1 Naposledy upravil: falcon (24.5.2016 14:56:23)

Téma: falcon: jsem majitelem Carrara chastity belt

Do této doby jsem byl nositel CB-3000 a CB-6000. Nejdelší nepřetržitá doba uzamčení u mne byla 45 dní a měl jsem za to, že jsem v oblasti pásů cudnosti docela "znalý". Trochu jsem pokukoval po tom, že bych si pořídil Latowski jako svoje vysněný pás, ale znáte, to si člověk říká, že by si musel udělat extra výlet do Německa a taky to stojí spoustu peněz atd. atd. a tak jsem nákup odkládal.Výrobky Carrara design, mě nikdy obzvláště nezaujaly, ani nevím proč.  Letos jsem se už po několikáté vypravil do Mnichova na BDSM veletrh Boundcon, což je sama o sobě dost megaakce. Když jsem si zběžně prohlédl stánky, tak jsem začal s důkladnější prohlídkou. Na tomto veletrhu se mi líbí, že se spousta věcí nejen osahat, ale i vyzkoušet, většina prodejců je v tomto směru velice ochotná. A tak jsem se i zastavil u stánku Carrara design a prohlížel si vystavené pásy cudnosti. Bylo to zajímavé držet v ruce poctivá dvě kila nerezové oceli, krásně zpracované. Při tom jsem dal řeč s majitelem, ale tak nějak obecně. Pán je Belgičan, řekl bych, že přirozeně milý. A pak jsem jen tak utrousil, jestli by se dl takový pás vyzkoušet. Pán byl velice nadšený, že samozřejmě. Tak jsem si v duchu říkal, fajn, něco zažiji, ale určitě neutratím. Nejprve mi zkusil jen tak přes oblečení pás kolem boků a řekl, že je krátký a hned se pustil do šroubování jiného pásu. Trochu jsem ho pozoroval s mírnou nervozitou, přeci jen, někdy jsem takový pás na sobě neměl. Po té mě vyzval, abych vstoupil do kabinky a stáhl si kalhoty i slipy. Říkal jsem si, že asi bude další složité vyměřování a hledání vhodných dílů. Nasadil jsem si tedy přední část na penis, šlo to velmi snadno. Penis vklouzl do roury a boční klícka zcela obklopil koule. Klec mi dosedla bez problému do klína. Pořád jsem myslel, že se bude ještě vyměřovat, v čemž mě utvrdil i poměrně krátký pás kolem boků. Pán ale zkušeně zabral. Lanko mi projelo mezi půlkami a pás mě zcela utáhl. Mechanismus zacvakl a pán vytáhl klíče ze zámku. Byl jsem uzamčen. V první chvíli jsem měl pocit, že z tlaku vypustím duši, ale to byl jen první pocit. Nahlas jsem řekl, že je to velmi těsné. Odpověděl mi, že to tak má být. Měl pravdu. Po prvotním překvapení, jsem měl pocit, že to zvládám. Pořád jsem si myslel, že počkám minutu, dvě poděkuji, pás sundáme a já si půjdu po svých s novým zážitkem. Pán se zeptal, jestli je v pořádku a jestli se nechci v pásu projít po areálu. Asi jsem na něj vytřeštil oči, protože jsem nečekal, že mne nechá odejít s pásem za 1000 Euro jen tak. On se jen usmál a řekl, vy se vrátíte, protože já mám klíče. To jsem ještě netušil, že zámek, který vypadá jako zcela obyčejný ze železářství za dvacet korun je ve skutečnosti bezpečnostní, který má nejen drážky a zoubky, ale i malé důlky kolmo na drážky. Takový klíč jsem nikdy předtím ani neviděl. Byl jsem tedy zamčen v dost bytelném kusu oceli a někdo jiný měl od toho klíče. Nádherný pocit.
Vyrazil jsem tedy na procházku po veletrhu. Ohromně mě překvapilo, že kromě tlaku v bocích, který navíc i pomalu ustupoval, necítím žádné omezení. Měl jsem i pocit, že mi stažení břicha v dolní části dělá dobře, jako bych měl lepší držení těla :-) Došel jsem tedy do vedlejší ulice, kde jsme měl zaparkované auto. Sedl jsem si za volant, abych vyzkoušel, jak mne bude pás omezovat. U Latowského jsem četl, že to je jistá komplikace. A nic, neměl jsem pocit, že by mě pás nějak omezoval. Zkusil jsem tedy venku pár cviků a vše bez omezení. Vytáhl jsem tedy foťák a mezi auty jsem si udělal pár selfíček na památku na tento zážitek. Zkusil jsem sáhnout prsty pod klec a byl jsem bezmocný. Klec byla přitažená na podbříšek. Penis i koule byly zcela nedostupné. Super pocit. Vracel jsem se zpět na veletrh a na pásu jsem obdivoval jak krásně sedí na tělo, nic nekvedlá, nehoupe se a ať budu dělat co budu dělat vždy bude na svém místě. A přitom neomezuje v žádném pohybu.
Uzrála mi hlavě myšlenka - A proč si ho vlastně nekoupit. Chvíli jsem váhal, ale byl jsem pevně rozhodnut: koupím si klíčky a pás už nedám. S tím jsem se vrátil i na stánek a kromě slov chvály jsem řekl, že pás kupuji. To se ukázalo jako problém, prý jsou jen na ukázku a můj pás mi může poslat hned v úterý (byla sobota). Byl jsem přesvědčen, že ho chci hned a ne čekat na poštu. Nakonec jsem pana majitele tedy ukecal, že mi ho prodá večer až bude končit sobotní veletrh, tedy v jedenáct hodin. OK, byli jsme tedy domluveni. Pak se zeptal, jestli si chci ještě pás chvíli nosit. Radostně jsem souhlasil. Asi po půl hodině krásných pocitů jsem se vrátil na stánek a pás jsem sundal.

