1

Téma: johnx: Má vánoční cesta k cudnosti

Zdravím všechny, navštěvuji toto fórum už cca dva roky a rád bych se podělil o svůj příběh.

Je mi 43 let, manželce 42 a žijeme ve vztahu už 21 let, v manželství 11 let. Jsem přirozeně submisivní a moc mě zajímá téma cudnosti. Žena však o nějaké praktiky obecně kolem ženské dominance nikdy nejevila zájem. Dlouze jsem přemýšlel, jak ji o tom říci, naznačit apod. Nechtěl jsem, aby se zalekla a zavrhla to.

Až letos v prosinci jsem se rozhodl a pořídil zde u Vojty plastovou Cobru. Několik dní jsem ji zkoušel a také vybral správný kroužek. Byl jsem připraven. Následovalo jen jak o tom manželce vhodně říci…Navlékl jsem to tak, že pro ni mám dárek, který nelze rozbalit pod stromečkem před rodinou, ale musí se předat v soukromí.

Moje tajemnost manželku evidentně zaujala a začala být zvědavá. Položil jsem jí několik doplňujících dotazů jako - přeješ si, abych byl doma více nápomocen s domácími pracemi; přeješ si, abych byl k Tobě více uctivý, pozorný ale zase ne přehnaně vlezlý; přeješ si vyrazit si s kamarádkami aniž bych to blbě komentoval nebo vás rušil; přeješ si více jezdit na výlety po památkách ČR a na nákupy, které máš tak ráda. Na všechno odpověděla, že ano.

Šel jsem tedy s pravdou ven, předal jí v soukromí dárek. Dodal jsem, že tato věcička výše uvedená přání časem spolehlivě vyplní. Byla překvapená, o mužském pásu cudnosti slyšela poprvé. Nicméně bylo znát, že se to ženě líbí. Při večerní procházce jsem jí dal základní informace na téma mužská cudnost. Byla překvapená, co jsem ochoten pro ni podstoupit. Dále řekla, že je to super věc, ovšem nevěří, že to může fungovat. Souhlasila ale, že to od Nového roku vyzkoušíme. Ještě ten večer a druhý den ráno se mnou poměrně vášnivě pomilovala. Znovu zdůraznila, jak si moc váží toho, co chci pro její blaho obětovat.

Další dny byla usměvavá a bylo cítit takové divné pnutí mezi námi. Večer 27.12. jsme se s manželkou potkali v koupelně. Objala mě a řekla, že můžeme klidně začít. Byl jsem lehce v šoku a žena dodala, že jsem si to přece také přál nosit tak proč ztrácet čas. Donesl jsem Cobru, ale mé vzrušení bránilo jejímu nasazení. Musel jsem se to vyřešit studenou sprchou. Pak jsem Cobru nasadil a žena s jiskrou v oku vsadila a zamkla zámek.

Přesunuli jsme se do ložnice, kde mě žena začala dráždit a já skončil hlavou v jejím klíně. Poprvé jsem poznal ten pocit, kdy zamčený muž, uspokojuje ženu. Nádhera…. Dokonce si manželka nechala chvíli i laskat konečník. Skoro mám ten pocit, že si za ty necelé tři dny něco nastudovala na téma mužská cudnost. Do rána jsem toho moc nenaspal, jak jsem byl v euforii. Žena naopak spala tvrdě.

Včera byla žena opět usměvavá a vypadala spokojeně. Odpoledne mi oznámila, že si jde s kamarádkou posedět. Když viděla můj výraz, hned dodala, že bych byl jistě nerad, kdyby někde ztratila klíček. A ještě ve dveřích stačila říci, že bych mohl trochu poklidit…Vrátila se po třech hodinách a s úsměvem okoukla vytřenou podlahu v bytě.

Večer mě zavolala do koupelny, abych jí omyl záda. Proběhlo několik vášnivých polibků a doteků na klícce a pak to stopla se slovy běž spát.

Dnes jsem odjel na dva dny do práce, jsem zamčen a nevím na jak dlouho. Pro případ nejvyšší nouze jsem obdržel druhý klíček ovšem zapečetěný. Pokud bych ho použil, bude to za finanční postih nebo týden zamčení navíc.

Jsem nadšený, jakým směrem věci nabraly spád a zároveň pln očekávání, co bude dále. Svou ženu bezmezně miluju.

Ať se vám všem v roce 2023 daří!

2

Re: johnx: Má vánoční cesta k cudnosti

Vidím, že jsi na to šel pomalu a správně, asi jsi bedlivě pročítal toto forum. A hlavně tvoje paní asi začíná chápat kouzlo zamykání. Ale když už jste prožili první zamčené uspokojování manželky, tak už je pozdě na varování - zamykání způsobuje závislost, krásnou závislost. Držím Vám palce. A možná by nebylo od věci, nenápadně ukázat manželce forum.

