1

Téma: Vixena

Ahoj úchylové,
tohle je relativně dokončený úryvek k našemu téma. Je to celkem velký projekt, ale nevím jak si stojím. Co vy na to?

Když vystupovali z výtahu na prahu si všiml podivného nápisu v runách.
"Domi, nemohl jsem si nevšimnout, ale co je to za artefakty, co máš vystavené na té polici?" Všechny byly z ušlechtilého kovu vystavené na speciálních polštářcích, aby návštěvám dali jasně najevo, že jsou pro majitelku vzácné. Z lednice přinášela láhev červeného vína se dvěma sklenicemi. "Ach, tyto myslíš..." S mírným úsměvem mu podávala sklenici. Každý kousek byl jinak zdobený a na každém byly vyfrézované vikingské výjevy z přírody.
"Víš, jsou to moje šperky."
"Šperky?" Pomalu natahoval ruku, aby se dotknul toho na pod kterým byla cedulka s číslem 487.
"TS,TS,TS" řekla jakoby svůdně se zamítavým tónem. "Ženy nemají rády, když se jim šahá na jejich drahocenné šperky."
"To by mě docela zajímalo jak je nosíš."
Rozepnula si kabát, pod kterým měla naprosto dokonale padnoucí spodní prádlo z latexu a saténu. "Jestli se to chceš dovědět, stačí říct."
Polkl doušek vína v ústech a usmál se na ní. Provokovala ho. Otočila se a pomalým, houpavým krokem odcházela do obýváku. Adam se ještě jednou podíval na tu polici. Co to sakra je? Hučela mu otázka v uších a v rozkroku. Následoval ji do prostorného obývacího pokoje, který byl luxusně vybaven sedací soupravou v kombinaci temného leštěného buku a rudé kůže. Na pozadí hrála vikingská ambiente hudba, se zvuky vln tříštících se o skálu. "Adame? Randíme spolu už 14 dní, ale víš já nejsem úplně obyčejná holka." Řekla mu, když k ní došel a snažil se jí políbit na rameno. Otočila se a koukala mu přímo z očí do očí. Lekl se té působivé sebejistoty. "Mám tě ráda, a možná k tobě cítím něco víc, ale chození se mnou je velice těžké." Políbila ho na rty, zatímco mu pevně chytla zápěstí. "Můžeš se mě dotýkat jen jazykem, rozumíš?"
"Ano, má Lady." Odpověděl s úsměvem a přistoupil na její hru. Nešlo o hru.
Dominika mu pustila ruce a nechala ho, aby začal objevovat její tělo. Myšlenka, že možná opět potkala spřízněnou duši ji vzrušovala. Její tetování miloval. Byť jí zatím neviděl nahou, užírala ho představa, co vše mohou znamenat ty takřka neviditelné červené linky lemované stříbrnou barvou začínající u levého ucha a končící u pravého kotníčku. Umně vyobrazené lišky běžící pustinou. Jemně jí lízal lalůček ucha, pak přes krk do dekoltu.  Užívala si tu vlhkou teplou pozornost na jejím těle. Klekl si a věnoval se bříšku. Náhle se zastavil a v úžasu koukal na ten překrásně se tvarující dvojhrbolek mezi jejími stehny. Ale co ho úplně odbouralo byla průzračná tekutina prosakující skrze kalhotky, která už už chtěla odkápnout. Automaticky vyplázl jazyk. Horká tekutina mu zalila chuťové pohárky. Ona vrněla jako polární kočka. Chtěl víc. "Máte šampaňské, má paní?" Nenechala se rušit a začala pomalinku čůrat skrze kalhotky právě tak, aby stačil pít.
"Trochu ukáplo vedle, ale na tom zapracujeme." Vyslovila nahlas myšlenku. Byl jako v transu. Lízal vonící prosáklá tanga a chtěl je stáhnout, když v tom ho zarazila. "Zlý chlapec." 
"Lehni si tady na ten stolek, chci tě ovládnout."
Bez váhání se položil na malý konferenční stolek na jedné robustní noze před gaučem. Byl přesně od ramenou až po zadek. Věděla, že Adama už absolutně ovládá svojí kundičkou. Z pod stolku vyklopila podpěrku, která pomocí pásu přes čelo zafixovala hlavu v jedné poloze. Pouta na spodku desky se postarala o ruce a nohy a dva široké pásy přes tělo dokončily dílo znehybnění. Během pár vteřin byl Adam spoutaný tak, že se nemohl absolutně pohnout.
"Nyní mi ukážeš jak se dokážeš řídit mými pokyny." Hleděla mu vzhůru nohama do očí. "Jestli spolu máme chodit, musíš to jazykem umět jako bůh Valhaly." Sundala si kalhotky a rozkročila se nad jeho ústy.  Její kunda byla naprosto dokonalá. Dva bochánky s mokrými závojíčky. Piercing odhaloval lesknoucí se třešničku slasti. Jazykem se jí pokoušel nedočkavě dotknout. Náhlá bolest mu projela koulema až do mozku. Ty jsi ale nedočkavý. Usmála se na něj. Jezdeckým bičíkem přejížděla přes džíny s nápadnou boulí. Nahnula se nad něj a povolila knoflík kalhot. Zip se téměř sám rozepl tlakem ztopořeného péra. Nedočkavý chlapec. Mám ráda malé ptáky. Lépe se na ně zvyká. Chtěl něco namítnout, ale pusu mu již zalepily šťávy vášně.
Fialový žalud byl nalitý k prasknutí  a na špičce se leskl vytékající pre-ejakulát.
Pomalu. Okolo. Aaaano. Ještě okolo. Naváděla ho podle vlastní vůle a při tom ho bičíkem hladila po délce penisu.
Nespěchej, chci si to užít. Jemně se houpala v bocích a hladila se při tom po krku a prsech.
Vrněla jako kočka.
Hmmm jde ti to moc dobře. Adam se řídil pokyny a jemně lízal růžové peřinky kolem labií. Mírně se pohnula kupředu a náhle se zastavil. Plesknutí bičíku mu připomnělo, že vchod do zadečku je součástí akce.
Chci tvůj jazyk vevnitř. Pokoušel se pronikat špičkou do zadečku. Hmmm to se mi líbí. V hlavě měl uragán protichůdných myšlenek. Bože, ta je tak perverzní. Špička jazyka se prodírala přes hladkou pokožku růžové hvězdy. Nikdy ještě nezažil takový nápor vzrušení. Péro měl nalité krví a tušil, že jediné stlačení předkožky by vedlo k explozi. Věděla to i ona neustále jej dráždila koncem bičíku. Lehce se zatáhla a on měl možnost začít zkoumat tu nádhernou fazolku obnaženou kovovým piercingem do tvaru U. Jemně sál a olizoval okolí naběhlého poštěváčku. Dominiky šťávy dávaly znát, že se jí to moc líbí a vytékaly na Adamův obličej. Začal lízat odost intenzivněji v rytmu jejího pohupování. Jsi výborný, pokračuj. Snažil se co mu síly stačily. Náhle se prohnula jako luk. Stehna a lýtka se jí tostřásla. Jazyk cítil jak se kolem něj začíná vše svírat. Horký ženský výstřik přímo na obličej. Křičela v návalech orgasmických křečí cosi nesrozumitelného.
Když poslední záchvěvy odezněly, ještě chvíli zprudka oddychovala, než přišla zpátky k sobě.
Jsi v pohodě? Zeptala se Adama, potom co si uvědomila, že mu přisedla obličej.
"Děkuji, bylo to nádherné." Odvětil dlouhým osvobozujícím výdechem. "Hodný, zůstaň a odpočívej." Ještě trochu roztřesenou chůzí, si šla do lednice doplnit víno. Sledoval ji koutkem oka. Její nádherná stehna se leskla v pološeru plápolajícího krbu. Když přišla zpět k jeho hlavě naskytnul se mu výhled. Dno sklenky mu ze zpoda připomínal měsíc nad hladkou plání se dvěma vrcholky hor. Vonící kundička se opět ocitla nad jeho ústy, ale jazykem se jen nepatrně dokázal dotknout labií. Pomocí brčka si nechávala víno stékat po bříšku, přes pahorek a závoje přímo Adamovi do úst. Dotykem jazyka se snažil pochytat všechny kapky jejího vína.   
"Víš, já vím, že chceš taky udělat, ale pro mě je to strašně těžké. Mám jednu zásadu, kterou nikdy neporušuji." Pronesla když byla sklenice prázdná.
"Co pro Tebe můžu udělat?"
"Trpět." Místností se rozhostilo krátké ticho. "Půjdeš do toho?"
"Nevím o co jde, ale podniknu cokoli, co si budeš přát." Prosím, tak už to neprodlužuj, říkal si vduchu.
"Nebudu ti mít za zlé, když mne budeš chtít opustit."
"Chci to. Řekl již téměř zoufale."
Z podstolečku vytáhla velký nafukovací roubík a dala jej Adamovi do úst. Zajistila pásek na temeni a dofoukla. Pouta mud dotáhla na maximum, až to mírně zabolelo. Výhled mu náhle zakryla černá deka z gauče. Snažil se něco zamumlat.
"ŠŠŠŠ, uvolni se a nech tu energii plynout. Tvůj penis je teď můj" Jen ty slova ho rozpalovala.
Prstem začala velice jemně roztírat čirou tekutinu z vrcholu žaludu po uzdičce.
"Tak krásnej tvrdej penis. Hmmm to mám ráda."
Nahoru a dolu. Krouživímy pohyby jednoho prstu Adama přibližovala k mučivé hranici ejakulace.
"Ještě se nesmíš udělat, nene." Přestala a koukala na záškuby péra.
"Představ si, že jsi ve mě a uděláš se. Víš, že nesmíš." Adam zoufale zasténal.
Ledovou kostkou přejížděla oblast pod žaludem kolem dokola. Vzrušení ani nestačilo opadnout a opět jej lehce palcem a prostředníčkem hladila nahoru a dolu.
"Musíš se naučit vnímat ten proud energie."
Prstem lehce kroužila pod hranou žaludu.
"Já s Tebou chci šukat, víš? A ne, že se hned uděláš po tom co na Tebe šáhnu."
Prsty velice jemně udělaly hou-pyhou. Žalud byl nalitý k prasknutí.
Kostka ledu opět začala odvádět svou sklidňovací práci.
"Kdysi jsem zažila něco strašného a od té doby pro mne váš orgasmus končí až když šampion už nemá vůbec žádnou sílu."
Houpy hou. V hlavě náhle ucítila tlukot svého srdce. Pocit úzkosti.
"O tento orgasmus mne budeš prosit." Jakoby ta slova byla spíš určena penisu, než majiteli.
Houpy hou.
"Chceš to?"
Přidušeně vykřičené, zahuhlané prosím se prodralo dekou.     
Bez jakéhokoli kontaktu se péro začalo škubat.
Pvní bílá kapička. Dominika se vrhla na penis a začala sát pusou jako smyslu zbavená.
"Bože to je nádhera" křičel Adam do roubíku.
Stříkal v obrovských návalech rozkoše. Ještě nikdy nezažil uvolnění z tak obrovského přepětí. Svaly pánevního dna měl v ohni. Celý spodek mu cukal v křečích.
Dominika polkla a pokračovala v dráždění dál. Již ne pusou, ale dlaní s velkou dávkou lubrikantu třela žalud.   
Dráždění nepolevovalo. Naopak. Každý dotek na obnažený penis se rovnal ráně bičem. Adam začal neartikulovaně prosit o konec. Zmítal se v poutech. Žadonil, řval, nadával, panikařil, ale nic nepomáhalo. Dominika týrala jeho penis, jak nejlépe dovedla. Milovala , jak se z tvrdého, pýchou a chtíčem dmoucího falusu, v jejích rukách stává měkoučký váleček pokory. Spokojená s výsledkem, ještě několik chvil láskyplně hladila koule oddechujícího Adama, vystoupila ze svého alterega Vixeny.
Viděla jak rychle oddychuje. Slzy mu tekly po tvářích. Způsobila mu psychickou bolest, kterou dosud nepoznal. Uvědomoval si, že jej znásilnila a on po tom toužil. To že ho to bude tolik bolet, to netušil.
"Moc se ti omlouvám, Adame."
Jeho dech se zpomaloval. Vracel se zpět do reality.
"Tebe mám opravdu ráda, a třeba chci v srdci něco víc, ale víc ti zatím nedokážu nabídnout. Jsi opravdový gentleman a každá holka by tě milovala, ale já potřebuji pomoc skrze vykoupení. Jsi tak krásný. Vysílený, nemohoucí."
Na prst nabrala kousek svého sekretu a olízla.
Vyndala mu roubík z úst. "Ještě nemluv, odpočiň si."