Pokračování...

2

Re: falcon: jsem majitelem Carrara chastity belt

Móc pěkný. Docela lituju, že jsem tam nezajel taky. :-)

3

Hezké čtení a další brouk v hlavě... Dá se v tom jezdit na kole?

4

A ktere typ to přesně je? Dělají jich více.

5

Než se sepíši další povídání, stručně odpovím na otázky.

Na kole se v tom určitě jezdit nedá. Hned jak jsem přijel domů, tak jsem to šel zkusit. Posed na sedle namáhá tyto partie těla úplně jinak a tak jak nevadí samotné sezení na sedle kola a samotné nošení pásu také nijak neomezuje, tak dohromady je to bolest jako prase. To jsem nedal.

Mám typ "Carrara". Pak je ještě Carrara 2, ten nemá integrovaný visací zámek v klasickém provedení, ale ze zepředu jen kulatý otvor pro klíč. Pak je typ Heavy, pás kolem těla je tlustšího materiálu, tvaruje se na míru zákazníka a nemá podložení neoprenem. A nakonec typ Basic, ten má jen trubku na penis a koule zůstávají volné.
http://www.carrara-designs.be/products/ … index.html

6 Naposledy upravil: falcon (15.6.2016 14:20:30)

Čekání do jedenácté večer mi přišlo docela dlouhé. Ne že by nebylo na Boundconu na co koukat, ale už jsem měl pocit, že jsem si vše prohlédl a za normálních okolností bych býval asi už jel domů. Tentokrát ne, musel jsem čekat, ale už jsem vůbec neměl pochyby o tom, jestli pás koupit nebo ne. Čekat jsme vydržel asi do čtvrt na jedenáct a pak jsem se vrátil na stánek Carrara designs. Pan majitel nebyl proti a tak jsme šli udělat obchod. Říkal, že mi k pásu dohledal i náhradní díly (šroubky a imbusy), které k němu normálně patří, takže je to zcela bez problémů a nemusí nic posílat. Platba kartou byla bezproblémová, takže to vlastně nic nestálo. Dnes jsem koukal na výpis, ale ono to něco stálo - 28300,-. A to jsem dostal 20euro slevu :-) Po zaplacení se mi omlouval, že nemá vhodnou tašku na nákup. Já v tom neviděl problém, říkal jsem, že si pás rovnou obleču. Pan majitel se zeptal, jestli chci pomoci, což jsem s povděkem přijal, přeci jen byl v tom zběhlejší :-) Po uzamčení mi předal dva klíče. Jeden z nich byl ubroušený tak, že ho bylo možno zasunout do zámku pásu a druhý byl původní, bez zbroušení nepoužitelný. Tedy vpravdě skutečně nouzový. To mi přišlo fajn.  A prý takový klíč žádný zámečník nevyrobí bez jeho bezpečnostní karty a tu kartu výrobce zahazuje. Takže není žádná možnost dalšího duplikátu Ještě jsem se ptal, kolik pásů prodá za rok a prý tak 60-70 kusů.
