76

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Ahojte,

Tak se brzy taky přidám mezi vás. Postihli mě určité zdravotní problémy a moje Pani řekla že to musí jít pryč, že stejně se ty problémy vrátí a léčba je neučiná. Navíc to prý bude lepší hlavně pro ni.
Pro ty z vás co už to mají za sebou by mě zajímaly vaše názory jak to vidíte teď z odstupem času.
předem díky za komentáře.

77

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Tvoje paní je rozumná žena a rozhodně chce pro vás oba to nejlepší. Jen nechoď do nemocnice, tam tomu sice říkají obřízka úplná, ale nechají ti tak moc kůže, že v kleci máš žalud zase zakrytý a problémy ti zůstanou (zůstává vlhko). Pro nošení v kleci, ale i pro fajn sex je dobré to mít udělané co nejvíc nakrátko (těsná obřízka). Pokud to nemáš do Brna daleko, tak tam krátké obřízky skvěle dělá Hanáková z Uromedy. Můžu poslat fotku.

78

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Ahoj,
Určitě do nemocnice nepůjdu, chci si to nechat udělat na plastice a uvažujeme o úplné vysoké.
Když pošleš fotku budu rád.
Diky.

79

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Ahoj. Já jsem utratil dost peněz za konzultace a zjistil jsem, že ani plastika, co to dělá za 17 tis. není zárukou :-( . Kam konkrétně chceš jít?
Pokud chceš vidět fotky, tak mi napiš na: karelk1 zavinač seznam.cz a pošlu ti je na soukr. mail. Sem je dávat nebudu.

80

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Poslal jsem ti mail

81

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Tak jsem uzrál a dnes jsem požádal o základní info a o termín  na konzultaci k zákroku,ale nevím jestli do toho mám jít? No jo jenže předkožka PC to nejde moc dohromady. Tak uvidím co mě odpovědí. Každopádně bych to chtěl v celkové anestezii.

82

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Tak termín konzultace mám 11.12. 2019 ouu za 500 Kč. To bude jak u právníka. Si s panem doktorem popovídáme za moje peníze no a to se vyplatí.

83

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Kam jdeš na konzultaci? Já utratil mnohem víc jak 500 Kč než jsem našel doktora, co umí udělat do klece dostatečně krátkou obřízku. Po volné obřízce ti zůstane žalud ze 2/3 zakrytý a obřízka tak ztratí smysl. A volná obřízka se dělá často.
Můžu doporučit jednu soukr. urologii v Brně. Byl jsem max. spokojený.

84

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Jdu do Prahy na kliniku Laser plastic. 
Chtěl bych plastickou obřízku. To by mělo znamenat , že u kořenu penisu nebo za žaludem se laserem nařízne kůže ,kůže navíc se odstaní a předkožka se povytáhne nahoru dle potřeby. ( tak akorát ).
Výsledný efekt by měl být ten - očekávaný , zlepšení estetického vzhledu genitálu,vytvoření podmínek pro jeho bezproblémovou hygienu. Jinak si to nedovedu představit. Chtěl bych to v celkové anestézii ležet cca 45 minu při vědomí se mě nechce. Za 3 - 5 dní bych měl být z toho venku s drobným omezením,ale třeba mě vyvedou z omylu.   

Nemělo by se jednat o klasickou  skalpelem provedenou obřízku ze zdravotních důvodů.

85

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Ahoj.
O této obřízce jsem tak uvažoval. U kořene ti vezmou kůži tak, aby v erekci bylo akorát. Jenže pak si sedneš a předkožka se převalí přes žalud, jako bys byl neobřezaný (žalud je zakrytý 1/2 spíš z 2/3). Navíc smegma se ti tvoří dál :-( Muži ti poslat návod, kde si to můžeš zkusit doma nanečisto. Já to tak měl 14 dnů a je to dost divný pocit.
Naopak při obřízce, s řezem 10mm za žaludem se naruší schopnost předkožky jít přes žalud. Pak má obřízka smysl. Já to tak mám, a vypadá to velmi dobře. Kůže mi nejde přes žalud ani v ledové vodě.
Mám fotky člověka po plas.obřízce a své po běžné obřízce. Pokud chceš, tak mi napiš na kkarel-4 zavináč seznam.cz