2

Re: Vixena

Moc pěkné, jen tak dál.

3

Re: Vixena

Fantastické! Těším se na pokračování.

4

Re: Vixena

Vše jej bolelo a mezi nohama stále přecitlivělý žalud o sobě dával vědět. Protáhnul si ruce a nohy. Díval se na otlaky od pout na kůži. Podíval se na ni. Lascivně ležící na gauči a v ruce držící prázdnou skleničku si jej se zájmem s úsměvem na rtech prohlížela. Župan zakrýval pouze ramena. Její kůže se nádherně leskla v přítmí. Ze stolku vedle gauče zvedl láhev vína, když v tom spatřil krabičku se svým jménem.
"Je to na Tobě." Nožkou sjela po jeho stehně.
"Jaká jsou pravidla?" S hlubokým nádechem jí dolil sklenku.
Lehce usrkla a promnula víno mezi rty, aby získala čas na zformulování odpovědi. Nečekala, že bude Adam tak přímý.
"Tak tedy za prvé... To tady patří jen a jen mě. Já budu rozhodovat, kdy se bude radovat."
"Dobře, jak si přejete, má Lady." S úsměvem reagoval Adam. Ani v nejodvážnějších snech si nepředstavoval takovou situaci.
Podívala se na něj tázavým liščím pohledem.
"Nikdy, opakuji nikdy nebudeš škemrat. Je to jasné?"
"Ano, jasné."
"Zopakuj to."
"Nikdy nebudu škemrat, má Lady."
"Nejsem Lady a neříkej mi tak. Stačí, když mi budeš říkat nějakou podobou mého jména. To mám ráda."
"Nikdy nebudu škemrat, má Domi." odpověděl a podal jí krabičku se svým jménem.
"A to třetí je, abys se mnou vždy mluvil. Abys byl naprosto upřímný a nic si nenechával pro sebe. Jen tak budeme moci spolu fungovat." řekla trochu smutně.
"To od nyní mám být tvůj otrok?"
"Ale ne, já chci partnera, kterého si budu vážit, a který mne bude hýčkat. Slintajících otroků můžu mít kolik chci. Já chci něco podle sebe a s tebou mi to dává smysl. Chápeš?" Pomalu otevřela krabičku.
Uvnitř bylo umělecké dílo, které doposud neviděl. Byl mnohem hezčí než ty na polici v předsíni. Vyryté vikingské motivy vlků a run na lesknoucím se ocelovém skvostu. Působil na něj jako magické zaklínadlo. Začal cítit přicházející vzrušení.
Zlomyslně se na něj usmála a dala mu krabičku do ruky. "Nesahat! Budu tu hned." Vesele odcupitala do kuchyně. Zpoza stěny slyšel, jak se otevřely dveře od lednice.
Když se vrátila už stál v plné síle. "Ale, ale, ale! To jsem opravdu netušila. Tobě se to opravdu tak moc líbí?"
Nemohl se ani pohnout. Předrážděný žalud ho neustále bolel, ale vzrušení z jeho představ bylo daleko silnější.
Cítil dotyk jejích bradavek na zádech a ruku směřující po jeho břiše dolů. Jeden ledový gelový obklad mu položila přímo na něj a druhý zespod na koule. Sykl leknutím. Věděla moc dobře co dělá. Chladila jej ze všech stran, až to Adama začalo bolet. Milovala pohled na opadající vzrušení. Když byla hotová, rukou ještě překontrolovala, jestli je dostatečně vychlazený a měkký. Z krabičky začala vytahovat jednotlivé díly.
"Tento kroužek je z lékařské oceli a uvnitř je zabudovaná baterie. Kroužek se takhle nasadí provléknou se koule a vše je zajištěno takřka neviditelným průhledným páskem kolem trupu." Pak mu shrnula předkožku ke kořeni tak, aby jí zajistila tenkou silikonovou náplastí ve tvaru x. "Tato zaoblená destička se dá zespod a je spojená z kroužkem, tak že ti odděluje varlata od sebe. Podél uzdičky se nachází dva mini vibrátory a dvě elektrody. spojené s baterií."
Všiml si v krabičce ještě jedné téměř totožné destičky s tupým trnem na konci. "A tato je k čemu?"
"To ti povím později. Musíme spěchat."
Nakonec vzala velice malou zahnutou konstrukci z vybroušených zdobených lamel. "Sem dovnitř přijde tvůj žalud a tady shora a z boků těsně za jsou válečkům podobné zpětné zarážky." Nasadila ji velice rychle na místo a spojila s kroužkem a destičkou. "Mají dvě funkce. Udržet žalud pevně na místě, a pakliže by došlo k přetočení jednoho z nich vyjde z elektrod silný výboj s účinkem policejního paralyzéru." S touto větou se ozvalo cvaknutí. Pás cudnosti byl na svém místě. "Díky vhodně zvolené ergonomii, není pás pod trenkami vůbec vidět a ani hmotnost by ti neměla vadit. Mám ho od jednoho velmi dobrého přítele, se kterým tě určitě musím seznámit."
Díval se dolu na tu krásnou tvář u jeho kolen. Klečící Dominika si ho zamčeného s libostí v očích prohlížela.
"Mám chuť na sprchu."
Kapky vody dopadaly na její snědou kůži. Obrovskou houbou jí roztíral pěnu přes šíji po ramenou a zádech až k tomu nádherně vypracovanému zadečku. Klekl si na kolena, aby jí mohl umýt. "Jsi tak nádherná." Lehce jí políbil nejdříve na jednu a pak na druhou půlku. Nechala ho, ať se předvede. Vzal sprchu a namířil proud vody přímo mezi půlky a zároveň druhou rukou jí začal mít všude tam dole. Všudypřítomným lubrikantem si potřel ukazováček a lehce zatlačil na rosetu. Vzdychla, předklonila se a ruce dala na mokrou stěnu. Začal se cítit velmi stísněně. Klec byla nemilosrdná. Vzrušení ze situace mu ale nedovolovalo přestat. Ukazováčkem zatlačil ještě trochu a celý prst byl rázem v ní. "Uhmmm." Procedila mezi zuby. Druhou rukou ji jemně kroužil po lasturce, zatímco prst velmi opatrně začal vysouvat. Když jej měl celý venku chvíli počkal a pak jí ho tam znovu vsunul. To zopakoval několikrát. Dominika už to dál nemohla vydržet. Otočila se, vzala Adama za hlavu tlačila ji ke svému klínu. "S tím prstem nepřestávej." Adam dělal co mu síly stačily. Lízal jí tak vášnivě, až se jí začala chvět kolena. Když cítil, že to na ní přichází počkal s prstem až na samotnou hranu. Prudce ho z ní vytáhl a ona se začala nekontrolovaně třást v přívalech orgasmu. Stále držela jeho hlavu u klína a v kombinaci s tekoucí vodou ho div neudusila. Pár momentů to vydýchávala a mírné třesy stále škubaly jejím tělem. Držel jí za zadek a mazlil se s ní. Jazykem jí tam stále provokativně zajížděl, až mu musela hlavu odtáhnout.   
"Wau, tak to bylo nádherný! Vstaň." Podívala se mu zpříma do očí.
"Děkuji, takhle to může fungovat." Políbila ho na rty a blaženě se pousmála.
Poté co nejprve ji a potom i sebe usušil ručníkem, se pouze v županech přesunuli do ložnice, která byla součástí celého prostoru. Nalil oběma ještě sklenku vína.
"Teda máš odtud nádherný výhled." Uznal pochvalně. Z veliké postele, která byla na pilířích, byl vidět nejen celý prostor bytu, ale z obrovských oken i výhled na starou část města.
"Masíruj mi nohy, prosím." Usrkla si vína a zvedla obočí. "Jak si věděl, že ti to dovolím?"
"Nevěděl. Ale dle všeho tady se asi nebudeš bát ničeho. Navíc si to před tím sama chtěla jazykem." Pomalu jí palcem masíroval chodidlo.
"Hmm. Umíš improvizovat, a to se mi líbí. A jak se cítíš?" Hrála si s malým klíčkem na krku.
Lehce se zarazil. Několikrát si přivoněl k vínu, aby získal čas na rozmyšlenou.
"Popravdě si to zatím neumím ani představit. Baví mě to. Je to jízda. Nikdy jsem si neuměl ani představit být s tak nádhernou ženou i za cenu toho, že přijdu o péro."
V tu chvíli, kdy to vyslovil, se mu opět nalil krví k prasknutí.
"Děkuji za kompliment, ale není to pravda. Zatím jsi to nepochopil. Nepřišel jsi o něj. Akorát ti nepatří. Místo toho, abys sexuální energii plýtval u honění při čumění na porno, nasměruješ jí užitečně. Tady, sem." Prsty se jemně rozevřela.
"Vy muži vždycky u porna sníte o tom, jak nám naložíte a když přijde na kácení lesa tak sotva zlomíte klacek a je po práci. Já chci, abys v sobě probudil sexuální magii. Aby se z tebe stal sexuální Avenger."
"Avenger v kleci."
"A to je právě ten problém. Proč pořád myslíš jen na sebe? Až po tom, co pochopíš, že pravá sexualita je o tom dávat a ne dostávat, tak se v tvé hlavě může něco změnit. Do té doby tě budu snažit vyvézt z otroctví tvé závislosti."
"Hmm. Snad máš pravdu." Napil se a přemýšlel.
"Od zítřka dostaneš cvičební a stravovací plán. Upravíme ti životosprávu."  Dala mu do ruky svou druhou nožku.
"Na jak dlouho budu zamčený?" Zeptal se po chvilce mlčení.
"Asi na čtrnáct dní. Ale mám nápad." Vysmekla se mu a na okraji postele vyndala malý pytlík s kelímkem a třemi kostkami. "Když budeš mít pocit, že máš šťastný den, tak mě poprosíš o hru: Hrana štěstí. Vymyslely jsme to s jednou přítelkyní. Je to sranda."
"A v čem ta hra spočívá?"
"Zatřeseš kelímkem a dáš ho na stůl. Pak se necháš připoutat ke stolečku a já ti sundám pás cudnosti. Když padne třikrát jednička, dvojka nebo trojka, vyhrál jsi Jackpot. Celý víkend si se mnou odemčený můžeš dělat co se ti zamane."
"A když ne?"
"Tak součet hodnot na horních stranách kostek, je počet téměř vyvrcholení, které ti způsobím."
"To je celkem malá pravděpodobnost."
"Hráli jsme to jednou s partou přátel na jedné týdenní akci na statku. Po dvou dnech v kleci už to muži brali jako tutovku. Ani nevíš, jak jsme my ženy bavily."

