26

Re: Začal jsem nosit CB6000s

To že funguje mužský ego a jsou dny kdy z role vypadneš je normální. Pokud to štve tvou manželku, tak jako výborná umravňovací věc fungují points of intrigue https://www.meo.de/de/moderne-keuschhei … 9-00.html. Věr mi, že když ti ty největší zoubky ženuška do klícky třeba jen na pár hodin přidá ke KSDčku, sakra si příště rozmyslíš dělat nějaký problémy.
A pokud jde o veřejnost, tak přece příkazy a případný ponižování nemusíte řešit slovně a netlač proto na ní. Existuje přece i neverbální komunikace, lusknutí nebo ukázání prstem když si tvůj Milášek něco přeje. Na tobě přece je, uhádnout co by jí potěšilo a udělat to, nebo ne? Ty musíš být ten kdo sám od sebe utíká otevírat jakýkoliv dveře, bere jí tašky, podává hřeben a drží zrcátko, nosí jí v náručí přes louže nebo lítá od regálu k regálu zatímco ona jen kývá prstem sem a tam... Zkusil jsi sám od sebe třeba při procházce parkem posadit něžně svou Lásku na lavičku, pokleknout před ní, sundat jí střevíčky a pak jí masírovat nohy? Tvá touha být veřejně ponižován je jedna věc, ale pokud si tě žena jako muže doposud váží a miluje tě, a léta jste měli vanilkový vztah, tak v tomhle bude mít zábrany a tlačit jí do něčeho co se jí nelíbí bych rozhodně nedoporučoval.

27

Re: Začal jsem nosit CB6000s

My s mojou ženou nepraktikujeme skoro žiadne BDSM.Skôr ja po tom túžim byť zatvorený v PC a kvôli nej sa zdržiavať sexuálnej aktivity.No bohužiaľ je ona tá submisívna.Rada mi postrojuje, rada mi nosí tašky, vlastne ma obskakuje.Ale sem tam mi dovolí vrámci mozností pri prechádzke mestom vyzuť jej črievičky a na verejnosti jej masírovať nôžky a láskať ich.Myslím si že takýto nežný prejav náklonnosti keď, ja klačím pre ňou a uľavujem jej od bolesti nieje o ponižovaní.A okoloidúci hlavne staršie ženy mi mojej princeznej povedali že musí byt veľmi šťastná, keď má takého pozorného gentlemana.Takze aspoň to je moja osobná skúsenosť, že toto nieje verejné ponižovanie.A na tomto príklade skôr ten dotyčný zožne pochvalu a ovácie namiesto posmeškov a poníženia.

28

Re: Začal jsem nosit CB6000s

U nás to funguje takhle. Co se veřejnosti týká, já nemusím přikazovat rázně, hlasitě, stačí jediný přísný  pohled beze slov a miláček ví, že přestřelil, stačí mi říct jen +10, +5 a zlato ví, že má zápis a nikdo nic netuší kolem nás.
A když má přece jen tendence smlouvat nebo diskutovat, stačí říct: "Xena řekla a hotovo" a je po diskuzi. Jeho názor mě už nezajímá. A jsou už věci, že je dělá prostě automaticky, už se to za tu dobu naučil.
Chce to u vás hlavně čas, nesmíš na paní tlačit, tím bys to vše zkazil. Tak jí to řekni, že bys chtěl udělat přesně to, co píše Petr třeba, že po tom toužíš, jí veřejně masírovat nožičky a budeš jí ještě víc milovat.
A nemyslím si, že by okolí bylo proti a kdyby? Tak ať si toho vůbec nevšímá, co má z lidí, hlavně že vám v tu chvíli bude dobře. My se taky s miláčkem moc v rodném bydlišti neprojevujeme, ale když jsme někde, kdo nás nezná, tak si to fakt užíváme a okolí? To je mi v tu chvíli ukradený, hlavně že my jsme spokojený.
A že pořád nemáš náladu nebo tvoje žena, je také normální. Nejsme stroje, ale lidi, takže z toho si vůbec hlavu nedělej, pár výkyvů rozhodně vaši lásku neohrozí.

