101

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

Xena, Anděl ďakujeme, je to krasne a už sa nechceme vrátiť späť. Mne už ani ten sex prestal chýbať. Viac si užívam anal ako správna subka, Lady je spokojná, že ma svojho domáceho sluhu, je to úžasné. Včera pred dildovanim som Lady umyl a vymasiroval nôžky, bola cela bez seba, až pri tom zaspala. Potom ale prišla sladká odmena, takže som teraz poslušný ako baránok)))

102

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

U nás nič extra nového. Keďže ma Lady nechce veľmi odomykať (páči sa jej aktuálny stav) som už pár mesiacov pod zámkom. Mám ale dosť problém z ochlpením okolo klietky. Najrpv som si myslel, že to bude v pohode, keď chlpy prerastú aj klietku, ale nie je to tak. Čím sú väčšie chĺpky, tým viac to ťahá boli, zarezáva sa do kože a proste celé zle. No lenže keď je klienta stále zamknutá, musel som sa naučiť holiť s ňou. Dnes sa mi to po mnohých pokusil konečne ako tak podarilo. Nie je to ešte 100%, ale už je to veľmi fajn, takmer do hladka smile)). Zase sme obaja spokojní. Mňa to nebolí a Lady ma svoj penis pod zámkom v bezpečí pred neposlušnými honiacimi rukami )))

103

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

Přečetl jsem celou konverzaci a musím říct, že když představivost a fantazie pracovala tak mi stál jako kůl. A to bylo si tak devadesát procent času čtení této konverzace. Oddanost, tužba, hra, zlomyslnost, nejasnost, očekávání .... to je oč tu běží.

Já nejsem submisivní, jsem SWITCH, takže bych v některých věcech mám problém. Převlékání, feminizace a podobné čuňačinky  mne baví a vzrušují mne. Když doma uklízím, a chci aby mi to šlo do ruky, tak jsem na tom podobně, mám kolík v zadku a pěkný kus kovu na ptákovi. Je je to vše z mé iniciativy a nikdo mně pak nepochválí. Ty pocity a myšlenky, co mne doprovázejí při těch činnostech.... ouuuu.

Rád bych se chtěl zeptat, jakou máš velikost nohy a popřípadě jaké boty máš, protože sehnat něco pěkného a nositelného je v podstatě celkem problém????

Jen tak dál....

104

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

Ahoj se zaujetím jsem si přečetla, jak jste začali s cudností a kam až jste se dostali. Mám muže, který má podobné chování, jako jsi měl původně, než si tě paní zamkla. Nejsem dominantní a nevím, zda bych si na to troufla jako tvá paní, ale po přečtení tvých článků o tom budu velice uvažovat. Škoda je že taká nenapsala tvá paní, své pocity a zkušenosti.
Hodně štěstí.

105

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

Ahojte, najprv by som sa chcel ospravedlniť, že som tu dlho nebol. Príspevky si pravidelne čítam, avšak na napísanie som nemal silu a ani veľmi motiváciu. Korona nám trochu zamiešala životy, keďže Lady pracuje v gastre v hoteli, tak ten rok a pól bol pre ňu veľmi náročný. Predpokladám však, že toto vás veľmi nezaujíma, tak poďme rovno na tému kľúčnice.

Musím povedať, že to nadšenie zo začiatku už trochu opadlo, ale len veľmi mierne. Myslím si osobne, že keby Lady mala väčší pôžitok zo sexu, bolo by to iné. Takto však potrebujeme vždy nachádzať motiváciu navyše. Tou motiváciou je práve moje dlhodobé zamknutie a odopieranie orgazmu. Keďže moja Lady len veľmi ťažko dosiahne orgazmus, mám ho zakázaný aj ja. Posledný orgazmus som mal myslím v októbri alebo novembri roku 2020. Moja Lady totiž je asexuálna, dokonca sme na to našli aj pomenovanie v slovníku, nepamätám si už ale aké slovo to bolo. Lady nevzrušuje sex, ani lízanie vagíny, proste jej to nič nerobí a preto po tom ani netúži. Je zaujímavé, že sme to zistili, až keď ma zamkla. Dovtedy sa stále nejako premáhala, aby ma uspokojila. No teraz je neuveriteľne spokojná a ja som šťastný, že je šťastná. No ale aby sme nehovorili len o Lady musím povedať, že asi po pól roku bez orgazmu (máj 2021) sa vo mne niečo zlomilo a vždy keď mám klietku odomknutú a pri umývaní si ho honím, sám zastavím pred vystriekaním, a nechcem orgazmus. Toto Lady ešte viac uspokojuje a sama je so sebou spokojná. Neviem ako to opísať, no je to niečo magické. Presne ako som si pred tým nevedel predstaviť život bez honenia a striekania, teraz si neviem predstaviť život s orgazmom. Nechcem to, chcem byť blízko mojej Lady fyzicky, duševne aj v pocitoch orgazmov. Ako to teda u nás aktuálne funguje?