Rozloučili jsme se a já se vydal domů.
Dorazil jsem kolem půl druhé v noci a ještě mě čekalo poprvé si zajít na záchod na malou. Nic zvláštního na tom nebylo, sedl jsem si a po chvilce začala moč vytékat otvory na spodku trubice. Následně jsem trubici propláchl injekční stříkačkou pro kterou je v horní části otvor. Měl jsem pocit, že je vše bez problémů. Pak jsem padl únavou a spal až do rána. Ráno jsem se probudil s příjemným pocitem, že vše mezi mými třísly je zcela nepřístupné.
V neděli jsem nešetřil ani sebe ani pás - věnoval se zednickým pracím na baráku, sekání zahrady atd. Za celý den jsem neměl žádný pocit omezení, že bych něco nemohl dělat. Moc jsem tomu nevěřil, ale bylo to tak.

Chtěl jsem tady napsat něco z pocitů, ale to je v podstatě nepřenosné a těžko popsatelné. Naprosto neuvěřitelná kombinace bytelnosti, kterou bych přirovnal nejspíš asi k policejním poutům a přitom zcela nekompromisní přilnavosti k tělu. Pás objímá boky a třísla tak, že nevznikne větší mezera než jednotky milimetrů. Celý pohlaví je v kleci zcela v klidu, žádné trvalé vzrušování jako u CB pásů, absolutní dotyková deprivace. V noci se nekonaná žádné šílené tahání za koule. Prostě všechny pocity jsou někde úplně jinde než u CB. Samozřejmě, vše je vykoupeno cenou...

Pěkná stránka o těchto pásech je zde: http://wipipedia.org/index.php/Carrara_ … xperiences
Sice je to psáno z pohledu homosexuálů, což se mi nic neříká, ale jinak je tam napsáno asi úplně vše. Pro neznalé angličtiny je text srozumitelný i s translátorem Google.

Teď když píši tento příspěvek, tak jsou tomu dva dny a nějakých 14 hodin, co jsem nepřetržitě uzamčen. Zatím se vyskytl jediný problém a to odřená kůže nahoře, kde začínají půlky zadku a kde také začíná středové lanko. Zatím jsem vyřešil podložením papírovým ubrouskem a bolesti ustoupily. Předpokládám, že se to časem poddá, podobně jako když si člověk na začátku sezóny musí vysedět zadek na sedlo kola.

7

Ještě jsem si vzpomněl na jeden z prvotních zážitků. Já to mám obvykle tak, že první dny mám  radost z pásu a v podstatě z něj moc uniknout ani nechci. V neděli večer jsem se po práci šel osprchovat a tak nějak jsem přepnul uvažování v tom smysl "ok zábava přerušena, teď je třeba se pořádně umýt", tedy tak, jak jsem byl zvyklý u CB. A to jsem narazil, ten pás prostě neuhnul ani o půl centimetru, abych se dostal sprchou. Docela frustrující.