29

Re: Začal jsem nosit CB6000s

To Mithrandire
Pokud toužíš po tom, aby tvá žena byla obecně dominantnější, začni ji více uspokojovat jazykem místo klasické soulože a určitě se to po čase pohne správným směrem. Další osvědčený způsob jak podpořit rozvoj dominance u partnerky je svěřit jí správu veškerých rodinných financí a ty zůstaň odkázán pouze na malé kapesné, které budeš dostávat, pokud si řádně splníš nově přidělené domácí povinnosti. Na to obvykle "slyší"  většina žen a záhy převezmou dominantní úlohu ve vztahu.

30

Re: Začal jsem nosit CB6000s

To bela

Máš velký štěstí, že to manželku chytlo. S tím rozkazováním před někým to chce asi čas. Některým trvá dlouho to dělat i v soukromí.
Na dny, kdy se ti nechce poslouchat, to chce vymyslet nějaký opravdu nepříjemný trest. Sám jsem to nezkoušel, ale klystýr prý není moc příjemný, třeba by to z tebe tu neposlušnost vypláchlo.
Jestli máš ještě ty rady a návody, co jsi manželce vytisknul dát k dispozici, třeba uložto nebo podobě?

31

Re: Začal jsem nosit CB6000s

jinak, teď jsem si všiml, že jsi bela s malým b. Tady je pravidlo, že submisivní mají nazačátku přezdívky malé písmeno a dominantní velké?

32

Re: Začal jsem nosit CB6000s

poj: Tuhle teorii ovšem slyším poprvé..

33

Re: Začal jsem nosit CB6000s

poj: U nás by krystýr určitě nezabral, to není trest pro miláčka, když mu to poručím nebo dokonce mu ho dělám sama, tak už ví, na co se večer zaměřím. A přikázat mu to jen tak a pak nic, v tom nic nevidím.
U nás fungují výprasky co se trestů týká, bičík je dosti tvrdá zbraň v mé ruce nebo jinak třebas týden bodlináč a to jsou pak krvavý tečky na ptákovy a hlavně ten týden musí paní hodně dráždit a provokovat.
Ale každý je zaměřený svým směrem, takže co funguje u nás rozhodně nemusí u vás.
Co se malých a velkých písmen týká, to jsem nikde nečetla, že je takové pravidlo a myslím si, že by hodně uživatelů muselo měnit nicky. To by měl odpovědět admin., co je na tom pravda.

34

Re: Začal jsem nosit CB6000s

Xena: To byl nejspíš pokus o vtip nebo nějaké nepochopení. Přijde mi docela hloupé a zbytečné takové pravidlo. Kdo by si chtěl připomenout zdejší pravidla, tak je to sice strašně dlouhé čtení na mnoho večerů, ale to se nedá nic dělat, pořádek musí bejt :-)

http://forum.cudnost.cz/topic/2/pravidla/

35

Re: Začal jsem nosit CB6000s

Děkuji za informace a za rady. Myslím že informace od Petrazprahy je hodně naučná. Tedy alespoň pro mne jako začátečníka mne nutí k zamyšlení zda dělám vše správně. Souhlasím s Xenou že co pár to originál. Musíme vše přizpůsobit aby to vyhovovalo mé ženě. Co se týče malých a velkých písmen, vůbec jsem to neřešil. Prostě jem to tak napsal.