So zamykaním sme začali pred 2,5 rokmi, samozrejme mali sme svoje problémy, ako každý, posledný rok je však už stabilný. Klietku používame Prisonbird2 so stredným krúžkom. Dnes nám prišla nová -  kratší Captor s najmenším krúžkov, tak už ho mám nasadený, uvidíme aké to bude. Mám povolené raz mesačne odomknutie klietky na poriadnu hygienu, počas čoho mám povolené honenie penisu asi na 3-5 minút samozrejme bez výstreku a orgazmu. V prítomnosti Lady si oholím celé ústrojenstvo, pohoním si penis a znovu zamknem klietku. Takto stabilne to funguje už vyše roka. Čo sa týka striekania máme informáciu, že muži ktorí majú sex alebo si vyhonia aspoň 5x týždenne majú omnoho nižšie riziko rakoviny prostaty. Ja od začiatku striekam už len pomocou análnej stimulácie. Máme na tento spôsob niekoľko umelých penisov s hrúbkou od 3 do 6,5cm, ktoré využívam na pretiahnutie a odmliečnenie. S Lady máme dohodnuté, že si to môžem robiť kedykoľvek. Keď je doma, tak mi to musí dovoliť (Lady je totiž veľmi čistotná a veľmi citlivá na pachy, preto veci ako pissing a anal robí nerada, lebo to vraj smrdí )))), keď som doma sám, tak si to urobím, Lady napíšem len správu, že som sa vystriekal na podlahu alebo do jogurtu a že som to zlízal alebo zjedol. Nenechávame totiž nič na vnimoč, všetko sa musí skonzumovať. No a keď už chcem rozkoš tak musím trpieť aj následky. Dlho sme nerobili pissing, pretože ako som písal, pre Lady to nie je prijemné, avšak posledný mesiac sme sa k tomu z mojej iniciatívy znovu vrátili. Ono, keď je človek permanentne nadržaný, tak vymýšľa rôzne hlúposti. Zatiaľ sa mi to nepodarilo, ale veľmi by som chcel dosiahnuť, aby mi Lady dávala svoj moč. Zatiaľ je to ale ďaleko, no možno si prečíta tento príspevok a zmení sa to))). Momentálne to funguje podobne ako s vystriekaním. Napíšem Lady alebo ona mne, že sa mám vyčúrať do pohára a vypiť to, alebo aby som sa dal hore nohami a pustil to na seba a tak. V lete keď bolo teplo, boli sme na prechádzke a povedal som, že mi treba cikať. Lady len odvrkla „tak si to pusti do nohavíc“. No, viac mi netrebalo :DDDDD. Okrem toho experimentujem s močom aj v jedle. Ráno keď idem raňajkovať ovsené vločky, nasypem si ich do mysky, tú položím na podlahu, čupnem si a vyčúram sa do nej. Počkám kým vločky napučia a napapám sa. Keď mi ešte niečo v mechúre ostane, tak si zalejem kávu len do polovice a zvyšok doplním močom. Je to vzrušujúce, ale ako vravím, Lady to veľmi nemusí, tak to robím bez nej. Zistil som, že mi to chutí ako hovädzí vývar. Ráno je to veľmi silný vývar, počas dňa keď veľa pijem, je to takmer čistá voda. No, je to proste zaujímavé a vzrušujúce. Ak by niekto chcel o tom vedieť viac, rád napíšem ))))). Čo sa týka domácnosti, stále všetko ostáva na mne. Keď prídeme večer domov, Lady ide spať, ja ešte vyvesím prádlo alebo umývam ešte riad. Keď ide Lady za kamarátkami alebo na diskotéku tak mi presne urči, čo chce aby bolo urobené a ja mám prácu na celý čas, kým čakám na Lady, nenudím sa. Počas noci mi príde par kontrolných SMS a často aj niečo príjemné, ako napríklad ako, kde a čo si mám strčiť do análu. Veľmi často (takmer každý deň a keď tak celý deň) používam kovový análny kolík so srdiečkom na konci. Takto mám anál neustále pripravený na vklad. Dokonca už ani nepoužívame gél alebo lubrikant, maximálne sliny. Som veľmi rád, že sme našli svoje šťastie a prajem to úprimne každému z vás.