5

Re: Vixena

Úžasné.
Vixena potažmo Dominika vychází z reálné "předlohy"?
Zatím to má správný náboj a aní u jedné věty jsem e nenudil a nezaškobrtl, těším se na pokračování.

6

Re: Vixena

"A hodil to někdo z nich?" Pousmál se nad její veselou vzpomínkou.
"Ne, ale Arian měla obrovské štěstí." Lehla si zpět na obrovský polštář a svěřila svá chodidla zpět do Adamovo péče.
"Jak to?" Přimhouřil se zájmem oči.
"Hele je už celkem pozdě, jsem unavená a musím zítra ráno brzy na trénink." Venku vládla temná noc a pršelo.
"No tak... Mě to opravdu zajímá."
Zarazila se uprostřed slova. Chtěla mluvit, ale jako by se v ní něco pralo.
"Hele týká se to lidí v mém úzkém sociálním prostoru a ti jsou velice vzácní. Jestli vztah se mnou bereš vážně, tak je určitě poznáš. Ale žádné informace nebo příběhy o nich nikdy, opakuji nikdy nikomu nesděluj."
"Myslím, že klíč od všech našich budoucích tajností máš Ty." Podíval se na ní tázavě, když si při tom nevědomky hrála s klíčkem na řetízku.
Dolil jí víno.
"Hmm, tak tedy... Bylo to v létě před dvěma lety, na statku kdesi v západních Čechách. Pět párů z našeho klubu se rozhodlo strávit společnou rajcovní dovolenou. Jména nejsou důležitá, ale byly to tři Paní a dva Páni s doprovodem. Dvě holky tam jely jako single relax.  Arian dostala hned na začátku nápad, že cudní budou mít šanci na orgasmus, když si o ní řeknou ve hře Hrana štěstí. Každý bez ohledu na postavení na A4ku napsal trest, jehož výkon by si přál vidět. Když to Arian sepsala na jeden papír, tak jsme jen nevěřícně zírali na to, co by se pak dělo. Všichni jsme to s nadšením odsouhlasili. Vsázky mezi pány a cudnými byly tímto opravdu vysoké. Pravidla kostek jsem popsala, ale co jsem neřekla je, že během takzvaného edgingu byl vykonavatel obšťastňován ústy toho, kdo nehodil trojici. Všichni jsme byli neuvěřitelně rozpálení od první chvíle. Dokonce i mezi těma single holkami se začalo něco dít. Řekli si, že se ke hře přidají. Tu a tam se někomu během radovánek podařilo hodit dvojici, ale pomalu jsme přestávali věřit. Čtvrtý den, během toho, co Arian od svého přítele dostávala slastnou masáž, ji požádal o Hranu štěstí. Řekla mu, že po večeři to může zkusit.
Arian měla zvláštní fetiš, který ji mnozí schvalovali. Milovala se nechat nahá obložit jako večerní tabule spoustou jídla. Pozorovala ostatní, jak si berou připravenou krmi z jejího nádherného těla. Ráda jsem jí s tím pomáhala a bylo to na mnoha akcích vyhlášené a neuvěřitelně sexy. Její přítel se o ní během večeře měl starat a dle domluvy jí to na konci přede všemi strávníky udělal jazykem. Sedla si před něho na lavici, opřela se zády o stůl a sundala mu bílou tuniku, kterou jsme měli všichni jako večerní dresscode. Vzala ho za zadek a přitáhla k sobě. Jeho zamčený penis byl těsně nad jejími prsy. Dala mu do ruky kelímek s kostkami. S hlubokým nádechem se jí podíval do očí, zatřásl a položil kelímek dnem vzhůru za její hlavu. Tři trojky vydechla směrem k jeho kleci. Její bradu, krk a prsa zasáhla dávka sperma, za kterou by se nemusel stydět ani plemenný býk. Stál tam, držel ji za ramena a znovu a znovu jí stříkal na prsa přes pás cudnosti. Jeho svalnatá postava nad ní oddychovala v posledních záškubech odcházející úlevy. Poslušně si klekl na kolena a začal jí každé zasažené místečko s pokorou olizovat."
"To jako prohrál i když měl trojici?"
"Ne, prohrál, protože se nedokázal udržet. Neřekla jsem, že hrací kelímek zvedl."
"Co se dělo potom?" Adam byl z celého vyprávění naprosto v úžasu.
"Vytečení v pásu, je bráno jako nezvládnutí mysli. Arian přinesla z pokoje pytel plný provazů na vázání a kyblík s lubrikantem. Jeho pak připoutala velice pevně k lavici a sundala pás. Pak požádala dvě slečny, co byly s námi, aby se po zbytek večera o jejího přítele staraly. Deset minut odpočinek a pak znovu postavit až k orgasmu. Ždímaly ho opravdu svědomitě. Dělaly mu to do poslední kapky."
"Proč to všechno?" Nechápal Adam.
"Když se chlap udělá, ztratí velkou část své nadrženosti, i když je v páse cudnosti třeba týden. Všechna ta energie, se kterou se o svou paní stará je pryč. Tudíž v tu chvíli vyšla veškerá práce Arian naprázdno. Asi to mělo zvláštní význam, obzvlášť když to nevydržel v kruhu jejich přátel. Prostě chtěla začít druhý den s čistým štítem. Každopádně byla chvíli naštvaná. Sklenkou vína jsem ze zvědavosti před ní převrátila hrací kelímek. Tři jedničky."
"A tohle čeká i mě?" Zarazil se nad otázkou, na kterou nechtěl znát odpověď.
"Můj styl vedení vztahu je velice podobný, protože jsem s Arian víc než kamarádka. Pakliže se budeš snažit a budeš o tom mluvit, tak mám pro nás jinou cestu. Neměj obavy." Protáhla se a dala nohy od sebe. Průhledný, světle bílý sekret se jí rozléval z lasturky až mezi půlky.
"Jsem z toho vyprávění vzrušená, pojď to uklidit." Bez váhání se přesunul mezi její nohy a jazykem očistil každý záhyb její hedvábné kůže. Mezi nohama a v hlavě mu hučelo jak v úlu. To co dnes zažil, co mu vyprávěla, co mu dělala, co dělal on jí, to všechno ho nabíjelo sexuální energií, kterou dosud nezažil. Jeho život doposud postrádal smysl, v porovnání s tím, co se dělo nyní v přítomnosti jeho Dominiky. Byl v transu. Soustředil se jen na tu chuť a tvary, které jeho jazyk rozeznával. Pás cudnosti mu nedával ani milimetr prostoru.
"To už stačí." Řekla téměř nechtíc a zvedla jeho hlavu v dlaních.  "Odskočím si a přinesu ti prášek na spaní."
"Mohl bych použít tvoji koupelnu? Nerad chodím spát neumytý."

"Na tady máš ručník, kartáček a prášek." Sledovala ho, jak si studenou vodou chladí pás. "Vedle lednice na lince je něco, co by ti mohlo pomoc. Dávají se do toho gelové chladící polštářky. Připravila jsem ti tam i speciální mast na CB v injektoru."
"Díky moc, Domi. Ty myslíš na všechno." Vzal si od ní věci a nečekaně ji políbil.
"Kdybys cokoliv potřeboval, stačí říct. Prosím překonej to a uvidíš že budeme spolu šťastní."
"Od kdy máš zítra trénink?"
"Budu pryč, až se vzbudíš. Až se nasnídáš, tak pak stačí jen zabouchnout."


Když se konečně dostal v chladících trenkách a bílém tričku do postele, čekala na něj v krásném černém saténovém pyžamu. "Jsi tak krásná. Až to bolí..."
Lehl si vedle ní a ona se k němu přitulila. "Dobrou noc Adame."
"Dobrou noc, Domi." Ruku dala na její zamčený penis a usnula.

7

Re: Vixena

Fakt je to taková nuda? Jsou to prvotiny, tak se omlouvám, že to hapruje...

8

Re: Vixena

Nuda to určitě není. Mě se to moc moc líbí a měl jsem opravdu těsno při čtení.

9

Re: Vixena

No jéje, piš dál...to je skvělý !

10

Re: Vixena

Fantastický! Moc dobře se to čte. Díky!