36

Re: Začal jsem nosit CB6000s

Po odmlce zase pár informací: zkusil jsem svůj první měsíc bez orgazmu. Musím říci že to má vliv na mojí oddanost své paní. Má klíčnice mne skoro každý večer odemkne a těsně před vyvrcholením přestane a uzamkne. Poslední týden z měsíce se jednalo jen o opravdu chvilkové akce. Vyvrcholení po měsíčním půstu bylo krásné ale čekal jsem něco víc. Nic méně se to mé paní tak zalíbilo že mám před sebou měsíc a týden. Jsem rád že budu zase o to víc oddaný ale zase takovou dobu bez orgazmu. Hlavně že se to mé klíčnici líbí. Další věc k mé výchově paní začala mne pravidelně každý večer trestat. Standart je 50 ran. Přes den, když něco nedělám dle přání tak vysloví pouze číslo a já vím že večer to bude 50 plus co nasbírám přes den. Nechci radit, každý jsi musí najít to co mu vyhovuje ale u nás tato kombinace se začíná osvědčovat.

37 Naposledy upravil: Xena (30.5.2016 12:04:39)

Re: Začal jsem nosit CB6000s

To se nedivím, že se to tvé paní líbí, je to krásná hra a tato kombinace je rozhodně účinná, a když máš každý den výprask a ještě i drážděný, tak to jsi velice krotký, tomu věřím.
Takže si dál krásně hrajte a zase napiš, jak vás to naplňuje.
Tvá klíčnice se opravdu dokonale zhostila své pozice, opravdu blahopřeji.

38

Re: Začal jsem nosit CB6000s

Můžu se zeptat, čím že to těch 50 ran dostáváš?

39

Re: Začal jsem nosit CB6000s

davidt: já si myslím, že těch 50 je preventivně :-)

bela: když ti pokaždé tvoje Paní přidá týden tak jsi za chvíli na půl roce :-) a to dráždění každý večer bez vyvrcholení jen oddanost násobí, že? pěkně si s tebou hraje :-)

40

Re: Začal jsem nosit CB6000s

No jasně, že to je preventivně. Neptám se za co, ale čím. Jako jestli vařečkou, rákoskou a tak.

41

Re: Začal jsem nosit CB6000s

A jak vypada takovy navod klicnice? smile ze bych ho treba taky predal smile

42

Re: Začal jsem nosit CB6000s

Co se týče výprasků: má paní jsi oblíbila pomlázku a jezdecký bič. Ráda začíná zkoušet mou výdrž. Stále platí 50 ran ale přitvrzuje na intenzitě. Moc se baví tím jak se kroutím a kňučím. Doopravdy jí to baví. Vypadá to že se našla, je to super. Když jsme u výprasků, nemáte někdo radu co používat aby rány byly intenzivní ale tiché. Řešíme hlasitost kvůli dětem.

43 Naposledy upravil: bela (4.6.2016 03:51:12)

Re: Začal jsem nosit CB6000s

K návodu klíčnice co jsem dal své paní. Myslím že je to osobní ale zde je:

Ahoj, má velmi milovaná ,
vždy ses mne ptala, co bych chtěl a co bych rád. Neodpovídal jsem, protože
jsem, jsi nebyl jist co ty na to. Poslední dobou mi přijde, že náš vztah se
dostal do fáze, kdy je nezničitelný. Z tohoto důvodu a po přečtení snad
celého internetu, jsem došel k závěru, že nemá cenu to tajit a oddalovat.

V pátek máš svůj slavný den a já se rozhodl toho využít.
Nechávám ti tento dopis, abys měla čas na přečtení. Moc bych chtěl,
abychom v pátek večer to spolu probrali. Moc doufám, že na to přistoupíš a
bude tě to bavit stejně tak jako mne to vzrušuje.
Pokud pamatuješ, dostal jsem od mé vyvolené klíček k jejímu srdci.
Chci, abys měla klíček i ty.
O jaký klíček se jedná, to se dozvíš dál v dopise.
Po mém rozhodnutí že ti dám klíček na tvé narozeniny, jsem také dlouho
přemýšlel jak to provést. Snad zvolený způsob není tak moc špatný. Chtěl
jsem, abys měla čas pročíst nasbírané články a rady.

Dále následovaly rady, postupy a fotky pro Paní a klíčnice stažené z internetu. Celkem se jedná o 40-ti stránkový dopis. V dopise je i místo pro pravidla otroka, poznámky paní a pro pravidla. Jen pro vysvětlenou, pracuji na 24 hodinové směny, proto ten čas na přečtení.