3

Re: johnx: Má vánoční cesta k cudnosti

Pěkně jsi to napsal a dobře se to čte, jsem zvědav na další vývoj ;-)

4

Re: johnx: Má vánoční cesta k cudnosti

Díky Tlapíku. Ano, pročítal jsem dlouhé měsíce celé fórum a zejména pak rady, jak to manželce říci. Dospěl jsem k tomu, že je potřeba to podat tak, aby žena brala mužskou cudnost jako soubor velkých výhod pro ženu. Mužské potěšení ze zamčení je až na druhém místě. To ji zřejmě zaujalo a také moje přání změnit se pro ni k lepšímu. Pokud mé zamykání bude mít pozitivní vývoj, tak určitě ne v nějaké tvrdé formě. Manželka v úvodu vyjádřila přání, že nechce přijít o klasický sex. Takže u nás se bude jednat zřejmě o zamykání s občasnou souloží. Fórum jí zatím nebudu ukazovat. Nechci ji vystrašit. Je to celé v počátcích, tak uvidíme…

5

Re: johnx: Má vánoční cesta k cudnosti

Ano, přesně takhle to žena nejlépe přijme a pak se uvidí co dál. Je to běh na dlouhou trať. A samozřejmě jsem nemyslel ukázat jí forum hned, to až o hoooodně později. Je úžasné, že o tom všem mluvíte a probíráte. Bez toho to nejde.

6

Re: johnx: Má vánoční cesta k cudnosti

@johnx Moc pěkné čtení. Moc vám fandím a těším se pokračování.

7

Re: johnx: Má vánoční cesta k cudnosti

Taky si myslím že tvůj postup je správný,měli jsme to s mou Paní podobně,chce to čas a trpělivost.Mám teď spokojenou Paní,která si mé zamykání oblíbila a našla si v něm postupně pro sebe spoustu výhod.A já jsem začal druhý rok bez orgasmu.Mám co jsem chtěl.

8

Re: johnx: Má vánoční cesta k cudnosti

Díky moc za reakce. Mám za sebou týden zamčení. Pocity úžasné, Cobra sedí, že o ní skoro ani nevím. Pociťuju změny vůči ženě. Pořád bych pro ni něco dělal, byl jí na blízku a chtěl ji orálně uspokojovat. Občas mě probudí ranní erekce, ale dá se to zvládat.

Manželka si to pochvaluje, začíná věřit, že moje změna bude k lepšímu a pro její dobro. Za ten týden se nechala 4x orálně uspokojit a moc se jí to líbilo, dokonce mě jednou překvapila v dráždivém prádélku. Pochvaluje si, jak jsem doma pozorný a pomáhám v domácnosti. Vyšla si 2x s kamarádkou do fitka a na procházku. Vždy mi naložila práci jako vytřít a poklidit. Snažil jsem se moc a zdá se, že byla moc spokojená. Jednou jsem se nějak hruběji vyjádřil při telefonátu s kamarádem a manželka mi udělila trest, celý zbytek dne i večer bez možnosti se jí dotknout. To mě dostalo a už si dávám pozor. Trochu mě mrzí, že žena asi 2x jakoby vypadla z role a politovala mě, že toho mám včetně zaměstnání dost. Ubezpečil jsem ji, že to dělám pro její dobro, že to bylo i moje rozhodnutí a že to zvládnu. Tak se usmála a snad to tak bude brát.

Uvidíme dále. Přál bych si mít na manželku více času, ale zaměstnání mi to nedovolí. O to více si pak společné chvíle užíváme.

9

Re: johnx: Má vánoční cesta k cudnosti

Vše co píšeš zní moc dobře. Jen tak dál. Těším se na vaše další zážitky a pokroky. U nás to bylo podobné, tak si rád zavzpomínám.

10

Re: johnx: Má vánoční cesta k cudnosti

jahnx:
píšeš vypadla z role, já bych spíš řela že je dobře že ten její postoj není jen role a ona, já se taky nechci přetvařovat a jen si hrát, ano jsou chvíle kdy si hraju, ale taky si s tím mím promluvím jestli nezkončíme s 24/7 zamčením

11

Re: johnx: Má vánoční cesta k cudnosti

@mladadomina:
Máte pravdu, určitě bude lepší, pokud zůstane sama sebou. Možná jsem se jen nepřesně vyjádřil ohledně té role. Každopádně její vyjádření jisté lítosti mě opravdu překvapilo.

12

Re: johnx: Má vánoční cesta k cudnosti

mladadomina:
Souhlasím, když jste zároveň ve vztahu/manželství musí tam být víc komunikace. Jak jsi tady psal na začátku o tom, jestli jí ukážeš zdejší fórum... přesně to je o komunikaci, jinak to může vést někam, kam jsi ani ty nechtěl. Typický případ se tu někde řešil - navedeš klíčnci na fórum a ona si všimne, že nakonec zamykání a obecně flr často vede k milencům a cuckoldingu a může to považovat za tvoje nevyslovené přání, nebo dokonce něco samozřejmého. Bez komunikace (i když jsi odevzdaný na milost a nemilost tvé paní) a stanovení limitů to prostě nejde. Držím palce, mimochodem!

13

Re: johnx: Má vánoční cesta k cudnosti

Tak mám za sebou první měsíc. Pocity úžasné, manželka tomu pomalu přichází na chuť a objevuje výhody.