8

OK, tak včera jsem musel pás sundat. Důvodem byla rozedřená kůže v místě, kde jsem před tím musel podkládat papírový kapesník. Asi jsem to napoprvé trochu přehnal, přeci jen tělo si asi potřebuje postupně zvykat. Tak jak to píše výrobce začínat po hodinách a postupně prodlužovat dobu až do trvalého nošení. Moje čtyři dny v tahu byly napoprvé asi trochu moc.
Teď si připadám trochu "divně", jako by mi něco chybělo :-) Až se dám trochu dohromady, tak budu pokračovat.
Co napsat nakonec. Asi nic. Problémy s noční erekcí s takovým pásem neexistují. Žádné bolesti, nic nepříjemného. Totální "dotyková deprivace" celého pohlaví začala být po třech dnech zajímavě-nepříjemná. Stejně pocity, kdy si říkáte "dobrý, ale teď se potřebuji třeba umýt" a ten pás absolutně neuhne, to je dost frustrující pocit. skoro dvoukilová váha nehraje kupodivu žádnou omezující roli v běžném životě.
Už mě nic nenapadá, když tak se zeptejte :-)

9

Ahoj, a díky za recenzi "nového" pásu. Píšeš to opravdu dle skutečnosti, nenafukuješ, což opravdu oceňuji. Přece jen bych dotaz měl. Ale asi zůstane bez odpovědi, neboť si myslím, že to vyzkoušené nemáš... Zajímaly by mne rozdíly nebo porovnání s pásem Latowski. Tedy pokud jsou tam nějaké rozdíly patrné... Díky za jakoukoliv odpověď.

10 Naposledy upravil: falcon (26.5.2016 19:30:22)

Ano, snažím se to napsat tak, jak to cítím a vnímám. Jsem rád, jestli to bylo zajímavé.
Latowski jsem nikdy ve skutečnosti ani neviděl, natož abych ho mohl vyzkoušet. Taky jsem se zamýšlel, jaký mezi nimi je asi rozdíl. Díky podstatně větším rozměrům plechů na zadku bude tlak na kůži asi menší. Ale to zase asi přináší menší pohyblivost. Taky ty plechy asi musí být pečlivěji tvarované, jednak proto, že jsou větší, nemají několik kloubů jako Carrara a Latowski je podložený jen v bocích, kdežto Carrara po celé délce je vyložen neoprenem, což je příjemné. U Carrary je po obvodě několik pantů, Latowski je z jednoho kusu. Přední komora ze silikonu je asi zajímavější, ale zase hůř větratelná a možná čistitelná. O Latowském jsem četl, že více nutí držet vzpřímené tělo při sezení. S Carrarou jsem se mohl "vyvalovat" na křesle v pracovně nebo v autě stejně jak jsem obvykle zvyklý. Latowski je hezčí, ale i dražší.

11 Naposledy upravil: falcon (2.6.2016 18:45:13)

Nikdy žádný další dotaz nebo názor? Nevadí, třeba časem :-)

Včera jsem začal další kolo nošení. Jedna věc je tentokrát jinak. Nemám klíče a není na mém rozhodnutí, jestli klíč dostanu zpět... Což znamená, že ten pás skutečně nesundám. Kus oceli se stal ne zcela dobrovolnou součásti mého těla. Veselé i neveselé vyhlídky...