11

Re: Vixena

Světlo ranního slunce prozářilo celý prostor Dominiky apartmánu. Adam již při smyslech, nechtěl otevřít oči v obavě, že to co se minulý den stalo, byl pouhý sen. Stále měl před sebou ten šibalský úsměv. Představoval si detaily jejího těla. Zvednuté obočí, jemné chloupky na šíji, bradavku lesknoucí se od jeho slin a ten nejkrásnější klitoris v objetí maličkých závojů. Na tváři se mu objevil úsměv oddychu, když pocítil, že mu ranní erekce nebude dopřána. Nahmatal krajku a papírek. Zvědavost mu otevřela oči. V dlani levé ruky držel rudá tanga se zasychajícím otiskem rozvášněného klína. "Ráno jsem si je radostí musela vyměnit. Měj je prosím dnes u sebe a mysli na mě."
Otočil lístek. „PS: Snídani máš v lednici, kafe si uděláš snadno, ledová sprcha pomůže a trénink ti začíná v deset."
"Jak se tohle dá vydržet???!!!" Zařval do prázdného prostoru a plácl se rukou přes čelo. Omamná vůně kalhotek jej dráždila, ale Dominiky majetek byl hlídaný až příliš dobře.
Prostorem se rozezněla hudba oblíbeného chillout setu a na obrovských hodinách na stěně bylo osm.
Z džínů přehozených přes křeslo vzal telefon.
"Ahoj, tak jaký jsi dnes měla den? Co trénink? Teda musím říct, že jsem se takhle dobře dlouho nevyspal. Byt máš ještě krásnější, než jsem včera tušil. Máš to tu nádherné. Uvidíme se večer? Kdyžtak zavolej Domi..."
Studená sprcha byla opravdu osvobozující. Nutil se, myslet na něco jiného, než na ní. Trénink? Jaký trénink? Z kuchyně se uslyšel zvuk příchozího oznámení na mobilu. Ještě mokrý spěchal k telefonu. 
"Ahoj ospalče. Trénink super. Konečně jsem našla spaara, co za něco stojí. Tekla mi rajská :-/. Jsem dnes v práci do večera, protože zaučujeme novou holku. Takže mi to asi nevyjde, promiň. PS: Klidně mi napiš, jak bys mi to udělal, kdybys byl volný. Když se mi to bude líbit odměním tě."
V zámku zarachotil klíč a ve vteřině dovnitř vstoupila obtloustlá starší žena s nákupem v bedýnce. Instinktivně si dal dlaně s telefonem před sebe.
"Vse harazd, khlopche, ya tse vzhe bachyv. YA Anna. YA dohlyadayu pani Dominiku. YA tut prybyrayu."
Byl naprosto zkamenělý.
Další zpráva na telefonu:
"Ve čtvrt na devět chodí Aňa, je na vše zvyklá, tak se před ní nestyď."
V oněmělém úžasu sledoval, jak kolem něj prošla a začala uklízet věci do lednice. Na stůl vyndala mléko, vločky, banány a ananas.
"Já jsem Adam." Vysoukal ze sebe. ¨
Koukla na něj s pobaveným výrazem a pokračovala v přípravě snídaně.
Navlékl si kalhoty a tričko. Připadal si trochu normálněji. Ukázala mu, aby si sedl v kuchyni na bar.
"Nasolodzhuytesʹ tsym dvichi." A podala mu misku s lahodnou snídaní, sklenici ananasového džusu a šálek pressa.
Nerozuměl jí, ale při tak trapné situaci to vůbec nevadilo. Vzal opět do ruky telefon:
"Tak to jsi mě moc nepotěšila. Nevidím tě sotva den a už se cítím jako bez srdce. Kde mám mít ten trénink? Nic jsi mi včera neřekla.  Mám dnes spát u sebe? Položil bych si tě pěkně na postel a pod bříško bych ti dal smotanou peřinu, abys byla hezky vyšpulená. Jazykem bych prozkoumával každý koutek tvojí nádherné prdelky, dokud bys nezačla prosit abych přestal. Bože tak klec je tak těsná."
Aňa začala uklízet byt a při tom neustále něco mudrovala ukrajinsky.
Žádná odpověď.

Když jel autem k sobě domů přišla mu zpráva s odkazem:
"Valhalla Gym: 10:30. Ptej se po Valerii. Ještě uvidíme, jak to bude s časem. PS: Nuda. Kňouráš!!!"

K prosklené budově na okraji města se od hlavní brány vinula celkem dlouhá cesta. V rádiu zrovna hráli: "Come with me now" od Kongos, když si všiml zajímavých ze žuly vytesaných krystalů vyvstávajících v různých úhlech ze země podél silnice. V tom samém duchu byla koncipována i celá budova s nápisem Valhalla Congress Centre. Byl zde poprvé.
"Dobrý den, hledám paní Valerii."
Za recepcí stála pohledná drobná blondýnka v bílých mini-šatech s bílým šátkem kolem krku a na něm byl hedvábnou červenou nití vyšitý nápadně povědomý emblém liščí hlavy.
"Dobrý den, pane. Vaše jméno?" Usmála se.
"Ach pardon... Adam." Na hodinách zahlédl 10:27.
"Jistě, slečna vás očekává v Gymu. Prosím po schodech nahoru a doprava. Nemá ráda nedochvilnost."
Ukázala mu otevřenou dlaní směr cesty. Na ruce měla masivní kroužek z leštěné oceli.
Bylo přesně 10:30, když otevřel dveře od Gymu. 
V rozlehlé místnosti bylo množství posilovacích strojů a jen pár lidí. U baru seděla na první pohled celkem vysoká žena s vypracovanou postavou. Měla rovné havraní vlasy do culíku s krátkou rovnou ofinou.
"Jdeš pozdě. Jdi se převléct!"
Na to že jí viděl poprvé to brala docela zostra.
"Ahoj já jsem..."
"Vím kdo jsi!"
Odsekla stroze a natáhla prst směrem k pánským šatnám.

V šatně se převlíkal jeden svalovec jen o trochu menší než Adam, ale dvakrát tak robustnější. Akorát si natahoval pánská tanga, když na něj Adam udiveně zíral.
"Máš problém?" Všiml si ho a výhružně se na něj zahleděl.
"Ale ne, já jen že mám taky pás." Vykoktal ze sebe Adam.
"To má tady skoro každej. Starej se o sebe!"
"Počkej, to jako fakt?"
Ze sprchy zrovna vycházel týpek obřích rozměrů s úsměvem na rtech a obřím kladivem mezi nohama.
"Klídek hošku, však ono mu to dojde, až ho Val srovná." 
"Být tebou tak s sebou hodím, jinak se dva dny nehneš."
"Ale jak v tom mám trénovat?" Obrátil se Adam na zkušenějšího.
Ten mu hodil tubu s vazelínou.
"Mazat, jen mazat."

12

Re: Vixena

Napsal jsi krásné pokračování povídky. Závěr je pěkně napínaví. Už se těším na pokračování. Tvoje série povídek patří tady na foru k těm lepším, sám bych taky přispěl, ale já jsem rád, že sesmolím pár vět.
Takže jen tak dál.

13

Re: Vixena

Tohle je jedna z nejlepsich veci, kterou tu kdo napsal. Urcite pokracuj!

14

Re: Vixena

Ahoj
těším se na pokračování
prosím, pokračuj

15

Re: Vixena

"Ruce máš svázané za zády dlaněmi k sobě prsty vzhůru. Na bradavkách skřipce lanky napnuté k trámům před tebou. Stehna připoutaná k podpatkům tak, že musíš být neustále v podřepu. Rozporka Ti brání v pohybu. Vlasy v culíku vytažené přesně do takové výšky, abys trpěla bolestí, kdybys chtěla ulevit pálícím stehnům. Nevydržíš-li dosedneš na tvůj penis mého těla a tím se i zapne mikrofon přivázaný ke tvé kundě. Vybereš si svou bolest, nebo naší slast?"
"To už zní velmi zajímavě. Intrikuješ a budu si na tebe muset dát větší pozor. Vidíš, že to jde. Mám pro Tebe ale smutnou zprávu. Musím na čtyři dni do Bolzána, protože se jedna z blízkých potřebuje mou pomoc. Budeme ale v kontaktu."
Pod zprávou byla fotka prstů francouzské manikúry, jak odtahují střed naprosto mokrých černých kalhotek.  "PS, nemůžu se dočkat, až budeme o5 spolu."


