1

Téma: Fencek: Má zkušenost s trvalým zamčením

Ahoj všem. Chtěl bych se podělit se zkušeností trvalého zamčení. Vydržel jsem dva a půl měsíce bez erekce. Tedy přesněji bez erekce jako takové,která není něčím omezena. Nějaké to hraní kdy ukapává bylo. Pro mě to byl osobní rekord. Vždycky jsem uvažoval a přemýšlel nad tím jestli to možné vůbec je. Být fakt nonstop zamčený bez sundavaní. Podle mě je to reálné a jde to ale je tam několik ale které jsem já osobně musel nějakým způsobem vyřešit urovnat apod. Určitě se k takovému rozhodnutí snad jednou dostanu a ten rok se podaří. Nicméně teď si užíváme s princeznou právě to jak zmiňovala paní Xena (zde).

2

Re: Fencek: Má zkušenost s trvalým zamčením

Možné to je, sám jsem to zažil, ale chce to i tu druhou stranu. Pořád se musí jednat o hru dvou lidí, ne o stav jako takový.

3

Ano. To je jasné. Tu dobu mnou zmiňovanou jsem zvládal se svojí princeznou.

4

U nás to bylo dost oboustranný. Já jsem pochopitelně chtěl cokoliv ale princezně prostě chyběl chudinek. Tak mu říkáme. Chtěla ho mít v sobě a užívat si šukání. Promiňte mi ty slova. Ovšem na jednu stranu jsem rád že to tak je a chce mě ale na druhou stranu být fakt bez erekce a vědět to je super pocit. Věřím že pokud spolu budeme i nadále tak že ten rok bez moji erekce dáme.

5

Pro davidt. No nám to vlastně přišlo jako stav jako takový. Myslím že u trvalého zamčení není nic mezi. Buď zamčený a nebo občas odemykany.

6

Jasně, upřesním. Ono je trvalé zamčení typu Tlapík a Xena, kdy uzamčení není cíl, ale jen jeden z mnoha nístrojů pestrého erotického života.

No a pak máš uzamčení, kdy o tebe (nebo o to hraní) partnerka postupně ztratí zájem, není žádné dráždění, žádné hry, žádné svádění,...

No a to druhé stojí za houby. To si pak při každém skřípnutí kůže říkáš, proč já to vlastně dělám.

7

Fencek - je milé, když čtu, že je vám náš styl přínosem, to potěší.. jen mám ale dotaz, nějak mi uniká smysl, proč chceš být zamčený trvale, ale opravdu na rok.. Že zacvakne zámek a odemčení až po roce?? Tak jako rekord? Proč né. Ale přeci jenom tam stále vidím to ale..
Co hygiena? Přeci se umýt musíš, nejsi prasátko, takže odemknout?? A hned zase zpět?? No, to ale nevím, zda tvá princezna vydrží, když má asi ráda zásuny, tudíž já bych to brala, že ty jedeš na rekord a tvá princezna bude trpět, jelikož nic nebude..A to teda nevím, zda to ona vydrží..
Jak bys vyřešil její zdrženlivost? Její odpírání toho co ona potřebuje??

8

Pro davidt. Rozumím jak to myslíš. Je pravdou že tak nějak ztrácela zájem ale zase nemůžu říct že bychom si nehráli. Jen jsme u toho hraní nepoužívali penis jako takový. A ten pocit jak zmiňuješ na konci tvého příspěvku zažívám občas taky ale spíš při takových situacích kdy jsme na sebe tak nějak naštvaní a to mi pak lítají v hlavě myšlenky podobného rázu jako proč to vlastně a proč se dobrovolně trapím.

9

Pro Xena.  Líbí se vaše hraní. Jste oba naší inspiraci. A ano. Brali jsme to spíš jako nějaký rekord. S hygienou nemám problém. Mám otevřenou klec kde se dá provést fakt důkladně. Ze zkušenosti vím že když mi ho princezna po těch dvou a půl měsících osvobodila tak říkala jak je krásně čistý a neváhala si ho vzít hned do pusy. Ještě mě pochvalila jak se o něho o ten její majetek hezky starám. Co se týče těch zasunů. Má je ráda ale není to tak že by je musela mít každý den. Když neděláme nějaký rekord tak mi většinou dovolí zasunout tak jednou do měsíce. Ona to má taky hodně ráda jazykem. Říkala že jsem se v tom hodně zlepšil od začátku našeho vztahu. Jak bych vyřešil její trápení? Nechal to jenom na ní. Přece jenom můj penis ji patří a ona ma jediný právo rozhodovat co a jak bude. Na tomhle jsme se domluvili. A vlastně už ani nevím jak dlouho jsem zase vlastně zamčeny v kuse.

10

Hezky mi to popisuješ, ale nijak jsi mi neodpověděl. Ptám se znovu a jasně.
Když tě zamkne na rok, tudíž celý rok nezasune, tebe neodemkne. A ona to bez zásunu vydrží? Orál chápu, ten je fajn, ale rok necítit ptáka, krásně teplého??? Najde si Bulla?? 

