1

Téma: Holytrainer v4

Caute.ma niekto skusenost s ht v4?

2

Re: Holytrainer v4

Čaute, mám čerstvou zkušenost. Mám už v průhledné barvě všechny velikosti klícek.

Jsou super. Narozdíl od V3 je to velká změna. Ani ne tak vzhledově, jako spíš pocitově.

+ kroužky mají zploštěnější profil, takže se nosí mnohem pohodlněji a lépe drží
+ klícky mají zaoblenější hrany otvorů
+ rozdíly mezi velikostmi klícek jsou odstupňovány tak nějak pravidelněji
+ klícky rozhodně lépe vypadají

Ale bych jen nechválil, tak mají aspoň jediný zápor:

- většina kroužků má na spodní vnější straně bublinu, která sice není na obtíž při nošení klícky, ale vypadá to ošklivě

Pro zájemce: musím ještě objednat další barvy a víc kusů a pak začnu tuto novou verzi Holytraineru nabízet i na Cudnosti. Nejlepší produktové fotky zatím najdete zde.

3

Můžu se zeptat jak jste k pásu cudnosti přišli???

4

Vyzerá to zaujímavo som zvedavý ak na iné farebné variácie a aj cenu a to odstupnovanie veľkosti materiál je aký?

5

lastastny: objednal jsem si je od svého dodavatele, zaplatil a přišly mi. Je to teď novinka, brzy budou i na Cudnosti.

Kopi: další barvy budou růžová a černá, materiál je pořád stejný - velice mírně pružný plast.

Jinak můžu po 3 dnech přidat další zkušenosti:

+ je to snad jediná klícka, u které mě neštípe čerstvě rašící ochlupení pod kroužkem
+ přesah horní strany klícky pod kroužek je menší než u starších typů HT a zatím vůbec netlačí, ani malinko

6

Ahoj ako je to prosim s velkostami? Pozeram ze v4 standard ma rozmer ako v3 small.

7

Zdravím,
cudnost.cz: bude možné koupit zvlášť klícku?
Tak jak to bylo u HTv3?
Umožnilo by to experimentovat s mírou nepohodlí.
předem díky za odpověď

8

free.cpl: Ano, je to možné. Jinak je 5 velikostí klícky a 4 velikosti kroužku.
Medvidek: Zatím nevím, je to ještě čerstvé a u V3 taky ty samotné klícky nebyly hned od začátku.

9

Zdravím, kdy bude HT v4 v prodeji?

10

Vydržte ještě, řeším to.