26

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Ja musel vydrzet 40 dni bez ogazmu bylo to za trest

27

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Oběma "zamčeným" (ale i všem dalším, kteří v pásu pobývají) přeji, aby si své plány splnili.

28

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Ja musel vydrzet 40 dni bez ogazmu bylo to za trest.

Tý vogo! :-O  Tak 40 dní v páse bez orgáče... Tak to já raději nebudu zlobit, abych podobný trest nedostal. Mohu se optat co jsi provedl? :-O ;-)

29

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Udelal jsem si to sam bez povoleni

30

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Tak já začínám, ale bohužel jsem momentálně bez přítelkyně tak jsem na to sám je mi 38 sportovně založen, tak jsem si řekl že něco vydržím. Pořídil jsem si the curve mám prostě velký pero smile vydržel jsem to týden včera už to fakt nešlo. Ale ode dneška zase utrum chtěl bych na podruhé vydržet 14 dni tak snad to dám. PC mi až tolik nevadí do práce s tim chodit nemohu kvůli detektoru kovu ale tam samozřejmě nepodvádím

31

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Da se to vydrzet nejhorsi bylo ze moja me dostala temer k orgazmu a pak prestala a to nekolikrat

32

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Lucas napsal:

Tak já začínám, ale bohužel jsem momentálně bez přítelkyně tak jsem na to sám je mi 38 sportovně založen, tak jsem si řekl že něco vydržím. Pořídil jsem si the curve mám prostě velký pero smile vydržel jsem to týden včera už to fakt nešlo. Ale ode dneška zase utrum chtěl bych na podruhé vydržet 14 dni tak snad to dám. PC mi až tolik nevadí do práce s tim chodit nemohu kvůli detektoru kovu ale tam samozřejmě nepodvádím


místo zamku pouzi plastovy zamecek, vojta je tu prodaval. nebo levnejsi reseni protahni dírkou pro zamecek plastvou stahovaci pasku a stahni ji kolem te tycky, a mas po problemu, zadny kov,  jentak to nesundáš :-)

33

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Pokud vím, tak the curve je kovový pás. Ale pokud máš i v klidu velký péro, tak se do žádného "plastu" nevejdeš... :-/ Budeš to tedy muset kombinovat a v práci být opravdu "hodný"...

34

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

rm71 napsal:

Pořídil jsem si the curve mám prostě velký pero smile vydržel jsem to týden včera už to fakt nešlo. Ale ode dneška zase utrum chtěl bych na podruhé vydržet 14 dni tak snad to dám. PC mi až tolik nevadí do práce s tim chodit nemohu kvůli detektoru kovu ale tam samozřejmě nepodvádím

Pokud vím, tak the curve je kovový pás. Ale pokud máš i v klidu velký péro, tak se do žádného "plastu" nevejdeš... :-/ Budeš to tedy muset kombinovat a v práci být opravdu "hodný"...

co jsem koukal na cudnost.cz ta the curve je celoplastove jen zamek je kov, ale i kovove varianty se delaji zalezi která to je.
toto je zajimavej kousek
 
http://www.mr-s-leather.com/CB100/cock-lock.html

35

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

co jsem koukal na cudnost.cz ta the curve je celoplastove jen zamek je kov, ale i kovove varianty se delaji zalezi která to je.

To je pravda. Já se mrkl na odkaz a skutečně je typ the curve celoplastový. Tudíž se omlouvám.

36

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Tento odkaz je vážně zajímavý, ale nějak mi uniklo, jak se to nasazuje a také si myslím, že se z toho dá penis vyndat. Má s tím tady někdo už zkušenosti?

37

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Bez povolení?! :-O To si přece nesmíš dovolit!
Vůbec se nedivím, že Tě ta Tvá potrestala několikaterým odpíraným orgasmem.;-) Já bych Tě potrestal úplně stejně. :-P

38

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Jo jo the curve co mám já je celoplast dostat se do toho je celkem hardcore, pomáhám si kapkou oleje potom je tam v pohodlí smile celkem už mě vyrušuje jen to že mám odepřený orgasmus rad bych těch 14 dní vydržel, docela mi pomahá když mám nekalé myšlenky tak si udělám par kliků nebo přitahovaček občas si teda připadám jak ve fitku big_smile

39

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Takže objednáno CB6000, tak už se těším až to vyzkouším!