Já bych s tím neměla vůbec problém, opravdu mě zásuny nechybí, nemám je a nepotřebuju je vůbec, tudíž pro mě by to bylo v klidu rok bez.
Ale kdybych je potřebovala, rozhodně bych si našla Bulla a Tlapík by byl občas i s námi, být ve 3.. To je rozhodně dobré chilli přeci a zase by z toho on měl vzrušující pocit.No a já??? Joooo, já bych si to užívala rozhodně, jelikož Tlapíkova nadrženost by mě ještě víc vybízela k tomu, abych byla žhavá a opět bychom měli z toho vzrušující úžasné zážitky.

11

Ano. Našla by si bulla. Už jsme o tom hodněkrát mluvili a schodli se na tom že by tak bylo nejlepší.

12

Ale to by připadalo v úvahu kdybychom se opravdu rozhodli zase pro trvalé zamčení.

13

To nezní zrovna jistě. Já bych byl na tyhle věci opatrný, to může se vztahem pěkně zamávat.

14

Nejsme úplně přesvědčený. To je pravda. Proto to trvalé uzamčení tak nějak skončilo protože si jsme oba chtěli sex a řekli si že je blbost aby nás omezovalo cosi na chudínkovi. Jinak jsem s princeznou zažil dvakrát trojku tak víme že bysme bulla zvládli oba. Nicméně si zase více hrajeme spolu a to je fakt vzrušující s tím zamykáním,pouty,dildama a třeba i rákoskou když moc zlobím.

15

Ahojte, ak smiem naše skúsenosti s Lady. Keďže sme už zabudli, kedy to presne bolo, takže presný dátum nemám, ale v tomto mesiaci bude rok od úplného zamknutia. Opäť, presne o čom hovoríme “úplné zamknutie”. Do augusta, sme klietku otvárali na hygienu cca. raz za 2 týždne, s novým captorom som pod zámkom 3.mesiac. V podstate poznám odmliečnenie cez anal, hygienu si robím každý deň, holenie cca. každé 2-3 týždne. V podstate som aj postupne prestal prispievať do tohto fóra, keďže nejaké super zážitky na podelenie sa nemáme, avšak musím povedať že sme veľmi spokojní. Mame krásny vzťah bez hádok, už som to spomínal že Lady sex nejako nepotrebuje, takže keď mi niekedy (pár krát v roku) navrhne, aby som sa pred ňou vystriekal cez anal, že jej urobím večernú show, tak je to pre mňa zážitok na celé týždne smile))). Každý to má inak, ja som si tiež na začiatku predstavoval ako budeme nadržaní (ja teda som) a ako sa Lady zmení, avšak stalo sa toto, a je to fajn. Dlhodobé uzamknutie má svoje krásy a my sme viac-menej už na tom tak, že to bude celoživotne. Dokonca aj na malú som sa naučil na pisoar smile)))

16

inu je zajímavé koliko lidí vidí trvalé uzamčení jako cílovou metu zamčeného světa. Každý jsme jiný, tedy proč ne. Osobně však trvalé uzamčení spíše chápu jako "trvalé" odepření orgasmu, než trvalé nasazení klece. Toto přeci jen nese řadu problémů jenž zde už byly z většiny zmíněny. Na trojku, respektive trvalý vstup někoho dalšího do vztahu byl osobně velmi opatrný. K tomu je třeba se postupně dopracovat a hlavně to musí být cílem a tužbou obou partnerů, jen v takovém případě to může přinášet naplnění. Pokud se jedná o "vedlejší produkt" tužby být trvale uzamčený nevidím to osobně jako dobrou cestu.

17

Ono je to složité. Záleží z jakého úhlu pohledu na to člověk kouká. Ano. Aby bylo místo pro někoho třetího je hodně dlouhá cesta. My to zatím vyloženě nevyhledáváme ale chtěli jsme to zkusit a dopadlo to dobře. Bez následků a s intenzivní vzpomínkou. Ano. ,,trvalé” je pro nás taky odpírání orgasmu jen v tom rozdílu že jsem stále pod zámkem. Opravdu nemám potřebu sundávat klec kvůli hygieně nebo holení. Já se to naučil dělat v zamčeném stavu a nemám vůbec problémy že by to bylo nedokonalé. Navíc princezna se v tom našla tak že mi nedovolí abych byl odemčený bez dozoru. Když si spolu hrajem tak straně málo kdy mi odemkne klec aby si užila penisu jako takového. Já už to nějak neřeším a ani už nevím kdy jsem byl naposledy odemčený. No už to nějakej měsíc zase bude. Naučili jsme se s princeznou udělat mi orgasmus přes bradavky a to se fakt odemykat nemusí. Poprvé kdy se nám to povedlo mi potom pověděla. Hochu tak teď už nevidím důvod vážně odemykat.