Myslel si, že tělo ho už víc po Valeriině tréninku bolet nemůže, ale zpráva kterou dostal, ho doslova srazila na kolena. Cítil v hrdle to nepříjemné pnutí v krku ze zklamání. Seděl na lavičce čuměl do skříňky, kolem krku zpocený ručník. Z brady mu na displej odkapával pot. Dunění srdce v uších mu přerušil pohlavek.
"Hele, jsi v pohodě? Netušila jsem, že ti to dá tak zabrat?" Nad ním se tyčila Valerie.
Stoupla si před něj přímo tak, aby jí koukal přesně na ten zařízlý nádherný výstupek na legínách mezi nohama. Vzhlédl a spatřil mezi jejíma obrovskými čtyřkami její nechápavý a trochu ustaraný obličej.
"Ne, dala jsi mi kouř, ale má paní..." zarazil se náhle. "To nic..."
"Hele nefňukej tady. Za 5 minut máš masáže."
"Cože?" Trochu ho kousala myšlenka peněz. Jeden trénink si dovolit může, ale kompletní servis v tak podivném fitku, byl mimo jeho rozpočet.
"Dominika je členkou Valhally a vše jde za ní. Nechá tě pozdravovat a prý si máš ten trénink užít se vším všudy."
Dominiky jméno ho zvedlo z lavičky. Připadalo mu trochu trapný, že vše bylo vyřízeno bez jeho vědomí. Na druhou stranu, jak by se to dalo stihnout.
"Čtyři minuty." Připomněla mu z očí do očí Val v těsném kontaktu jejich těl. Když ucítil jemný dotek prstů na pásu a na koulích.
"Tady je celkem normální, že nosíte šperky svých partnerek." Špitla mu tajemně do ucha. "Nikdo tu pak po nikom blbě nečumí a nic nezkouší, jak to bývá obvyklé v běžných fitkách. Uvolni se. Tohle jinde nezažiješ." Hnutí v obličeji Valerie mu zdánlivě připomnělo úsměv, ale spíš to považoval za tik.
Když do pekla, tak na pořádným kočáře. Polkl nasucho, vzal osušku a zamířil k zázemí s masážemi. Velká dubová vrata se sama otevřela a on vstoupil. Obklopilo jej příjemné teplo. Tóny severské relaxační hudby se příjemně mísily s vůní levandule a máty.  Uprostřed byla měděná nádoba, ze které se po podlaze rozlévala suchá mlha. Z výklenku z opačného rohu k němu přicházely dvě drobné ženy v úchvatných jednoduchých tunikách. Saténová látka vyšívaná červenými a stříbrnými runami se od krku přes prsy a bříško táhla mezi nohama nad zadeček, kde byla upevněná hedvábným lanem přes bříško. Neobvyklé bílé líčení jen podtrhovalo jejich krásu. Vše působilo velice sugestivně.
"Vítej. Jsme Ava a Lena a dnes ti dopřejeme relaxační masáž po těžkém tréninku."
Ava si stoupla před Adama, zatímco Lena jej zezadu obešla a sundala mu z boků ručník. Pás cudnosti se zaleskl v přítmí.
"Zapomeň na strasti i bolesti a odevzdej se do našich rukou, abychom uzdravily tvé tělo i duši."
Vzaly jej za ruce, aby je následoval. Byl tak ohromen, jak při otevírání dveří sauny obě náhle shodily tuniky a nahé ladně vkráčely dovnitř. Horko, které jej udeřilo do obličeje absolutně rozprášilo jakékoli myšlenky na vzrušení.
"Nyní rozproudíme vonné páry kolem." Tunikami v rukách jej začaly ovívat. Příjemná vůně skořice a jablka se šířila prostorem.
"Teď rozproudíme krev v kůži." Březovými větvičkami máčenými ve studené vodě jej začaly šlehat po celém těle. Zpočátku to bylo docela v pohodě, ale jak se začala zvedat okolní vlhkost, horko začalo být nepříjemné.
"Podívej na toho samce, naše rány ho vůbec nebolí." Některé rány mu již připomínaly středověké bičování. Stehna, ruce i trup byly celé zarulé. Cítil, že na zadku si dávaly opravdu záležet.
"Má nádherné tělo." Zalhala druhá.
Těmi slovy z něj udělaly skálu. Po intenzivním tréninku si připadal, jako nikdy před tím a jeho ego v té situaci nedokázalo přiznat bolest.
Když byl v jednom ohni, začaly ho náhle opět ovívat. Hezky lehce, ze všech stran.
"Co myslíš, jak dlouho to vydrží?" Nerozeznával, který hlas patří, které dívce. Co měl vydržet?
Začaly ho drhnout ledovou tříští. Náhlý chlad na těle byl zpočátku příjemný a uvolňující, ale jak silně třely již citlivou pokožku, začalo to víc a víc pálit. V místnosti začalo být vlivem vlhkosti a horka naprosto k nevydržení.
"Vydrž co nejdéle bojovníku." Pohladily ho po koulích a odešly.
Cítil, jak mu pot vytéká z každičkého póru kůže. Srdce cítil od palce u nohy až k poslednímu konečku vlasů. Ego bojovníka chtělo vydržet co nejdéle, ale to opravdové odtékalo kanálkem do odpadu.
Když doslova vypadl ze dveří, zachytily jej rukama a dovedly k blízké lavičce.
"Nádech, výdech. Nádech... A pomalu výdech." Uklidňovaly jej.
Proud ledové vody z obří sprchy se mu rozléval po celém těle. Vešli se pod ní všichni tři. Neustále ho mydlily a osahávaly po celém těle.
Jedné z nich zkusil lehce sáhnout na prso. "Ale. ale... Moc zlobivý hoch, Avo."
"Tady můžeš jen přijímat." Plácla ho silně po zadku Ava. 
"Promiňte, nemohl jsem si pomoct." Ledové kapky zchladily potichu vyslovený chtíč jeho horkých rtů.
Za ruce ho odvedly na obrovskou, členitou nafukovací matraci. Položily ho na na záda, takže viděl, jak k němu z každé strany jedna přiklekla. Ze stropu mu na břicho začala kapat velmi teplá tekutina. Byla průzračná, velmi vazká a nádherně voněla.
"To je speciální nuru-gel." Ava zvedla dlaně vstříc kapkám. Plné dlaně si pak začaly roztírat po těle. Opálená kůže se jim v tlumeném světle nádherně leskla. Vzrušení bylo na jejich bradavkách doslova hmatatelné.
Začaly mu intenzivně masírovat ruce, to  bylo velice relaxační a příjemné. Snažil se mít zavřené oči a myslet na mrtvá štěňátka. Gel způsoboval, že vše kolem klouzalo.  Ava se rozkročmo přesunula přímo za jeho hlavu a masírovala šíji, krk a prsa,
zatímco Lena dosedla na jeho podbřišek a věnovala se stehnům, lýtkům a chodidlům. Při tom se lehce houpala v bocích a něco potichu zpívala. Marně se snažil ovládat přicházející vzrušení. Lena přestala, když ucítila tlak klece na její poštěváček.
"Hmmm, tady by chtěl někdo ven?" Přetočila se ladně čelem k němu.
Otevřel oči a nad sebou měl dvě víly slasti. Koukal pod jejich krásná blyštivá ňadra. Obě se zvedly v bocích, aby se provokativně vzájemně políbily. Viděl ze spodu úplně všechno. Myslel si, že musí za chvíli explodovat. Nic tak vášnivého snad ještě neviděl.
"Otoč se na břicho." Přikázala jedna z nich.
Dosedly na záda a začaly ho masírovat. Tušil každý jejich záhyb. Podle sténání se spíše oddávaly milování, ale při tom stále cítil tlaky jejich prstů na svých svalech. Trýzeň představ, které se mu honily hlavou, ho doslova sžírala zevnitř.
"Chci to pusou." Velmi snadno ho opět přetočily na záda a Ava mu nabídla svou kundičku. Směs gelu a bílého krému z ní chutnaly na jazyku senzačně. Vzrušení doslova hltal všemi smysly, avšak tlak v penisu mu neustále připomínal tu krutost odcizení. Penis patřil Dominice.
Ava ho navíc vzala za kotníky a tím vyšpulila jeho zadek na klečící Lenu.
"Podívej na ty koule." Vzala je s gelem do ruky a začala si s nimi hrát. Jednu po druhé je nechávala proklouzávat znovu a znovu mezi prsty a při tom druhou rukou stimulovala anální vchod. 
"Hmm... Umíš to… umíš to… velice dobře..." Sténala Ava. Připadal si, že je na pokraji sexuálního kolapsu. Tolik vjemů najednou jednoduše přestával zvládat.
"Už se blížíš?" Pozorovala Lena svou kamarádku.
"Uuuu, Ano, ano, ano..." Ava se pod tlakem záškubů orgasmu zvedla z Adamovo obličeje, když v tom do něj Lena prstem hluboko vnikla a zakroužila po prostatě.
Byť zamčený, Dominiky penis začal stříkat přímo Adamovi na hrudník a na obličej. Křeče přepjetí vymačkávaly i tu poslední kapku z jeho útrob, ale nebyl to orgasmus, jaký znal. Byl zmatený. Valerie měla pravdu. Tohle se jinde zažít nedá.
Když přišel k sobě, obě ležely vedle něj.
"Hodný hoch. My tu po sobě uklízíme víš?"
Prsty nabíraly jeho sperma a dávaly mu ho do pusy.
„Vidíš, není to tak špatné.“

16

Re: Vixena

Opět skvělé pokračování. Myslím, že jsi stvořil pěkný svět, který má velký potenciál co se vyprávění týče. A zatím to vypadá, že hlavní hrdina Adam klouže jenom po povrchu.
Co se mě týče, já mám tenhle typ povídek opravdu rád, protože jsou velmi napínavé, mají spád a po jejich dočtení si už představuji co bude dál. Takže se nemůžu dočkat dalšího pokračování povídky.

Geralte jen tak dál a ať múza neopustí.

17

Re: Vixena

"Bon giorno Lady von Neski."
"Bon giorno Bollo." Před malou letištní halou Dominiku vřele přivítal osvalený černoch s krátkými dredy, zářivým úsměvem opřený o bok krvavě rudého sporťáku.
"Velmi vám to sluší, jaký byl let?"
"Děkuji Bollo, tobě také. Nesnáším přistání v horách."
Prsty přejela po jemné látce červené košile na jeho hrudníku. Letmo se políbili na obě tváře. 
"Černé minišaty do tak krásného horkého dne nebyly dobrý nápad."
Podal jí malou vychlazenou vodu a s pobídkou ji otevřel dveře spolujezdce. Příruční zavazadlo dal do kufru.
"Hmm, máš dobrý vkus Bollo. Alfa se k tobě opravdu hodí."
"Já, vím Lady." S rozvernou radostí z pochvaly za ní zavřel dveře a z druhé strany naskočil do otevřeného kabria.
Odkudsi ze strany vytáhl velký rudý saténový šátek s logem automobilky a podal jej Dominice. Koukl na ní tázavě.
"Ten je na hlavu a ramena. Nerad bych abyste nastydla."
"Já vím, ještě umím jezdit v kabriu, byť jsem tu dlouho v létě nebyla."
"Musím na náměstí ještě vyzvednout balík, pokud se nebudete zlobit." Osmiválec se rozburácel.
"Zanech těch zdvořilostí, prosím. Sice jsi mi naposledy vykal, ale to bylo za poněkud jiných okolností. Ráda tě vidím Bollo." Usmála se na něj.
"Já tebe, Dominiko." Nasadil si sluneční brýle, usmál se a zařadil.
V rádiu hráli nezaměnitelné italské hity, když zrovna přemýšlela, jak moc jí zdejší krásné hory učarovaly poprvé, kdy je spatřila.
"Jak jsi se vlastně seznámila s Karou?" Vytrhl jí z myšlenek Bollo.
"A jak ty?"
"Já se ptal první. Víš, nikdy jsme neměli příležitost si takhle popovídat."
"Když jsme se poprvé setkaly, dala mi pěstí."
"Cože? Kara?"
"No, po páté ráně jsem to přestala počítat. Bylo to na jednom MMA kempu. Tenkrát jsem jako čerstvá osumnáctka chtěla z nenávisti zmlátit celičký svět a tak došlo na situaci, že jsme se v kleci v rámci obyčejného tréninku octly proti sobě. Shoda okolností způsobila, že jsme obě byly poněkud v ostřejším módu a tak jsem při nacvičování graplingu povedenou kimuru utáhla víc, než bylo zdrávo."
Bílé zuby značily, že se Bollo dobře baví. "Pokračuj to mě zajímá."
"Neměla bys tahat svoje problémy na žíněnku, upozornila mě tenkrát mírně, když si s bolestivou grimasou protahovala rameno. Hleď si svojich problémů, odsekla jsem a šly jsme na druhé kolo. Na zemi jsem byla dřív, než jsem stačila dokončit zákeřný high-kick. Ten den jsem startovala na první dobrou, a když jsem se zvedla, tak jsem po ní začala tvrdě jít. Dostala jsem trojku v kombu a pak ground and pound na zemi. Když nás roztrhly, všude byla krev. Zlomila mi nos. Ani to nebolelo. Jen to dunění v hlavě a ta strašná nasládlá chuť."
"To nevymyslíš."
"To není ani zdaleka všechno. Odvezla mě do nemocnice na rovnání nosu. Tátovi jsem zavolala, že přespím u kamarádky. Bylo mu to jedno. Byl zase na šrot.
Ten večer jsem Kaře vyprávěla celý svůj příběh. O mámině smrti, o trenérovi tenisu, o tátovi ožralovi atd. Ocitla jsem se v hotelovém apartmá, schoulená v náručí cizí ženy, která mi dala tvrdou lekci, a která mne byla ochotná poslouchat."
Dorazili na malé náměstíčko plné pestrých markýz s obchůdky a kavárnami. Několik mladých Italů na vespách za nimi v údivu pohvizdovalo. Bollo zmizel v jedné temné postranní uličce. Vystoupila z auta, aby se protáhla a zpříjemnila si dlouhé odpoledne Z kabelky vytáhla růžový Lovense Quake, který měla na cesty vždy při sobě. Na telefon si vyfotila několik lascivních selfie s Alfa károu a náměstím v pozadí. Opřela se o zadečkem o bok auta a pod krátkými šaty přes odtažené kalhotky si do sebe pomalu zasunula hračku. Na telefonu si nastavila mód pro vibraci reagující na zvuk. Na věži radnice orloj právě začal odbíjet tři hodiny odpoledne. Spokojeně se prohnula v zádech, když zjistila, že vše funguje. Přivřela oči a vnímala směsici vůní a zvuků náměstíčka. Mladíci v němém úžasu nemohli uvěřit tomu co právě viděli.   
"Gellato?" Nabídl jí Bollo dostatečně nahlas zmrzlinu.
"Oh, jistě, díky." Lekla se.
"Sí, la nostra bellissima signora mostraci di più..."  Hlahol italských mladíků nabíral na intezitě.
Balík hodil na zadní sedačky a oba nastoupili.
"Co se stalo? Proč tak řvou?" Podivil se Bollo, když burácivý zvuk osmiválce, vykouzlil úsměv na Dominiky tváři. Zabořila se ještě více do sedačky.
"Do klubu Bollo, do klubu."
"Jsi v pořádku?"
"V tom nejlepším... Jeď a neruš mě..." Olízla vášnivě zmrzlinu.
"Vůbec jsi se nezměnila." Podíval se někam do nebe.
Zbytek cesty na Casa Mezzino si v serpentinách Dominika jen zakrývala obličej šátkem, vrněla a sténala. On tušil, co se děje a nechával jí si užívat zvuk zrychlení za každou novou zatáčkou. Sundala si kalhotky, vytáhla šaty lehce nad pas a rukou si zajela mezi nohy. Prsty si krouživým pohybem masírovala piercingem odhalený vrchol klitorisu. Celá situace jí velice vzrušovala. Hory, čerstvý vzduch, to magické místo, kam se tak ráda vracela. Bollo, který se téměř nedokázal soustředit na cestu. Neustále se pokoušela oddalovat přicházející orgasmus. Užívala si ten pocit štěstí v těle.
Vědomí, že má vedle sebe nefalšovanou dominu, která se neobtěžuje s jeho přítomností a prostě se rozhodla si udělat dobře, jej naprosto fascinovala.
"Věnuj se řízení, Bollo. Nechceš nás zabít."
Fascinovala jej její elegantní nadřazenost a bezprostřednost.
"Jistě." Šlápl na plyn a ona se náhle vzepjala v přívalech rozkoše. Zvuk akcelerace totálně předráždil její bod G. Dominika se s prudkým oddychováním zhroutila zpět do sedačky.
V ruce držela lesknoucí se vibrátor.
"Ještě že jsou ty sedačky kožené." Usmála se na něj.
Zrovna projížděli bránou rezidence, kde měla bydlet.
"A jsme tady..." Konstatoval s oddechem Bollo.
"To byla ale krásná projížďka.Tohle auto je neskutečný, půj..."
"Na to zapomeň. Doufám, že sis to užila."
"Byla to nádherná jízda, děkuji."
"V Trentu jsem koupil nový půdní byt s obrovskou postelí. Tak jsem myslel, že kdybys chtěla soukromou prohlídku?"
"Bollo, vždyť víš jak to mám s pérama. To tvoje si zaslouží něhu." Odepla si pás, srovnala si šaty, sundala si šátek z vlasů, dala mu pusu na tvář,  a s třesoucími se koleny pomalu vystoupila.
Správce vyndal její zavazadlo z kufru a oba zmizeli v hlavním vchodě apartmánu.
Bollo šátkem v ruce, utřel zbytky vášně ze středu sedačky spolujezdkyně a přivoněl.
Za tu bolest by to stálo, pomyslel si v duchu a šlápl na plyn.