106

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

Panijarka, želám vám to z celého srdca, aby sa vám podarilo vojsť do tohto krásneho sveta. My sme kresťania (nie ortodoxní), no teraz vnímam, že na tom celibáte niečo je. Je to krásny pocit, ktorý ale neviem opísať slovami, treba to zažiť. Teraz by som tu chcel byť častejšie, tak rád napíšem vlastné skúsenosti )))

107

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

Já Snílek, prepač, tvoja otázka je už rok stará, mrzí ma to. Ja používam kozačky číslo 8,5, s tým, že stačia mi aj osmičky. Momentálne používam po dome nadkotníkové kozačky s 10cm podpätkami. Nosím ich vždy keď som doma. Proste keď prídeme domov, idem automaticky do naha a kozačky na nohy. O tom sa u nás už ani nediskutuje.

108

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

V pondelok 13.09.2021 sme po asi roku vymenili klietku Prisonbird2 za krátky Captor s najmenším krúžkom. A nechcem nič zakríknuť ale to je asi najlepšia klietka čo sme doteraz vyskúšali. Hygiena v pohode, sedí aj v noci, aj v rifliach, je nenápadná, netlačí, proste úžasné. Obaja sme s Lady spokojní, ale ako vravím, nechcem nič zakríknuť. Uvidíme po mesiaci, zatiaľ maximálna spokojnosť. Ďakujeme cudnost.com)))) A keďže už viem, že aj sauna s kovovou klietkou je v pohode, tak je do snáď ideálne.

109

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

Už celý týždeň až do zajtra som na služobnej ceste. Veľmi sa teším domov za mojou milovanou Lady, hlavne po informácií, ktorú mi dnes povedala. Keď sme spolu telefonovali tak mi medzi rečou oznámila, že mi objednala v jednom českom sexshope čierny obojok s nápisom “bitch”. Veľmi sa jej páčil, tak sa rozhodla, že ho budem nosiť k môjmu domácemu úboru. Čiže klietka, podpätky a obojok. Povedala mi, že jej odteraz budem takto slúžiť a budem jej osobná štetka. Neviem sa dočkať, kedy konečne budem so svojou Lady )))))

110

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

Úžasné, jak to máte nyní ve vztahu nastavené. Ještě chybí pořídit pro Lady důležitou pomůcku, a to zvoneček k přivolání sluhy, aby mohla zazvonit, když bude něco potřebovat.

111

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

St76, možno bude aj to, ale ako vravíš, musíme byť trpezliví a postupne naberie vzťah úplne iné rozmery. Veľmi sa na to teším a možno aj na deň, keď Lady naberie odvahu a prihlási sa do fóra wink)))). Pohľad z druhej strany bude určite veľmi zaujímavý

112

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

Přítomnost ženy, nebo ještě lépe více žen, tady na fóru, by byla určitě skvělá.
Držím palce :-)

113

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

Postupne si naozaj uvedomujem, že cesta k cieľu je omnoho krajšia a vzrušujúcejšia ako samotný cieľ. Vrátil som sa zo služobky, dostal som od Lady nový čierny obojok “Bitch”, ktorý mi neustále keď idem okolo zrkadla pripomína moje miesto. Lady ma obsypuje novými úlohami, začal som už aj variť (postupne, nie som michelinsky kuchar ))), a budúci mesiac oslávime prvý rok bez orgazmu. Bude to určite výnimočný večer, ale už viem, že k výročiu dostanem nové ružové topánky s 15cm podpätkom (https://www.sexyboty.cz/lodicky-na-vyso … elikost-42). Po Lady túžim stále viac a viac a začínam si zvykať, že orgazmus je pre mňa už temnou minulosťou. Je to vzrušujúce, krásne no stále neuveriteľné ako sa náš vzťah a celkovo život za 3 roky zmenil. Krásny romantický víkend všetkým ))