12 Naposledy upravil: falcon (5.6.2016 06:45:11)

No přátelé, řeknu vám, spoustu věcí pokud člověk nezažije, tak si neumí představit. Třeba jsem si vůbec nedokázal představit, jaký je to pocit, pokud vás má někdo jiný uzamknutého. První den, bezva, to jsem si to užíval, pás bezva, žádné obtíže, pohoda. Druhý den také tak nějak normálně, ale teprve třetí den mi došel ten pocit beznaděje. To je opravdu frustrující. Najednou mi došlo, že opravdu nemám šanci se z toho pásu nijak dostat. Ona i představa nějakého násilného zničení toho pásu je docela iluzorní. Tloušťka plechů 2 nebo 3mm, kalená ocel. Proti předchozímu nošení jsem zkrátil lanko přes zadek o jeden centimetr. Tím ještě lepší sedí na tělo. Samozřejmě ještě pevněji.
Ono s těmi představami, taky jsem si nikdy nedokázal představit, jaký rozdíl je mezi CéBéčkama a pásem florentského typu. To teď jsem byl s CéBékama spokojen, měl jsem za to, že jsou dostatečné. Teprve teď vidím, že to byly jen hračky, vůbec jsem netušil, jak může vypadat pravá beznaděj.
Carrara nepatří mezi esteticky nejhezčí, ale pravděpodobně je to pás s  nejlepší ergonomií mezi ultimativními pásy a zároveň je jedním z nejlepší bezpečností, tedy nepřístupností.

13

Vono, nemá smysl odemykat dříve jak za deset dnů. Pokud ano tak jenom na sex a hned zamknout. To to je hrozně flustrující zamykat ještě  napůl vzrušený a ještě citlivý penis zpět  do PC.

14 Naposledy upravil: falcon (7.6.2016 04:34:14)

Tak nějaké pocity po pěti dnech nepřetržitého a ne tak zcela dobrovolného nošení Carrrary. Respektive dobrovolně jsem si ji vzal, ale už ne tak dobrovolně dostanu zpět klíče :-)

Pocity v běžném životě: Někdo psal o pocitech v Latowském, jako by chodil v plechových slipech. Já mám pocit jako bych měl ocelová tanga. Stále cítím pevné sevření s pase a také skoro neznatelný tlak v tříslech. To sevření v pase není bolestivé ani nepříjemné. Prostě je. Váha dvou kil nijak zřetelná není, to se rozloží na tělo. Samozřejmě, to jsou pocity, pokud mám čas ten pás vnímat. Pokud jsem zaměstnán něčím jiným, tak o něm prostě nevím. To si nevymýšlím, to tak cítím.
Spaní:
Po pravdě nic moc. Musím si najít takovou polohu, ve které pás nikde netlačí. Samozřejmě, jak se ve spánku pohnu a lehnu nějak jinak, tak se po čase probudím s bolestí buď v kostrči nebo bocích, občas dole za klecí.
Bezpečnost: Bezpečnost je 100%. K penisu ani koulím se nemám šanci ani přiblížit natož, abych si udělal nějak dobře. Je to velmi frustrující, když nemáte žádný kontakt mezi pohlavím a vnějším světem. Dotyková deprivace :-)
Erekce: Naprosto bezbolestné a neobtěžující. Penis prostě narazí na konec klece a je konec. Žádné šílené tahání za koule, prostě pohoda. Ještě existuje verze s trny na konci trubice. Naštěstí ji nemám :-)
Záchod: Proti CéBéčkům nevýhoda, že se nedá čůrat ve stoje. V sedě bez problému. Na velkou se chodí trochu komplikovaněji, resp. chvilku mi trvalo, než jsem získal nějaký grif. V každém případě to chce odtáhnout lanko z prostoru mezipůlek (chvilku se dá větší tlak do třísel zvládnout), stačí kousek a pak není problém.
Sezení a vstávání: Sezení mi dělá trochu problém. První den dva ne, ale po pár dnech začne být citlivá kostrč. Zatím jsem nevypozoroval, kdy se mi špatně sedí, jestli je to dáno úhlem sedáku nebo tuhostí. Pro bezbolestné vstávání to chce promáznout lanko mezi půlkami, jinak dře a je to nepříjemné a bolestivé. Po namazání bez problému.
Omezení v běžném životě: Lhal bych, že život s pásem je zcela bez omezení. Kolo samozřejmě nelze a do některých těžších prací na zahradě se mi moc nechce. Možná je to i leností a mám to na co svádět.
Viditelnost pod oblečením: Nikdo si zatím ničeho nevšiml. Myslím, že nijak viditelný pás není, roozhodně svým tvarováním nevzbuzuje pozornost, byť samotný vypadá poměrně mohutný.
Estetika: Carrara patří mezi ty SM "hračky", které hůř vypadají, ale o to lépe fungují. Ještě před měsícem bych si býval říkal, jak lidi takovou blbost můžou vůbec kupovat. Vždyť to vypadá hrozně. Ale jak jsem psal, jen so chvíle, než jsem ten pás vyzkoušel, pak jsem pochopil jaký je rozdíl mezi hračkou a skutečností. Nacházím na tomto pásu i hezká místa, třeba to, jak koule vyplňují místa pod klíckou nebo pás kolem těla (chtělo by to vysportovanější tělo :-)  )
Hygiena: S hygienou nemám nejmenší problém. Skoro po každém vyčůrání propláchnu trubku injekční stříkačkou a skoro po každé "velké" dám sprchu. Ale zvládl jsem to i bez toho. Určitě se hygiena udržuje snadněji než v plastových CB, kde je penis zcela narvaný.