40

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

rm71 napsal:

Tento odkaz je vážně zajímavý, ale nějak mi uniklo, jak se to nasazuje a také si myslím, že se z toho dá penis vyndat. Má s tím tady někdo už zkušenosti?

Podle popisku to je TPR - termoplastický materiál, takže to bude pružné. A bude se to navlíkat podobně jako ty pružné erekční kroužky.

41

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Tudíž jen takové návlekové "šidítko", kdykoliv sundatelné... To pak není výrobek vhodný pro mne.

42

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Sdílím Tvé nadšení. Také jsem byl na můj první pás (shodou okolností také CB 6000) také jak se patří "nadrženej".;-)

43

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Dneska 13.den bez orgasmu a stále se držím smile

Jinak k zámku byly 3 klíčky- jeden jsem hodil do záchodu před pár dny a ještě mi zůstaly dva a teď přemýšlím, co s nimi. Asi si nechám jen jeden, dobře schovaný někde mimo domov (ještě nevím kde) a ten druhý taky někam vyhodím (do kanálu, řeky) .
Kéž by se z toho PC nedalo dostat bez klíče.. to by se mi splnil sen a byl bych odsouzen k doživotní cudnosti a už bych neměl nikdy žádný orgasmus! smile Teda samozřejmě vždycky je tu varianta přeřezání zámku pilkou na železo big_smile

44

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Já už to nevydržel..Právě dnes..Při výstřiku jsem měl před očima hvezdičky!!Gratuluji, že se držíííííííš!!

45

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Držím, držím smile Musím se držet! Já se té poluce prostě dočkat musím, i když pak budou mokré trenky (to je ok, se vypere v ruce) a prostěradlo (ale tohle stejně už půjde vyhodit, začíná být nějaké jeté.. asi proprděné big_smile ).

46

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Vydrž vydrž ja budu rád když dám 14 dni to je můj cíl. Momentálně je to jen 6tý den v uzamčení ale snažím se no. A ono s tou polucí to bude složitější ja když sedím na wc a nemůžu to vytlačit tak mi u pindíka visí kousek spermatu a je úplně jedno jestli jsem zamčený nebo nikoliv.
A dotaz pro panbubacek kolikátý den máš za sebou?

47

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Tak jsem se musel dneska odemknout a provést cca po 5dnech hygienu, už se to vážně nedalo.. nějak mě v tom začínal svědit. Ale orgasmus mám zakázaný, takže ten nebude.

48 Naposledy upravil: nadrzeny (15.5.2015 11:07:38)

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

A kruci, tak jsem to právě nevydržel.. ale v plánu to teda nebylo. Jsem si sundal PC kvůli hygieně a hned potom jsem se bohužel nezamkl, vzal jsem si plenku, kalhoty a chvíli jezdil po posteli otočený na břicho.. a před chvilkou už jsem to cítil, že to asi brzo přijde, ale nedalo se to zadržet sad Takže to nebyla typická masturbace, ale udělal jsem se. Nicméně zvláštní je, že bez ruky se mi podaří udělat maximálně jednou vždycky, když to zkouším podruhé tak už to není ono big_smile
Nicméně 15 dní bez je i tak dobrá doba, déle mi to holt není souzeno zatím.

49 Naposledy upravil: nadrzeny (15.5.2015 13:09:42)

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

No nic, tak už i normál masturbace. Měsíce při samozamykání se fakt nedočkám...

Ale po tom orgasmu se cítím tak uvolněně, lehčí big_smile

50

Re: A právě začínám s PC (silikonový CB6000S)

Vy jste se chlapi zbláznili, ne? :-O ;-) Celý měsíc v pásu... Hmmm, tak to bych nedal... Po týdnu mám velice nepříjemné bolesti při nočních erekcích, které mne tak 4x za noc budí. :-/ Zkusím vyměnit plastový kroužek za kovový a třeba to bude lepší... V každém případě držím pěsti! :-)