114

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

Zajtra bude mesiac, čo sme s Lady začali používať novú klietku - krátky captor. Rozhodli sme sa pre zmenu, pretože ten prisonbird 2 nebol ideálny a pri najmenšom krúžku som mal dlhodobé bolesti. Teraz môžem povedať, že situácia sa znormalizovala a klietka sedí ako uliata. Už ani dokonca nie je potreba ju odomykať, keďže sa dokážem umývať aj holiť uzamknutý. Od 13.09. som teda permanentne pod zámkom a vyzerá to tak, že to tak už ostane navždy. Samozrejme návštevy u lekárov sú výnimkou, keďže sme na Slovensku a naša konzervatívna spoločnosť to asi ešte úplne nepríjma, tak nechceme zbytočne prudiť ))). Okrem toho všetko bez zmeny, teším na výročie.

115

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

Predsa len došlo k zmene. Lady si prečítala články o tom, že dlhodobá absencia orgazmu znižuje u mužov ich túžbu po žene a vzrušenie upadá. Nevedel som to úplne potvrdiť, no po tejto zmene musím priznať, že je to naozaj tak. Čo sa vlastne zmenilo? Keď sme jeden večer sedeli na gauči v obývačke, ja samozrejme ako štandardne nahý s obojkom a podpätkami sa ma Lady opýtala ako sa mám, ako sa cítim. Nevedel som, prečo sa ma to pýta, väčšinou, resp. nikdy to nerobí, ale odvetil som, že som spokojný a všetko je OK. Opýtala sa ma či si ho chcem vyhoniť? Vypleštil som oči, keďže už vyše roka sme penis nepoužívali a takmer nevyberali z klietky, moje vzrušenie však v tej chvíli  explodovalo. Hneď sa mi dostavili predstavy, ako si ho honím, striekam všade okolo, bol to proste neuveriteľný pocit. Polohlasom nepresvedčivo som povedal „áno“ keďže som ani len netušil čo bude nasledovať. Nevedel som, či si Lady zo mňa strieľa, či má nejaký záľudný plán. „Prines mi kľúče“, znel rozkaz pevným hlasom. Ani sekundu som neváhal a utekal po kľúče. V tej chvíli mi bolo jedno, čo so mnou bude, hlavne nech je opäť vonku na slobode. Doniesol som kľúče. „OK, zahráme si takú hru. Dám ti 60 sekúnd, aby si sa odomkol a vyhonil. Ak sa nestihneš vystriekať nevadí, znovu ho zamkneme a ideme ďalej. Ak stihneš dôjsť v vyvrcholeniu, okamžite prestaneš a len vytečieš, bez orgazmu. Rozumieš?“ „Áno Lady“ odvetil som s neuveriteľným vzrušením v hlase. Pred tým ako sme však začali, dala mi Lady ešte pár úloh, ktoré som mal stihnúť presne v danom časovom horizonte 60 sekúnd. Prvá úloha bola upraviť posteľ v hosťovskej izbe, keďže sme mali návštevu a prehoz nebol na svojom mieste. V ďalších 60 sekundách som mal všetky zimné bundy odpratať do skrine. Keď som to urobil a samozrejme stihol v 60 sekundách Lady mi podala kľúče a hovorí: „Teraz zapnem časovač, máš 60 sekúnd, aby si sa odomkol a urobil sa tu predo mnou, ŠTART“. Kým som sa pozbieral prešlo 5 sekúnd, zhrabol som kľúče a snažil sa otvoriť klietku. To mi zabralo ďalšich 10 sekúnd. Keď sa mi podarilo otvoriť zámok, penis priam vystrelil klientku von a stvrdol ako betón. Ostalo mi necelých 45 sekúnd, tak som ho vzal do ruky a začal masírovať. Ten pocit bol neopísateľný, nádhery, úžasný. Mať ho znovu v ruke a môcť sa s ním hrať, po pravde už som aj zabudol aké to je))). Ako správne tušíte, čas ubehol ako blesk a už som počul zvonenie budíka. Psími očkami som sa pozrel na Lady, keďže nieže som sa nespravil, ale som sa k tomu ani len nepriblížil. To ste mali vidieť ten čertovský úsmev na tvári Lady. „No nič, svoj čas si si premárnil, znovu ho zamkni a keď budeš dobrý budúci týždeň to môžeme zopakovať, snáď sa ti to podarí“. Nepomohlo prosenie, kľačanie, proste nič. Znovu som ho natlačil do klietky (to mi zabralo niekoľko minút, keďže bol tvrdý ako železná tyč) a išli sme pozerať večerný film. Lady som hladkal nožky a celý čas myslel na to, kedy už konečne bude znovu sobota.