18

Re: Vixena

Miluji tenhle příběh. Pokračuj prosím.

19

Re: Vixena

Tupě zíral na strop kolejního pokoje. Byl podvečer. Užíval si ten pocit po horké sprše téměř nahý na posteli. Přemítal, kde se v jeho životě zjevila tak absurdní chyba. Jak mohl někomu vůbec dovolit zamknout své mužství? Nebo dokonce jak mohl někomu odevzdat mužství. Dle slov Dominiky, už to nebyl jeho penis, ale její penis. Znovu se podíval do nových tang, která mu Domi nařídila nosit. Krásný kus leštěného kovu s rytými vikingskými motivy. Cítil, jak se vzrušení opět marně pokouší rozbít nepoddajný kov. 
"Jsi tady Adame?" do pokoje bez pozvání vstoupila krásná zrzka.
"Ach, promiň. Ty si hraješ." 
"Klaire! Byla bys tak hodná a naučila se klepat?" Cukl Adam rychle s rukou a zakryl si tanga polštářem.
"Jestli bys chtěl, klidně ti s tím pomůžu." Přejela chodidlem po hraně dveří nahoru a dolu a při tom svojí dokonalou francouzskou manikúrou poklepávala o kovovou zárubeň.
"To sotva." 
Dneska jsi tak nádherná, pomyslel si v duchu Adam. 
"Hele jdeme s klukama ke mlýnu. Jdeš taky." 
"Já dneska nějak nemám náladu. Jděte beze mě."
"Já se ale neptala. Oznamuji. Když budeš hodný na mě, něco ti ukážu." Hodila po něm kraťasy a mikinu ze židle u počítače.
Měl rád její přímost a strohost. Sváděla ho už od prváku, ale on to pokaždé bral jako žert. Navíc to nemohl udělat spolubydlícímu. David byl z Klaire úplně v prdeli. Pocházela z Provance, ale díky matce mluvila česky s roztomilým francouzským přízvukem. Zrzavá, dlouhonohá, štíhlá se smyslem pro hřbitovní humor. 
"No, zvedej se!" Natáhla se po jeho polštáři a rychlostí pumy mu ho vytrhla z ruky.
"Klaire! Sakra!" Stoupl si zprudka.
"Páni, teda Adame?" Koukala na něj v u vytržení. Poslední kousíček sportovní postavy zakrývala zvláštně tvarovaná titěrná látka.
"To stačí! Už jdu!" Řekl podrážděně a při pokusu si rychle natáhnout kraťasy se zvrátil zpět na postel. 
"Přede mnou se nemusíš přece stydět, už jsem tě viděla i nahého v pozoru." Zasmála se a plácla ho přes obnažený zadek. 
Trapněji mu být nemohlo. Znovu se pokusil vstát.
"Prosím, mohla by ses jít připravovat? Já tě za chvíli vyzvednu u tebe před kolejí."
"OUI, trés biane." Na moment se opět zadívala na divně tvarovaná tanga a s tajemným úšklebkem na tváři se odporoučela.
"No tak to je paráda. Kurva. Jeden den, něco s někým mám a začne se mi drolit život. Fakt skvělý." Pomyslel si nahlas jakoby pro sebe. 
"To musela poznat. Já debil tady ležím jen v tomhle." Povzdechl si, když se na sebe podíval do zrcadla. 
Na výstupku se leskla kapka vzrušení.  Dotáhl si kraťasy, oblékl triko a na záda přehodil mikinu. 

Klapání kola starého mlýna rušilo všudypřítomné zurčení kolem protékající říčky a ševel hovorů hostí zdejší studentské knajpy. Příjemná folková hudba podtrhávala atmosféru. Západ slunce halil romantické kulisy zdejší zahrádky do směsice oranžové a tmavě zelené. 
"Zdárek děcka." Zahlaholil bodře František, právě když se Klaire elegantně přehoupla přes dřevěné zábradlí a chtíc nechtíc poodhalila zvláštní crotchlesky pod kratičkou sukní. 
"Ty vole, odkdy tu jste? Ahoj Davide, jaká byla přednáška?" Zeptal se Adam. David se na moment zasekl, co viděl gymnastický fauxpaux Klaire.
"Jo Ahoj vy dva. Ale dobrý. Celkem dobrý. Šli jsme sem hned po ní. Tady moravák už má pátý."
"To se dohnat nedá." Usmála se na něj Klaire, když si vytáhla z batohu zaprášenou láhev bílého vína a sedla si naproti. Adamovi nezbylo nic jiného a sedl si vedle ní. 
Skupinky mladých lidí se mezi s sebou u stolů míchaly a všudypřítomná pohoda byla nakažlivá. Tři nové půl litry o sebe zacinkaly, když dosedly na stůl a křišťálová sklenka vína stanula před Klaire. Ta s díky podala srolovanou bankovku Marii, která dnes obsluhovala. 
"Tomu říkám tiché víno. Moravská kvalitní vína ti nevoní?" Prohodil trochu pohrdavě František.
"Mám radši skromnou rodinnou produkci z Francie." 
"Jak jste se měli o prázdninách?" Převedla Klaire konverzaci jiným směrem. "Nové letní lásky? Co Nora?" Koukla směrem na Davida.
"Nora zůstala na Sicílii s Markem. Nějak nám to nevyšlo."
"Škoda, slyšela jsem, že to měla ráda tvrdě."
"Nebyla můj typ."
"Ach, jistě."
"A co ty? Ty to máš ráda tvrdě?" Podíval se na ní David tázavě a vzal si hranolku co jim Marie právě donesla k zakousnutí. 
"Ale ano, mám. Ty máš smůlu, že jsem na opravdové chlapy Davide." Pod stolem nenápadně pohladila Adama po stehně. Adam se na ní s úlekem podíval a ona se jen lehce usmála. 

Večer se uvolněně nesl v duchu zábavných příběhů, veselých vtipů a hudební zábavy. 
Adamovi na mobilu zapípalo nové oznámení na Whats´upu. Neuváženě odblokoval telefon přímo přede všemi na stole. Všem najednou vypadli oči z důlků. Na displeji nádherná kočka v černých minišatech u rudé Alfy-Romeo a v pozadí Italské městečko. Přes fotku nápis: "Jsem klíč k tvým tužbám Adame." 
"Uau. Ty vole kdo to je? Ty kaňoure!" Reagoval František.
"To sis poslal sám, ne?" Zdvihla obočí Klaire.
"Hmm, má úcta..." Prohlásil David uznale. 
Adam chtěl v mžiku zhasnout display, ale bylo už příliš pozdě. 
"To je Dominika. Jsme spolu krátce."
"Proč jsi nám nic neřekl? Kde je?"
"Včera odletěla do Itálie."
Následovala smršť otázek, které nikdy nikdo nechce zodpovídat. Hlavně kluci. Klaire vše pozorovala se skleničkou na rudých rtech. 
Když ukojili svou zvídavost, konverzace se konečně stočila jiným směrem. Klábosili o všem možném a večer pokročil. 
František už ležel zlomený o zábradlí a David se vytratil kamsi lovit zábavu na večer. Adam zůstal Klaire na pospas.
"Dámská volenka!" zahlásil DJ náhle.
"Jdeme Adame, mám chuť tančit." řekla poněkud ovíněně Klaire, když doklábosila s kámoškou z ročníku. 
"Ale Klaire já nemůžu. Jsem zadaný."
"No, to je dobře že to víš. Zvedej se, začala hodina ploužáků."
"Dobře, ale jen jeden."
Dotáhla ho na parket. Stáli naproti sobě. Její vyzývavý pohled se vpíjel do jeho mysli. Začali hrát Chrise Browna - Say Goodbye.
Po chvilce přešlapování do rytmu v lehkém objetí ho náhle vzala za zadek a přitlačila ke své pánvi. 
"Ty jsi zvíře Adame. Já si to myslela."
V ten moment chtěl odejít, ale ona se naklonila k jeho uchu. "Pokračuj v tanci. Víš, že já umím držet tajemství"
Nervózně polkl na sucho. Pohupovali se v rytmu písně. Přemýšlel jak z toho ven.
"Ty mě chceš vydírat? To nebude moc správná cesta."
Vzala jeho ruku a dala si jí mezi nohy. Přes otevřené kalhotky cítil jemnost úplně vlhkých záhybů.
"Já tě nechci vydírat ani náhodou. Představa že tě vlastní jiná žena je pro mě tak naléhavá, že udělám cokoliv, abych tě viděla nahého, jak mě lížeš." Zašeptala hledíc mu do očí. 
Podlomila se mu kolena a dech se zrychlil. Přitáhla si ho ještě těsněji k sobě. 
"Já nemám zájem o tebe. Já chci zažít tu situaci. Až příliš dlouho to chci zažít, chápeš?"
Mlčel. Nevěděl, co má říct. Ta představa ho vzrušovala a konsternovala zároveň. Nevěděl, co má dělat. 
"Omluv mě na moment. Odskočím si a půjdeme ke mně. Nepochybuji, že tu počkáš..." Pohladila ho po kleci a koulích dlouhými nehty. 
Koukal za ní, jak pomalu sebejistě odcházela do záře reflektoru. Vrátil se zpět ke stolu. 

