1

Téma: Můj první na míru dělaný pás cudnosti.

Dobrý den,

Dlouho jsem zkoušel různé klícky i dva pásy cudnosti, ale ve všem jsem měl problém, kroužky klece mi způsobovaly zranění na šourku, pásy cudnosti nebyly anatomické a způsobovaly otlaky až odřeniny.

Až jsem jednou viděl stránku www.my-steel.de a začal ji podrobněji prozkoumávat. Až jsem narazil na pás cudnosti https://www.my-steel.de/untouchable-pre … uer-herren

Otevřel jsem si konfiguraci tohoto pásu cudnosti a zvolil jsem svou variantu včetně možnosti připnout vepředu vnější dildo, abych mohl uspokojit partnerku a přitom můj nástroj zůstane neukojen a pevně zamčen.

Na stránkách výrobce jsem zaplatil poplatek za rezervaci k návštěvě a mého změření, aby mi nový pás padl jako ulitý. Domluvil jsem si termín. Po příjezdu do firmy MY-STEEL jsem byl osobně uvítán spolumajitelem firmy a uveden do místnosti kde se provádí zkoušení různých pásů cudnosti a po definitivním zvolení typu pásu započalo měření mých tělesných proporcí. Zkoušení a měření provádí paní spolumajitelka firmy. Před zkoušením pásů a měření jsem se musel svléknout donaha, což bylo vzrušující. 

Když jsem si vybral typ pásu a jeho úpravy, tak jsem zaplatil fakturu, poděkoval za pohodovou atmosféru a jel jsem domů. Když mi můj pás přišel, tak jsem byl rozechvělý netrpělivostí. Ale rozbalit a vyzkoušet pás jsem mohl až druhý den. No a od té doby jsem, až na týdenní pauzu, zamčený.

Pás zakrývá celé pohlaví naprosto dokonale, že si nemohu ani sáhnout, natož abych se mohl udělat.

2

Re: Můj první na míru dělaný pás cudnosti.

Tyjo. Hezká zkušenost. My o něm taky s princeznou hodně premyslime akorát o trochu jiným typu viz odkaz. https://www.my-steel.de/ergoslim-keusch … uer-herren

Zajímalo by mě jak to je s hygienou protože my klec vlastně nesundavame. Dá se pohodlně a podle nás dobře umýt i v zamcenem stavu. To u tohodle typu pasu bude asi velký problém a myslím že je zapotřebí každý den sundavat což je jedno velké proti u tohodle typu.

3

Mne právě lákalo, že bude nedostupné celé přirození a není riziko že při nějakém pohybu se přimačknou kouličky mezi trubicí pro penis a stehny. A s hygienou to je tak, že se koupu a tak voda nateče i dovnitř, tak v tom nevidím problém.

4

Jak moc to dělá nepřirozené boule na těsnějším oblečení?

5

davidt, právě že vůbec

6

Díky za zkušenost. O podobném pásu uvažuji dlouho, měl jsem různé druhy "necelotělových" pásů, ale ten pocit uzamčení musí být v tomhle lepší. Jen se zeptám - ten pás má dost možností volby - dá se nějak popsat zkušenosti a výhody/nevýhody těch jednotlivých typů (hip style/waiste style, active design, ergomomic), Díky smile

7

To by bylo super, kdyby to nekdo vedel. Z webu se to neda popsat ani u MySteel, ani NeoSteel.