1

Téma: PejsekMartin: Pes zamčený v pásu cudnosti

Ahoj všichni. Jdu se na přání své Madam podělit o svůj příběh.
Od 9.6. jsem pro svou Madam zamčený v pásu cudnosti UCB 8000.
Už dřív jsem sloužil jedné Paní, která byla sice přísná, ale nepožadovala po mně uzamčení do pásu.
Má nová Madam však uzamčení do pásu požadovala jako jednu svou hlavní podmínku. Moc se mi do toho nechtělo.
Začal jsem tedy jako úplný začátečník s pásem. První týden byl skutečně krušný. Můj penis se pořád dobýval z klece a nadrženost byla na bodu varu.
Má Madam se nechává uspokojovat orálně. A na mém uspokojení ji vůbec nezáleží.
A já ačkoliv jsem překvapen, tak mi to začíná absolutně vyhovovat. Má Madam je teď pro mě mou bohyni a já si nechám líbit úplně všechno a splnil bych pro ní téměř vše.
Jelikož jsem i fetišista, tak trávim celé dny nahý v pláštěnce a nebo v sauna obleku a nebo oboje najednou. Takže můj penis je mučen v kleci a ještě v horku.
Madam chce, abych byl v pásu cudnosti už napořád. Samozřejmě s občasným vypuštěním, ale hned pak zpět do klece.
Nevím kdy mi má Madam dopřeje orgasmus, zdali vůbec a nevím jestli mi vůbec Madam dovolí uspokojit ji někdy svým malym penisem sad
Nejvíc ze všeho se mi líbí dogplay a chci být pro svou Madam dokonalým psem. Časem asi pořídíme psí masku.
Má Madam se zatím ještě učí, ale já rád ji posloužim jako učební pomůcka. Učí se, jak mě správně mučit a jde jí to znamenitě. Jsem moc šťastný, že jsem konečně našel takovou Madam i když ještě subika neměla. Ale je přirozeně dominantní. Snad nám to vše vyjde.
Já sám se těším jaké to bude prožít milking a být u toho pořád zamčený v kleci. Bude to asi ponižující.
Určitě pak zase napíšu další info.
Miluji jak si má Madam hraje s mým zamčeným penisem a jak se snaží pořád vyskočit z klece. Nejhorší je to brzy ráno, kdy se můj penis snaží co nejvíc dostat z klece. Nosím co nejtěsnější spodní prádlo,protože se pořád bojím, že si v práci někdo všimne boule mezi nohami. Hlavně před kolegyněmi se stydím, myslím si, že se mi dívají do rozkroku víc než kolegové. Ale asi to tak není.
Sám jsem zvědavý jak vše bude pokračovat a brzy napíši další info smile

2

Re: PejsekMartin: Pes zamčený v pásu cudnosti

Je to dost zajímavé moje paní manželka už 30 let se změnila během 3 měsíců a moc se divím jejím nápadům co se týče pásu cudnosti.

3

Re: PejsekMartin: Pes zamčený v pásu cudnosti

Ahoj som na tom podobné tiež sa učím čo ako objavujeme spoločne čo sa nám páči atď moja madam a zároveň manzelke není domina no sú v nej dominantné sklony a to riadne a to je super všetky sa odhaľuje postupne

Re: PejsekMartin: Pes zamčený v pásu cudnosti

PejsekMartin zdravím tě, cudný kolego

5

Re: PejsekMartin: Pes zamčený v pásu cudnosti

Zdravim, ten pocit ze ti vsichni koukaj mezi nohy asi prozil kazdy. Dogplay je super, masku si urcite poridte. Po ctyrech letech v kleci jsme presli na ultimatni opravdovy pas cudnosti. Pani je spokojena

https://www.zamcenydenik.cz/fotogalerie/1593166550.jpg

6

Re: PejsekMartin: Pes zamčený v pásu cudnosti

Pekný postroj

7

Re: PejsekMartin: Pes zamčený v pásu cudnosti

lastastny To i já se divím nápadům mé Madam a někdy už je to i dost náročné
Kopi Moje Madam dominou je, nebo tedy je velmi přirozeně dominantní, jen jsem její první subík.
otrok471vpasucudnosti I já tebe zdravím. Má Madam mi řekla, že jsi otrok její spolupracovnice z práce.
maleslave1 Ten pocit, že mi někdo kouká do rozkroku už se postupem začíná umírňovat. Dogplay mi začíná čím dál víc přirůstat k srdci. Máš super tu masku, tu bych bral hned také. Má Madam už chce abych si pořídil kovový pás cudnosti, že to bude lepší. A já pořád nevím, jestli už jsem na to připravený. Před uzamčením jsem honil každý den, k tomu bych se měl přiznat. Pro orgasmus bych udělal cokoliv, ale ať dělám co dělám , tak Madam nechce povolit. Zajímají ji jen její orgasmy. A mně se to zvasti líbí a zčásti nevím, jak dlouho to vydržím.

8

Re: PejsekMartin: Pes zamčený v pásu cudnosti

Ahoj PejsekMartin, ako sa Vám s tvojou Madam ďalej darí? smile Ako pokračuje tvoj tréning? Pametáš sa ešte kedy si mal naposledy orgazmus? big_smile