26

Re: falcon: jsem majitelem Carrara chastity belt

nič nove? si stále zamknuty?

27

Nového celkem nic. Jednak jsem měl zcela jiné starosti, jednak jak hezky, tak se chci spíš věnovat kolu a eventuélně něco málo shodit. Menší břicho by bylo jistě příjemnější, když nic tak aspoň do pásu. Teď si ho beru častěji a na kratší dobu.

28

Ještě jsme si říkal jednu věc, že jsem velmi rád, jestli jsem svými zkušenostmi připravil pěkné chvíle při honění. Taky jsme si občas při honění představoval, jaké by to muselo být super být zamčený v pásu, ze kterého není absolutně žádná šance na únik. A jsem moc rád, že mám možnost to zažít doopravdy :-)

29

Tak to Ti tak trochu závidím, třebaže zažívám v Latowskim také "stejné" pocity bezmoci. Jen mne dráždí nepoznané, ale odhaduji, že to bude hodně podobné...;-)

30

Už jsem dlouho nenapsal nic nového. Ono se chvíli taky nic nedělo, nebyl čas, nálada, příležitost... Všechno chce svůj čas.
Posledních cca deset dní docela intenzivně nosím svůj pás. Ne trvale, ale vždy přes noc, plus něco navíc před nocí nebo druhý den, asi tak 12 hodin denně. Jen tak, aby si tělo průběžně zvykalo. Od začátku měsíce jsem taky neměl orgasmus. Minule to trvalé nošení bylo asi moc hrr, ty čtyři nebo pět dní trvale bez předchozí aklimatizace. A je to fajn, v podstatě jsem se teď každý den těšil na nasazení. Při tom jsem jednak vychytal správnou míru utažení pásu. Moc je špatně a málo samozřejmě taky, ten pás se musí stát takovou přirozenou součástí těla. Taky to chce vhodný fígl na samotné nasazení, jinak se někde zmáčkne kůže a pak už to bolí jen víc a víc. Ale když se nasadí dobře, tak je to krásná pohoda. Taky jsem došel k zajímavé zkušenosti, že jsem jen zkusil, jestli je možné klícku nějak dotvarovat a to je zcela marné. Ten kov neohne ani o píď. Podobně marné, asi jak ohnout v rukách lešenovou trubku. Tak jsem si připadal.
Momentálně jsem zamčen od včerejšího večera a protože to nevypadá na žádné komplikace, tak zítra odevzdávám klíče do rukou Madam a pak to záleží jen na ní. Pět dní, deset, dvacet... nevím

31

Hmmm... Vzrušivé pocity bezmoci...
Já teď zažívám jiný problém. Někam jsem založil klíče od Latowského a než je najdu, tak raději nenasazuji a nosím zpět kovový CB 6000s. Nebo radí někdo zacvaknout a pak úpěnlivěji hledat? ;-)

32

No jistě, zacvakni. Maximálně to skončí přepečlivým úklidem bytu/domu smile Jo a hasiči jsou 150 wink

33

To bych asi prvně našel ty klíče :-) Ano ne, prvně zacvaknout a pak to hledání bude mnohem efektivnější. Nebo ty prožitky bezmoci :-) Aspoň by jsi věděl, jak mi je!
Jinak já se cítím překvapivě fajn. No ono je to zatím jen tři dny a asi mi taky nedochází, že tentokrát je to doopravdy. Ono to poznání asi ještě přijde...

34

Možná jsem se nezmínil o jedné výhodě tohoto pásu. Erekce nebolí. Tzn. žádné problémy k ráno, kdy máte pocit, že vám klícka utrhne koule. Nic takového. Tady erekce vyvolá maximálně pocit beznaděje.
Dnes v noci jsem zažil neuvěřitelného. Večer jsem byl s přáteli na pivě a tak samozřejmě jsem musel kolem druhé na záchod. Když jsem si pak lehl zpět do postele, tak mi tak asi nějak došlo, že jsem pod zámkem a že to fakt neovlivním. To mě vzrušilo, následovaly marné erekce a tím další vzrušení stupňované vzpomínkami na Madam a tomu odpovídaly ještě prudší erekce. Naprostá extáze, mrskal jsem na posteli naprosto šťasten. Ano zní to neuvěřitelně, ale byla to extáze, kterou jsem zažil možná tak pětkrát v životě. Nikdy bych tomu nevěřil, ale byla to pravda.