116

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

Sluha11: Krásné to zpestření večera. Časové limity jsou fajn věcí, taktéž jsme používali, když mi má milovaná Bohyně dovolila orgasmus (což se prakticky již nestává. Nedávno jsem se dozvěděl, že bude stačit jeden ročně, a to na narozeniny). 60 sekund však závidím, u nás to bylo 15 max smile)

Jinak k té dlouhodobé absenci orgasmu - je pravdou, že se pocity a prožitky v čase mění. Z vlastní zkušenosti bych však neřekl, že jde jen o samotný čas uzamčení, ale také o četnost dráždění. Pocit vzrušení a nadržení u mne upadá zejména, když spolu nejsme, či nemáme vzájemný čas na hrátky, a to i v případě, kdy jsem zamčený dlouho (v relaci týdnů). Mysl se snaží podvědomě vytlačit myšlenky na věci, jenž nemůže mít. Při každodenním dráždění touha s přibývajícím časem spíše graduje (často k tomu stačí i dráždění slovní, natož fyzické, či vizuální).

117

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

Anděl ďakujeme, presne toto nám chýbalo. Ja som sa už viackrát zmieňoval, že v našom vzťahu toho sexu je naozaj málo (1-2 za rok) preto takýto spôsob dráždenia som jednak vôbec nečakal a za ďalšie to začalo práve u oboch zvyšovať vzrušenie. Bez dráždenia to bolo pekné, avšak teraz je to vynikajúce. Keď mi to Lady navrhla, tak som mal narodeniny, vianoce všetko dohromady ))). Povedala mi, že keď budem poslušný, tak mi to dovolí znovu. Tak sa snažím ako viem )).

118

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

Sluho 11. Jsi moc štastný muž, když máš tak malou nohu. Já mám velikost 44 a v těchto velikostech výběr už není. Tam se bere to, co je. A daleko víc by mně vzrušilo, kdyby mi Má paní předala svoje botičky a jsem je měl po ní. Hygienické to není, ale vzrušující ano. Ale dost prasáren. Jsem sice pedant, ale na úklid musím mít náladu. Jenže pokud se nálada nedostaví, tak se jí musí pomoct.  Nějaké botky a anální kolík a práce jde hned od ruky. Poslední dobou jsem přesedlal na pohodlnější podpatky. Mám jedny 10 CM, ale zbytek bot má tak do osmi centimetrů. Asi stárnu a sahám po praktičnosti.

Moc hezky si hrajete, chválím a závidím. Jen tak dál.

119

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

Snilek, tie 15cm podpätky nosim max. hodinu denne a ide mi nohy odtrhnúť. Je to veľmi náročné, hlavne pri varení keď stojím pri sporáku je to extrémny šport. Aktualne to mame tak, že si potom prezujem 12cm nadkotnikove a tie mam cely deň až do večera. Neviem či niekedy budem schopný byť celé dni v 15cm podpätkoch. Na druhej strane keď sme pred 3 rokmi s Lady začínali tak všetko bolo ťažké, takže sa nevzdávame ))).

120

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

Můj rekord je, že jsem v těch lodičkách s 10 centimetrovým podpatkem vydržel celý den (od devíti tak do osmi do večera).  I to bylo celkem náročné, Ale krásné. Když mám klec, tak jsem nahý jen s tím kusem železa na bimbáskovi.

