76

Re: falcon: jsem majitelem Carrara chastity belt

No, jde z toho respekt! Jsem rád, že má Paní nic takového nepoužívá a i tak umí udělit pořádně bolestivý výprask.
https://www.stream.cz/nicenipovoleno/10 … ic-sjambok

77

Tady je taky pěkný odkaz na video se sjambokem:
http://www.spankingtube.com/video/56189 … jambokking

78 Naposledy upravil: falcon (29.8.2016 10:47:59)

Už jsem tady zmiňoval, že problémem v tomto páse je nadměrný pot nebo spíš velká fyzická námaha. Už jsem si na to přestával dávat pozor a pás mi "tvrdě vrátil". V týdnu dva dny práce na chalupě. Sice nějaké bolestivé následky si dostavily, ale celkem se vše vrátilo k normálu. Já spokojen, tak mě o víkendu nenapadlo nic lepšího než si v sobotu posekat v tom horku trávník a udělat asi sedmikilometrový výšlap. Samozřejmě večer sprcha jako každý den, ale v neděli - zarudlý pravý bok a jedno velmi bolestivé místo "pod plechem", tam kde je pomačkaná kůže na hranici penis koule. Včera v neděli jsem měl domluvený další celodenní výlet. Což o to, na nohou to šlo, ale pak ty čtyři hodiny v autě - to bolavé místo bolelo "jako prase". Já se kroutil, jak žížala. Večer jsem kontaktoval Madam se žádostí o odemknutí - a nic. Mám smůlu, měl jsem si na sebe dávat pozor. Večer tedy velmi důkladná sprcha a dnes se to zdá skoro dobré.
Teprve když člověk chce ven z nějakého jiného důvodu než jsou ty běžné, tak si uvědomí, jak je ten pás nekompromisní.Připadám si jak zakovaný v oceli.

Když už jsem u toho pocení, jak to máte s pocení vy "latowští"?

79

Pokud mám mluvit za sebe, tak pocení snižuje komfort. To bude asi stejný. Moje fligna je lubrikant na bázi vody na kritická místa a ten uschne. Jakoby se ztratí. Když se začnu potit, začne opět fungovat. nejsou pak odřená, nebo červená místa. V současné době bych potřeboval ale spíš trochu zhubnout kvůli komfortu. :-) Nicméně když jsem byl hubenější, tak ani pocení jsem neřešil. Čím je pás těsnější, tím víc to vadí. Jinak pocit "zakování v oceli" musí být fakt božsky drsný! Já vždycky vyměknu a když mám nepohodu, tak ho sundám..

80

Asi jsem, Martine, trochu tvrdší, ale pás sundám opravdu jedině před jízdou na kole. To je opravdu jediná činnost, před kterou pro bolest povolím. Jinak asi nemám problém... Rekord tedy (zatím) 22 dní půstu v kuse. Pocení příliš nevnímám, ale někdy začne svědit a já ho musím sundat a setřít takový solný poprašek v oblasti hýždí. Jinak si ho nemohu vynachválit ohledně klidu při nočních erekcích. Vůbec mne nebudí ani "nepohodlí". Nevím. Zatím jsem s ním prostě spokojenej. Jen pošilhávám po designu té Carrary... ;-)

81

Díky latowští za postřehy a zkušenosti.
To msteel: Jak se jmenuje ten lubrikant? Mít a nemít klíče je hrozný rozdíl obzvlášť s takto bytelnými pásy. A ještě pokud je Madam dost krutá a neústupná v délce nošení, to je zase další vyšší level.
To rm71: Já zase pošilhávám po Latowském :-) Jak to tak pozoruji, každý má svoje plusy.

82

No, taková madam by se mi líbila ;-) Jsem však stále ve fázi hledání. Lubrikant mám Bodylube od firmy Cobeco z Holandska. Někde jsem na něj narazil na netu. Už ani nevím kde.

83

Pro falcon:    Holt vždy toužíme po něčem co nemáme, nebo jsme v tomto případě nevyzkoušeli... ;-)

84

rm71:Díky za info. Madam je "komerční", bohužel takovou "soukromou" nemám...

Včera jsem byl po třech týdnech nepřetržitého nošení propuštěn. Fotky mám, jak bude chvilka, tak je dám na FB, asi příští týden. Ten termín se sešel ze dvou důvodů, jednak odjíždím na víkend do ciziny s přáteli, kde bych s PC technicky nezvládl a taky zdravotní komplikace, které jsem zmiňoval výše už by asi delší nošení nedovolily. Trochu odřený bok a taková hnusná hluboká odřenina u kořene penisu. To je všechno z mojí blbosti, kdy jsem trochu kašlal na omezení, která si ten pás vyžaduje.Asi už jsem si na ten pás moc zvykl a připadal jsem si s ním zcela "normálně". Taky jsem se ničím nemazal, nějak jsem měl k tomu odpor. Tak příště snad lépe, musím na tyto potencionální problémy dávat větší pozor. Plánoval jsem nějaké delší nošení, tak uvidíme. Nemám v plánu být nějak dlouhodobě uzamčen, beru to jako výzvu, zážitek, prostě si to zkusit, jaké to je být někým tímto nekompromisním způsobem ovládán. Každopádně zážitků byla spousta a vůbec nelituji. Myslel jsem, že zvládnu tak 7-10 dní, takže ty tři týdny zcela předčily očekávání. Pocity byly pokaždé různé, ať už vzrušující nebo zcela lhostejné, kdy mi na tom pásu a jeho nošení nepřišlo nic divného nebo i totální nasrání, kdy bych se ho strašně rád zbavil,kdyby to bývalo bylo šlo. Asi nejzajímavější byl ten stav, kdy jsem nevěděl, kdy ho budu moci sundat a Madam možnost otevření zcela odmítala bavit. To vám řeknu, to bylo docela vzrůšo. Včera na konci jsem ho sundával i trochu nerad, ale dnes mám pomalu husí kůži, když si představím, že bych ho dostal znovu. Cítím takový nějaký respekt. Technicky, bude třeba znovu trochu dolepit neopren a bylo třeba dotáhnout šrouby pod předním plechem, které se trochu povolily.
A ještě poznámku, na té wipipedii psali, že se tělo nositele vytvaruje do tvaru pásu. A fakt, chvilku po sejmutí byl ten pás na těle patrný.

