1

Téma: 3. pražský sraz přátel Cudnosti

Vážení a milí,

máme září, máme po dovolených a po 3 měsících je čas se znovu sejít. Už máme zarezervováno, je to poblíž Karlova náměstí, kousek od místa minulého srazu a těším se na vás ve středu 23. září od 18 hodin.

Rádi v naší ustálené partě uvítáme nové tváře, tak přijďte všichni, bude to fajn večer. Prosím přihlašte se předem přímo zde nebo na mail sraz@cudnost.cz.

Nějaké podrobnosti ještě předem prozradím a přesné místo srazu všem přihlášeným včas napíšu mailem.

Seznam přihlášených:
cudnost.cz
Ange
davidt
msteel

2

Re: 3. pražský sraz přátel Cudnosti

Super hned se hlasim.

3

Re: 3. pražský sraz přátel Cudnosti

Omlouvam se predem,bohuzel nemuzu kvuli pracovnim povinostem

4

Re: 3. pražský sraz přátel Cudnosti

Tak bohužel tentokrát: Madame :-) sedí v pokladně až dovečera.

H.

5

Re: 3. pražský sraz přátel Cudnosti

Lidičky nestydte se, jde jen o posezení u pivka / vína , a jen se žvatla, vykladaj vtipy, říkaj se zajimovasti " A to jsem nasel na Googlu ... " big_smile a je jen sranda.

6

Re: 3. pražský sraz přátel Cudnosti

No jen aby si strejda Google nevzal tentokrát dovolenou... :-)

7

Re: 3. pražský sraz přátel Cudnosti

Nové tváře přijdou, až to bude mimo pracovní týden nebo něco blíž Ostravě, ale vzhledem k mým sluzebkam se můžu objevit někdy i na pražském srazu.

8

Re: 3. pražský sraz přátel Cudnosti

Pražský sraz se blíž Ostravě konat nebude, maximálně o pár metrů. Ale když vás bude víc, můžeme udělat sraz i v Ostravě. Už jsem tady o možnosti srazů mimo Prahu psal, hned v úvodu tématu srazu v UL:

http://forum.cudnost.cz/topic/849/sraz- … nad-labem/

9

Re: 3. pražský sraz přátel Cudnosti

Hele ale co, takový sraz ve třech také může mít své kouzlo.

10

Re: 3. pražský sraz přátel Cudnosti

Rád Vás všechny v Praze zase uvidím. Faktem ale je, že uprostřed týdne jet přes půl republiky a ráno zase do práce.. To není dobře vymyšlené. Nejlepší by bylo setkání uprostřed republiky v pátek, nebo v sobotu. Šance jsou pak pro všechny podobné.. Ono nás zase tolik není, aby jsme dělali srazy v každém městě zvlášť.
Na 99% přijedu, jestli nejste proti ;-)

11

Re: 3. pražský sraz přátel Cudnosti

Ahoj, nejsme vůbec proti, jasně že ne. Rádi tě zas uvidíme.

A i třeba sraz v Jihlavě můžeme uspořádat. Opět když se sejde víc zájemců, viz můj první příspěvek u UL srazu.

12

Re: 3. pražský sraz přátel Cudnosti

Náš třetí sraz se kvapem blíží, už příští týden ve středu se na vás těším.

Přinesu zase na ukázku nějaké podpultovky, posedíme a popovídáme.

Pražáci a okolní, nebojte se a přijďte mezi nás. Sraz se koná tentokrát v příjemném a stylovém podniku v Praze 2.

13

Re: 3. pražský sraz přátel Cudnosti

Tak máme po srazu. Já jsem si to náramně užil a jsem rád, že 100% účastníku vydrželo až do úplného konce. :-)

14 Naposledy upravil: Ange (24.9.2015 19:18:19)

Re: 3. pražský sraz přátel Cudnosti

No jo ale v jakym stavu big_smile ale bylo to fajn

15

Re: 3. pražský sraz přátel Cudnosti

Bylo to super. Díky, pánové, těšilo mě.

16

Re: 3. pražský sraz přátel Cudnosti

Co, v jakým stavu? Vždyť jsme byli skoro střízliví. :-)

17

Re: 3. pražský sraz přátel Cudnosti

na me to dolewhlo po 3,5 hodinach spanku ze jsem byl druhy den KO