1

Téma: Svaly vs. pupok

Myslím, že ohľadom chudnutia tu už niečo spomínané bolo. Narazil som na nete na zamknutého tučka a prvé čo ma napadlo, bolo prečo ho Pani neprinútila už schudnúť. Tak možno pre inšpiráciu kľúčnic, obrázok, ako by mohol a možno aj mal vyzerať váš chastity man smile

http://www.femdomarchy.com/femdomarchic-artwork/enforce-male-chastity-is-virtuous.jpg

Zo skúsenosti viem, že za tri mesiace sa dá pekne zhodiť 20kg, a tiež vystúpia nejaké tie svalíky.
Milé ženy a slečny, nebolo by krajšie zamykať si vyšportované mužské telo a pohladiť ho po tehličkách na bruchu, ako sa len obtrieť o pivné brucho? tongue
A mať zamknutého chlapa za ktorým sa budú ostatné na kúpalisku len obzerať wink
Na nete je dosť informácií, o tom ako si vypestovať dokonalé telo. Zaslúžite si predsa len to najlepšie.
A za každých schudnutých 5kg alebo 10kg môže čakať odmena wink

2

Re: Svaly vs. pupok

Asi doma moc netopí. Myslím, že tohle doma ženské chtít nebudou. Když to bude trávit víc času v posilovně, před zrcadlem, než aby se to staralo o drahou polovičku. Každopádně je fajn, když se o sebe někdo stará, ale všeho s mírou.

3

Re: Svaly vs. pupok

To záleží, pod zámkem a bez klíče, rozhodují dámy, kde bude trávit čas big_smile

4

Re: Svaly vs. pupok

Tak minimálně zkoušet zhubnout 20kg za tři měsíce je bláznivina, za kterou by většinu tlusťochů jejich doktor nejradši nakopal do ***ele.

A řešit tu psychologickou rozumnost podobného nápadu je IMHO spíš ztráta času...

5

Re: Svaly vs. pupok

Navíc, ne každé se tohle líbí. Já osobně bych toho z fotky nechtěla. Líbí se mi mohutnější chlapi. Doufám, že je to ilustrační foto, abych někoho z vás neurazila.

6

Re: Svaly vs. pupok

Priznám sa, že som prekvapený smile čakal som reakcie typu, no môj miláčik, bude musieť začať športovať a podobne smile

Ono kto dlhodobo, alebo nikdy nešportoval a má nadváhu, schudne za prvý mesiac 7-12kg veľmi ľahko, a nieje to nič nezdravé, pretože polovica z toho je len úbytok vody pôvodne viazanej na svalový glykogén.
Stačí si napríklad pozrieť extrémne premeny a tam za prvé tri mesiace ide dolu aj 30-40kg, ale to už je o extrémne obéznych.
Aj výrazné váhové úbytky na tuku vďaka kvalitnej strave a pohybu primeranom aktuálnej fyzickej kondícii sú v poriadku (zdravý jedinec). Jediný dôležitý faktor je, že nesmie prichádzať na strate svalovej hmoty, vtedy už telo trpí a môžu vzniknúť zdravotné komplikácie a jojo efekt.

Dneska tretí deň a zatiaľ bez nadržanosti.
Naposledy som sa na siedmy deň ráno chvel asi najväčšími návalmi vzrušenia, ale večer som už zaspával, ako by sa nič nedialo a nadržanosť sa už nevrátila...cítil som sa pár dní, ako asexuál. Je to i u vás tak?