35

To jo záleží na úhlu pohledu.

Někteří z nás mají erekci bez svolení zakázanou. Proto je tedy žádoucí , když je to pro nositele nepříjemné. Erekce je v pořádku jen když si to paní přeje a dovolí.

Natož pak nějaké svévolné vzrušeni nebo snad proboha zakázané uvolnění , o výstřiku už vůbec nemluvě .

36

By mě zcela upřímně zajímalo, jak dokážeš ovládat erekci. Obzvláště po dvou týdnech půstu.

37 Naposledy upravil: davue007 (13.8.2016 12:37:10)

POE: Nedokážu to ale neznamená , že ji nemůžeš mít zakázanou.  Takže jsi pořád vinen a proto je dobré, že je to spojené s nepříjemným pocitem.

No prostě beznadějná situace.

Již jsem 12 dní zamčen a vzhledem k tomu , že odjíždím na dovolenou tak mě čeká určitě ještě nejmín 10 dní. Bez PC prý nejedu nikam měla by špatný pocit.   To by se paní prej musela nejdřív zbláznit abych jel bez.  Stačí prý , že měla zkaženou dovolenou ,když mě doma musela nechat odemčeného. ( zrovna jsem léčil odřeniny ).  Ještě , že alespoň na hygienu mě ten klíček občas půjčí.

Jediný štěstí je , že nové CB je v pohodě a zatím nezpůsobuje žádné komplikace a omezení.

38 Naposledy upravil: davue007 (13.8.2016 12:44:48)

Falcon: to ovšem neznamená , že nosit Carrara chastity belt je nějaká procházka růžovým sadem to určitě ne. Možná je to o to horší, nemáš pocit nepohodlí a můžeš se více soustředit na marné vzrušení.

39 Naposledy upravil: falcon (13.8.2016 13:48:24)

davue007: To je pravda, každý to máme jinak. Já nemám žádná administrativní opatření a zákazy, jen technické omezení. Dostal jsem PC a je na mne, jak se s tím vyrovnám. Můžu si dělat, co chci. To prakticky znamená, že nic. Mně se nepostaví, protože nemá kam, já si nezastříkám, protože vše je zcela nepřístupné... Ten "orgasmus" byl stav mysli, jako výsledek nějaké frustrace z bezmoci. Jako dřívější nositel klícky mohu srovnávat. Tam vždy byla nějaká možnost si rukama pohrát s klíckou jakoby se "protáhnout", najít nepatrně jinou polohu penisu. Tady je 10x10cm mrtvého kovu bez možnosti ovlivnit, co se děje pod ním.
Trny do pásy si asi přikoupím, to pak bude peklo. Uvidím. Takto to má taky své kouzlo. Nerušený spánek je taky fajn.

40

No je fakt, co píšeš. BRRRRR

41 Naposledy upravil: falcon (15.8.2016 08:05:19)

Jeden takový "technický" poznatek. Včera jsem byl vyzkoušet,jestli se dá s carrarou plavat. Přeci jen jsou to dvě kila zátěže navíc. A ono jo, jde to, ale myslím, že pro méně zdatné plavce by to mohlo být nebezpečné. Zaplaval jsem si asi kilák přes přehradu a stran pohybu žádné omezení, jen má člověk hlavu více k hladině, než je běžné.

A jinak nic nového. Každý den ráno poznatek, že "to" tam dole je pořád, pak z toho nějaká frustrace a "ono" je to tam pořád, frustrace nefrustrace, kvůli pocitům se to neodemkne...

42

Ta carrara má vážně 2 kg? :-O  Pás Latowski jsem tedy nevážil, ale odhadem více jak 1 kg nemá...

43 Naposledy upravil: falcon (15.8.2016 14:47:54)

Ano, má. Teda konkrétně ta moje má konkrétně lehce přes 1,8kg. Pak je verze supersteel bez podložení gumou a neoprenem, ta je z tlustších plechů a ta má 2,2kg (dle webu). Je to macek, fakt kus oceli. Když ten pás bereš do ruky, tak nečekáš, že je tak těžký. Na těle to pak nevnímáš, to se rozloží, jako bys nic neměl.
Tak schválně zvaž, kolik má latowski, docela by mě to zajímalo. A už našels klíče? :-)

44

Latowski zvážím zítra a klíče jsem ještě nenašel...

