadek. „Tak, Patriku, šup!“ zavelela mu a lehce si zadek poplácala. Patrik ihned pochopil. Přiblížil se těsně k jejímu análu a jazykem začal poslepu lehce kroužit po jejím řitním otvoru. Já s Paní Janou jsme sledovali, jak se moje Paní opět přibližuje k orgasmu. „No tak, Patriku, pořádně!“ vykřikla mezi vzdechy moje Paní. Patrik se přiblížil k jejímu análnímu otvoru ještě více a jazyk do něj co nejhlouběji zanořil. Moje Paní vykřikla a bylo nám jasné, že opět nemá k orgasmu daleko. „Patriku!“ ozvala se tentokrát Paní Jana, zatímco mi jezdila tyčinkou v penisu. Patrik na ni mrknul a ona mu jen zlehka ukázala prst, bez dalších slov, který postupně zvedala. To byl pro něj jasný pokyn, jak jsem ihned pochopil že opět může mít erekci. A opravdu, snad do sekundy se mu penis opět postavil. Od té chvíle Patrik, kromě lízání análu mé Paní, občas mrknul na prst Paní Jany. Mezitím moje Paní opět vyvrcholila. Paní Jana najednou prst sklopila dolů. Ihned, jak to Patrik zaregistroval, začala jeho erekce ochabovat. Skoro jsem tomu nemohl uvěřit, jak to Paní Jana s Patrikem umí. Bylo mi jasné, že mám před sebou ještě dlouhou cestu stát se dokonalým manželem.
Chvíli trvalo, než se moje Paní vzpamatovala z orgasmu, který ji Patrik udělal na análu svým jazykem. Otočila se na křesle a pohodlně se do něj zpět usadila. Pohlédla na Patrika, jak před ní poslušně klečí. „Jani, máš šikovného manžela! Takový orgasmus jsem už dlouho neměla!“ Paní Jana se usmála. Stále jsem ji seděl na klíně s tyčinkou hluboko v penisu. Zatímco mi s ní úmyslně lehce tlačila na prostatu a bavila se tím, jaké pocity mi to vyvolává, navrhla mojí Paní: „Jestli chceš, tak si s mým manželem můžeš užít naplno!“ A významně mrkla vedle na postel. Nadšení na mojí Paní bylo znát. „Můžu si ho půjčit?“ „No jasně,“ přikývla Paní Jana a ihned pohlédla na mě: „A my si taky trochu pohrajeme, ať nepřijdeš zkrátka, co myslíš?“ Mlčky jsem přikývnul. Paní Jana  mi začala pomalu vysouvat tyčinku z penisu. Když sjela svým koncem z prostaty, mírně jsem vzdechnul. „Copak, je škoda, že už ti tyčinku vysouvám? Ono se ti to začalo líbit, jak jsem ti po ní jezdila, že ano?“ řekla Paní Jana soucitně. „No vidíš, nejdřív jsi se cukal a nechtěl jsi a nakonec by sis dal ještě jednou, že? Málem jsem tě tou tyčinkou udělala, že mám pravdu?“ Poníženě jsem mlčky pokýval na souhlas. Jakmile už byla tyčinka skoro celá venku, vyteklo mi z močové trubice docela velké množství hustého spermatu. Paní Jana se tomu usmála, pochválila mě a vyteklé semeno mi lehce otřela. Konečně byla tyčinka celá venku a já si citelně oddychnul. Avšak ne nadlouho.
Mezitím se moje Paní s Patrikem přesunuli k posteli. Patrik měl stále zavázané oči, aby se zbytečně nevzrušoval pohledem na ženské tělo či dokonce její pohlaví. Měl za úkol pouze obšťastnit svoji Paní, nikoliv sebe.
Paní Jana mě dovolila stoupnout si z jejího klína. „Pojď, taky si užijeme!“ usmála se. Moc jsem tomu nevěřil, že by to bylo tak snadné a dovolila mi klasický pohlavní styk. Bohužel moje tušení bylo správné. Přišli jsme z druhé strany postele, než byla moje Paní s Patrikem „Tak, hezky si vyskoč na kraj postele. Klekni si na všechny čtyři, hlavu přitiskni k posteli, zadek vystrč pěkně nahoru a čekej!“ přikázala mi Paní Jana. Učinil jsem tak. Zadek jsem tím pádem měl zcela přístupný. Jak jsem měl hlavu zabořenou do postele, moc jsem toho neviděl. Jen jsem slyšel, jak si obě Paní něco šuškají a připravují se.
Lehce jsem pozvednul hlavu. Proti mě, z druhé strany postele, klečela na čtyřech moje Paní a za ní stál Patrik. Usmála se na mě. Bylo na ni naprosto jasně vidět, že je značně nadržená a že se už nemůže dočkat, až ji Patrik bude mrdat.
Paní Janu jsem zatím neviděl. Jen jsem cítil, že je někde za mnou a slyšel jsem, jak si bere něco z krabice...
---------------------------------------

... a co bylo dál?...
Zajímá vás, co se dělo dál? Asi tušíte. Vše do detailu však popíšu až v dalším díle. Ale to vše jen tehdy, pokud budete Vy, čtenáři, chtít...

84

Další parádní díl, nemohu se dočkat pokračování.

85

Myslím si, že hlavního hrdinu ošuká Patrik…

86

Za mě je to TOP povídka ze všech povídek, máš grády ! Piš dál !

87

Za mne moc hezky psaný příběh, má to atmosféru, už se těším na další pokračování :-)

Velke díky za pozitivní reakce!
Když jsem začal psát první díl, vůbec jsem si nemyslel, že dojdu až do dílů desátého. Myslel jsem, že po druhém, max. třetím díle toto vlákno postupně zanikne... Nejsem žádný spisovatel. Je tedy velmi příjemné po desátém díle číst slova jako "top", parádní" apod. Zdá se, že příběh má stále svoje čtenáře. Inspirace z mé strany  pro další díly rozhodně je, takže další díl určitě bude, chcete-li...(???)

89

Víš, podle mého názoru píšeš realisticky, jakoby to bylo ze života, bez dalších fantazií.

Také ty příběhy mají nádech, smysl, emoce  a to je to, co mě k Tvé povídce poutá.