18

Jsem zamčený od 1.8.21 s týdenní zdravotní přestávkou kvůli odřenině. Klícku mám ale upravenou, bez špičky a zabroušené hrany. Hygiena tak není problém. Uvolnění jednou za měsíc a orgasmus po půl roce. Tak je to u nás...

19

To klobouk dolů. Tak daleko zatím ještě nejsme.

20

Fencek: však cest, kterými se dá vydat je mnoho. Každý vztah je unikát a co funguje v jednom skvěle nemusí v jiném fungovat vůbec. Jen s hledáním dalšího do vztahu bych byl opatrný. Sám mám (již mnoho let starou) negativní zkušenost, kterou jsem tu v jiném vlákně detailně popisoval. Ač zastávám názor, že dominantní polovička by měla mít sexuální svobodu pokud po ní touží, nemusí to fungovat vždy dle očekávání a hlavně jak jsem psal - mělo by jít o tužbu všech zúčastněných ke které vede společná dlouhá cesta.

Zmiňovaný orgasmus přes bradavky je zajímavý, osobně bych se k němu určitě touto cestou nedostal ani po hodně dlouhém uzamčení.

Jinako ve spojitosti s tím kam se vlákno ubralo mne napadá otázka (asi již na samostatné téma; případně založím) koliko lidí pravidelně zamykaných provozuje i pravidelně sex s klíčnicí, neb jich zřejmě nebude mnoho.

21

Tak toto téma je asi hodně zajímavé ale asi i těžko definovat co je to trvalé nebo dlouhodobé uzamčení. Hlavně si myslím že to vše je v hlavě , představách a partnerovy který by měl vědět co vás vzruší a je vám oběma příjemné nebo v mezích tolerance. Z manželkou používáme pás už 8 let a to náhodou po 25 letech manželství téměř vanilkovém . A trvalo to asi 3 roky než jsme došli do bodu kdy jsem v pásu trvale a hlavně rád miluji ten pocit pocit bezmoci a ponížení když mě ukáže kamarádkám nebo když o tom jen mluví. A protože studují vše o pásech a možnostech využití zamčeného muže jsou už dost na úrovni. A když jsem poprvé vytekl v pásu a musel po sobě uklidit protože prý by byla škoda tak vydatného roztoku skoro nechci jinak. Hodně mě to vzrušuje a uspokojuje. Hlavně to dráždění oddalování a nejistoty je pro mě to co nás baví oba. A to jsme to na začátku odsoudili a nechápali na co to je dobrý a kdo by si to nasadil dobrovolně a proč? Přeji všem tady aby vás pás cudnosti uspokojoval a hlavně se bavte z partnerem klíčnicí či klíčníkem o vašich pocitech a touhách jinak to nefunguje. SUBMISIVNÍM zdar a zamčeným zvláště.

22

Těžké říct jak definovat co je trvalé a dlouhodobé zamčení. Bude spíš záležet jak to každý z nás bere a co jak kdo má nastavené a vykomunikované se svoji Paní,Bohyní nebo Princeznou. U nás to je tak že jediný důvod odemčení  je když si chce Princezna nějakým způsobem pohrát a dovádět. Na jedné ruce spočítám kolikrát to bylo za minulý rok. Já nemám vůbec klíč. Na kleci nosím plombu kterou je docela obtížné sundat bez úrazu. My tedy berem styl našeho zamykání jako dlouhodobé spíš než trvalé. Nemůžu ale popřít že si o trvalém zamčení dost povídáme. Povídáme jako,jako o někom dalším třetím.

23

Fencek: společnými rozhovory, společným nadšením a následně i společnou touhou vše přec začíná:)) Některé věci dojdou k realizaci, jiné zůstanou jen v říši fantazie. Alespoň tak je to u nás smile

Jinako my odemykáme pravidelně, nejde o rekordy ani trvalé uzamčení (témeř trvalé je pouze odepření plného orgasmu). Přináší to zase jiné kouzlo, jenž tkví v nepředvídatelnosti. Při hrátkách nevím, zda-li se dočkám odemčení, pokud ano nevím zda-li půjde o delší odemčení, či jen omezené na několik minut. Když naopak zacvaknou zámečky není jisté, jestli to bude na jeden večer, či týdny v kuse smile

24

Ano. To plné odevzdání co se týká zamykání je naprosto odzbrojující.

25

Tak my začínali pravidelností víkend v pásu týden volno pak se to obrátilo a asi po půl roce začalo nepravidelné náhodné odemčení a po té co jsme zjistili že není nutné sundat ani kvůli hygieně se to zvrhlo a jsem zamčený téměř trvale jen mi manželka tak dvakrát za měsíc vypustí sperma a mě to hrozně vzrušuje když mě z kamarádkou provokují a slibují a pak nic super pocit. Tedy z odstupem v ten moment kdy nic je to flustrující ale krásný.