45

Mám dotaz: nejsem schopen přežít noc v malých klíckách kvůli častým a bolestivým nočním erekcím. Jaký je největší problém u "velkých" pásů? Tam odpadá tah za varlata, ne...??

46

U klícek jsem zažíval úplně stejný "noční" problém, který mne i 4x za noc budil...
Tohle u pásu typu Latowski nehrozí, neboť koule nic neobepíná či neškrtí a penis má asi 10 cm "volnosti" v takové gumové schránce, kterou obepíná ta plechová skořápka. Tudíž celé "zařízení" může volně fungovat, akorát se k němu nedostaneš rukou... ;-)

47

Tak je to něco, co by mi nejspíš vyhovovalo.. Jak je to s otlaky na bocích a zádech od pásu? Díky!

48

Otlaky, asi tak: Před tím když jsem ten pás nosil pět dní, čtyři dny pauza a myslím čtyři dny. Tak jsem měl otlaky na "rohu" boků a zad docela slušné. Takové červené pásy. Na jedné straně se mi udělal i mozol a ten se docela dlouho hojil. Myslím, že jsme na to šel moc hrr bez zvykání. Tentokrát mám pás na sobě týden a zcela bezproblémů, ani červené fleky nejsou. Nic. Jednak si myslím, že jsme si trochu zvykl předchozím krátkodobým nošením (cca 12 hodin deně) a jednak jsem ho taky nedotáhl až "na krev" jako poprvé. Sice výrobce říkal, že to tak má být, ale malinko povolenější mi přijde zcela fajn. Jasně, není to až tak nekompromisní, ale na koule a ocas si stejně nesáhnu a pás v žádném případě nestáhnu, to zase natolik utažen je. Jen, že není tak "zabořen" v kůži.

49

Možná zase jeden "technicko-recenzní" poznatek. Zkoušel jsem, jestli je možné se s tímto pásem potápět. A celkem bez problémů. Pod vodou absolutně žádný problém, na hladině to docela tahalo. Ale potápění asi nikoho nezajímá, tak nebudu dále rozpitvávat.
Nové poznatky. Dnes mám carraru na sobě nepřetržitě jedenáctý den. Problémy se nijak nestupňují, stále výrazněji se ukazuje, že pokud se zpotím, tak je nutné se důkladně osprchovat, jinak to začne být docela nepříjemné (svědění, pálení). Po umytí bez problému.
Co se týká samotných pocitů. Po týdnu průběžného vzrušování, kdy jsem byl z toho celý vedle, že jsem uzamčený nastává fáze vystřízlivění. Teď mi daleko více dochází, že jsem uzamknut nedobrovolně. Před tím bych ten pás nosil i sám a dobrovolně, teď kdybych měl klíče, tak už by šel dolů. Ale ty nemám a netuším, kdy budu mít.
Proti plastovým CéBéčkům, je to neskutečný rozdíl v tom, že tam se taky nedalo vyhonit, ale dalo se různě s penisem otáčet a v podstatě se ho dotýkat. O koulích nemluvě, ty byly volně přístupné. Tady pod "pancéřovým trojúhelníkem" je klid a to doslova. Jako bych přišel o pohlaví. Pomalu už si jen matně vybavuji, jaké to bylo, když jsem si mohl sáhnout na penis. Taková totální dotyková deprivace. Na samotný pás jsem si zvykl už víc než dost, tak jak mi předtím přišel velký a těžký, tak už ho po těch dnech skoro nevnímám.

50

Pod dojmy z tohoto vlákna a dalších recenzí chci na podzim 2016, nebo na jaře 2017 vyrazit do Belgie a Carraru si pořídit. Docela často vyrážím do SM klubů a Carraru jsem "naživo" viděl a je to asi to nejlepší co je. Zkoušel jsem i Latowski, ale Carrara vede, až bude doma, tak napíšu také pár dojmů...

Jinak držím palce s výdrží!