85 Naposledy upravil: rm71 (1.9.2016 08:52:24)

Určitě Ti radím inkriminovaná místa před nasazením pásu namazat gelem a příliš nešetřit. Já používám "dlouhodobější" gel na bázi oleje a i přesto se časem prostě vstřebá, tudíž je dobré, když je možnost mazání tak po 2 až 3 dní opakovat. Při delším nošení (tak po 10-i dnech) však mažu méně, neboť jak Ti tam ten penis klouže, tak může při větší snaze a vzrušení dojít k vyvrcholení a mně se to poprvé po 15-i dnech povedlo a vytekl jsem. Žádný tedy exklusivní zážitek (já musím přetahovat), ale k uvolnění došlo. No a pak to ztrácí tu chuť a smysl...
Také mi nejde o "závratné" číslo dní nošení, ale buď o hec nebo soutěž klidně i stejně "postiženým", a nebo formou hry, kdy jsem provokován a drážděn s vědomím, že si stejně nepomůžu. Patří k tomu i výsměch partnera, který si to přede mnou klidně udělá, postříká mne a nebo se i nechá vykouřit. Ta bezmoc je nádherná, kdy bych si to udělal i já sám, ale prostě nemohu... Vystříkaný partner mi dá pusu, otočí se a jde spát, zatímco já "bojuji" s přetlakem... To je prostě ten pravý důvod, proč pás nosím... ;-)

86

Tak se sešel rok s rokem, resp. už uběhly nějaké tři roky od koupě Carrary a přeci jen velmi pravidelné nošení se odrazilo na všech gumových částech mojí milé Carrary. Všechno si zasloužilo výměnu. Tak jsem vzal Carraru do Mnichova na Boundcon. Samozřejmě jme se domluvili na opravě, dali jsme trochu řeč a báječnosti tohoto pásu, takže vše OK a podle představ. Pak jsem byl při odchodu opět překvapen dotazem - jestli není škoda být na Boundconu bez pásu cudnsoti a jestli nechci nějaký půjčit. No jasně, šel jsem do toho. Takže mi pan majitel vybral jeden z modelů, který by mi mohl být velikostí, vzal si mě za plentu a pás nasadil. Byl to jiný typ než mám doma s kratší rourou na penis, celkově takový menší. To má své plusy, ale i mínusy. Pan majiel si samozřejmě nechal klíče a vyslal mě ať si pěkně užiji Boundcon a časem přijdu. Milé ne?

87

Ahoj, jsem moc rád, že jsi se po letech opět ozval a hned jsi mne tedy dostal... Fakt to takhle na firmě při předání pásu na opravu dopadlo? Skoro se tomu ani věřit nedá, ale pokud je majitel opravdu odborník na slovo vzatý, tak jinou možnost v podstatě neměl. Ty by sis od pásu odvykl a třeba zbytečně zneužíval svého orgánu k nekalým věcem. Takhle má jistotu, že ti tyto hrátky zůstanou i nadále svaté, ale také si určitě přijdeš pro ten pás svůj, až bude opravený. wink Asi bych byl sám tímto gestem překvapen a asi i bezesporu potěšen. Blahopřeji! wink

88

Taky mě to docela překvapilo, ale fakt to takto bylo. Měl jsem pocit, že to "chlapce" takto baví - někoho zamknout a poslat "do světa". Při té příležitosti jsem si chtěl zkusit ten celokovový model bez gumy a neoprenu. Bohužel měli jen malé velikosti. A okomentovali to slovy - příště musíme vzít větší :-) Naprosto jsem neměl žádný pocit, že bych otravoval.

89

Určitě dělá obchod nejen pro výdělek, ale má ho rád se vším všudy. U mne si tedy oko naprosto udělal. Zřejmě by se snažil zákazníkovi vyhovět v takřka ve všem co tedy souvisí s pásy a uzamykáním. wink
A co ty? Kolikrát už jsi se udělal? ;-) :-P

90

No jo, někdo práci s láskou. Mimochodem, prý už bylo vyrobeno cca 1100 Carrara pásů.
Když nejsem v pásu, tak se udělám tak nějak normálně, cca obden :-)

PS: KOukám, že tady forum docela upadlo... :-(

91

To byla recese na to, že jsi zamčený a nemůžeš... ;-) :-P
Ale nebudu se ti smát. To se nedělá... wink
Příště bych možná jel s tebou. Tedy pokud by to nevadilo.
Musím uznat, že i já shledávám, že to tu na fóru bývalo "veselejší"...