44

Re: Začal jsem nosit CB6000s

Krásný dopis pro tvou Paní. Je skvělé, že jí to baví a nedivím se jí, mě to baví taky.
A teď k té radě, co potřebuješ. Musela jsem to zkusit na svém miláčkovy, ať ti neradím něco, co jsem nevyzkoušela. My používáme taky jezdecký bičík, důtky krátké, dlouhé, těm já říkám hladící, protože zbožňuji, jak si je před ránou můžu hladit v ruce a pak taky 9 ocasé kočky, ale vše je slyšet, protože dopad kůže na holý zadek bude vždy slyšet a šustění důtek taky, rákoska ta není tak moc slyšet, ale zase ten švih, no, to už je. Tak jsem vyzkoušela něco pro tebe a tvou Paní.
Vzala jsem dlouhý provaz, který používám běžně a z nich udělám pouta, tak jsem ho přehnula tak, že jsem měla 4 provazy. Z těch jsem zapletla cop, ať je to pěkně cítit a po ukončení pletení jsem měla 30 cm cop. Zlato mi musel asistovat při pletení, vůbec nechápal, co si pletu z provazů. Pak jsem mi přikázala, ať se svlíkne a klekne k topení a přivázala ho legínama a do pusy mu strčila hned moje kalhotky, aby moc neskučel. A dala mu 30 ran přes zadek. Ten cop byl dlouhý, nejde to moc regulovat, kam rána dopadne, tudíž jsem ho přehnula a už to bylo super. Rána je rozhodně tichá a účinná stejně jako bičík a přes koule stačí opravdu jen málo, aby se miláček kroutil bolestí. Zadek měl taky krásně červený, jak má být.
Takže tohle je moje rada pro tichý prostředek na výprask. Až zase budeš chtít něco poradit, dej vědět.

45

Re: Začal jsem nosit CB6000s

Je vidět,  že jsme tady komunita,  která si vzájemně pomáhá a radí. Jen bych rád poprosil v zájmu této komunity nasměrovat některé dotazy na Xenu,  bo chudák Tlapik a on přece taky patří k nám :-D

46

Re: Začal jsem nosit CB6000s

:-D Xena přece vždy bude odpovídat na to, na co bude chtít, jako kdyby jsi jí neznal. A koukám, že Bele nikdo zatím neporadil, takže myslím, že mou odpověď rád přivítá a je už na něm, zda to své Paní řekne.

47

Re: Začal jsem nosit CB6000s

Děkuji Xeně, zapletl jsem provazy. Udělal jsem tři, od nejužšího po silný a předal to paní. Vyzkoušela všechny tři a je to co jsme přesně hledali. Omezilo se hlasité plácnutí a síla výprasku je zachována. Děkuji

48

Re: Začal jsem nosit CB6000s

Když můžu, tak pomůžu, ať jsme všichni spokojení.
Tak Vám přeju krásné, dlouhé hrátky s provazovým bičíkem.

49

Re: Začal jsem nosit CB6000s

PavelCBs : Ano , přesně tak, jsem taky náš. A né pokusný králík. Děkuji za zastání :-)

bela : A až zas budeš něco potřebovat, klidně se obrať - ti teda děkuju :-)

Xena : doufám že nebudeme testovat často, a nebo asi raději jooo :-)

50

Re: Začal jsem nosit CB6000s

Nějak nevím proč vznikají tyto komentáře. Vznesl jsem dotaz na komunitu zda někdo neví a Xena mi díky bohu odpověděla. Mohl odpovědět kdokoliv jiný nebo pokud by nikdo nevěděl tak neodpoví nikdo. To jsou asi základy diskuzních fór. Nikdy můj dotaz nebyl přímo směřován na Xenu. Na ní bylo směřováno poděkování za radu. Asi jsem špatně pochopil zdejší funkčnost? Můžeme přispívat ale bacha na to něco se zeptat?