86

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Ahoj,
ja som tiež dlho hľadal kým som našiel vhodného lekára/lekárku, ktorá bola ochotná urobiť tesnú obriezku. Ja mám rez asi 2,5 cm za žaľuďom - bolo to moje prianie a po skoro roku (v januári bude presne rok) môžem povedať, že koža ani v ľadovej vode ako píše Calros mi neprejde cez žaluď. Minimum kože ostáva iba v žľabe za žaľuďom max 1mm. Žaluďu sa skoro vôbec nedotkne. Hygiena je fantastická hlavne v páse cudnosti. Problém je ten, že lekári sa boja urobiť takúto tesnú obriezku ale mne sa podarilo dohodnúť s pani doktorkou plastickou chirurgičkou, keďže niekoľko rokov pracovala v zahraničí. Celková anestézia je úplne zbytočná. Tým iba zaťažíš organizmus. Prvý vpich na znecitlivenie bolí menej ako pri odbere krvi, druhý ešte síce cítiš ale je to už minimum a ďalšie vôbec. Celá operácia trvá tak max 40-50 min - v mojom prípade, keďže som žiadal rez ďalej od žaluďu ako to zvykli robiť. Hojenie je úplne v pohode. Prvé 3-5 dní trocha cítiš, že si bol na obriezke hlavne v noci ak budeš mať erekciu - budeš cítiť stehy ako bolia keďže koža je napnutá ale potom už to zvládneš v pohode. Mne prvé stehy vyberali už 7 deň a zvyšok 10 deň. Pri mojej obriezke keďže ostalo asi 40% vnútornej predkožky je citlivosť skoro rovnaká - povedal by som, že sa iba mierne skultivovala. Ale akonáhle je trocha vlhký citlivosť je ešte vyššia ako bola pred obriezkou. Odkedy mám obriezku smegma sa vôbec netvorí a absolútne je čistý bez zápachu.

87

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Ahoj děkuji za infa. Jsou pro mě důležité.  Takže by bylo lepší to naříznout za žaludem a povytáhnout nahoru. Hmm ,budu mít co s doktorem konzultovat.

88

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Doplním ešte takto. Nato, aby hygiena bola vynikajúca sa odporúča tesná obriezka. Čiže aby koža aj keď je penis ochabnutý (flaccid z angličtiny) bola napnutá. A rez by si mal vybrať podľa toho - čo od obriezky očakávaš. Tí, ktorý majú predčasnú ejakiuláciu volia spôsob ktorý robia v Čechách a naSlovensku lekári veľmi radi - čiže skoro úplne odstránia vnútornú kožu aby rez bol neviditeľný. Ak zas očakávaš, aby ti citlivosť ostala rovnaká max sa skultivovala, odporúča sa urobiť rez 2-2,5 cm od žaluďa - čiže asi tých 40% vnútornej predkožky aby ti ostalo a 60% vonkajšej. Ja som predtým roky sa radil a písal na zahraničné fóra kde odpovedali chlapi ktorý obriezku podstúpil v dospelosti z estetického alebo hygienického dôvodu - a na tomto sa skoro všetci zhodli.

89

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Moje paní chce, abych si nechal udělat obřízku, i když zdravotní důvod k tomu není. Jak někdo tady píše, trvalo mu to dva měsíce, než se úplně zahojil. To mě trochu děsí a bojím se toho. Paní ale v poslední době o tom hodně často mluví a skoro jakoby to už vyžadovala. Bojím se aby mě neodstavila, anebo že mě jednoduše jednou drapne a zavede mě tam. Mám do toho jít?