121

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

můžu se zeptat, když nosíte boty na podpatku, používáte “pouta na boty” aby jste si ty boty nemohli sundat, scháním zkušenost, ten můj mi ty pouta chce pořídit, prý už nenosím boty na podpatkách tak abych musela

122

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

mladadomina: ja osobne dostávam podpätky bez zámku, ale na stránke, ktorú som vyššie zdieľal majú aj so zámkom a je tam dosť na vyber. U nás je nosenie podpätkom dobrovoľné, a keďže obidvaja mame z toho radosť, netreba ma do toho nútiť )))

123

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

Mladá domino, Já pouta na podpatky nenosím, jelikož je to jeden z mých fetišů. Tak netřeba zamykat. Bohatě mi stačí obojek na zámek a klec.

124

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

Máme za sebou na naše pomery celkom búrlivý týždeň. Ako viete o nás, sex mávame s Lady 1-2x do roka a odomykanie klietky bolo tiež veeeľmi zriedkavé, no poslednou dobou za začínajú diať divné veci. Minulý víkend sme boli v Prahe, kde mala Lady stretnutie so svojimi spolužiačkami z vysokej školy. Bývali sme v apartmáne 3 noci. Jeden deň bola Lady s babami v centre mesta, ja som pracoval takže som ostal na izbe. Druhý deň v sobotu vstala Lady dosť neskoro, ja som zatiaľ bol nakúpiť, pripravil raňajky a čakal kým Lady vstane. Lady vstala, osprchovala sa, najedli sme sa a išli sme sa poprechádzať. Poobede mi Lady oznámila, že dievčatá dnes prídu k nám do apartmánu, že okolo ôsmej mám ísť po nich na metro a priviezť ich k nám. Večer som sa teda zobral, išiel som nakúpiť na večeru a zároveň som vyzdvihol baby. Zastavil som pred stanicou metra (samozrejme slušne na povolenom parkovisku), otvoril im dvere a usadil do auta. Po ceste sme trochu pokecali. Dievčatá nevedia o tom, že som zamknutý a že sa s Lady takto hráme. V našom vzťahu je to zatiaľ naše tajomstvo, nikto o tom nevie. Predpokladám ale že niečo tušia, lebo počas večeri som počul, ako Lady hovoria, že som veľmi vychovaný a poslušný a že jej závidia takého manžela. Tak som bol samozrejme polichotený. Ale späť. Prišli sme k domu kde sme bývali. Otvoril som dámam dvere vzal nakúp a išli sme hore. Lady sa s babami zvítala a mne prikazala, aby som išiel do kuchyne, odniesol nákup a pripravil večeru, nalial víno a všetko pripravil. Kým som išiel do kuchyne pripravovať, dievčatá sa začali baviť, smiať a kecať. Veď sa nevideli pár rokov, tak nech si užijú. Nalial som im víno, pripravil nejaké obložené taniere a chlebíčky. Ja som si sadol do kuchyne, Lady zatvorila dvere a večer pokračoval. Dievčatá v obývačke a ja v kuchyni. Asi okolo 23:30 som zaklopal a opýtal sa či všetko majú, že ja si idem ľahnúť, ak môžem. Lady prikývla popriala mi dobrú noc a odišiel som. Po ceste do kúpeľne som začul ten rozhovor, kde baby chválili ako som sa choval. Bolo to prijemne, a určite aj Lady bola spokojná. No asi preto ma asi po pól hodine zobudila s tým, že si idu s dievčatami pofajčiť pred barák, tu mám kľúče od klietky, mám ca. 5 minut. “Keď to stihneš urob sa a vystriekaj do úst, do kúpeľni ísť nemôžeš, veď vieš”. Kúpeľňa bola totiž cez obývačku a to by bolo veľmi riskantné. Opäť mi trvalo kým som sa prebral a pochopil, čo sa deje. No keďže som bol dlho bez vystreku, tak mi to netrvalo dlho. Dievčatá sa len obúvali vo vedľajšej miestnosti a ja som už striekal, taký som bol nadržany a vzrušený. Jasné že som sa netrafil do úst, asi polovica mi vystriekla na tvár na krk a všade. Keďže do kúpeľne som ísť nemohol, tak som to postupne s rukou vytieral a zlizal. Keď sa Lady s dievčatami vrátila, povedala im, že si ide po sveter do izby. Prišla ku mne, ja som už bol hotový a opäť zamknutý. “Tak ako stihol si?” “Áno Lady, asi po minúte som striekal”. “No vidíš, aký si šikovný, dievčatá ťa asi poriadne vzrušili. A kde si spratal semeno?” “Časť som nastriekal do úst a zvyšok som vytrel a zlizal” Lady ma pochválila a povedala, že hneď ráno sa mám ísť osprchovať, aby som bol čistý, keď budem robiť raňajky. Poďakoval som Lady a išiel si znovu veľmi spokojný a vyprázdnený ľahnúť. Ráno som vstal veľmi skoro, dievčatá ešte spali v obývačke, preplazil som sa do kúpeľne a potom do kuchyne, kde som začal s prípravou raňajok a kávy a čakal som, kým sa dievčatá zobudia.