Videohovor přerušil tok myšlenek. Na displeji se objevila sličná tvář.
"Ahoj Domi."
"Ahoj, jak se máš?"
"Popravdě, teď nic moc. Vyrazil jsem s kámošema na pivko a nějak se to zvrhlo. A jak se máš ty?"
"O tom ti pak budu vyprávět. Ale počkej, jak zvrhlo?" Byl nervózní, ale musel jít s pravdou ven.
"Jedna moje kamarádka odhalila naše tajemství." 
"No a?"
"Teď mě vydírá, že když jí neudělám dobře, tak to nejspíš rozhlásí všude."
Dominika se začala do telefonu smát. 
"Co s tím chceš teď dělat?"
Taková reakce ho zarazila. 
"Já tě ale nechci podvádět. Proto jsem ti to hned řekl."
"Poslouchej. Jsi moc hodný. Ale mě určitě nepodvedeš tím, že nějaké holce uděláš dobře jazykem."
Byl zmatený.
"To, že se tě snaží vydírat a bojíš se o svou pověst, to od ní není hezké. Vyřídím si to s ní, jak přiletím zpátky. Na druhou stranu jsi nebyl opatrný a hned druhý den tvé cudnosti se to provalilo. Tohle si budeš muset vylízat sám. Tak se soustřeď, ať mi neuděláš ostudu." Chvíli mlčel. 
"To mám od tebe svolení?"
"Jestli je to studentka, a ne nějaká špína z nádraží, tak mi to zas tak nevadí. Horší bude, jestli se jí to nebude líbit."
"A co když bude chtít pokračovat?"
"Nebuď jak malej, já mám klíče. Zkus jí tajně natočit a jsi v suchu. Užij si to."
Když zavěsila cítil, jak teče po stehně. Tohle opravdu nečekal. Spadl mu kámen ze srdce.

Skrze dno téměř prázdného půllitru viděl přicházející Klaire. 
"Můžeme?"
"Doufám, že víš, co po mě chceš." Odpověděl Adam.
Kousla se do rtu, jako by si něco chtěla rozmyslet. Pak se jí na tváři objevil kouzelný úsměv.
"Dneska se chci bavit... A hodně."

Když dorazili k ní na kolej, nemohl uvěřit jaký rozdíl je mezi jejich ubytováními. Měla obrovský sklepní byt se svojí sprchou a záchodem. Nízká klenba z obnažených cihel sice vypadala ponuře a na konci se tyčila obrovská postel z masivního dubu s nebesy. Každý trám měl na sobě v různých výškách kovová oka ze kterých visela lana. I samotné čelo a pelest byli velmi zvláštně zdobeny. 
"To bych od tebe nečekal." Promluvil, když si prohlížel interiér pokoje. 
Vzala do ruky obal s vinylovou deskou. 
"Tyhle mám nejradši." Pokojem se z gramofonu začala potichu linout hudba z výběru nejlepších francouzských chansonů. 
"Je spoustu věcí, které bychom od sebe neočekávali." Přistoupila k němu a dívala se mu zpříma do očí. 
Sundala z něj mikinu a tričko s pikovou dámou. Nehty mu přejela přes hrudník. Pak poklekla. Tahem mu pomaličku začala sundávat kraťasy. Kousala se do rtu, jako by rozbalovala nejhezčí dárek. Ukazováčkem se dotkla tang, kde prosakovalo Adamovo vzrušení. 
"Jak moc bys chtěl, aby ti stál?" Mezi palcem a malíčkem mnula lesklou tekutinu.
Po těle pociťoval lehké mravenčení. 
"Není můj." Odpověď překvapila i jeho samotného.
"Uau. Ty jsi jí svůj penis opravdu věnoval?"
Snad ještě pomaleji začala stahovat červená tanga. Lesk odhalujícího se kovu rozzářil její oči.
"C'est un travail merveilleux." Nehty přejížděla po sevřených koulích a klícce.
"Je to těsné?"
"Začíná být."
Cvak. Na spodní stranu ocelové objímky připnula karabinu krátkého koženého vodítka. 
Neustále zkoumala vyryté motivy a runy, a přitom osahávala odkryté části pokožky. 
"A kdy máš orgasmus?" Zeptala se, když si stoupla.
"Máme pravidla. Orgasmus znamená vykoupení skrze utrpení."
"Nerozumím." 
"Dominika říkala, že když jsem nadržený, tak je můj přístup k vnímání ženských potřeb daleko intenzivnější. Orgasmus to všechno jen zničí."
"A jak uvolníš ten přetlak tady?" Pohladila jeho koule.
"Pevně mě spoutá a velmi dlouhý čas drží na tenké hranici orgasmu. Ve chvíli, kdy uzná za vhodné, hranici překročí a nepřestane dráždit, dokud penis opět neochabne. Tím pádem má můj orgasmus velmi stinnou stránku"
"Tvé vyprávění ve mě vyvolává ty nejvyšší ženské potřeby. Jdeme" Táhla ho za vodítko ke sprše. 
To, že má nádhernou postavu, to věděl vždycky. Když se ale svlékla a sundala brýle, lecjaká fitness by pukla závistí. 
Velkou houbou napuštěnou vonným olejem jí pomalu přejížděl po šíji a zádech. Horká pára pomalu plnila prostor kolem. Její krásná ňadra se pohupovala v pomalém rytmu. Vychutnávala si ten pocit péče. Každé místo na pokožce namydlil a promasíroval. Dělal to s opravdovým nadšením a soustředěním. Jeho doteky byly něžné, ale rozhodné. 
Klekl si na kolena a začal se věnovat podbřišku a tříslům. Jako baletka zvedla nohu, aby měl lepší přístup.
"Hmmm. Máš jí naprosto nádhernou. Je krásně měkoučká." Dotyky zacílily na nejcitlivější místa.
Chvála jí uváděla do extáze. Kéž by všichni muži byli zamčení, pomyslela si. To soustředění je naprosto odzbrojující. Žádný penis a ego s ním spojené neruší atmosféru. 
"Ano, Adame přesně tam. Hmmm..."
Uvolnila se natolik, že na něj začala čůrat. K jejímu překvapení mu to nejenže nevadilo, ale svými ústy se na ní přisál a polykal její zlatou manu. 
"Oui, Trés bien." Oddychovala zprudka. 
Prsty Adamovo pravé ruky se jí zaryly do zadečku, aby se nemohla nikam uhnout.
Jazyk kmital na tom jediném správném místě, přičemž ukazováček a prostředníček se věnovali oběma dírkám.
Chytla ho za hlavu v návalu přicházejícího orgasmu. On ještě zvýšil intenzitu dráždění.
Bouře se rozpoutala v celém jejím těle. Křeče a škubání jí ovládli, jako nikdy před tím.  Myslí se ocitla kdesi mimo galaxii. Byla úplně mimo.
Když přišla k sobě, nesl ji zabalenou do županu v náručí směrem k posteli. 
"Tohle bych si nechala líbit, každý den."
Položil jí do peřin a roztáhl její dlouhé nohy od sebe. Jedno chodidlo si položil na rameno a připravený krém jí začal vmasírovávat do lýtka a stehna. Se zájmem pozorovala muže klečícího nad ní, který s něhou pečuje o její tělo. Nártem druhé nohy začala laskat ocelové vězení s nalitýma koulema. 
"Chtěl bys mě teď ošukat?"
Přivřel oči a lehce zaklonil hlavu. Nadechl se, aby v sobě potlačil mučivé pocity vzrušení. Marně.
"Chtěla bych vědět, co se ti teď honí v hlavě." Usmála se na něj a ukazováčkem si lascivně pohladila špičku jazyka. 
Lesklá tekutina na jejím nártu to jasně dávala najevo.
"Sen, co se pomalu stává realitou. Jsem neskutečně nadržený. Vědomí, že jsem s tak nádhernou ženou jako jsi ty a že jediné na čem záleží je tvé uspokojení, mě naplňuje štěstím."
Druhé chodidlo lehce promasíroval a položil na druhé rameno.   
"Užívám si každý dotek" Prsty klouzaly po lesknoucím se lýtku až na konec stehna a zpět. Pomalu střídal obě nohy. Po každém protáhnutí se dostával blíž a blíž k zadečku a vagíně.
"Pokračuj. Jaké máš pocity v té kleci?" Zavrněla nadrženě Klaire. 
"V kleci jsem teprve krátce, ale události, které jsem v ní zažil během posledních dvou dní naprosto degradují moje dosavadní sexuální zkušenosti.”
Poposedl si trochu k ní, což způsobilo, že se jí kolena pokrčila a tím byla více přístupná. Na podbřišek nanesl silnou vrstvu masážního gelu a ukazováčky a palci jí krouživými pohyby začal masírovat oblast hráze a vchodu. 
“Zamčený cítím, jak je můj mozek soustředěný pouze na to, jak ti co nejkrásněji udělat dobře.”
Jeho slova a pohyby jí způsobovaly blaho na těle i na duši. Vše, co dělal, bylo empatické a přirozené. 
“Máš jí naprosto bezchybnou.”
Hřbetem levé ruky jí začal tlačit nad podbřiškem, přičemž palcem a ukazováčkem mnul její Venušin pahorek. 
“Hmmm... Oui...” Chválila ho čím dál rozpálenější Klaire. 
Ukazováčkem a prostředníčkem do ní vnikl a krouživými pohyby tlačil proti hřbetu levé ruky. 
“Jo přirážej, jako bys mě opravdu šukal Adame!” Rukama si dráždila bradavky.
Kroutil boky do rytmu jejího přirážení. 
Přizpůsoboval se narůstající rychlosti Klaiřiných pohybů. Připadal si, jako nástroj jejího ukájení. Ten úžasný pocit ho naplňoval.
Začala se prohýbat v zádech.
“Ještě trochu. Ano. Ano!!!”
Prsty zprudka vytrhl z jejího nitra a proud vášně zkropil jeho zamknutý penis. Lokty se snažil držet její kolena od sebe a znovu a znovu se jí pokoušel průniky držet na vlně orgasmu. Výstřiky byly stejně silné a intenzivní jako chvění nádherného těla kroutícího se v extázi pod ním. 
“Hmmm... Už stačí, dost... Už dost, prosím.” Chytla jej za zápěstí a odtáhla se. 
Ležela tam schoulená v klubíčku a oddychovala s rozzářeným úsměvem na rtech.
Na displeji telefonu stopnul nahrávání.

20

Re: Vixena

Hodnocení CSFD?

21

Re: Vixena

Fakt dost dobrý.
Upozorním na ni svoji Paní.