Poprvé mě odemkla po čtrnácti dnech. Bohužel ale žena měla chřipku, tak zůstalo jen u odemčení na hodinu s tím, že se můžu jednou udělat. Sice jsem si to představoval trochu jinak, ale po dvou týdnech sexuální abstinence jsem to dále neřešil a ženu poslechl.

Vynahradila mi to o pět dní později, kdy mě nejdříve půl hodiny dráždila, zatímco já ji orálně uspokojoval. Odemkla si mě a následoval úžasný sex, který jsme si náramně užili. O to více mě pak překvapila  následující den, kdy jsme si to celé opět zopakovali.

Jak už to tak bývá, když je muži dopřáno uvolnění, tak poleví v pozornosti a v disciplíně. I mě se to stalo a dostal jsem se nechtěně k ostřejší výměně názorů. Žena mi udělila trest deseti dnů zamčení a bez možnosti ji orálně uspokojovat. Jí to prý nevadí a mě to vytrestá. Přišla totiž na to, jak moc zbožňuju  orální sex. Byla to tedy neskutečná muka. Když jsem neustále prosil, tak mi po týdnu nabídla možnost vykoupení. Souhlasil jsem, prý si za tu částku koupí něco na sebe. Následně si mě opět vydráždila, odemkla a následoval božský sex.

Jinak pokud jsem doma, tak pečuji o domácnost, vytírání, úklid, nádobí, prádlo. Žena si to pochvaluje. Věnuje se více sobě, chodí do fitka, plánuje teď něco “většího” u kadeřnice, často chodí ven s kamarádkou. Moc si to pochvaluje a říká jak je se mnou spokojená.

Jediná věc, co jí trochu vadí, zejména v posledním týdnu, je až moje přehnaná vlezlost. Neustále jí nadbíhám, snažím se plnit její přání až je z toho v rozpacích. Vím, že bych to měl krotit, ale není to jednoduché. Po dvou týdnech zamčení a následně dalším týdnu je to fakt těžké. Snažím se ji navést, že si to může korigovat například zákazem dotýkání. Ale ona zase namítá, že nechce být za totální fúrii, co svého muže jen deptá. Vysvětluju jí, že trošku mrška být musí, ostych stranou a ať mi to dá trochu sežrat….vždyť jsem si to tak přál. Nemáte nějakou radu?

Jinak si to oba užíváme. Je to prostě fajn. Když poprosím a žena je se mnou spokojena, pokleknu a mohu jí políbit její božský zadeček, to jsem pak v euforii.

14

Re: johnx: Má vánoční cesta k cudnosti

Tak mám za sebou čtyři měsíce v cudnosti. Nutno říci, že počáteční euforie lehce opadla. Na vině byla mimo jiné chřipka, která nás v únoru a březnu na dvakrát potrápila a tak na nějaké delší hrátky nebyl moc čas.

Má Paní si postupně upravuje pravidla a přizpůsobuje si všechno dle svých potřeb. Jsem trvale zamčený, Paní si libuje v delších intervalech, týden až tři týdny. Během zamčení doma pomáhám s úklidem a více obletuji svou Paní, což, jak říká, místy přeháním. Paní je dosti svá, hlídá si své soukromí a k tělu si mě pustí jen za odměnu a to mě děsně frustruje. O to je to sladší, když ji mohu políbit zadeček nebo se zanořit do jejího božského klína. Když má dojít na odemčení po delší době, většinou mi to udělá rukou. Když chce klasiku odemyká mě po týdnu.

Paní dovede i trestat. Když jsem nevhodně okomentoval její kamarádku, dostal jsem čtrnáct dní zamčení bez jakéhokoliv tělesného kontaktu. A úplně největší trest byl, když mi vrátila na dva dny klíče. Když viděla jak jsem z toho hotový, tak mě vzala na milost. Nicméně to je to, co na mě prý nejvíce platí - pohrozit odemčením…masakr no, klíčnice vyhrožuje odemčením.

Jinak si ztěžuje, že mě ještě nedokázala pořádně zlomit. Při dlouhodobém zamčení kolem ní skáču jako pejsek a splnil bych jí, co ji napadne. Když mi ale dovolí vyvrcholit, tak si to většinou nějak pokazím, zejména komentáři na adresu kamarádky, na kterou jsem alergický…Případně mi ulítne nějaké to hrubší slovo a to Paní fakt nemá ráda.

Na tvrdé praktiky Paní není, spíše opatření psychologického rázu. Kromě dlouhodobého zamykání chce zavést něco ve stylu finančního otroctví. První den v měsíci jí pošlu zatím blíže neurčený finanční obnos, ze kterého mi bude strhávat částky za prohřešky. Na konci měsíce má být vyúčtování a zbytek pošle zpět, pokud bude co…To by prý mohlo fungovat a společně s PC by mě mohla držet na uzdě a v šachu. Uvidíme, kam to až dojde.

Jinak plastová kobra je vynikající, už nosím i nejmenší kroužek.