Keď sme sa vrátili domov začala naša klasická rutina. Práca, rodina, priatelia… Doma samozrejme domáce práce, varenie, hladkanie nožiek v mojom klasickom úbore (nahý s obojkom “Bitch” a podpätkami). Vo štvrtok keď som varil polievku som začul z obývačky nejaké sexuálne zvuky. Opýtal som sa Lady čo to je a ona mi odvetila, že pozerá porno. “Poď sa pozrieť ako mu fajčí”. Jasné že som polievku nechal polievkou a utekal do obývačky ))). V klietke sa mi penis prel a chcel ju urvať, no to možné nebolo. “No dobre stačí, choď variť, veď ti to prihorí”. Veľmi sa mi to nepáčilo ale čo som mal robiť, poslúchol som. Asi po hodine mi Lady povedala, že bude mať videohovor s babami z Prahy. Ja som teda dovaril polievku a išiel si čitať do spálne. Lady v obývačke začala hovor, boli dosť hlučné, nemohol som sa veľmi sústrediť na knihu. Po chvíli mi prišla správa: “Poď sem a dones kľúče”. Fuh, v sobotu som sa urobil a teraz znovu? Neváhal som a utekal po kľúče. Lady volala a mala zapnutú kameru na Notebooku. Sedela na gauči a notebook mala otočený na seba, takže miestnosť vidieť nebolo. Keďže volala, tak so mnou sa nerozprávala, len mi pisala správy. Lady si všimla, že keď som v prítomnosti jej kamarátok, som veľmi nadržaný, veľmi ma to vzrušuje. Lady sa to tiež páči, tak ma s tým dráždi a odmeňuje, keď som dobrý)). Stal som teda za notebookom s kľúčmi a nadržany ako stepná koza. Lady píše: “odomkni si ho a trochu si ho pohoň; nech ti stojí” klietka bola dole okamžite a ani som si ho nemusel honiť, stal ako veža. “Ľahni si na zem, nohy hore a penis si nastav nad ústa”. Musel som byť ticho, aby v mikrofóne nebolo nič počuť. Ľahol som si na zem a sledoval svoj stvrdnutý penis, ako mi stojí nad tvárou. “Máš 60 sekúnd, urob sa do úst, ak nestihneš zamkneš sa a pôjdeš si znovu čitat.” Znela posledná správa. Tá predstava, že hneď vedľa mna sa Lady vykecava so zapnutým mikrofónom a kamerou so svojimi kamarátkami, a ja si tu na zemi honim a striekam do úst ma tak vzrušila, že som urobil môj nový rekord - 15 sekúnd a bol som hotový. Opäť vytieklo niečo do úst, niečo na tvar, niečo na zem… všetko som potichu zlizal, išiel som sa osprchovať a namiesto čítania som dostal za odmenu umyť celu kúpeľnú (záchod, umývadlo, sprchu, steny..). Trvalo mi to vyše hodiny. Lady akurát dovolala, prišla za mnou a pochválila ma, že som veľmi šikovný a že keď budem takto pokračovať aj ona bude pokračovať v odmenách. Čo viac si chlap môže želať ))))))). Krásny zamknutý víkend priatelia

125

Re: Sluha11: Lady Jane a sluha a náš nový životný štýl

Tedy to je síla.. moc pěkné