90

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Mám obřízku ze "zdravotních důvodů" od deseti let a citlivost mám v háji. Přemýšlel jsem i nad sebevraždou. Pokud nemusíte, tak do toho nechoďte. A pokud musíte, ujistěte se, že jste vyčerpali všechny možnosti (kortikoidní masti a ostatní pomůcky na přetahování). Obřízka není jediným řešením. https://pravo-na-vlastni-telo-cz.webnode.cz/

91

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Ten odkaz je dost otřesný. Zaujala mě tam věta, že to dělali jako ochranu proti masturbaci. Tak nevím jestli tohle není u Paní důvod, protože klícku zatím nenosím, anebo je to jen jakýsi její rozmar - někde to viděla a líbí se jí to, nebo s někým takovým souložila, nevím. Možná je to jen móda u jejích kamarádek. Pokusím se jí to rozmluvit, ale já nesmím odmlouvat, hned mě trestá, a bojím se, že nakonec budu muset ať chci anebo ne. Vylekal jste mě ještě víc... Zkusím radši navrhnout tu klícku.

92

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Prosímvás, uklidněte se oba, je tady na obřízku plno jiných názorů než tenhle jeden vyjančený od pana zoooma, který se tady mezi nás kvůli tomuhle trollingu odhodlal zaregistrovat, aby nás svým názorem vyvedl z naší nevědomosti.

93

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Byl jsem na té konzultaci a żádný velký problém v tom doktor neměl. Tak nějak sice nepochopil proč to chcı, když žádný problémy nemám a to na svých stránkách inzerují jak je to dobré řešení. Ale po prohlídce
konstatoval,že by šla zkrátit. Když jsem mu vysvětlil a ukázal jak si to představují. Konstatoval, že na Evropana je to velmi neobvyklé.Nicméně prý kdybych se pro toto rozhodl nemá vtom problém. Na provedení se není problémem domluvit. No nechám to vychladnout a zkusím časem ještě jednoho plastika pro srovnání a uvidím třeba mě to do té doby přejde.

94

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Obřízka je v našich končinách možná neobvyklá, ale rozhodně je to dobrá věc. Doporučil bych jí každému a je jen kvůli zamykání. Navíc když jsem to před léty řešil já, tak naopak mi přišlo jakoby se doktor obával mi říct, že by mi jí nedoporučil. Netušil totiž, že chci obřízku. A když to pochopil, tak jen  prohlásil, že je to skvělé rozhodnutí.
Má to mnoho výhod nejen pro muže, ale i pro ženy. Ale rozhodnutí je na každém v vás.

95

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Tak Paní mi řekla, že už to nelze odkládat a že mě objednala na vyšetření. Kromě Zooomu jsou tady na obřízku výhradně kladné ohlasy, tak to snad bude dobré. Ne, že bych to chtěl, ale víceméně do toho nemám co mluvit. Snažím se to přijmout. Když jí to uspokojí, bude jen dobře.

96

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Mám k tématu jednu matematickou otázku. Mohl by jí prosím někdo vyřešit? Je to taková teorie relativity. Myslíte si, že je spravný vzorec

S+o=Z nebo Z-o=S

Nebo se mýlím?

;-)

97

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Za 15 minut to bude přesně týden co jsem šel na stůl. Vše se povedlo, hojení skvělé, bolesti mnohem menší než jsem čekal. Odhodlával jsem se pár let, ale jsem rád, že jsem překonal strach.

98

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Jaký máš typ, kde jsi byl a za kolik?

99

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Mám úplnou, stálo to 10000 v Praze Androgeos. Mohu jen doporučit.

100

Re: Obřízka - podrobnosti, zkušenosti, porovnání před a po

Ahoj, již přišel čas i na mě. Rozhodli jsme se s přítelkyní, že podstoupím obřízku. Budu vás zde o tom informovat.
Koukal jsem se na soukromé plastické kliniky kde za to chtějí 10 tisíc a více.
Nejdříve vyzkouším klasickou urologickou ambulanci, kde by to bylo zadarmo. Nicméně elektivní operace jsou nyní zastavené a proto to bude asi nějakou dobu trvat.