22

Re: Vixena

Absolutní luxus

23

Re: Vixena

Po minulé povídce jsem čekal, že bude pokračování a vysvětlení proč Dominika jela do Itálie. Místo toho jsme dostaly pokračování příběhu Adama a jeho trampot s uzamčením.
Když jsem tu povídku začínal číst nahlodával mě červík jestli tak dlouhá povídka s tolika dialogy bude čitelná a děj bude mít stejně rychlý spád jako předchozí díly. Často se stane, že přemíra dialogů děj povídky nakonec zabije, ale tady se to nestalo.
Doufám, že v dalších povídkách nějak rozvineš význam run  a celé té tajné společnosti, které je Dominika členkou, případně se seznámíme s dalšími členy tohoto kultu a dalšími místy, které ovládá tato společnost. Předpokládám, že fitko bylo jenom začátek.
Jak už jsem psal v předchozím příspěvku tahle série povídek má ještě obrovský potenciál, takže jen tak dál Geralte.

Jinak hodnocení ČSFD: 95%

24

Re: Vixena

Moc pěkné, teším se na pokračování příběhu...

25

Re: Vixena

Černý kos vydloubával housenku mezi prastarými kostkami obrovské terasy vysoko nad malebným alpským údolím. Teplý lehký vánek obrátil roh vyžehleného ubrusu na masivním dubovém stole a pokračoval mezi nohy dvou žen bavících se u zábradlí opodál. Nechal si sám pro sebe, že pod stejnými minišaty jsou nahé a krásně voní.
"Když jsem s ním skončila byl úplně scvrklý a měkký. Sperma na prstech už bylo téměř zaschlé. Ještěže byl opravdu pevně připoutaný. Cukal sebou ze strany na stranu. Měl na předkožce odřeniny. Bylo to tak smyslné."
"Ty jsi psycho. Takhle s tebou nikdy nikdo nevydrží."
"Adam je jinej..."
"Hmm... Jistě..." Skočila jí Ariana do řeči.
"Ty to nechápeš. Chci to s ním zkusit od začátku. Musí pochopit, že je se mnou pro moje potěšení. Když s ním budu spokojená, dám mu všechno na světě."
"Jenže muži jsou nastaveni trochu jinak." Dívala se na Dominiku trochu zoufale.
"A co Kara a Marcello? Neznám zvrácenější vztah a funguje jim to." Rty se zamyšleně dotkly sklenice s vínem.
"My nejsme normální. To samé nemůžeš čekat od normálního kluka. Možná kdyby si tolik nelpěla na své posedlosti, byl by s tebou Nikolas do teď."
"Ach Nikolas... Měl jazyk chřestýše. 487 dní a konec. Muselo to tak být." Dominiky oči se zahleděly kamsi do dálky.
"Já jen nechci, abys byla opět nešťastná."
"Já zase chci Adama přesvědčit, že tento náš svět, je daleko barevnější a chutnější. Touhy, prožitky, vášně i bolesti jsou barvy, kterými chci malovat svůj život. Bude na něm, jestli chce uhel, nebo paletu pestrou, jako tenhle výhled."
"Ty jsi opravdu snílek."
"Možná... "
Skály se pomalu začaly halit do oranžovo rudé. Slunce pomalu zapadalo.
Arianin ukazováček se dotkl Dominiky brady a nasměrovala svůj svůdný pohled dolu do jejích očí. Byla o mnoho vyšší. Jiskření mezi nimi umocňovalo okamžik.
Ladně avšak pevně jí chytla za šíji a na moment si jí prohlížela jako kořist. Takhle to uměla jen Arian.
"Dlouho jsem tě neviděla."
Jazyk ochutnal víno z Dominiky vlhkých rtů. Pomalu kroužil po okraji škemrajíc, aby se rozestoupily. Přivřela oči a nechala unášet mocí silnějšího. Přála si mít jazyk hluboko v sobě.

"Jen v Sixtýnské kapli jsem viděla podobné výjevy." Klapot vysokých podpatků na prastarých kostkách vyrušil jejich smyslný polibek.
"Živé, či vyobrazené má drahá?" Zeptal se Marcello doprovázející svou Lady na terasu. Na intarzovaném kufříku, který držel pod paží byly runy a medvědi. Technika malby byla naprosto totožná s nenápadnými tetováními, které měly všechny ženy na svých tělech.
"Buďte vítány mé drahé." Na obličejích se jim rozzářil vřelý úsměv bez jakýchkoli známek studu.
"Má Lady..." Obě se uklonily a rychle jí běželi obejmout.
"Pomalu, pomalu." Upozornil je Marcello. Byl oděný ve velice podobném stylu jako ženy. Elegantní bílá košile a téměř průhledné kraťasy, pod kterými byla vidět podivně tvarovaná tanga.
"Ráda vás opět vidím." Všechny se objaly.   
"Večeře by měla být připravená. Pojďme usednout ke stolu."
Lady Kara byla oděna do stejnokroje, které měly ženy na sobě. Lehký vánek obtiskl bílou látku pře siluetu její krásné postavy a obkreslil tvar kulatých svorek na bradavkách. Všichni zaujali místo u kulatého stolu, v jehož středu se tyčila třípatrová mísa s nejrůznějšími pochutinami.
"Vím, na co myslíš Arian." Rozesmála se Dominika.
"Už dlouho jsem nebyla středem tabule. Naposledy na jedné akci v Barceloně. Bylo to šílené."
"Hmm... Barcelonskou komunitu mám rád. Vyprávěj." Vzal si kuličku vína do pusy Marcello.
"To by bylo na dlouho..."
"No tak. Nenech se přemlouvat." Pousmála se Kara. Zvuk vrzajících koleček oznamoval příjezd opulentní večeře. Obsluhoval je pohledný mladý pár v alpském stejnokroji.
"Tedy ve zkratce. Vědíc o mém kinku, pořadatelé mě požádali, abych dělala na nějakou chvilku uměleckou mísu na nachos s překvapením. No, já jsem pro každou špatnost, hlavně když jde o jídlo a shibari. Mělo mě varovat, když se mě zeptali, jestli mám ráda pálivé. Připoutali v leže na malý vysoký stoleček, s nohama za hlavou. Ruce jsem měla přikované v poutech podél pánve. Nemohla jsem se pohnout. Pak přinesli nádhernou věc ze skla. Mysku, které ze strany vystupovala celkem dost velká dilda. Do rozdělené mysky se daly tři různé druhy omáček."
"To zní dost pikantně." Dominika naznačila krásné blondýnce, že má na talíři již dost.
"Opatrně to do mě vsunuli a úzkým průhledným páskem zajistili proti vypadnutí Do pusy jsem dostala roubík ve tvaru obří jalapeňos. Mezi stehna na břicho připevnili mísu plnou nachos. Cítila jsem, jak mi někdo něco napsal na stehno. Až později jsem se dozvěděla, že to bylo španělsky. Doslova: Lámalo después de gotear."
"Tak to je geniální. Jak sis to užila?" Marcello vínem zapil kousek nadívaného holoubátka s luxusní omáčkou z madeiry.
"Hmm... Byla to jízda. Kolikrát člověka překvapí, jak moc mají lidi rádi právě pálivou salsu. Před tím jsem to ještě nezažila, ale ta situace mě vzrušovala k šílenství.  Všichni pochopili instrukce do detailu. Namočit nachos do salsy, nechat odkápnout přinejlepším rovnou na klitoris, slíznout a schroupat. Byl tam týpek se subinkou, který si vychutnával, jak ta rudá salsa teče po vyholené kůži. Vždy jí přikázal, ať to líže co nejdéle a pak tam nakapal novou. Když mu řekla, že jí už pálí jazyk, tak jí dal lízat salsu jogurtovou, což byla úleva i pro mě."
"A co hygiena?" Zeptala se Dominika, hledíc na mladíka, který ji doléval sklenku vína.
"To měli hodně vychytaný. Byla tam holka v latexu, která mě vždycky otřela vlhčenými ubrousky a zeptala se jestli jsem v pohodě. Poloha byla celkem pohodlná."
Velké svíce podkreslovaly vyprávění.
"A kdy ses poprvé udělala?"
" Tři asi Brazilky s friscama mě obestoupily a řekly, že jsem nádherná. Jedna mi sundala roubík a zeptala se, jestli mě může líbat. Její obrovské rty se přisály a jazykem tančila v mých ústech. Druhá mě začala dlouhými nehty hladit po celém těle. Pak se začala věnovat misce se salsou a pomalu s ní cloumala sem a tam. Při tom nabírala salsu z misky a potírala můj klitoris. Ta třetí jazykem roztírala nejpálivější omáčku po mém pahorku. Bože, ta to fakt uměla. Jazyk dlouhý, jak anakonda. Olizovala stehna i klitoris. Dělala to metodicky a s rozmyslem. Pak se přisála na klitoris. Jazykem ho jemně ovíjela a do toho drnčela dechem. Byla jsem v zajetí tří žen a pomalu jsem myšlenkami opouštěla atmosféru párty. Cítila jsem se neuvěřitelně blaženě. Orgasmus ve mě explodoval takovou silou, že i přes pevné spoutání, museli mísu s nachos doplnit. Věnovali se mi ještě chvíli po tom co jsem se vrátila z výletu mimo galaxii."
Dominika cítila, jak se jí dole rozlévá horko. Kara měla elegantně lokty na opěrkách a bedlivě naslouchala. 
"Při každém dalším orgasmu jsem přestala cítit to strašlivé pálení. O to horší bylo odeznění slasti. K mé smůle si jogurtovou salsu dali asi jen dvakrát. Dvě hodiny uplynuly jako nic, a když mě odvázali, pomáhali mi dalších 15 minut se rozhýbat. Tu noc jsem byla k nezastavení. Souložila jsem jako o život. Druhý den ráno jsem přes jogurtový obklad cítila, jak je opuchlá, tepe v ní a pálí..."
Cinkot příborů o talíře byl jediným zvukem, který se v tu chvíli šířil terasou. Dívka s hochem se na pokyn Marcella vzdálili na matrace u osvětleného bazénu. Každý byl zabrán do myšlenek o Arianině vyprávění. 
" Ty jsi ale rajda." S úsměvem na rtech konstatovala Dominika.
"To muselo být nádherné."
Když bylo jídlo odneseno ze stolu, chopila se Kara sklenice s vínem a povstala.
"Tak na naše setkání a na další podobně nezapomenutelné zážitky."
"Čin, čin." Následovali jí všichni ostatní.
"Jistě chcete znát důvod proč jsme vás na toto kultovní místo svolali, že?"
"Ale, Marcello. My bychom přijely kdykoliv."
"Děkuji za tvou žoviální upřímnost, Arian, nicméně tady s Karou chápeme, že to nemohlo být nic pohodlného. Obzvláště když tady Dominika má nového milence."
"Novinky se šíří velmi rychle." zamračila se Dominika na Marcella.
"Chtěli bychom vás poprosit o pomoc s pořádáním výroční 20. slavnosti Bacchanálií. Chtěli bychom se podělit o myšlenky a nápady, jak tuto událost uskutečnit, tak, aby na ní vzpomínal i vítr ve zdejších skalách. Dnešní večer bychom rádi abyste se účastnily naší seance a nabraly tak trochu inspirace a fantazie."