15

Ahoj, ukážeš ta ocelová tanga na srazu?
http://forum.cudnost.cz/topic/1166/praz … nosti-c-6/
Já doufám,  že se tam dostanu..
M.

16

Rád bych přijel, jen nevím jestli mi to umožní okolnosti. Ještě dám vědět. Vezmeš Lato?

17

Jestli mi práce umožní i uprostřed týdne se ztratit, tak se ukážu samozřejmě i v Lato pásu.

18 Naposledy upravil: chastyboy (7.6.2016 20:00:11)

Super příběh i skvělá recenze! Mám chuť si jej ihned koupit!

19

falcon:
moc pěkné zhodnocení pásu, také se mi líbí, ale musím teprve začít šetřit, přece je to dost velká suma.

20

Jsem rád, že se moje povídačky líbily :-) a že jste to zvládli přečíst i přes množství překlepů.
Už nebudu otravovat, jenom myšlenku, že když jsem byl po pěti dnech odemknut, tak pro mne bylo naprosto nezvyklé, kdy jsem se dotkl svého pohlaví. Po těch pár dnech naprosto zvláštní pocit. a pak už jen divný pocit, že mi něco chybí :-)

21

Jen piš dál. Konečně někdo s Pásem cudnosti. Zatím všichni jen klícky. :-)
Je zajímavé to srovnávat..

22

tak ako sa ti dari už si si zvikol?ten tvoj pas mi stale vrta hlavou, je super

23 Naposledy upravil: falcon (13.6.2016 15:00:18)

Momentálně žádné další posun. Musím doléčit odřeninu na pravém boku z prvního nošení. Není velká, ale moc se jí nechce hojit. Mezi prvním a druhým nošením jsem nad tím mávl a druhým se to znovu rozdrbalo. V sobotu jsem udělal malou výjimku, kdy jsem si vzal pás na Gumový eliot. Pás jsem si přes latexový catsuit, což byl asi slušný ohoz na tuhle párty, lesklý pás se na černém latexu pěkně vyjímal. Pocitově to nebylo nic moc, latex pod pásem docela nepříjemně tahal, hlavně kolem třísel. On se tam ještě do toho motal částečně rozepnutý zip. Takže nic moc.
Jinak pocity asi žádné, už bych se opakoval. Pořád asi největším zážitkem je vůbec je naprosto nečekaná koupě tohoto pásu. A taky celý příběh, jak jsem k němu přišel :-)
Těším se na další nošení, kdy nebudu moci vůbec nic...

24

to musi byť super pocit ked kluče nikde a jednoducho sa k nemu nedostaneš,ticho závidím

25

To si piš, že to je super pocit. Podobný jako policejní pouta, jen nasazená na jiné části a to velmi těsně a pevně.